Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

evercila
18. jan 2008

hawra, skore uzdravenie!
adusa, drzim palce...

lilitko
18. jan 2008

Pomóóóc ☹ !
Ako mám použiť tie krídla?Prosím,prosím,prosím... 😕

adusa
18. jan 2008

No dosla mi sprava s cislom o zaplateni, aj s mojho uctu odpisali tie peniaze, ale ziadne download v maili nebolo. Nechapem lebo raz som uz u nich kupovala a hned mi dosiel ten download key, a teraz nic.

bubaczik
18. jan 2008

adusa a skusala si ist na tem my account?na ich stranke v shope sa zaregistruj,klik na my account,potom ta presmeruje na stranku kde je rozpisana transakcia,a vedla je view..tak klik a malo by to uz ist..

adusa
18. jan 2008

Bubaczik si super poklad 😵 ... Bolo to tam na mojom account 😝 , to by ma vo sne nenapadlo, vzdy mi posielali na mail. Za dva dni by mi to uz prepadlo, tak len tak tak som to stihla. Dik moc.

bihan
18. jan 2008

Aduša, vytaj s5!
Tak si oplieskala 30 dolkov u WW? Videla som jedno LO z nového kitu, tak zase zavžujem 😀

monkula
18. jan 2008

baby, čo je to LO? 😅 😅 😅

bihan
18. jan 2008

layout - scrap - dielko... stačí si vybrať 😀

monkula
18. jan 2008

Ahaaa, len vložiť fotku a scrap je hotov? 😀 😀 😀

aprilmouse
18. jan 2008

hablovicova22 • no hlavně že jsme se domluvily :D :D ono nejen že to mám česky, ale ještě navíc s GImpem zrovna moc nedělám :D

monkula
18. jan 2008

aprilmouse, ahoj, skladám klobúk pred Tvojimi dielkami... 😔 😔 😔
Mne dáko neostáva čas, začala som chodiť do posilovne, tak som rada ,že sa hýbem... 😀 😀 😀

palvinka
18. jan 2008

bubazcik ten tvoj posledný skrap ju super 😉 , a že 114 vrstiev 😕 , tak to ja mávam tak okolo 25 😅 . Koľko si to robila?

lucik77
18. jan 2008

Ahojte, tak ja neviem nájsť ani album aprilmouse ani mimisiacika (kvôli kalendáru.). Ja už nejaké to začiatočnícke dielko mám, ale chcela by som s zdokonaľovať. Úprimne povedané vytvárať tie pozadia od piky sa mi nechce. Najradšej som , keď je nejaké pekné pozadie a len sa tam šupne fotka. To akože za málo peňazí, veľa muziky a v mojom prípade za málo roboty, pekné výsledky (asi by som chcela veľa, čo?) 🙂
. Robím vo Foto filtri a Photo collage makeri. Takže ak mi hodíte nejaké linky, kde by som niečo podobné a pekné našla, budem Vám povďačná. A našla som linky len na 2 kalendáre, tak aj tomu by som sa potešila. Veľmi pekne Vám ďakujéééééééééééém.

aprilmouse
18. jan 2008

LUCIK77 - já mám externě 🙂)
http://april.webgarden.cz/kolaze

hawra
18. jan 2008

babyyy, tesiiiim sa. Bren ma vzala ako CT guest na mesiac 😀 😉

bubaczik
18. jan 2008

hawra gratulujem.. 🙂 ja som tiez rozmyslala,ze sa k nej prihlasim,ale nejako som si to rozmyslela,mozno casom sa k niekomu prihlasim,zas nie za kazdu cenu,lebo robit nieco z niecoho co sa mi nepaci,tak to by som robit nemohla 😒 a zas neviem,ci by som vsetko stihala,aj sledovat forum,a pod,mam uz teraz toho akurat len tak tak 😉

monkula
18. jan 2008

a čo je zase CT guest? 😅 😅 😅

kornelia
19. jan 2008

Tak ako som vravela, sem tam k vam nakuknem, no dnes som sa veeeeeeeeelmi nudila a spravila som dva nove scrapiky, musite vediet, ze pri tom druhom, kde je Dani, sa mi to cele neviem ako ale stratilo, tak som to musela znova vsetko od znovu, no musela som to spravit, lebo neskor by som uz nevedela co som ako mala, takze robota na dvakrat. 😠

bihan
19. jan 2008

Hawruška - skoro sa uzdrav a vééééľmi gratulujem k Bren 😉

Monkula - CT: creativ team, guest: hosť 😉

adkava
19. jan 2008

Monkula, si zlatá, že sa pýtaš aj za nás, ktoré síce nerozumejú, ale neopýtajú sa 😉

mimusiacik
19. jan 2008

🙂 Ahojte bambulky!
emjee mi oznamila,ze komiks fotka mi bola zmazana z vizitky...zatial som stiahla i foto z albumiku,ked nieco nove bude obnovim...
my mame doma cely tyzden rodinnu chripku,ja od stredy s 38,9 dalej do 1 i druhej prace...dnes chvilu som sa dostala i na dlhsie vylezanie,lebo pichanie v hrudi a pri srdci ma trosku vyplasilo pri zachvatoch kasla...
...myslim na Vas...zelam marodikom skore uzdravenie!...papa...
😉

mimusiacik
19. jan 2008

🙂 ...lucik hladaj na titulkach alebo v archivoch blogeriek tzv.quick pages QP,hotove ramiky...a klikaj tam
http://freebies.scrap-gratuit.fr/ressources-scr...

mimusiacik
19. jan 2008

🙂 hawruska ...bravoooo ! 😀 😉 ...tesime sa na vysledok!

rabivuska...ptuj,ptuj,ptuj...pri skuskach!

mimusiacik
19. jan 2008
evercila
19. jan 2008

mimuuuuuus! ideeees! 😀 😀 😀
inak pracujete uz na valentynskom pozdrave ? 😉

rabiva
autor
19. jan 2008

ahojte sikulky, prisla som vas pozdravit!! 🙂

matar
19. jan 2008

prosím vás, ja viem,že ste to už písali ale stále sa mi to nedarí nájsť- môžete mi napísať, ako sa robí ten potrhaný papier? dakujem 🙂

mmem
20. jan 2008

ahojte🙂

tak sa hlasim opat z domu🙂 ako ste sa mali?? 🙂 vcera som si vas trosku pocitala ale kon blbol,nechcel ma prihlasit 😠

hawra: krasne novinky a gratulujem k hostovaniu v CT 😉 nastastie som to stihla stiahnut,erika mi pisla skype ze uz to fici 😎 boli to dobre nervy ☹ prajem skore uzdravenie

bubaczik: super vecicky opat

bihan: mne sa to velmi paci,hlavne to biele bodkovane e 🙂 ,nic by som nemenila

kattom: sikulka,len tak dalej, to musi byt super pocit nieco sama vytvorit

ever: sanky su supros 😉

rabi: ako skusky? drzim palceky 😎

mimu: a ty kde mas album?? 😲

a ja som dnes zistila ze nemam kalendar 2008 na zachode 😀 😀 😀 😀 ako ste robili ten na jednu stranku??? droby ty si ho tusim robila,alebo mimu?? prosim prosim link 😝

prajem krasny vikend