Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

hawra
3. dec 2007

no ved ja som si hned predstavila chudatko Pavlitu s vytlacenym kalendarom 😝

valsi
3. dec 2007

meggi dakujem 😉 ☹

valsi
3. dec 2007

prosím, môže mi ešte niekto poradiť, odkial by som si mohla stiahnuť podklady na kalendár?

evercila
3. dec 2007

valsi, roluj dole:

http://april.webgarden.cz/

kornelia
3. dec 2007

Tak hawra to ti verim, ja by som asi infarkt dostala a tiez som hned na Pavli myslela, ked som zacala citat tvoje riadky a kedze ju osobne poznam, normalne som sa zle citila, no dobre ze to dopadlo dobre. 😉

markas
3. dec 2007

Ahojte kočky, potrebujem radu. Ako v gimpe dostať skript-fu na hornú lištu, alebo ako tieňovať foto? Snažím sa spraviť ohnoté foto a neviem tam dať tieň. Ďakujem

erika153
3. dec 2007

hawra 😀 no mna by asi porazilo kedze kalendar mam od teba a vsetko uz ulozene v jpg 😀 😀 😀

tak baby premiera mam hotovy svoj blog!!!!! 😵 😵 😵 s veeeelkou pomocou bubaczika, ktore ma navigovala krok po kroku sme to dokazali...a tu je.. http://erika153.blogspot.com/

evercila
3. dec 2007

erika! to je super! gratulujeme!!!!!
kocky, da sa urobit aj blog "neverejny", niezeby som si tam chcela davat "lechtive" fotky, ale aj tak 🙂
/tozn. ze si ho mozu pozriet len ludia, ktori vedia heslo.../

valsi
3. dec 2007

evercila dakujem 🙂

kornelia
3. dec 2007

Dievcata, finisujem, poprosim vas o posledne vyjadrenie nazoru na moju titulnu stranku na kalendar, sice mam uz favorita, ale predsa si rada vypocujem vas nazor, tak kuk do albumu, dik. 🙂

evercila
3. dec 2007

kornelia, ten svetlejsi sa mi viac paci 😉

meggi
3. dec 2007

nelka-tiež som za svetlejší 😉 🙂 🙂

vandaa
3. dec 2007

kornelia, aj ja svetlejsi 🙂

pavlita
3. dec 2007

Ahojte babenky, my sme zas oslavovali...ach jo poviem vam, uz mam toho dost...uz sa normalne tesim na tu vianocnu pohodu..no ale aspon sme troska boli s muzikom sami, bez deti, jednu noc...tak sme si trosku poriesili nase male, aj velke spory a pohli sa zas troska dalej, ved viete, ake to je, komunikacia obcas viazne...a teraz sme rozpravali a rozpravali, bolo to fajn...a najlepsie na tom bolo, ze rano sme obaja vstali uz o siedmej a hladali deti .... 😀
Takze sme ich takmer pobudili, ked sme pre ne isli.... 😀 😀 😀
Babky len vyvracali oci...
Teda k tomu kalendaru, ja som to kontrolovala hned na zaciatku, lebo ozaj by ma bolo porazilo...
Nelka, krasny december, uplne uzas...titulka svetlejsia-favorit, ze???
Moj blog je uz tiez na svete, ale este ho podoplnam a hodim ho sem asi az neskor...zatial cosi videla len hawruska, lebo mi pomahala...
😉
Mam uz len tri mesiace pre jednu babku a pre deduska mam hotove este len tri, takze idem makat...
jaaaaj a este som chcela, ze ak viete o 24.print.cz nieco co ja nie, tak mi dajte prosim vediet, lebo mne sa strasne paci ten kalendar, co od nich mam, ale teraz tam chcem dat tri, takze sa dost obavam...ak robia problemy...

bihan
3. dec 2007

Fuj, kalendár mi ani nespomínajte.. práve som dokončila jún a ostáva mi ešte 6 mesiacov.. to bude o držku, lebo to musím do vianoc našim poslať na CD - aby to bol ozajský vianočný darček 😀

mirka
3. dec 2007

ahojte, tak mne sa konečne dnes podaril prvý pokus, mala som problémy s otvorením súboru kitu v PS, tak som si to uložila na plochu a odvtedy mi to ide, je to super 🙂 keď ho dokončím, tak sa pochválim 😀

erika153
3. dec 2007

pavli ake problemy?? ci toto co baby pisali na babycafe myslis? ja uz mam tiez hotovy dnes som finišovala a idem to tam akurat nahodit...tak drzte palce... este k tym, farbam som sa ta chcela spytat, ci su pekne ked to vytlacili 🙂

erika153
3. dec 2007

jaaaj a ci ti ho pekne uz aj zosili dokopy s tym drotikom.....diik

kornelia
3. dec 2007

Tak dakujem dievcata, ano Pavli, uhadla si, moj favorit je ten svetlejsi,takze poputuje do tlaciarne, uz sa tesim, majte sa a dobru nocku. 😉

michalag
3. dec 2007

Ahojte baby, vase vytvori su fakt nadherne 😉 .
Ja som sa o to pokusala, ale vobec mi to nejde a ak tak to nie je pekne (aspon podla mna) 😠 😠 😠
Poradte mi v com sa najlepsie robi a z kade stahujete?

erika153
3. dec 2007

michalag neboj prides do toho 🙂 🙂 skus mrknut na debatu digiscrap pre zaciatocnikov a tam je kopec dobrych linkov 🙂 🙂 ja som tam tiez studovala o dusu spasenu 😀

baby tak kalendar mam objednany od teraz 😅 sa normalne bojim co mi pride 😅 a novinka doteraz sa nedalo, ale uz sa da v 24.print objednat aj format A4 😵

erika153
3. dec 2007

evercila, k tomu blogu, som pozerala tam, kde mam ja a da sa tam aj nezverejnit (ze len pre teba bude)alebo zverejnit len pre vyvolenych s tym, ze sa budu musiet prihlasovat...vraj 😀

pavlita
3. dec 2007

jeeeeej super sprava
takze ziadne problemy...lebo mne sa ten kalendar, co mam od nich straaaaaasne paci...farby su fajn...a je uz aj s hrebenovou vazbou...

erika153
3. dec 2007

pavli vyborne toto som chcela vediet??aj s uskom na zavesenie? 😀 inak som vahala ci neobjednta A4 ale zda sa mi male, mozno pre nas domov a je o polku lacnejsia ako A3 samozrejme. super cena..a zrazili mi aj 50ck bonus...

erika153
3. dec 2007

za vediet mali byt vykricniky nie otazniky 😀

pavlita
3. dec 2007

Bubaczik blog je supisny, moj zatial vyzera takto
http://pavlita82.blogspot.com/
tu slide.com som chcela do prezentacie, ale neviem, co robim zle, vobec mi to nejde...a tiez by som tam chcela nejake vianocne tutumutu...aaaaale sa asi este natrapim... no nic, idem do hajan, lebo uz nevidim...

pavlita
3. dec 2007

jojo aj s hacikom... 😉 😀

erika153
3. dec 2007

pavlita zatial mas pekny blog co chces!! baby nebude vam vadit ked si dam potom vase blogy na svoj?? 😅 😕 hawra,rabiva,neka,pavlita,nuygen a tak dalej.....bubaczika uz mam 😵

pavlita
3. dec 2007

juj erika a ty mas aky?

hawra
4. dec 2007

pavli, radsej si prejdi tu diskusiu na baby-cafe.cz ohladne 24print, v poslednej dobe prisli vsetky kalendare hrozne farebne.

erika, medzi oblubene blogy si mozes dat koho len chces 🙂