Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

sjuzocka
16. dec 2008

a za kolko to dojde?

bihan
16. dec 2008

Sjuzi, rátaj min 2týždne.. taraz určite majú veľa roboty.

janka5861
16. dec 2008

Ahojte ,obdivujem kazdu ,ktora dokaze urobit s foto taku paradnu vecicku ,ze si ju poupravuje ako chce...asi nie som ani prva a ani posledna co by sa to chcela naucit ... odkial zacat ?
😉 😉

alusha
17. dec 2008

sjuzi, nam to dosla za necele 3 tyzdne od objednania, ale su krasne 😀 a aj cena je dobra

vivere
17. dec 2008

janka,

v prvom rade sa rozhodnes, v akom programe chces robit. ja robim vo photoshope. takze najprv potrebujes program. odporucam pozriet temu Digiscrapbook pre zaciatocnikov o zaciatku, je tam vsetko potrebne. ak nestaci, treba pozriet tu: http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

bambusko
17. dec 2008

dievcata, akym sposobom si archivujete vytlacene scrapy? mate nejaky zakladac alebo album? mam 21x21 a 28x28

sassi
17. dec 2008

Dnes mi manžel doniesol kalendare, dali sme to 3x a vyšlo to so zviazaním 200,- jeden (A4) , daval to robiť va Canone a celkom pekne to vytlačili na počkanie. A zviazali to takou kalendarovou väzbou, super.

ja si scrapíky davam tlačiť normálne vo foto v rozmete 10x10 alebo 13x13 a davam do bežneho albumu. Väčšie som zatial nedavala robiť...

skuska
18. dec 2008

sassi : myslis FAXCOPY? tiez som tam davala zopar stranok tlacit , len sa mi nepaci ze mam jednu podkladovu farbu a na kazdej strane je trochu ina a aj pletove farby boli take trochu "sedive". ale ze je to zatial najlacnejsia tlac aku som nasla.

sassi
18. dec 2008

ja som si davala spraviť skušobne fotky na ich stránke a tie boli pekné, len na lesklom papieri
toto je matný a aj farby nie su až take vyrazné, ale na kalendár mi to stačí
scrapííky si davam robiť cez fotolab

moni1412
18. dec 2008

ahojte, prosim vas, daju sa niekde zohnat predlohy aj na stolny kalendarik? mysli take tie, co mava napriklad orange, typicky stolny..... 🙂

sassi
18. dec 2008

moni, po týždnoch asi nenájdeš, iba mesačný

moni1412
18. dec 2008

sassi aha, tak dik 🙂 😒

moni1412
19. dec 2008

krasne Vianoce vsetkym prajeme https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... 🙂

dadka33
19. dec 2008

Ahojte kocky 😀
Rada by som sa pridala k vam .Som totalny amater ale potrebujem pomoc.Na zaciatku bol link kde si stiahnem Gimp tak som ho stiahla ale nejde mi spustit ked ho zacnem instalovat viete mi niektora poradit???

mimara
19. dec 2008

.....nadhera.....obdivujem Vas...bojim sa do toho pustit....ako mam postupovat....chcela by som zopar fotiek si takto upravit...davate to vyvolavat na cd v zberniach????

skuska
20. dec 2008

mimara:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten... tu sa docitas to co potrebujes 😉

mimusiacik
24. dec 2008

Letia malí anjelici z neba priamo k Vám,

s prianím šťastia, zdravia, lásky, k bielym Vianociam...

Zvončeky už zvonia a ihličie vonia,

svetlo sviečok mihotavé,

Vianoce k nám prišli pravé.

Preto sviatky krásne majte,

v pohode ich prežívajte !!!

sassi
24. dec 2008

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok prichádzam priať,
aby človek človeka vždy mal rád,
aby jeden druhému viac šťastia dal,
aby ten nový rok za to stál.
Krásne vianočné sviatky a úspešný Nový rok vam praje Sassi s rodinkou

+ kuk do albíčka 😉

z.g.
26. dec 2008

ahojte,
mala som neodolateľné pnutie vykúšať urobiť si scrap- volá sa tak taká ozdobná fotka?,
a podarilo sa za masívnej pomoci manžela, vytvorila so toto:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
na začiatok to nie je zlé

ale chcem sa spýtať- ako preniesť vyrotovanú fotku? mne tam zostal biely rámik, ten som musela gumovať a je to také "šišaté"

vďaka za radu

z.g.
26. dec 2008

...a teda som sa pri tom zapotila... 😝 😝 😝

z.g.
26. dec 2008

už som na to prišla, malal som dať pohľadnicu na fotku a nie naopak

bzucinka2
7. jan 2009

ahojte babenky, trosku som zacala robit v gimpe, cize zaklad som ako tak zvladla, len by som vas chcela poprosit o nejake dobre adresy na stahovanie, momentalne sa chystam urobit malemu pozvanku na jeho prve narodeniny, tak ak by ste mali nejake dobre straky, budem vam velmi vdacna 🙂

vivere
7. jan 2009

bzucinka2, skus prejst par stran dozadu, zarucene najdes linky na stahovanie 😉

z.g., pekny scrapik.

ka4
7. jan 2009

sassi aj tebe všetko naj v Novom roku!ale albíčko som nenašla.už by som sa aj pozrela ako vyzeráte.Ahoj!

mirka414
7. jan 2009

hallooo mirka je tu..to je odkaz pre michaelu 0605

niciatko
8. jan 2009

Ahojte, len teraz som sa zaregistrovala a rada by som sa pustila tiez do scrapu. A uz potrebujem vasu radu. Pouzivam program gimp a chcela by som urobit tien. Citala som ,ze sa to urobi pomocou script fu, ale ja to script fu vobec na tom paneli nemam, vie te mi poradit, co s tym? ☹

krajcoanka
9. jan 2009

baby neviete kde stiahnem číselník na stolový kalendár na rok 2009? Ale v slovenčine!!!!Diki moc! 😉

lenka.pav
10. jan 2009

krajcoanka, ciselniky mali by byt na stranke http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...
tiez som taky gimpovy samouk, je to super vecicka.
niciatko, na robenie tienov som sa este nezmohla, ale na stranke, ktoru som uviedla vyssie, je ten postup popisany.
pekne scrapovanie, pa, Lenka

krajcoanka
12. jan 2009

Lenka, diki, tam som už pozerala, väčšinou su v češtine. Chcela som stolový (taký ako ponúka Dita B.) v slovenčine. Už som pozerala aj cez google a nič. Aj som si to chcela vyrobiť sama. Skúšala som excel a word ale sviatky ktoré mám vyznačene červenou sa mi nieako nechcu znázorniť. Už neviem ako nato .....asi si budem musieť nieaký stolový zoskenovať, len neviem či to dokážem vtrepať do rozmeru zodpovedajucého stolovým kalendárom 😝 😝 😝 .Ešte som take niečo nerobila 😕 😅

kikushikx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz