Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

droby
10. jan 2008

erika ja uz som to vzdala s konom 😒
tak vas aspon zdravim, nech sa dari, strajkuje kon a nechodim k vam tak ani nerobim 😔
ale uz som dostala "objednavku" na velkonocne 😀
no este som na take nenatrafila, ma nenapadlo uz take robuit, ale asi sa polepsim aby to nedopadlo ako s vianocnymi 😅

neka
10. jan 2008

Ahojte ja trochu nestiham, lebo som sa dala na tu mega challenge na Digiscrapgirl 🙂 a uz mi chyba len posledne LO.

Hawra gratulujem k LO wikendu 🙂 , je skutocne krasne, svieze a hlavne uz nieje s vianocnou tematikou, lebo teraz sa to vsade hemzi len vianocnymi LO. Aj ja by som mala urobit, ale momentalne mam na to averziu. 😖

Bihan, skus zmenit alphas za trosku jemnejsie, mozno by to lepsie ukazalo, ale inak je to LO krasne a hlavne ta fotka je nadherna 😀
Skoda ze nemam nic od WW, skusila by sim u nich tu challenge, lebo velmi podobne LO som robila na DSG 🙂

http://www.digitalscrapbooking.de/joomla/cpg/di...

erika153
10. jan 2008

ja tiez sutazim v tom chalenge baby 😀 😀 na WW.... a su tam vsetky diela krasne-super napad to LO.toto je moje http://www.weedsandwildflowersdesign.com/galler... - tak nam vsetkym drzim palce!!!!! 😵
neka veru, uplne ten isty tip 😉 este stale mi link neprisiel. aj ja idem prec na 2 tyzdne tak neviem ako si to stiahnem ☹ ☹ ☹ ked mi nedojde dovtedy ☹

mmem
10. jan 2008

baby zacinam mat vazne obavy co spravim s tym kupenym a zaplatenym kitom 🙄 my odchadzame v noci prec a ked to dovtedy nestihnu opravit tak mi to prepadne????

hawra :gratulujem 😉

erika, neka drzime palceky 🙂

erika153
10. jan 2008

mmem ani mne este nic neprislo ☹ ☹ aj my cestujeme ale nie dnes ale o 1den, tak dufam, ze to neprepadne! 😢 ja to skusim stiahnut u mamy na slovensku na cdcko ked mi vobec nejaky link pride, maju nejake problemy asi. mozno naval ako pisala hawra...

hawra
10. jan 2008

baby, tak tam napiste, ze idete prec, ze ked je problem, nech vam to nechaju aktivne dlhsie. Podla mna to pochopia. Dajte vediet co a ako.
Tu je nejake info: http://www.thedigichick.com/forums/showthread.p...

este nejake male freebies od Ilony Havenaar: http://www.sokkiesspot.blogspot.com/

erika153
10. jan 2008

no hej tam opisuju problem ze nejde obchod, ale ze nikto nepise, ze im nedosli linky kupene. 😅 ach jaj baby, mne este nic, som zvedava. uz od vcera som sa tesila na ten kit, lebo som videla uz z neho spravene v galerke lo a od rana uz len cakam. 😖 😢 🙄 😅 snad dojde 😵

mmem
10. jan 2008

a myslite ze v nemcine mozem?? amici asi nebudu rozumiet ☹

bihan
10. jan 2008

už to fičí 😵

erika153
11. jan 2008

cafte...vcerajsia porucha na schope mi vzala pol zivota 😀 😀 a porucha na koni dalsiu polovicu 😀 😝 ani som sem nemohla napisat, ze uz to ide! ale bihan sa to podarilo 😉 🙂

evercila
11. jan 2008

jej decka, ale vam zavidim...ja neviem to heslo 😝

inak kon ma uz zacina kvalitne rozculovat....ved aj ine stranky maju velky napor a nepada im to kazdu chvilu.
naozaj to uz zacina byt nezodpovedne, ved odradzaju tak ludi...je to divne.
aj to, ze vsetky poziadavky a prosby z nasej strany su uplne ignorovane.....

hawra
11. jan 2008

super, baby, tesim sa na babatkovske scrapiky. 😉 Dufam, ze sa to i mmem podarilo a stihla to.
ja som sa rozhodla, ze tento kit kupovat nebudem 😉 , lebo ked mi moje dietatko zahlasi: "mamika, nezuosti ma uz, no" tak to ma fakt vsetky babatkovske spomienky a pocity prejdu a nemozem ine, len sa rehlit 😀
Tak si pockam na nieco ine peckovite 😀

kon sa zase vcera predviedol, ale aspon som stihla ww challenge, hehe.

erika153
11. jan 2008

evercila ake heslo nevies 😅 😕 😀 😀

hej sak na koni sa uz na tom "pracuje" 😀 😀 len jedina chyba je, ze sa na tom pracuje uz par mesiacov.. hlavne, ze stihli medzitym rozbehnut dalsiu chatovku "modru strechu" 😔

hawra nasla som ta na sutazi WW tak uz sme tam skoro vsetky z konika, tak sa drzme a dufam,ze jedna z nas to vyhra 😵 😵

erika153
11. jan 2008

hawra ja som to babatkovske musela mat 😀 aj ked uz doma nemam v ziadnom pripade babatko, ale mam kopec fotiek a mozno bude aj druhe 😉 raz... 😀

hawra
11. jan 2008

erika, videla som tam i bubaczika, ale uz tam nie je. Nejaky problem?

erika153
11. jan 2008

hawra neviem 😕 😅 aj ja som ju tam videla a vcera som hladala a nebola tam...skusim sa jej spytat ale nieje online momentalne.

babulky neviete mi poradit ci sa da do mysi nabrat viacero okopirovanych linkov??? alebo iba jeden! a ked sa da tak ako.

hawra
11. jan 2008

evercila, ved si daj zaslat heslo na mail. Je tam taka funkcia: Forgot your email address or password?

erika, hm, no neviem, ale podla mna asi len jeden, do riadku pre www adresu v prehliadaci vies dat i tak len jeden link.

erika153
11. jan 2008

vlastne aj pre tych ktory nakupuju, pretoze prave som stahovala ako diva 😀

hawra neprisla som na to.. myslela som tym ze tu by som supla naraz paru linkov, ale musela som po jednom...neva..

neka
11. jan 2008

Ahojte, ja som sa vcera vobec nemohla dostat na Konika, zacina ma paradne zlostit 😠 .
Nenajdeme si nejaku lepsiu stranku a neprestahujeme sa tam ? 😖

hawra
11. jan 2008

neka, no niekedy to vyzera, ze nam nic ine neostane.

erika, super, vela z toho uz mam, ale urcite nieco dostahujem vecer.

baby, nechysta sa niekto zo Slovenska do Ciech teraz niekedy? Potrebovala by som poslat kalendar do Ceskej Lipy, minuly rok ma postovne vyslo na 250 SK ☹ tak rozmyslam...

neka
11. jan 2008

Erika dakujem za linky na WW. Nasla som tam papier co by mi pasoval na challenge, mozno sa pridam 😀

mimusiacik
11. jan 2008

ahojte bambulky!
Uz by mohli zrusit na prieceli tu reklamu na tricka,nech opat bezi konik normalne...(asi by bolo potrebne pisnut adminom/
Nestiham Vas ani citat,ani stahovat...tak si Vas len pozdravim a letim dalej...papa
Pokojny vikendik! 😉

evercila
11. jan 2008

erika: heslo na paypal mi neberie
hawra:skusala, ale nejde to. neviem, na skype mi to berie a tam nie...som z toho magor...
neka: aj ja som uz na to myslela, nema to tu uroven...ja som uplne zuriva, ked nieco nefunguje 🙄 🙄 🙄
mimus: ahoooj! ty sa chudacik ustves! skoda, ze nemas viac volna....chybas tu!
to all: vsetkym sutaziacim drzim palce, rada by som sa pridala, ale ja to nejako nestiham...potreovala by som nejaku sekretarku, co by mi stahovala, prihlasovala, posielala...a ja by som len scrapovala 🙂))
pekny vikend! 😉

bihan
11. jan 2008

Hawra, toto by bolo niečo pre teba 😉 http://www.digishoptalk.com/boards/showthread.p...

hawra
11. jan 2008

bihan, 😝 aaaach, jaj....

hawra
11. jan 2008

a moja konecne dokoncena novinka: http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=191096

bihan
11. jan 2008

čo, neskusiš? 😀

Tá tvoja novinka je fakt bombastická 😀 odkiaľ máš tú Mindinu alphu? akosi to neviem nájsť 😅

hawra
11. jan 2008

🤐 😵 neuriekni 😀 i ked si velke nadeje nedavam, urcite bude mat zaplavu zaujemcov 😔

alfa: http://pjsthoughtsofrandomness.blogspot.com

bihan
11. jan 2008

to, to.. do CT dizajnérov, ktorí majú skvelé kity, sa nedostanem a k tým ostatným sa mi veľmi nechce 😅
Ako si si ty vyberala, komu napíšeš? Alebo oslovili priamo teba?