Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

smejka
autor
29. jún 2009

suzzika s tymi nohami asi nic nenarobis takto ku koncu 😝 ...ale skus si ich viackrat za den sprchovat v studenej vode....vykladat vyssie....popripade mne na unavene a spuchnute nohy pomaha mast Lioton 100 tisic

bettynka222
29. jún 2009

leni velmi pekne dakujem..naozaj mi to pomohla. kto vie ako to v skutocnosti bolo, ja sa snazim ju nesudit, ale ajtak mi to neda..tie vyhovorky. dnes sa mi priznala, ze pri tej spovedi velmi plakala...a urcite to bolo, ako hovoris. vytesnila tento hrony hriech zo svojho zivota a teraz naplno preziva smutok, ktory mala pocitovat vtedy. ona nepovedala, ze je to nebolo luto, ale ze jej bolo luto len za tym babatkom. ze isla n apotrat, lebo sa hrozne bala, ze bude chore a nechcela mu takto ublizit. ach ja ked budem raz konecne tehotna aj nejaku dlhsiu dobu, tak asi nepojdem na ziadne testy...lebo to len zenu zbytocne stresuje potom a ublizuje to babatku.. ☹

ahojte vsetky veriace babulky, prajem vam pokojnu noc 🙂 jeeej a hovorila osm vam,z e osm si vytvorila krasne promocne oznamka? najprv som ziadne nechcela, ale nakoniec ma presvedcili. v sobotu som ich tvoirla a dnes aj dala vytlacit

lenkove
29. jún 2009

Smejka
jejda a ja osm prisla na dobre spravy.. ale verim,ze budu zajtra... 🙂

Betynka
vies, Pan vie aj zle veci pouzit na dobre 🙂 Tebe sa stala hrozna vec :( ale Pan vo svojej dobrote to pouzil na dobro 🙂 a neboj, budes taka krasna mamicka a uz coskoro a dokonca s titulom 🙂 a oznamenia su dolezite, ja som moje tiez nechcela a tiez ma prinutili.. je to spravna vec, podla mna 🙂 pochopila som, ked som na jednom videla :" vdaka mojej zene a Bozej milosti som konecne inzinier" 😵 😀

prajem vam vsetkym dobru nocku 🙂

bettynka222
29. jún 2009

jeeej to je pekne, vidis, to ma nenapadlo tam taketo nieco napisat. ja osm tam hodila postavisku z mrtvej nevesty (take som si vytvorila aj svadobne) a uz tam nebolo moc miesta na pisanie 😒
ja verim, ze to co sa mne stalo, prinieslo vela dobreho mne a az teraz vidim, ze to mal byt prinos aj pre mamu....no snad jej to pomohlo... 😕

smejka
autor
30. jún 2009

ahojte 🙂
riska vysvedckoooooo 😵 ...este tu skusku zmaknes a veget 🙂
tak my stale cakame....
ideme sa s matuskom podakovat do skolky..lebo takmer cely jun bol chory 😝

bettynka222
30. jún 2009

smeja cakame vsetky s vami 😎

smejka
autor
30. jún 2009

dievcata tak pozitivne nieco tam je ohladom dievcatka....no je to stale otvorene a v stadiu riesenia 😔 ....takze sa ucim trpezlivosti 😔
dakujem vam vsetkym 🙂

lenkove
30. jún 2009

ooooooooooch :(
a ja som dufala.. mne sa dnes v noci snivalo,ze som porodila dievcatko.. bolo peknucke.. najprv som ho porodila a niesla z porodnice a potom dlho spinkalo, a ked sa zobudilo bolo take divne, tak som vedela,ze to preto,ze sa o neho riadne nestarali v DD.. ale mala som teda nakoniec dve deticky, holohlavca porodeneho a ciernovlase mimi z DD 😀 to je sen, ze??? 😵

a ak si spominate na jednu Matku, co prenasala, tak sa im nadranom narodila Sasenka. Nic viac neviem, info mam len od tatikovej sestry 😀 ale o polnoci som s Matou chatovala,ze kedy to uz pride a sme sa pred spanim za nu modlili a tu ho 😵 hlavne som rada,ze jej nemuseli dat vyvolavacku, lebo sa jej bala.. mala prvy porod s vyvolavackou a bol dost zly 🙄 tak aspon ten strach nemusela prekonavat, a verim,ze tento bol lahsi 😵

smejka
autor
30. jún 2009

lenka ty mas teda za sny....tazke na stravenie 😝 ...inak ja sny s detmi nemam rada...nie som poverciva ale vzdy ma potom caka nejaka neprijemnost... 😠
blahozelame k Sasenke....vidis modlitba ma velku silu 🙂

lenkove
30. jún 2009

a ze nie si poverciva 😀 bol to len sen a o sto percent lepsi ako tie nocne mory doteraz.. 😔
idem hladat fotky malej sasky 🙂

smejka
autor
30. jún 2009

asi som lenka ze? 😉 ....no vzdy sa po takom sne tomu branim ze nechcem na to mysliet a... 😒
lenka ty mas fakt zle obdobie... 😔

lenkove
30. jún 2009

smeji,
ako kazdy raz za cas.. verim ale,ze sa to zmeni 😉 😵

smejka
autor
30. jún 2009

ale ano...jasne ze zmeni....dovolenka to spravi...uvidis....pobyt doma...ukoncena sprava od petunie atd 😵

riska
30. jún 2009

ahojte 🙂
tak mám to za sebou 😀 🙂 😵 už sme aj trocha pooslavovali a teraz hor sa zdolať poslednú skúšku 😔

smejka, trpezlivosť babätko prináša 🙂
lenka, pekne sny 😉

kaki
30. jún 2009

Ahojte,
Myslím na Vás a aj na Vaše trápenia a teším sa z vašich radstí... nebojte sa vštko trápenie má svoj koniec a už skoro sa všetko zmení. Verím v to 🙂

Ja som teraz aj napriek počasiu celkom dobre naladená a posielam Vám trošku mojej energie vo forme modlitby
😵 Ste super ako sa pasujete so všetkými problémami... A stále sa učím od Vás.... 🙂
Vždy ste mi v mojich osobných búrkach pomohli... Ja nie som tak dobrá ako vy v týchto veciach ale prihovorím sa hore.... Nech sa deje vôľa Božia 🙂

riska držím palce so skúškou
Smejka a Lenkove Vy ste bojovnice predsa ako Vás ja poznám.... Všetko zvládnete.
Suzzika... krásne fotky
Marione? kde si?
Margaritka tebe ďakujem za radu s doktorkou už sa na tom pracuje 🙂
Na Všetky VS myslím a modlím sa...

lenkove
30. jún 2009

baby
pomoc! brat mi pisal, ze svagrina zacala krvacat a je v nemocnici.. Prosim velmi o modlitby.. vola sa Janka.. ja len dufam,ze sa tomu brat nerozumie,a ze len spini.. tak mi je uzko pri srdci..

idem vas pocitat,nech sa odreagujem, a prosim,velmi prosim, o modlitby..

kaki
30. jún 2009

Lenkove na to som tu....

bettynka222
30. jún 2009

ahojte VS 😎

leni snad to je len spinenie.....ach to je ta, co si tak vela vytrpela? ☹

inak smejka zautocila som na Dobru knihu a kupila som si az 6 kniziek....pojdem citat...dufam ze mi pomozu. zajtra ma promocie. a velmi myslim na vase dievcatko a na lenkinu janku 😔

lenkove
30. jún 2009

Dakujem vam.. esteze vas mam..
Inak, ja som dnes v obchode pre nu vyberala darcek, mali take pekne tehulkovske pyzamko,ale bala som sa jej ho kupit 😔 tak som vzala par veci do zahradky, ona ma krasne kvetinkove zahony (isto skoro ako nasa Kaki 🙂 )

naozaj vam dakujem... 😔

smejka
autor
30. jún 2009

lenkove myslime na nu 😔 .....joj ved to musi byt dobre s babatkom 😔
bettynka tesim sa ze si zabojovala.....len pekne citaj....a zajtra krasny zazitok na promociach...daj foto potom 😉
kaki prijimame energiu 😵 ....zase ziaris 🙂

margarita
30. jún 2009

leni, chudatko svagrina...no modlime aj za nu 😎
vy ste tu dnes tak pekne pisali...tiez obdivujem smejku a lenku - nase mamicky bojovnicky, verim, ze smejkovcom pride to dievcatko a lenka porodi to svoje 😉 ci uz s vlasmi alebo bez, a mozno ani z DD nebude 😉 ale co bude, to vie len Boh (a dobre mu tak 😉 )

riske gratulujem k zaciatku prazdnin 🙂
a bettynke k promocii - a nehodis si do alba to oznamko, lebo dla popisu som nan celkom zvedava 😀
kaki k vytrvalym modlitbam a dufam, ze to s doktorkou dobre poriesite 😎
a suzzike drzim palce, nech to s nohami hore este tych 5 tyzdnov vydrzi...neviem, co s tym, mne nohy dost opuchli az po porode - z nemocky som 3.marca sla v slapkach do sprchy - obut cizmy bol len zly vtip 😀

no a zaverom sa vam xem pochvalit, ze kto nas zajtra cez den pride navstivit? dam vam aj 3 moznosti:
a) violoncielka
b) vcielka
c) violka

😉

riska
30. jún 2009

ahooj, stria 😀

tak odo mna všetky tri 😵 navštevníčky pozdrav 😉
ja som sa rozhodla, že končím s učenim a budem sa spoliehať na moju prirodzenu inteligenciu 😀 😝 tak mi držte palce

margarita
30. jún 2009

ahooooj, no snad ked nepridu 3, tak pride aspon ABC s manzelom 🙂 maju to v plane, snad im do toho nic po ceste nepride...juuuuj, tak sa tesiiiim, som ju totiz uz par rokov nevidela, esteze sme sa nasli tu na MK 😵

a to Ti, stria, az teraz doslo...ved si sa nemusela s Tvojou nadprirodzenou inteligenciou ucit uz celu vysku a cele to angl.studium, neeee? a kolko volneho casu by si ziskala !!! 😀 😀 😎
tak hodim nejaky ten Zdravas aj za Tvoju poslednu skusku, potom nahlas, ako si dopadla, kym nam odides k moru, hej?
😉

bruuu noc, uz fakt musim, lebo tu zaspim na klavesnici...

riska
30. jún 2009

lenka, na tvoju švagrinku myslim, už som sa za nu aj pomodlila 😉

kaki - cvičíš? 😎

riska
30. jún 2009

o.k, paaa 🙂

smejka
autor
30. jún 2009

margaritka zdravim zajtra violku s mm 🙂
riska drzim palce 😵

smejka
autor
1. júl 2009

dobre ranko 🙂
lenka ako sa ma svagrina?
riska este raz i v tomto dni zelam uspesne zdolanie skusky 🙂
pozdravujem vas vsetky 😉

riska
1. júl 2009

smejka, vdakaaa 😉
skúšku mam až poobede, teraz som v robote, upratujem si stol a vychutnavam si to ticho 😀

bettynka222
1. júl 2009

rsika uz mas po skuske? dopadla dobre, vsaaaaak?
leni uz vies viac o janke? si sa cely den neohlasila.......

margi rada by som oznamko do albumiku hodila, ale vraj sa tam nesmu davat veci co nesuvisia s konikom. v nasej snazilkovacej teme (co sa tyka buducnosti 😀) je baba, a jedna jej tema sa cela pokazila, pretoze si davali do albumu cvicebne nastroje, potom im ich zmazali, a potm sa vsetky pohadali, ze kto ich nabonzoval...sice pochybujem, ze by som sa kvoli tomu isla s niekym hadat...ale ak sa poruisa pravidla, tak potom mozu dat admini stop pristupu aj na tyzden... 😕

ach dnesne promocie...to bola jedna velka katastrofa. najprv ma vybrlai na citanie podakovania, co som samozrjeme odmietla, lebo som sa hanbila....no a ked osm sa konecne isla prezliekat do siat, tak sa pokazil zips a hrozilo mi, ze budem na javisku vyzlecena 😕 😕 😕 nakoniec tatina napadlo, ze kusok odtial je galanterka, kupil siticko a kamoska ma dve minuty pred promociou zacala zasivat...a stihli sme to 😀 ale bola to tesnotka

smeji inak same dobr eknizky som si kupila:
jezis moj uzdravovatel, ozdravenie rodovych korenov, kto mi uveri (slovenske makty svedcia o potrate) a este nejake....

riska
1. júl 2009

tak už som tu 😵 dakujem za modlitby a držanie palčekov, maaam to... dokonca za 1 😀 ale nebolo to také jednoduché, babu predo mnou mordovala 35 minut a potom jej ledva dala 3, tak som sa začala obavať 😕
a už mam definitivne dovolenku 🙂 😉 😎 😀 😵

betty, a nemala si promociu v trnave? lebo ja som tam bola na tej skuške a tam bolo prave kooopec promocii 😉

margi, ako vzacna navšteva? 🙂