Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mirka
5. dec 2007

ahojte, práve som vložila svoj prvý scrap, som naň celkom hrdá, lebo sa mi to nijakovsky nedalo urobiť, len teraz som narazila na ďalší problém, neviem, ako vložím roztrhnutý papier, prekryje mi všetko a ešte mi tam ostane aj biely podklad 😒

sikulka_wien
5. dec 2007

kocky zlate sikkovne, som unesena vasimi fotoalbumami s digiscrapmi. Uz sa pokusam aj o nieco len neviem ako na to. Stiahla som si z internetu subor s papierom a ramcekami gombickami .......... Co mam s tym robit mam Photoshop je mi to na nieco platne alebo potrebujem este nieco dalsie? Kam mam vlozit tie stiahnute "Gombicky, kvetinky .... Prosiiiim pomozte mi. Dcerka ma o par dni 1 rocik a chcem ked som to tu na nete videla uz len toooo "DIGISCRAP" pre nu urobit 🙂

bzuco
5. dec 2007

sikulka, mne pomohla stránka baby-cafe.cz 🙂 tam je to, len možno budeš mať problém s otováraním tých súborov, ja som si to potom musela dať na plochu a tak mi to potom šlo 🙂

erika153
5. dec 2007

veru mrk na baby cafe-uzasne navody-vsetko som sa tam naucila...! 🙂 🙂 hawra peknucke scrapy a co mna neskutocne uchvatilo je ta hudba v pozadi, ale hlavne ta prva pesnicka... proste som si ju uz 2x musela vypocut a idem teraz 3x 😀 😀

tiez som vlozila novy scrapik na blog... 😵

moni1412
5. dec 2007

Vyzna sa niektora z vas dobre v programe gimp? a mohla by mi ho vysvetlit?

bihan
5. dec 2007

Moni, skús digiscrapbook pre začiatočníkov a tak ako tu odporúčajú baby - baby-cafe.cz - tam je kopec návodov.

moni1412
5. dec 2007

Skusala som, len nejak nechapem ako mam orezat fotky, aby pasovali do ramceka...

evercila
5. dec 2007

moni: http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp/

decka, konecne mam hotovy kalendar! 😀 hura! a to som robila az jeden...
ale furt mam problem s vianocnou pohladnicou, uz robim asi desiatu verziu 😀

droby
5. dec 2007

jeej evercila to je ale kraasny kalendar tak gratulujem a ten prvy obrazok je supeer uzasny 😵
ked sme pri tom aj ja som spravila kalendar, sa tesim ze to mam za sebou, lebo bez fotiek to bolo o nervy, ale njak som to spachala a uz len sa pokusit to vytlacit a zviazat, svokrovcom mam z krku, ci bude j njaky dalsi uvidime.
a aj nove dielka mam ale kedze bez deticiek tak na mojasvadba

kornelia
5. dec 2007

Evercila, velmi pekny je ten kalendar, gratulujem, viem aky to je pocit, ked ho dokoncis, ja to mam uz tiez z krku konecne, ale nemozem do tlaciarne, lebo maly je chory ☹ ,tak dufam,ze buduci tyzden.
A ten mikulasko tak to je nadherne, velmi pekne. 🙂

hawra
5. dec 2007

erika, hej, to je moja oblubena pesnicka 😉
droby, prosim, posli link na albumik, nech nehladam. 😎
evercila, teeeeda, mikulasko je uuuzasny. 😵

O chvilku pridam novy scrapik, dnes mi ta PN-ka prospela, som sa cinila :-P

erika153
5. dec 2007

evercila kalendar je super extra parada. fakt uzasny..aj ten novy scrap s mikulaskom! 😉 😉 😉

evercila
5. dec 2007

jeeej, dakujeeeem!
som rada, ze sa vam paci, uz som mala komplexy z toho, ze som tam vyse mesiaca nic noveho nepridala 😠

hawra, uz sa tesime!

droby
5. dec 2007

hawra http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
take po dlhej dobe.
ale zas som robila babysiting tak som drobca nafotila nech poscrapujem 🙂

janka46
5. dec 2007

baby ja vas tu neskutocne obdivujem,ale mam jednu prosbicku,urcite to aj niekde bude,keby som isla dozadu citat,ale neviete poradit,kde sa daju stiahnut nejake podkaldy s Vianocnou tematikou na Scrabiky???
Velka vdaka vopred za infosky 😵

matar
5. dec 2007

nemohli by ste mi prosím vás opradiť, odkial máte stiahnuté tie špagátiky, ktoré máte okolo fotiek vo vašich scrapíkoch? dakujem pekne 🙂

hawra
6. dec 2007
mimusiacik
6. dec 2007

🙂 Ahojte bambulky!
DEn plny milych sladkych prekvapeni....
Cauenkoooooo 😀 🙂 😅 😵 😉

evercila
6. dec 2007

caaaau mimus! aj tebe 😉

pavlita
6. dec 2007

AHOJTE, babenky prajem vam vsetkym krasneho mikulaska...detickam, aby im nebolo zle zo vsetkych tych sladkosti... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja vas citam a dorazam uz stvrty kalendar, nieco mam v albumiku, ale berte prosim ohlad na to, ze uz ma to fakt nebavi... Posielam cez vikend vytlacit do 24print, tak drzte palceky...a potom uz nechcem kalendare ani vidiet...
tak papa a este raz pekne mikulaskujte...

markas
6. dec 2007

Ahojte šikulky, mám jednu otázočku. Ako to vkladáte na koníka. Veď všetky tie súbory sú predsa tak veľké, že sa tam nezmestia.Poraďte, prosím ako na to. Ďakujem

evercila
6. dec 2007

markas, musis si to v nejakom programe zmensit. s cim pracujes?

erika153
6. dec 2007

ja si menim v ifranview, dam zmenit velkost a dam na najmensiu... samozrejme to ulozim pod inym nazvom aby mi ostala aj ta povodna velka 🙂

evercila
6. dec 2007

ja to robim rovno vo photoshope, vzdy si spravim jedno psd a jedno zmensene jpg, co posielam 😉

hawra
6. dec 2007

vo photoshope si dajte ulozit pre web a tam si viete nastavit rovno velkost v kb.
Niektore galerky vyzaduju max 150kb a niektore len 125kb.

moni1412
6. dec 2007

Ahojte, prepacte, znova otravujem... robila som to podla navodu a stale mi dava ramik za fotku. Neviem ako ho dat tak, aby bol na fotke... moze niektora z vas poradit?prosim...

evercila
6. dec 2007

moni neviem, vo fotshope sa daju prehodit vrstvy, takze len vlozim fotku pod ramik a hotovo....

hawra
6. dec 2007

urcite to ide i v gimpe cez panel vrstiev http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp/
alebo si otvor najprv fotku a na to vloz ramcek 😉

moni1412
6. dec 2007

Uz som na to prisla, vdaka 🙂