Venujete sa Digiscrapbooku? Vymeňme si skúsenosti

rabiva
17. júl 2007

Ahojte, nájdu sa mamičky aj nemamičky, ktorých očaril "digiscrapbook" ? Ak áno, ozvite sa, rady a nové skúsenosti si spolu môžme vymieňať 😉

evercila
2. okt 2007

ja mam prave stiahnuty z baby-cafe, tymto vlastne aj pekne dakujem!
mam aj viac verzii, este to nie je definitivne...
/ani scrapiky, hlavne maj mi robi problem 🙂/

aprilmouse
2. okt 2007

kornelia - http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...

ale asi nutno přepsat názvy 🙂

droby
2. okt 2007

aprilmouse, tak ti tu takto tebe aj BC gartulujem s prianim vsetkeho naj k jednemu roku 🙂 nech sa to tam pekne rozrasta 🙂

magie13
2. okt 2007

Ahoj kočky. Mám tiež rovnakú zálubu ako vy 🙂 O tomto fore mi pošepkala Rabiva, kt. zdravím 🙂 , ja mam totiž svoju "domovskú stránku už dlho na BC). Ale chcela by som sa niečo opýtat HAWRY. Stiahla som si od teba kalendar (velmi pekne dakujem 🙂 ) ale chcela by som si zmenit typ pisma na nieco "strohejsie" 😉 Je to mozne? Ak ano, ako to urobim? 😉 Dakujem za odpoved.

hawra
2. okt 2007

nuz, magie13, v takom stave ako som to dala na stiahnutie v .png, s tym uz vela nenarobis, jedine tak zafarbit 🙂 ale mam to ulozene ako .psd, teda vo vrstvach, takze ak by si chcela a vedela si to prerobit, mozem poskytnut. 😉

dzidzuska
2. okt 2007

ahojte vsetky mam jeden problem mam vytvoreny obrazok ale potrebujem ho previset do formatu A4 alebo A3 ako a kde to urobim??? 😖

marfusaklimca
2. okt 2007

Ahojte babenky. Prosím o radu, pretože už ma nebaví prehľadávať cez google, a bez úspechu ☹ . Taaak veľmi by som potrebovala si vytvoriť vlastný foto kalendár- ale stolový!! 4o som našla, tak všade si môžem vytvoriť kalendár na celý rok, ale len nástenný. A tak veľmi by som chcela stolový. Ak by ste vedeli nejaký link na stiahnutie výroby stolových kalendárov, tak mi prím, krásne prosím pošlite. Ďakujem!!!

aprilmouse
2. okt 2007

Dzidzuska - pokud je to ve čtvercovém formátu, tak blbě. Když chceš něco mít v a4, musíš začít nejdřív Soubor/nový - vybrat tam A4 a pak ten bílý papír, co ti vznikne, pokrýt. Zpětně se to udělá blbě, protože bys to musela oříznout všechno, nebo přerovnat (pokud máš vrstvy)

dzidzuska
2. okt 2007

aprilmouse-ja som skusala ked som si otvorila pozadie kliknut na modru listu pozadia lavym tlacitkom mysi a tam dat velkost platna a tam som zadala do cm velkosti a4 no hadam to bude tak dobre... ☹ ved uvidime ked sa to bude tlacit lebo ked to bude zle tak ma asi porazi robim katalohg vyrobkov pre maminu do prace 😖

aprilmouse
2. okt 2007

Dzidzuska - snad jo, já ten gimp nemám tak to nemůžu zkontrolovat 🙂ale mělo by to tak fungovat

magie13
2. okt 2007

Hawra, nevedela by som si to prerobit 😉 Tak nic aspon viem.. Dakujem za odpoved.

rabiva
autor
2. okt 2007

Aprilmouse::: velka gratula k 1.narodeninam 😉 😀 megakit je uzasny, prave som ho zacala stahovat 😅 😵 😵

Moja "tvorba" stagnuje, nechavam si to na vikend snad sa cosi podari... mrknem ablumiky, nech sa aspon z vas potesim.

Dotvorenia priatelia 🙂

magie13
2. okt 2007

APRIL, mam vidiny alebo to si naozaj ty? 🙂 Ty si snad vsade! 🙂 Ako to prosim Ta robis s dvoma detimi???! mas moj neskonaly obdiv! 😎

rabiva
autor
2. okt 2007

ahoj magie13 🙂

Pavlita, zaujimavo rieseny kalendar 😵 😵

Bihan, no ako 2v1? malej sa nechce von? skusate "vyhanat"? (ja som prenasala 7dni a bola uz riadne na "nervy" 🤐 ) tak drzim palce nech to mas cim skor za sebou a nech je vsetko v poriadku! 😉 🙂

mmem
2. okt 2007

ahoj rabiva,
ako v praci po dlhom case??

pavlita
2. okt 2007

Dakujem...dnes pridavam februar...myslim, ze sa vydaril... je to nas naj naj mesiac, lebo tatko dostal k narodeninkam dcerku... a rok 2008 bude magicky, maju 3 a 30 .... 😀

evercila
2. okt 2007

ahojte kocky! uplne nahodou nemate nejaky orgovan ? 😀 asi tazko, ze?
neviem, ako urobit maj, aby bol "majovy"... 🤐
dik!

pavlita
2. okt 2007

ja sa na maj tesim...maj lasky cas..asi nieco srdieckove, kvetinkove, pusinkove...aaaale to je este daleko... 😅

evercila
2. okt 2007

no prave, ja mam srdieckovy valentynsky februar a na kvetinky moc nesom, preto ich mam malo postahovanych 🙄 🙄 🙄
/ja chcem dat kalendar rodine na vianoce, preto to robim skor.../

pavlita
2. okt 2007

hej, aj ja by som chcela, ale ci to stihnem.... ☹
vidis a ja som na valentina celkom zabudla...ze je vo februari... 😒

evercila
2. okt 2007

ja sa tesim na halloween, sice blby americky sviatok, ale aspon bude sranda 😀

pavlita
2. okt 2007

no a na november som zas len vycapila Klarku, lebo je novembrova...no nic...ved mozno dalsi kalendar uz bude vychytanejsi.... 😀 mozno rok 2020 😝

evercila
2. okt 2007

no mna to netrapi, tim co nas maju radi, sa to urcite bude pacit 😀 😀 😀

hawra
2. okt 2007

evercila, skus si do googlu hodit vyhladavat obrazky "lilac" a potom si to orezat. Teraz som jeden dobry nasla, orezala, ak chces poslem ti ho.

evercila
2. okt 2007

dik za typ, skusim 😀 uz letim 😉

hawra
2. okt 2007

ok, keby sa nedarilo, napis mi a poslem 🙂
baby, dobru noc 🙂 rano pokukam albumy. 😉

evercila
3. okt 2007

ahojte, neviete, ako sa da stiahnut toto?:
http://www.scrap-gratuit.fr/kits-coordonnes-kit...
francuzsky neviem ☹ dik!

magie13
3. okt 2007

Dobre rano. Este by som sa chcela opytat, ci mi neviete poradit ako si farebne zmenim len jeden datum v mesiaci (robim kalendar) Chcela by som vyznacit narodeniny a meniny v rodine. Dakujem a zelam pekny den 🙂

bihan
3. okt 2007

magie, označ si ten dátum do výberu a potom klasika - kolorovať 😉

bihan
3. okt 2007

Evercila - ten kit už nie je ako freebie 😔
Inak stačí kliknúť na tú spodnú tabuľku a prehodí ťa to na stránku dizajnéra 😉