Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

kattom
9. jan 2008

hawra - dakujem za radu - musim si postahovat nove fonty, lebo pouzivam stale tie iste dokola a troska mi vadia, ked ich tam chcem stale davat

bihan - mne sa to tiez paci - ale ja by som zasa pierka zmenila - na tych satach sa ti straca.. - pripadne skusila celu foto zmensit a obsit ju este aj zo spodu a zhora (ale to je len moj nazor..)

hawra
10. jan 2008

riveronka, LO je skratka od "layout", co je v podstate ine meno scrapu, teda toho hotoveho dielka, o ktore nam tu vsetkym ide 😉

bihan, je to kraaasne, ak mas ozaj potrebu nieco menit, tak mozno tu alfu, ale kebyze si ani nic nemenila, absolutne nic sa nestane. 😉

bihan
10. jan 2008

Juuuj, potešili ste ma, dievčatá 😵 Ja to asi nechám tak.. už som ho prerábala toľkokrát, že už to môžem len pobabrať 😝

Kattom, veľmi foto a šitie meniť nemôžem 😅, lebo je to LO na jeden scraplift challenge - čiže podľa vzoru iného LO
Ak máte niekto záujem, uzávierka je v pondelok 😉 http://weedsandwildflowersdesign.typepad.com/th...

hawra
10. jan 2008

jeej, to vyzera na super challenge, bihan 😉 Hm, ale neviem, ci stiham ☹
Vcera som sa placala s jednym LO, nejako nie som spokojna. Mala by som skor robit nejake CT veci, no taaaak sa mi nechce. 😝

hawra
10. jan 2008

no a pozeram, ze aj ostatne baby odtialto sa tam potichucky zucastnili 😀 😅

bihan
10. jan 2008

To liftované LO je jednoduché, tak možno nejakú rýchlocvičku by si zvládla, nie? 😀

Vidíš? CT povinnosti ma tiež trošku odrádzajú.. takto ak sa mi chce, prihlásim sa do nejakého challengu, prehrabem sa v galérkach a niečím sa inšpirujem...
O tom piplaní sa mi niečo hovor... nad tým posledným LO už sedím druhý deň 😅 najprv som menila foto, potom papiere, potom písmo... a hlavne som pol dňa haľadala nejaký príznačný názov 😀 A pri tom je to taká jednoduchá prkotinka 😅

hawra
10. jan 2008

no teda, bihan, normalne ma asi i nakopnes 😀 50% ww veci najdem 🙂 a tiez som este nepouzila ten kit, co som si tam kupila, tak asi dnes vecer na to sadnem a pojdem s davom, nech tam mame BC+MK prevahu 😀

Mne najviac casu zaberie vybrat papier a potom asi alfu a font.
Fotku mam vacsinou vybratu uz pri stahovani z fotaka, ze tak toto vyslo, toto pouzijem. Ale nad hladanim papiera stravim asi najviac casu. 😒

hawra
10. jan 2008

jo a bihan, este som ti chcela...ani nevies, aku radost si mi spravila tym blinkie na blogu. 😉 dakujem, som to ozaj necakala.

hawra
10. jan 2008

jaj, baby, idem sa pochvalit, mam velku radost, uz som bola z toho vsetkeho tak nejak v divnej nalade (depke?), ale toto ma teda dost potesilo:
http://www.colorlinedesign.com/forum/showthread...

hawra
10. jan 2008

a ked uz zvysujem prispevky, tak nova jofia babatkovska: http://www.thedigichick.com/shop/product.php?pr... 😉 😉

evercila
10. jan 2008

hawra, super!
P.S. ten sankovy scarp je preto taky zamlženy, lebo fotka bola tiez o nicom, kym sa maly zobudil a vytrepali sme sa von, uz zaslo slnko 🙂
P.S.2: ja mam tiez stiahnute asi troje kridelok, ale furt mi to nesedi k fotke, tak dufam, ze raz sa podari 🙂)))

bihan
10. jan 2008

Hawruška, keby som vedela, že ti jedno blinkie urobí takú radosť, tak tam šupnem aj dve 😵
Inak, kde všade ty máš galérky? Keby bolo moje LO nejakou obrovskou náhodou vybrané niekým, tak sa to ani nedozviem, lebo to akosi nesledujem 😅 No a je fakt, že si to zaslúžiš 😉 Mňa dostala hlavne tá prvá foto, ale máš to celé pekne urobené.

A teda nová Jofia je zase namakaná.. tie bábätkovské freebie za veľa nestoja.. toto je poriadna pecka.. a halvne tam nie je žiadna cukríková ružová 😅

bihan
10. jan 2008

Hawra, raz ťa asi odstrelím... už sťahujem Jofiu 😅 😀

evercila
10. jan 2008

je to fakt nadherne...bihan, to sa plati cez pay-pal?

bihan
10. jan 2008

jj.. alebo darčekovou poukážkou 😀

hawra
10. jan 2008

vdaka, baby

evercila, ved to neprezradzaj, ze bola fotka o nicom 😉 si to spravila velmi dobre, vobec to nie je vidiet. 😀 sikula

bihan, si sypem popol na hlavu asi 😀 ale je fakt krasna, tak to zas bude mat Sarah vydarene LOcka 😵 sa tesim.
a galerky mam okrem DST a SA, kde som ich chcela mat, este furt tam, kde to chceli odo mna dizajnerky, co som v CT.
Takze este www.justforthescrapofit.net www.colorlinedesign.com www.digital-scrapbooking.org a www.rakscraps.com
Urcite by si sa o vyhre dozvedela, pisu to i sukromne do spravy, takze to pride na mail. 😀 Tiez tam nechodim denne 😝 a registrovana som este vo viacerych, ale tieto galerky mi fakt stacia, ved to je furt na hodinu uploadovanie noveho LO do galeriek, vypisanie kreditu. ☹

bihan
10. jan 2008

Taká som nakúrená!!! Tak som si len myslela, že sťahuje... totižto zaplatila som a čakám ako oná na mail (lebo v tomto butiku pošlú linku na stiahnutie mailom) a mailu nikde!!! Buď zase štrajkuje hotmail alebo ich stránka.. kua.. nemôžu to robiť ako všade inde, že zaplatíť a sťahuješ zo stránky? 😠 vrrr...

S tými galérkami ti verím 😀 keď to ešte pridáš na koníka, na blog, na mimibazáť... vic času s ukladaním ako s výrobu samotného LO-čka 😀

hawra
10. jan 2008

bihan, pozri si to vo svojom order history na thedigichick.com tam budes mat linky na stiahnutie 😉 nemusis cakat mail.

bihan
10. jan 2008

práveže kukám ako o dušu, ale nič tam nie je.. tada buď som slepá, alebo to dobre maskujú.. ale žiadny spustiteľný odkaz

evercila
10. jan 2008

hej, a mne pre istotu neberie paypalovske heslo...si nepametam,zeby som ho menila....abo som trubka... 😠

hawra
10. jan 2008

hmhm, tak to je divne. Ked by ti ten mail nechodil, tak pokojne napis mail, celkom rychlo reaguju.
Ja som si minule sikovne blokla paypal 🙄 , tak som im pisala, ci nemozem platit rovno kreditkou. ☹

bihan
10. jan 2008

jj, už som im napísala 😉 a pre istotu som im poslala aj iný mail...
A dá sa platiť rovno kreditkou? Pre mňa by to bolo oveľa jednoduchšie, lebo aj tak platím virtuálnou, ktorá je vždy len na jednu platbu, tak sa vždy babrem so zaregistrovaním novej karty.. ale myslím, že sa nedá, čo?
Ale koniec-koncov tých paypal účtov môžeš mať koľko chceš, nie?

evercila, mne sa občas podarí zaregistrovať heslo s preklepom (inak mám jedno heslo na nedôležité veci ako všetky možné digi kontá a fóra a neviem čo a potom také dôležité, fikané na mail a do banky 😀)

hawra
10. jan 2008

bihan, neda sa kreditkou ☹ som vtedy utrela usta a musela cakat, kym mi odblokuju paypal. 😠
Paypal mam registrovany na kreditku a ked som sa vtedy snazila znova ju zaregistrovat, ked som mala ten blok, tak mi hlasilo, ze karta je uz registrovana.
S tou virtualnou nemam skusenosti.
Ale v niektorych shopoch to ide i rovno kreditkou...no tie shopy nemaju jofie a natali 😀

bihan
10. jan 2008

no a už mám aj odpoveď, že robia nejaké "upratovanie", takže link je momentálne nedostupný, ale pošlú mi ho hneď, ako to opravia 😉

hawra
10. jan 2008

hehe, mozno maju velky napor na jofiu a nestihaju 😀

erika153
10. jan 2008

baby, ja cakam na link uz od jedenastej ☹ 😠 😖 a mne prisli asi 5 maily od admina a linkl nikde, tiez som bola na ich stranke medzi svojimi nakupmi a ziaden link na stiahnutie.a teraz uz maju pre istotu uplne "zatvoreny" obchod... takze ja uz nedockavo cakam 2,5 hodiny kym budem mat tu paradu v compe... uz som aj nervozna 😀 😝

mmem
10. jan 2008

baby aj ja cakam a nic :( najlepsie je ze ked to dnes neopravia tak mi to asi prepadne lebo idem asi na tyzden prec tak si to nemam kde stiahnut,ma porazi. Ako sa to riesi v takomto pripade???? som taka nastvana ze z 😠

vandaa
10. jan 2008

caute, pozeram ze zas nakupuje... je to krasne, pockam kym sa ta stranka unormalizuje, asi fakt velky napor.
A co totu je zas za blbost , ze ktore pravidla porusuje, tento kon mi tak strasne nevyhovuje ....a ako policajti su tu tie baby...ach jo!
A challenge sa skusam aj ja zucastnit, ked som tak dobre nakupila v zlave. Skoda, ze maju toho tak malo a nerobia freebie. Teda okrem tych QP vianocnych.

vandaa
10. jan 2008

uz to zmizlo ...nastastie, fakt ako u policajtov.

erika153
10. jan 2008

mne nic neukazuje vandii 😀 ale kon ide strasne pomaly no otrasne volaco!neviem kvoli comu...ale ja uz sem pomaly aj prestavam chodit, ved koho bavi cakat na prihlasenie 5 minut.