Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

neka
12. dec 2007

Erika ja si davam vsetko robit vo fotolabe, ale kalendar som tam este nedavala, tak ti neviem poradit.

mmem
12. dec 2007

moni: pekne napredujes 🙂 ten november je supis,i ked ja macicky moc nemusim 😀
erika153: uz si odpojena 🙂) farby aj kvalita papiera ok. Na jednej strane- MAJ je tvar maleho do cervena-ale to aj origos fotka nie je moc kvalitna, este by som im vytkla,ze na pravej strane je asi 2-3 mm biela ciara z toho povodneho papiera a to iste na spodnej strane.Nie je to velmi vidiet,iba ked to moc skumas,takze A3 je ok. Ja som si tiez nastavila presne rozmery. A4 tam mam trosku z vrchu odrezane,ale to je skor tym ze ja som si tie elementy vysunula moc hore.I ked som si to upravovala,ale asi malo. Teraz maju ale 20% prirazku 😅

mmem
12. dec 2007

neka: ten ramik je zaujimavy a tie trblietky su naaaaaaaaadherne, ten text by mohol byt asi trosku vyraznejsi,lebo to tak nevynikne.Inak prijemne dielko🙂) mozem vediet odkial su tie trblietky ???

neka
12. dec 2007

mmem, trblietky to je fotka rozsvieteneho vianocneho stromceka z min. roku ulozena do pozadia 🙂

evercila
12. dec 2007

ked uz sme pri trblietkach, nemate nejaky link na nejaky poprasok? biely, striborny, zlaty....

vandaa
12. dec 2007

babule a ako to financne vychadza v tom fotolabe, lebo som sa pytala v tom fote co som teraz davala robit, a zevraj na iny ako foto papier to nerobia - pravdaze je to drahe.
neka, to pismo je dost splyvajuce, inak peknucke.

bubaczik
12. dec 2007

vanda a kde si bola v tescu?

manka
12. dec 2007

ahojte. vcera som sa k vam pridala. teda len som precitala prve dve strany a ostatny cas sa snazila prist na to, ako to funguje.

chcela by som vytvorit nejaku vianocnu pohladnicu s fotkami. mate nejaky tip, kde by sa dali stiahnut vianocne motivy? d.

manka
12. dec 2007

asi ste to aj niekde pisali, ale kym sa dostanem na stranu 158..

evercila
12. dec 2007

manka:
http://digiscrapdepot.com/freebies/theme/christ...

vandaa: na www.fotolab.sk to urcite je...
v cz to stoji 350 kc za A4, za A3 viacej, plus je teraz v decembri prirazka 20%

moni1412
12. dec 2007

evercila: take macickovo-havkove. Ten jeden mesiac som tam doplnila, tam su havovia. Vsetko nase zvieratka🙂 No, chcela som urobit od pol roka babätkovsky, ale to asi nebude na take veci cas🙂

manka
12. dec 2007

evercila dakujem. tak idem sa trapit 🙂

neka
12. dec 2007

No upravila som to pismo, je to trochu lepsie ? 😅

http://bp0.blogger.com/_oIAHf6VDeZ8/R2AQJHk-RjI...

manka
12. dec 2007

no a hned mam problem ☹ stiahol sa mi subor psp a neviem to otvorit. mate skusenost:? vdaka za trpezlivost

erika153
12. dec 2007

neka to olemovvanie pisemn je parada, to je ako? 😅 😕
manka nerozumiem. ☹ nie nahodou png? a jpg su vacsinou pozadia...otvorit by ti to normalne malo ale v otvorenom photoshope...

vandaa
12. dec 2007

bubaczik, nie v tescu ale foto klco v balakove.

bubaczik
12. dec 2007

aha,skus ist do tej ulicky co je za policajtmi smerom na macsonald,tam je tlaciaren,este zistim presne adresu,lebo ja sa velmi v tt nevyznam 🙄

vandaa
12. dec 2007

v tlaciarni robi aj moja mamina - uctovnicku, vidis to ma nenapadlo 🙂 Dakujeeem!
Ako to ze sa nevyznas, nebyvas v TT?
Inak, objavila som program od Adobe - Lightroom, ktory vie perfektne upravovat fotky - ten sepiovy ci porcelanovy mod. Sice sa troska treba pohrat soseriovym cislom pre plnu verziu, ale fakt je vybornyyy.
http://www.adobe.com/products/photoshoplightroom/

bubaczik
12. dec 2007

vanda,no ani nevies,ze riesenie mas doma 😀

rabiva
autor
12. dec 2007

ahojte
Erika, no to je smola ze to z printcz nevyslo 🙄 ze netrafila velkost ale aspon prachy ti dufam vratia 😒
Ja som svoj kalendar odoslala na vytlacenie kamoske tak som velmi zvedava ake to bude.

Neka, velmi sa mi paci tvoje "ladove potesenie" a prechod fotky z CB na farebnu, sikovne 😵

rosarita20
12. dec 2007

Ahojte baby, som tu 1x,s digiscrapbookovanim som sa stretla len pred par dnami a vyzera to u mna uz na dobru "zavislost" 😀. Prave sa snazim urobit nejaky kalendar s mojimi zaciatocnickymi skusenostami 😎 . Veeeelmi sa mi zapacil ten Hawrin, konkretne ma zaujali tie okraje pri fotkach(srdiecka, hviezdicky, atd)Je to fakt velmi mile, take nenasilne a pritom to asi najviac zaujme. Neviete mi poradit kde by som nieco podobne nasla na nete? Dik.

pavlita
12. dec 2007

Erika, to mi je strasne luto...mam tak troska vycitky, ze som ti ich dohodila...a velky strach, co ma caka, lebo cakam aj ja kazdu chvilu ostatne kalendare...
Velmi ma to mrzi...viem si predstavit, aka si bola sklamana..aj ja by som bola, neskutocne...

erika153
12. dec 2007

pavli cosiii 🙂 🙂 🙂 nic si nevycitajte baby, aj tak by som cez nich objednavala, kedze som nic ine nepoznala a na babycafe som citala, ze si tam baby davaju robit.. 😉 😉 ja som len zvedava ci mi vratia prachy! lebo som tam dnes uz 3x volala a hluchota-nemota nikto nic...na mail ziadna odpoved, takze ak to tak pojde este 3-4 dni balim kalendar a poslem im ho naspat a nech mi vytlacia pekne novy A3 a mame kupim narychlo nieco a potom im ho poslem postou tak co uz.ked sa nechcu dohodnut.

hawra
12. dec 2007

rosarita, vdaka 🙂
su to stopy - brushes. A stahovala som ich odtial: www.deviantart.com
Klik na Categories > Resources > Aplication Resources a potom si vyberies podla programu v ktorom robis Gimp brushes alebo Photoshop brushes a pod.
Do vyhladavacieho okienka som potom zadala nejake klucove slovo: heart, snow, star, halloween, christmas, easter a podobne a z toho som potom vyberala.
Tu je navod ako dostat stopu do photoshopu: http://digiscrap.baby-cafe.cz/phot_stopy/
a tu navod na gimp: http://digiscrap.baby-cafe.cz/gimp_stopy/stopy.htm

mmem
12. dec 2007

ahojky🙂
prajem skore uzdravenie marodom🙂)

pjosim pjosim o pomoc
stiahla som si templates z tejto stranky,ale ulozilo to nejaky format ufo,ktory neviem otvorit.Co to je, ufo?? 😉

mmem
12. dec 2007

hawra:dik za info,aj ja som sa ta na to chcela spytat,len som sa k tomu este nedostala 😀

mimusiacik
13. dec 2007

🙂 Ahojte bambulky!
Neka...vrucna vdaka za linky na 4?...si moj vzacny riesitel zahadnych hlavolamov...1000x vdaka!!!
Mozno nazriem az v nedelu vecer!
Vynimocny den...pozor na bosorecky 😀 😅 😵 🙂 😉
Vsetko NAJ Lucinkaaaammmm!
Do tvorenia,priatelia! 😉

rosarita20
13. dec 2007

ahoj Hawra, velmi pekne dakujem za instrukcie ;) Ked budem mat chvilku, skusim sa s tym pohrat...ale momentalne utekam nahanat deti, sa mi rozliezli po byte 🙂

evercila
14. dec 2007

deckaaaa! to je normalne na depku, ked vypadne konik 🙄 🙄 🙄

bihan
14. dec 2007

no to teda! ja som stihla dva nové scrapy a niečo do kalendára 😀