Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

janullka
13. sep 2007

Neka

tak nasla som to chi mi to nedalo aby som to nenasla tady to ma chi
http://shineangel.canalblog.com/archives/mes_fr...

Pavlita opat krasne kusky ako vzdy

evercila
13. sep 2007

mim, dik za link, skoda, ze ten autickovy je spoplatneny...to sa mi nechce, ked je vela zadara...alr jr faaaajny....
holky, vy stahujete castejsie zadara alebo platite ?

janullka
13. sep 2007

no ja idem hajde do postielky sladke snocky babenky

neka
13. sep 2007

Diky moc 🙂

evercila
13. sep 2007

jeeej, mimusiacik, to je super, mam poziarnicke auticko! si zlata, este raz dakujem!
ja si niekedy hovorim, ze to nieje "fer" tolko krasneho oblecnia pre disvcatka a pre chlapcekov aby si clovek nohy ubehal...a s tymi kitmi to je to iste 😀 😀 😀

mimusiacik
13. sep 2007

🙂 ever - no normalne som si stiahla obe kvoli tebe - lebo obe su zadara - i ten vrtulnikovy (cen...)i bagrikovy (http://imafishtank.blogspot.com)- kt.ti nesiel - nerobila si to pred 22h? 😉

mimusiacik
13. sep 2007

🙂 zatial len zadara - az na tu elektrinu a ucty za net 😀 😀 😀

evercila
13. sep 2007

jeeej, mimus, uz mam aj tie auticka...sedim nad tym cely vecer.. 😀 ani sa mi uz neoplati lahat, lebo za chvilu kojim...
no, odkedy som na materskej, za elektrinu priplacame 😀
este raz dakujem,este budem hladat "chlapcenske" , pop-artove a geometricke... 😀 😀 😀
dobru noc!

lenka1108
13. sep 2007

tak baby dalsi výtvor...nic moc ale aspon cosi...viete mi poradit ako pridam text???vdaka

hawra
14. sep 2007

baby, ja som nevyspata a bez nalady ☹
Schytali sme uz i prvu jaslickarsku soplikovu chorobku, takze cez vikend sa ideme liecit.
Chcela by som stihnut aspon color challenge, tak duuufam.
Drzte sa tu, nakuknem a poradim, ked sa len trosku bude dat. 😉

hawra
14. sep 2007

este som mrkla galerku 😉 tu su moje postrehy:
lenka1108, gratulujem k zvladnutiu zaciatkov 🙂 Tak ako uz niekto spomenul, na tom prvom scrape by som zvacsila fotky. Druhy pokus vyzera trosku rozmazany, ci neostry? Cim to je? ako si to robila?

mirka414, vrstvy i text si uspesne zvladla, teraz by to chcelo trosku viac odvahy pri tvoreni. Drzim prsty 🙂

neka, mikulas je milucky a torta je teda bombova. 🙂

adusa, ten halloween super farbami ladi k fotke.

meggi, na tej pozvanke mi akurat pismo pride take obycajne..hm?

cicusta, posledne dva su vydarene. Pekne farby.

janullka
14. sep 2007

lenka1108

tak tot zvladnem aj ja poradit 😀 teda ak pracujes s gimpom v hlavnom paneli mas pismenko T ked kliknes nan zobrazi sa ti ponuka tam si nastavis farbu velkost pisma atd. kliknes na miesto kam chces vlozit text a pises

dufam ze som nic nedochomolila

meggi
14. sep 2007

hawra, dik za poznámku - súhlas 😉 Skúsim to zmeniť

janullka
14. sep 2007

aj dnes sme nieco malo vykuzlili

cicusta
14. sep 2007

hawra dakujem ale musim sa priznat,ze ten posledny som taky stiahla len som pridala fotky 😅

cicusta
14. sep 2007

tak zas novy pokus z jednej vyskerenej fotky 😀

adusausa
15. sep 2007

Konecne som si pozrela albumiky, lebo opatrujem jedno dievcatko tak som nemala vobec cas... No oci som si sla vyocit... krasne ste zas porobili...
Hawra... absolutna jednotka 😉 , super skomponovane, mnam 😀
Meggi super napad na pozvanku, zaujimave, tiez nad niecim rozmyslam, lebo uz o tyzden je to tu 😲 😵 , tak nech to stihnem rozposlat.
Cicusta Ty sa nezdas, velmi vydarene dielka, najviac sa mi paci to predposledne, to je naozaj na jednotku s hviezdickou 🙂

mimusiacik
15. sep 2007

🙂 evercila - Pismo s diakritikou

info od hawrusky z IP :

pismo Mistral je len za peniazky -
hawruska ho mala uz vo windowse ako vybavu ,

ale tu je kopec fontov http://www.dafont.com/ ,
do tej ukazky si napis nejake slovo s č,š,ť,ž,ý a tak a prezri si to. Potom stahuj, tie su zadara.
Viem, ze diakritikou pise napr "aka frivolity" ostatne ako ktore.

bihan v teme spominala,ze makcen si urobi z maleho "V" ,vyreze a skopiruje a dlzne...?(nepamatam)... ☹ 😒 😖

😉

mimusiacik
15. sep 2007

🙂 Ahojte bambulky!
Photoshopacky prosim neviete mi poradit,kde robim chybu,ked po ulozeni fota do hotoveho ramika,chcem pisat Text (niekedy mi to zazracne ide ,inokedy ani za svet...a neviem "ciiimm to jeee?") ☹ 😒 😖

ako pisat "v bloku",
aby som s tym celkom potom mohla otacat,sklapat,menit velkost,farbu textu atd...

(ja viem hawruska,preberali sme to v skype a skoncili sme pri tom chybajucom riadku,ze kde sa v mojom PC podel...)

Vrucna vdaka 😉

mimusiacik
15. sep 2007

🙂neviem to "T" z lavej listy dostat do stvorceka vo vrstvach vpravo
a predtym mi to tam same akosi skocilo...ani ten zahnuty roztek vpravo v riadku za "f" mi nepomaha - otvori novu prazdnu vrstvu ,ale to T tam neviem dostat... ☹ 😒 😀 😠

paska
15. sep 2007

ahojte 😀 ja chdím do začiatočníkového fora a včera sa mi podaril jeden kúsok aj by som sa s ním chcela pochváliť len neviem ako to zmenšiť poradíte? 🙂

evercila
15. sep 2007

mimus, neviem ti to velmi vysvetlit, ale text je vzdy nova vrstva, ja ked mi to nejde, tak si necham zlucit vrstvy do jednej a potom to uz pise..utvori sa ten obdlznik, a donho sa pise, da sa aj lubovolna transformacia.

idem mrknut tie pisma 🙂)) dik! uz by som sa mohla dostat po tyzdni downlovdovania aj k niecomu zaujimavejsiemu 😀 😀 😀

cicusta
15. sep 2007

adusausa dakujem za pochvalu ale akurat to predposledne neni celkom moj vytvor 😒 to som si len tak stiahla lebo sa mi to pacilo a ja som tam len pridala fotky 😖

meggi
15. sep 2007

paska a v akom programe robíš - malo by sa to dat cez obrázok - zmenšit velikost alebo niečo také... 😉

lenka1108
15. sep 2007

ahoj baby prosim vas este raz ako stiahnem take pekne ramiky ako mate vy kde vložim len fotku?aj som to skusala ale nedalo sa mi to vždy mi tam vyskocila stranka s hieroglifmi a nestiahlo mi to...ale mam win rar...pomožte...pa a dakujem...

lenka1108
15. sep 2007

meggi dakujem ale neviem stými strankami robit...nevadi pohram sa niako...mam dalsi výtvor...

adusausa
15. sep 2007

Lenka ako to myslis ze nevies s tym robit, co presne TI nejde?... ono to je jednoduche, len si kliknes na dany obrazok alebo ramik a sa Ti otvori nove okno, a tam je download (kliknes na to) a uz si to len ulozis do pc.
Mimusiacik to jablcko je rozkosne 😵 , vacsie nez Miriamka 😀

adusausa
15. sep 2007

Paska ja zemnujem ze si kliknem na Image ( obrazok) a tam je potom Resize ( zmena velkosti) a tam kde je rozlisenie na 300.000 pixelov tak dam okolo 250.000 a potom to musis ulozit ako jpg. Vacsinou potom maju scrapy okolo 350 kb. Takto to funguje v paint shope 😉

adusausa
15. sep 2007

myslela som zmensujem 😀