Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

mimusiacik
7. sep 2007

🙂
a este...teraz mi muz klikol na tuto stranku,aby som sa ucila opravit - upravit nafotene digifoto...

http://www.digimanie.cz/

klik vlavom stlpci ...Tematicke...Upravy fota : 13 dielov...

nech uz nemusime mat tmave,neostre zabery v scrapikoch...to sa budem ucit asi do 70...chichichi... 😉

mimusiacik
7. sep 2007

🙂 rabi - vrucna vdaka...veeelmi vydarena stranka...rabi s hawrou,bihan,adusou,mimkou,droby...+ ???...ste nase poklady ... 😉

neka
7. sep 2007

Ahojte,
zase tu mam zopar novych kuskov 🙂 .

lenka1108
7. sep 2007

baby aky mate windows?je možné že mi to nejde ked mam windows vista?

hawra
7. sep 2007

neka, super, super, super. To sepkanie nema chybu, napad i prevedenie.

neka
7. sep 2007

Dakujem pohladilo to srdiecko 🙂

meggi
7. sep 2007

Neka, peknučké 🙂 😉 🙂

petaba
8. sep 2007

baby kuk vcera som nieco porobila, cam kritiku

adusausa
8. sep 2007

Lenka ja mam tiez windows vista a ide to. Aky mas ten program na fotky? Niekedy sa da zmenit v properties, ze citat program najnovsou verziou windowsu. Ak TI to stale nepojde tak skus toto. Alebo skus preinstalovat este raz svoj program 😒 . Daj vediet ako to slo 😉

adusausa
8. sep 2007

Neka kraaasne nove vytvory 😉 , len tak dalej nech ta to povzbudi. Petaba vidis ako ti to ide, jedna radost, a uvidis budes mat stale viac a viac napadov 😉 .

adusausa
8. sep 2007

tu je nejaka linka na stahovanie http://shop.scrapladies.eu/ 😉

hawra
8. sep 2007

petaba, no ja tam skor vidim hotove ramceky, nez nejake scrapove tvorenie. 😉

Baby, mne jeden scrap trva minimalne dva dni, niekedy to mam rozrobene tyzden a stale sa vraciam, upravujem. Tym chcem len povedat, ze to vytvorit proste nejaky cas trva. Radsej jeden poriadny.
Chapem, ze ste nedockave, aby ste videli vysledok, pripadne ci sa to potom bude pacit inym, ale chce to trpezlivost. 😉

Adusa, teda muzikantka je doost dobra. Pismo tam perfektne pasuje, aj tienovanie vyslo. Chvalim 🙂

hawra
8. sep 2007
hawra
8. sep 2007

kacky 🙂 ci uz ste ich nasli? http://aziscrap.canalblog.com/

janullka
8. sep 2007

rabiva
neviem preco som ich dala take male 😒 bala som sa ze to bude moc velke a nic tam nezmestim 🙂
som akasi skapata boli ma cely clove
poradite mi kde by som nasla freebies s rybkou NEMO

petaba
8. sep 2007

hawra ja si skor najdem obrazok a z neho vystrihnem co sa mi paci, a na to doplnam

bihan
8. sep 2007

Adusa, aj ja chválim... nádherné scrpíky 😀
Hawra, ja som snáď menej než 4 hodiny nas scrapom nestrávila.. vkuse skúšam, mením rámiky, farby, komponenty, písmo, tagy... a potom, keď je to hotové, tak sa na to ešte musím pozrieť na druhý deň, či sa mi to stále páči.. a to nehovorím o úprave fotiek, filtroch, efektoch 😅

janullka
8. sep 2007

adusausa
prosim ta sko si spravita tu fotku ROCK BABY co mas v albume ze si dala maleho do pozadia a dala nan tu vrstvu popriesvitnu nedari sa mi to teda skor neviem to a rada by som tak urobila

bihan
8. sep 2007

Janulka, Aduša tam zrejme znížila priesvitnosť (sýtosť) fotky, ktorá je na pozadí...ak máš v programe aj, je to opacity... Dá sa tak nastaviť každá vrstva 😉
A inak je to malá, nie malý 😉 😀

janullka
8. sep 2007

😅 😅 😅
jej pardon som si nevsimla ci ma nausky
ok dakujem idem skusit

adusausa
8. sep 2007

Janulka presne tak, dala som opacity znizit asi na 50 (priesvitnost) a tak sa ti to tam pekne prelina. Ale inak Anicka je taky sibal, ako maly chalan 😀 😉... Dakujem za vsetky lichotky.

K tomu casu, ja travim nad jednym velmi vela casu, preto kazdemu aj do ip pisem, ze len je skoda ze to zabera tak vela casu 😀 🙂 Ale to je dan za pekny scrapik. Kym vyskusam vsetky variacie... a az kym som neni spokojna, tak skusam a skusam a mazem atd atd... 😅 no niekedy mam oci vyocene z toho.
Takze trpezlivost je urcite na mieste 😵 A kedze mam aj male dieta a domacnost tak ho dokoncim niekedy aj za tri dni 😒 ...

mirka414
8. sep 2007

prosim co robim zle pri stahovani??najdem si stranku presne podla postupu na predchadzajucej stranke a po downalhere ci ako je to sa mi tam ukaze (po nemecky otvorit a ulozit...dam ulozit a ono sa mi nacita vzdy prazdne okienko obrazok...raz sa mi to podarilo ani neviem ako. 😒

adusausa
8. sep 2007

Mirka a rozzipsujes to? alebo ten dany subor je urceny pre photoshop, to sa aj mne stalo ze sa mi nedal otvorit.

pipi1211
8. sep 2007

baby ako vo fotoshope otocim obrazok? neviem na to niejak prist 😠

grmitko
8. sep 2007

pipi1211 ked mas tu supku s krizikom, tak daj sipku pod obrazok a objavi sa ti taka pologulata sipka a mozes otacat. Nevim ci som to napislala zrozumitelne 😉 ☹

grmitko
8. sep 2007

pridala som dalsi vytvor, omrknite a cakam na casu laskavu kritiku... je velmi jednoduchy, ale myslim, ze viac tam netreba. 🙂

janullka
8. sep 2007

dnes tu akosi nikoho nie je asi vsetky tvoria