Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

hawra
10. dec 2007

mimus, je to zoznam, kazdy link ta hodi bud na stranku dizajnera alebo rovno do obchodu, kde si to treba dat do kosika a ist na check-out. Su to freebies, takze suma by mala byt nula. No tato "akcia" zacala dnes a kvoli posunu casu, pridavaju dizajneri na svoje blogy a pod. tieto freebies len postupne, takze ak to nefunguje, vrat sa neskor, mozno to uz pojde.

a tu su nejake celkom pekne vianocne QP, kde staci pridat foto :-P

hawra
10. dec 2007

hm, hlava derava 😝 link: http://cidascrap.blogspot.com/2007/12/merry-chr...

kornelia a s cim ste skoncili skoro v nemocke?

droby, si sikulka, dobre ti to ide a pribuda 🙂

adusausa
10. dec 2007

Nelly a Rabiva prajem skore uzdravenie 😉
Hawra tie vianocne freebie su super, a straaaasne vela. Dik. 🙂

hawra
10. dec 2007

baby, vlozila som do albumu fotku z jasliciek, tak mrknite 😝 Tu upravu som nerobila ja. 😀 😝 To sme tak dostali. 😕 🤐

droby
10. dec 2007

hawra vdakaaaa 🙂
uchylila som sa ku QP, lebo uz mam pokrk vianocnych pohladnic pre vsetkych 😅 tak si mi pomohla super vdaka

markas
10. dec 2007

Ahojte šikulky, nestretli ste na svojich potulkoch freebies s hudobnou tematikou, notami, hudobnými nástrojmi a tiež nejakými zvieratkami? dakujem

droby
10. dec 2007

markas stertli, na lenagold 😉 asi azbuke nerozumies tak ked na to narazim hodim priami odkaz

droby
10. dec 2007

hawra no cinili sa v jasliach 😀
ale ani za svet neviem prist na to co to tam je vlavo dole tie geom. tvary 😅

bubaczik
10. dec 2007

ahojte..neviete mi poradit,daju sa vlozit brushes do photoshopu,ked je rozrobene? 😕 ci ho musim vypnut a iba tak..hmmm... 😕

erika153
10. dec 2007

daju sa!! otvoris si stopy das nacist a nacitas zo suboru kde ich mas... 😉

bubaczik
10. dec 2007

no dobre nemam ich ani v adobe,tak asi tazko,idem nejako to vydumat 😠 ale vyskusam 😉 😀

bubaczik
10. dec 2007

jeeej erika dalo sa,ani neviem preco som si myslela,ze sa to neda.. 🙄 lebo ja som si ich vzdy najprv do adobe ulozila..no co ucim sa 😀 😀 dikes dikes 😵

rabiva
autor
10. dec 2007

Mimusiacik, ja som zacala trosku stahovat, len mi niektore idu strasne pomaly, zatial som nenatrafila na ziadny obchod, rovno na 4shared...
Pozdravy Katushke odovzdam, v podstate nic vazne jej nie je... priedusky ciste, hrdlo nie je hnisave, no mala teploty a vcera zvracala, tak tyzden nemame ist do kolektivu 😒 ostavam s nou do stredy doma, taaaaze, mozno sa dostanem aj k scrapikovaniu, i ked mam tento tyzd. este aj 2 skusky 🙄
Kornelia, a coze ste bolo drobcovi, ze si vas chceli nechat v nemocke?
Adusa, ahooj vitaj spat 😉

vandaa
10. dec 2007

Ahojte, krasne vecicky ste porobili.
Z tych vianocnych kitov mi uz zacina byt spatne, z kazdej strany sa valia... a ja som este z nich nic neurobila.
Dnes som dokoncila jednu svoju vyzvu a vrhnem sa na ne - vianocne pozdravy.
Normalne Vas obdivujem, kedy to baby stihate...

neka
10. dec 2007

Ahoj Markas,
ja som videla krasnu Qp, maju k tomu aj kit,ale sa mi zda ze si ho musis kupit. ☹

http://creativevictorian.blogspot.com/2007/12/m...

hawra
10. dec 2007

markas, nedavno bola hudobna abeceda od sabdesbois design, skus vygooglit a tiez baby na: http://everydayslittlemoments.blogspot.com/ mali nejaky hudobny minikit, ale bolo to uz dost davno, tak mrkni.

droby
10. dec 2007

kocky a auticka neviete nahodou kde najdem? tu ma aj lenagold sklamalo ☹ a nemam ziadne ani v baby kitoch chlapcenskych 😒

vandaa
10. dec 2007

droby, troska sa tam pohrab aj dalej, dost chlapcenskych kitov tam je http://censloft.blogspot.com/
http://everydayslittlemoments.blogspot.com/sear...

evercila
10. dec 2007
grmitko
10. dec 2007

ahojte kocky, ja mam hlavu v smutku, lebo mi nejako zblbol PS a neda sa mi v nom robit, nefunguje, som z toho nestastna, uz som ho aj preinstalovala, ale nepomohlo to a zrovna teraz mam toho tolko v hlave, co som chcela spravit... 😢 no ale nejako to prezijem, budem musiet nieco vymysliet 😀

mimusiacik
10. dec 2007

Ahojte bambulky!
Rabi...jupiii....konecne aspon na malicko spat...tfuj,tfuj,tfuj...vela stastia pri skuskach...dusa trosku pookriala pri tvorbe a hor sa plna elanu ku skriptam 😀 😅 😵 😉 Drz sa!
Skore zotavenie marodikom...nech sme vsetci zdravi...to je to NAJ!
Hawruska vdaka za vysvetlenie...niektore sa mi podarilo stiahnut z depotu...
(ten vlacik,3j a ohio este stale nieeeee 😢 )
Anetka s Katkuskou su carovne...pekne si to vymienate...spolocne foto Vasich bambuliek v kalendaroch je mnam - mnam!
Este nik z Vas neskusal urobit ten jednolistovy kalendar, co som dala link na predoslej strane?Da sa doplnit fotom?
Pokojny a silu dodavajuci spanok vsetkym!papa...
Luculka...myslime na VAS! 😉

droby
10. dec 2007

diki kocky, njak ma stranky neposluchaju, nejdu nacitat a padaju aked uz njake auto najdem tak uz sa neda stiahnut 😠 na dnesok to musim zabalit asi a skusit zajtra, vdaka

rabiva
autor
10. dec 2007

Droby teraz asi tazko auticka ked sa to vsade hemzi len vianocnymi kitmi 😀
ale cosi ti poslem to IP tak snad najdes.

Grmitko a co ti nefunguje v PS? Neda sa vobec otvorit?

Mimusiacik 😉 😵

hawra
10. dec 2007

mimus, na kalendaroch nie su Katka s Anetkou spolu :-O 😉 😀

hawra
10. dec 2007

baby, robim jak drak, uz som si musela novy album vytvorit. 😝 Pridala som dalsie dva mesiace, este dva + obalka a zbavim sa toho kalendara na rok, juchuuu. 😅

evercila
10. dec 2007

ty koki, hawra, ty si jak masina 🙂))
ja som totalne vystavena a niesom schopna ani vianocnej pohladnice ...🙂
ale aj tak mam najvecsi problem s hladanim kitov , furt to neni onco...

erika153
10. dec 2007

jaj baby vsetky ste zlate co tu davate linky, priznam sa,ze ja uz ani nestahujem, uz je tolko vianocnych, ze clovek si nevie vybrat 😅 tak uz si vystacim s tym co mam. 🙂 ale zlate ste a na tie chlapcekovske sa teraz vrhnem aj ja, kedze mam jedneho zlatusika doma 😀

kalendar este nic... 😠

adkava
10. dec 2007

Ahojte baby 🙂
Aj ja sa chcem naučiť vytvárať také skvelé digiscrapbooky 🙂

adkava
10. dec 2007

Musíte ma to naučiť 😉