Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

erika153
21. dec 2007

ktora dobra dušicka mi vysvetli ako si mam dat do albumu blinkie 😠 😠 lebo ani za svet mi to tam nejde... a ked vidim tie vase vychytavky ze este aj odkaz na blog v tom mate zakomponovany tak blednem zavistou 😀 😅

vandaa
21. dec 2007

Veru tie ohavnosti zmizli, perfektne...uz sa to zacina podobat na aku taku galeriu ...aj ked este tie disney ☹ . Kazdopadne nedala by sa teda nejak rozbehnut normalna, co nato potrebujeme?
Nejak mi nejde nacitat ten shop, ked pojde hodim link co som si kupila.

mmem
21. dec 2007

erika:nie veru,aj mne sa to paci🙂 ja uz som vyblednuta zavistou 😀 davno

vandaa
21. dec 2007

hawra, http://weedsandwildflowersdesign.com/shoppe/ind...
este rozmyslam nieco ktomu dokupit.

bubaczik
21. dec 2007

vanda to je dobra stranka,aj ja sa chystam odtial kupit ale az po sviatkoch,lebo uz do sviatkov nechcem nic tvorit 😀

erika153
21. dec 2007

vanduska si si objednalazo stranky ktora sa mi paci asi najviac so vsetkych spolu so shaby princess 😵 😵 😵

mmem
21. dec 2007

fakt krasne vecicky

vandaa
21. dec 2007

dakujem dievcata, kvoli tomu som si zaregistrovalaaj PayPal 😀

kornelia
21. dec 2007

Hawra 😀 😀 😀 😀 😀 no ten obrazok je fakt skaredy a ze tam este aj vytrca ine dieta, tak ja neviem tiez kam ti ludia po vkus chodia. 😒

erika153
21. dec 2007

ozaj to mozem s hociktorou kartou na ten paypal ist?? mam karty vselijake...netreba ist do banky? nieco vybavit? 😅

vandaa
21. dec 2007

erika, musi byt embasovana.

kornelia
21. dec 2007

A este som zabudla, mne tu tiez vadi ta neprehaldnost, som tu len vo vasej teme, ale nejak sa tu neviem poriadne zorientovat a teiz vratit sa po prispevku do fora ako to tu uz bolo pisane, pripadne ked prezeram fotky, tak potom musim klikat tisickrat aby ma to hodilo naspat na forum, tak neviem, mozno ja robim nieco zle.
Chcela som sa spytat, hned vlozim moje vcerajsie rychlovky - vianocny darcek pre nasho ocinka od deti. Urobila som tie scrapiky vo velkosti 15*15 cm, len teraz by som to potrebovala zavesit nejak na stenu, ale chcem to mat len v sklenom rame, ale zatial som stvorcovy nikde nevidela, neviete o niecom? Bola som aj u sklenara, ale on ze potrebuje tu zadnu kartonovu stranu s tymi stipcami, ale to sa zvlast dostat neda podla mna, dievcata ktore ste z BA, neviete ci maju v IKEI take stvorcove ramy, lebo som si tam kupila len klasicke formaty na fotky 10*15 pripadne som rozmyslala, keby mali take vacsie a vlozim tam vsetky obrazka vedla seba alebo nejak porozkladam pod to sklo pekne, hm poradte. 😒
Tak idem vkladad do albumu tie scrapiky, pozrite si ich, fakt to boli rychlovky, plus som robila vianocny pozdrav, a isla som spat o pol stvrtej rano, spravila som rekord 😀 🙄 a rano som bola ako rybicka.Neuveritelne. 🙂

evercila
21. dec 2007

to kornelia: cely sortiment ikei by mal byt na www.ikea.sk

bubaczik
21. dec 2007

erika co uz aj teba chytila nakupna horucka? 😀

evercila
21. dec 2007

ja momentalne nemam na scrapovenie ani mak casu, balim, upratujem, peciem...des...

vandaa
21. dec 2007

kornelia, skus tu ikeu alebo kiku, tam by mohli mat. Inak ja som rozmyslala kupit ten bezramovy, vacsi a ist sklenarovi dat obrezat, potom sa zo zadnou kartonovou stranou pohrat aby sa tam sdali dat tie hovadinky. No nakoniec som si objednala ramiky u nas v TT. Vecer skusim nainstalovat scarpiky ..to tie pre babky pod strom.
Aj ja na konovi v podstate chodim len sem, sem tam mrknem trnavske maminy - ale to je takpovediac mrtve forum.

hawra
21. dec 2007

a spat som sla dnes o druhej ☹

ten navod na blinkies poslem neskor vecer, jo?

erika153
21. dec 2007

tak prosim pekne!! zaregistrovala som sa na pay pal a kupila som si aj ja svoj prvy kit 😀 😀 od W&W 😵 😵 😵 idem si ho hned poyorne preyriet prave som ho dotiahla.. oyaj ked sti tam postahujem u nich kupene veci to ynamena ked mi tam pise ye moyem 5x stiahnut?? alebo ako je to?? vandi tz si u nich stahovala...nieye bz som chcela 5x stahovat, ale dobre vediet 😉

hawra
21. dec 2007

erika, to je pre pripad, ze by sa ti pocas stahovania sekol internet, spadol alebo hocijaka ina katastrofa sa stala 😀
Tesim sa na nove krasne scrapiky.

erika153
21. dec 2007

jezis som si neprepla klavesnicu na sk 😀

kornelia
21. dec 2007

Hawra pekne veci, ozaj take nie kazdodenne. 😉

bihan
21. dec 2007

Tu sa nakupuje vo veľkom 😀 Ja keby som si vypýtala kredit od manžela, tak by som asi ani neskončila, lebo on minie slušné pálky za svoje laserové a elektroničké serepetičky (minule objednával balík za 200€) 😅, takže by si to chcel určite takto "vyžehliť" 😀

Bubáczik, ten výber tvojho LO ma naštartovalo, aby som sa k nim prihlásila do tohtotýždňového chellengu, tak som zvedavá, ako to dopadne 😉

bubaczik
21. dec 2007

bihan hej?no vidis?a kam si sa prihlasila?aj my vcera s erikou sme nevedeli spat 😀

bubaczik
21. dec 2007

bihan uz viem kde,aj ja mam rozrobene jedno lo,dufam ze do zajtra stihnem 😅

bihan
21. dec 2007

http://digitalscrap.forumonline.biz/kit-impose-...
Súťaž jedného kitu... ja som sa zase dnes nevedela vykopať z gauča, kým som to nehodila na stránku - tak sme "vymákli" ten nejhorší šas na predvianočné nákupy 😅

bubaczik
21. dec 2007

vsak noc dlhaaa 😀

bihan
21. dec 2007

haha.. MM to pozná 😀 Keď sa do niečoho zahryznem, tak neskončím, kým to nie je hotové.. minule som išla spať o pol druhej ráno 😅

bubaczik
21. dec 2007

a ja som uz dnes vyhlasila ze uz nic nebudem robit,az po sviatkoch..ale ked musim aspon na vecer vypnut,lebo uz mam toho dost..este prezit do pondelka a bude dobreeee 😵

rabiva
autor
21. dec 2007

ahojte, i my uz mame kalendare... len ich nemam odfotene, som ich nechala ukryte u svagriny skryte v skrini 😀 su dobre, pacia sa mi 😵
ale videla som Hawrine kalendare nazivo vytlacene a poviem vam super super !! tie stopy sa krasne ukazali, je to jemnucke ale pekne viditelne! a s bielym pozadim su tiez velmi sikovne! 😅
no idem pocitat co ste popisali, kym sa drobec trosku pohra v izbicke 😉 jaaj a supnem do albumu foto Katky s Mikulasom, uuuzasna uprava 😀 😀