Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
30. dec 2007

hawruska bacilujes ty ci malinka?...pozri,co sme my pred 3 hodinami s prskavkami uzili...niekedy i studeny vzduch pomoze...na 15min...skore uzdravenie!...

hawra
30. dec 2007

mimus, anetka, tie sklenene horuckovite ocka ma ubijaju.
Idem mrknut 😉 ale uz som si vsimla modry novy scrapik, mimus, skvele, chvalim ta, ozaj. Koooonecne si sa odvazila. 😉

mimusiacik
30. dec 2007

🙂 hmmm....nam zabera len panadol baby sirup...a necakam,kym je TT nad 39...davam hned pri zvyseni,lebo 40 potom uz neviem zbit i 6 dni,odavime cely byt a na dusenie musime az inhalator...tak uz neriskujem...preventivne uz v zarodku davam...vela tekutiiinnn...nie zabaly...vlaznejsiu rychlu sprsku...hedelix nam len predlzoval kasel...intussin sa nam osvedcil...nech je zajtra uz omnoho lepsie!
papa... 😔

hawra
30. dec 2007

jo jo, vsetko som spravila, pre istotu i diazepan siel, uz to bolo velmi vysoko, od rana striedame nurofen (ten jej zabera najlepsie) s panadolom. Inhalator mame na alergiu denne, takze len som zvysila davky, aj sprska bola, konecne sa zacala potit, snad to bude lepsie. Cajik pila cez den pekne, akurat vecer uz nechcela.

baby, nova sutaz na BC z jedneho kitu a super bonusiky: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten... cas je do 14.1.

Mimus, nove fotky su krasne, super zimna atmoska. Dnes som akurat z balkona cvakla par konarikov obalenych snehom. 😉

mimusiacik
30. dec 2007

🙂 hawruska...len uz nech je lepsie...

rabivuska vdaka za link...

aprilmouse...je mi luto,ze maly zhltol kovovu gulicku ,nech pekne cim skor vyjde a je odlozena ako bonusovy argument prezitych strachov maminy pri neskromnych poziadavkach v adolescentnom veku o rannych navratoch zo zuriek...drzte sa!Pokojnu noc vsetkym...uz opat nevidim...lucim sa...papa 😔

mimusiacik
30. dec 2007

jeeeejjj...vsimli ste si to cislo prispevkov pri nasej teme ?...5 555...dobreeee...
nasla som vydareny podkladovy papier pri veselych hviezdickach...roluj dole!
http://craftyaccents.blogspot.com/search?update...

aprilmouse
30. dec 2007

Mimu - no jsem zvědavá, jak se svým slabým žaludkem to budu pitvat... Ale zase se říká, jak na nový rok, tak po celý rok, a hovno nosí peníze ne? 🙂)

Hezkou noc všem

kornelia
30. dec 2007

April 😀 😀 😀 😀 drzim paste, nemoze to byt lahke!
Mimus gratulujem k prvemu scrapu je velmi pekny. 😉
Hawrus prajem skore uzdravenie malej. 🙂 A nerob si problem z toho kelndara, ja som si to tiez nevsimla a to som november robila s velkou pozornostou, nakolko dcerka sa narodila v novembri, ja to asi ani nepoviem nasim, oni si to nevsimnu. Podla mna dolezite pre nich su aj tak najma tie fotky 😉 🙂

mimusiacik
31. dec 2007

🙂 Dobreee raaaanko bambulky!
Pre krasny usmev,kt.rozjasni tvaricku,nieco vtipne z b-c...hladaj modlitbu zeny...

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

meggi
31. dec 2007

Ahojte babulky,
dlho som tu nebola, bola som v nemocnici 5 dní a ešte sa doliečujem. Chytili ma vysoké horučky a nič mi nezaberalo, tak som vianocovala tam bez malinkej... Dotoho Karolinka doma tiež dostala vysoke teploty a ochorela, tak som prežívala krušné chvílky. Teraz je už trošku lepšie, teplotky už nemáme, už len soplíkujeme. Tak to snad v Novom roku všetko doženieme a niečo vytvoríme...

hawra
31. dec 2007

ahojte, hlasim dost zlu noc, stale vysoke teploty, striedanie liekov a sprchy, nad ranom to ako tak kleslo. Sli sme k dr, skoncili sme teda s atb (ze uz by to bez nich nezvladala) ☹ s nejakou hnusnou chripkou.
Idem s nou zalahnut, som hotova. papa a vdaka, ze na nas myslite.

meggi, rychle uzdravenie tebe i Karolinke, drzte sa.

adkava
31. dec 2007

Ahojte maminky i nemaminky 🙂
Prajem vam krasny Silvester 😉
Meggi a Hawre skore uzdravenie ratolesti ...
Aj moja Ninka je akasi usoplena, mrzuta a hlavne v noci sa naplace a ja s nou ... 😢 Tak nech nam neplati pravidlo, Ako na Novy rok, tak po cely rok, ale naopak, prajem vsetkym vela vela zdravicka do Noveho roku 😉

bihan
31. dec 2007

Babulky, nový kit od Kalanice - free len do zajtra do 14h!
http://kalaniscrap.over-blog.com/

bihan
31. dec 2007

a Add-on k novému kitu od Mymy
http://mymy-sdigiscrap.over-blog.com/

mirka414
31. dec 2007

juj ja sa musim pochvalit vcera mi rabiva napisala ze mi chvali moje vytvory juj ako ma to potesilo ani som nespala 😵 .krasneho silvestra vsetkym prajem.

droby
31. dec 2007

kocky krasnejho silvestra vam zelam a do noveho roku vela uspechov, stastia pri tvoreni, ale aj inak vsetko len to naj nech je dalsi rok uspesnejsi, stastnejsi, hlavne zdravsi - hawri drzim palceky a vela zdravicka zelam.
drzte sa a pekne tovrte po cely rok 2008 - nech je stale plno napadocv a tym aj krasnych dielok 🙂

rabiva
autor
31. dec 2007

Meggi, bozenku, vies ze ja som mala taky divny citak, ked som ti pisala aj IP 😕 dufam ze budete cim skor fit.
I Anetke skore uzdravenie, jaj blbe chorobky ☹
Mirka, yoyo - novorocne sikovne, a vidim ze si skusala aj "olezlej roh" 😎

Zienky moje zlate sikovne, tak neviem ci sa este v tomto roku tu zastavim, tak vam prajem veseleho Silvestra a vsetucko dobre do noveho roku 2008 🙂 😉 😵 😵 hlavne zdravicko a vela tvorivych chvil 😵

kornelia
31. dec 2007

Dievky, takze takto par minut pred polnocou, vam zelam vsetkym krasny novy rok, nech sme vsetci zdravi, najma nase ratolesti a zelam vela vela veselo prezitych spolocnych chvil. A do tvorenia vsetkym. 🙂

bubaczik
31. dec 2007

Hviezdička na nebi svieti
a deň za dňom neustále letí,
do ďalšieho roka je už len krok,
tak Vám želáme šťastný nový rok.

droby
31. dec 2007

tak tesne pred pol nocou sa opakujem,
happy new year 😀
a vsetko len to naj naj naj
kocky a vdaka vam za vsetko v roku 2007 a tesim sa na "spolutvorbu" v roku 2008 🙂

kornelia
31. dec 2007

Tak som tu asi prva v roku 2008, este raz vsetko len to naj naj naj. Prave sme dopozerali ohnostroj. A ideme buvinkat, dobru noc. 🙂

hawra
31. dec 2007

vsetkym krasny, uspesny, stastny a tvorivy rok 2008 a hlavne zdravie. 😉
Nasa mala je tiez hore, pozera Mrazika, nezbeda. 😝

droby
31. dec 2007

a ja ze vsetky spite 😀
tak teda stastny novy rok uz terajsi 2008
a hybaj spinkat 😀

mimusiacik
1. jan 2008

🙂 ...fukame k Vam vsetku laaaaaskuuuu svetaaaa!!! 😀 😅 😵 🙂 😉

droby
1. jan 2008

fiha mimusiacik s tvarickou 🙂

droby
1. jan 2008

jeeej a PFko je uzasne a mala je perfektne, z nej bude isto modelka 🙂

mmem
1. jan 2008

ahojte babule🙂

zelam krasny rok 2008 🙂))) vela vela zdravicka, lasky a pohody 🙂

mmem
1. jan 2008

a hned zrana🙂) mam malu otazocku?

ake rozmery maju vase scrapiky??? ja davam vacsinou A4,ale moc mi to nevyhovuje a este nieco som chcela,ale teraz si neviem spomenut ani za svet co to bolo:((