Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

krtecko
16. júl 2009

Ahojte, potvrzdujem, ze viem a modlim 🙂
s Vami a za Vas 😉

dakujem sisab za velkodusnost, ja som sa uz minule chcela prihlasit, ale desiatky sa tak rychlo rozdali, ze mi nezvysilo 😅

majte sa vsetky krasne 😎

janula.k
16. júl 2009

suzika, mam to chapat tak, ze ti je tak teplo, ze chodis s vyplazenym jazykom? aleboooo ten jazyk vyplazujes mne? 😠 😀

suzzika
16. júl 2009

Janulka teplooooo? Čo si .... 😀 pôjdem sa ja dnes zohriať ku žehličke... 😉

skorki
16. júl 2009

Hellooooo,

Margi, krasne nove fotky!!!!!! Mala je nadherna, vysmiata.
Pozdravujem Vas vsetky - Marione, Tebe sa to "lame" uz si v polovici - krasny 20-ty tyzden a Janulka v tesnom zavese 😉 .
Smejka, co u Vas nove?
Suzzi, Tebe ta zehlicka tusim prirastla k srdcu a k ruke. 😉

Taky zvlastny strach sa ma zmocnil... 😒 V robote sa robia take cistky...ach jaj, tato kriza.
Majte sa a pekny vecer.

kaki
16. júl 2009

Ahojte 🙂
Pozrite sa čo som Vám pridala pred dovolenkou 🙂
Mám Vás rada a denne sa modlím 😉

kaki
16. júl 2009

popozerala som hneď fotky všetky a musím konštatovať, že ste kočuldy nie len naživo ale aj na fotkách🙂

Ani nezvládam každej niečo napísať... ☹ Tento týžden vôbec nič nestíham, ale zajtra do ďalšej nedele DOVOLENKUJEME 😀

lenkove
16. júl 2009

Kakiii
presne tak som ti ten zahon predstavovala! dakujem! 🙂
uzij si dovolenku 😉 😀

violoncielka
17. júl 2009

Dobre ranko!!!
tak nasi uz su prec 😢 , uz sa nemam o koho starat. Bolo to sice narocne, ale mna to tak tesilo starat sa o niekoho 😵 a mat dom plny ludi, teraz sme tu zase len dvaja.

Kaki wau, to si ako dokazala? sikovna 🙂 . keby som ti ja odfotografovala moje kvetinky na balkone ☹ , ale na bazalku som pysna uz narastla do vysky pol metra a kvitne a mam ju v obrovskom kvetinaci dlhom 60cm a vysokom 50 cm...vcera som robila pesto na spaghetti (bazalka,mandle,parmezan, cesnak,sol) a cely byt nadherne od nej rozvoniaval mnaaaam!!!!

Suzi mozes prist aj ku nam pozehlit, ale ja som si povedala baby, ze si pockam na ochladenie

Inac pozerali ste si tu bylinkarku KOpacova Anna? vyzera to dobre, asi sa tam zastavim a vo Vrbovom mam vela znamych z byvaleho spolocenstva.

Margi neboj dam foto, ale najskor musim nejake stiahnut a o.i. musim si pockat na odbornu pomoc manzelovu (
(ale on bude urcite proti tomu 😒 )
Lenkovie a ty si teraz kde ? v nemcku? Dufam, ze sportujes, musis ma povzbudzovat, aby som sa este viac motivovala a chodila behat a konecne vytiahla aj korcule 😉
Marione si uz v polovici? supeeeer, teda aj Janula bude uz coskoro v polke a Danka uz asi za (no ten cas leti a letiiii)
Inac vysledky z imuno mam negativne a este cakam na tu trombofiliu a v utorok idem na pohovor do Bologne a dozviem sa kedy ma budu operovat.
Pekny den

suzzika
17. júl 2009

Ahojte 😵

Margi Kiki je zlatučká,a má rada zvieratká tak je dobre... 😉 Trochu ma rozosmutnil ten citát od Rúfusa 😔 ani neviem prečo...A čo sa tvojej otázky týka, tak zatiaľ nie je na cisársky dôvod, ale všetko sa uvidí, keď to príde... 😉hlavne ako sa bude správať tá jazva 😖

Skorki preč so strachom...bude dobre... 😉

Kaki a tebe ani ozajstnú záhradu netreba, ty máš na tom balkóne všetko 😀 a také pekné, čisté, prehľadné, no šikulka... 🙂

Violka pokojne prídem, len nie teraz 😎 som trochu severnejšie a aj tak idem zahynúť, čo potom tam u vás... 😝

Leni, Smeji nič nové?

Janulka, Danulka, Marione ako sa cítite?Neopúchajú vám nohy, lebo mne hrozne....už ani neviem ako vyzerali pôvodne 😅

Riska ty sa kde flákaš?

Som sa dnes rozhodla, že idem cez deň spať a v noci budem žiť, lebo veď idem s dieťaťom na prechádzku už o 8.30, že ešte nebude taký hic a o pol hod. už idem odpadnúť od horúčavy a čo potom vy tam dole, vás ešte aj komáre otravujú no chúďatka moje... 😔

suzzika
17. júl 2009

Jééééééééééééééj ahoj Suzzika .... 😀

lenkove
17. júl 2009

Suzzika
cau 😎 🙂 😀 nemysli si, ze budes mat cely den len monolog!

ja sa hlasim po prichode domov - z kniznice a ano, v Nemecku.. 🙂 hybat sa snazim, velmi, lebo ako obrneny transporter si nepripadam velmi pritazlivo.. chodim na korcule, bicyklom do kniznice (tam dole kopcom, spat hore), ked ani jedno sa neda tak aspon prechadzky a plavaren.. uz som cosi schudla, ale este toho mam pred sebou dost 🙄 a dnes ma prvykrat neboleli nohy, ked som sla hore k nam po schodoch 😉 podotykam, ze som slapala 35 min, na bicykli do kopcov 🙄 a sme na 2 poschodi 😉 tak som rada 😀

skorki
17. júl 2009

Ahojte moje zlate,

AKo sa mate? Suzi - srsis humorom, a to je super!
Leni - klobuk dole. Je to uctyhodne, ako si sa pustila do chudnutia.
Co planujete na vikend? V BA ma vraj vycinan pocasie, tak som zvedava na tie burky. S komarkmi je to tu katastrofa. Vcera sme sa vecer - 21:30! vybrali von, ze na prechadzku. Boli sme von asi 4 min a bezali sme spat domov. Okamzite nas prenasledoval huf komarov.

Vcera som bola prvykrat v zivote na reflexnej masazi chodidiel. Dala som sa na to nahovorit. Pani bola velmi prijemna, ako aj cela masaz. Podla bolestivosti jednotlivych bodov mi hovorila, ktore organy nie su v poriadku. Najviac ma boleli vajecniky. 😖 No uvidime, co povie laparka.

Idem si dat poharik bieleho vinka - mam v chladnicke takeeeeetooooo dobre chladene. Paaaaaaaaa

skorki
17. júl 2009

Este som si dnes chcela zagratulovat. 🙂 Mam prve vyrocie od svojej registracie na koniku - presne 17/07/2008. Aj ked, pri registracii som fakt necakala, ze rocnicu oslavim ako neuspesna snazilka...No co uz...Idem na to vinko. 😀

marione74
17. júl 2009

skorki a preto verim ze dvojrocnicu oslavis ako cerstva maminka 🙂

marione74
17. júl 2009

nazdravie 😀

suzzi, myslim na Teba, nech mas lahky porod, ako margi 😀
kaki teda ty si maximalna sikulka, uzi si dovo 😉
lenka, bravo, pevna vola vsetko zdola 🙂 Co Teda napriklad na mna nikdy neplatilo 😖 Drzim palce.
Violka a kedy ides na operaciu, to koli tej maternici, ci co Ti budu robit?

marione74
17. júl 2009

jeej margi, kristinka je bohovska, som sa psychicky odreagovala po narocnom tyzdni ked som si pozerala fotky 😀
No a tato by ju tusim veru nezaprel, hm?
😎 Ale aj z Teba ma nieco, neboj
🙂 Teda samozrejme okrem toho, ze je mudra a inteligentna
🙂
Samozrejme pozdravujem aj somarika 😀

margarita
17. júl 2009

cafte vsetky,

kaki - naaaadherne Ti to tam kvitne a dozrieva, Ty si hotovy Micurin 😀 ...nasa trapka bazalka az skoro zvadla od zavisti, alebo zeby od toho, ze mame v byte cistych 29 stupnov? 🙄
a inak aj Tvoje pasove foto nema chybu - to je ananasova torta? sa mi zda v tom svetle, vies? 😉
no uz oddychuj na dovolenke a nezabudni sa prist potom pochvalit ako bolo.

vcielka - tak vyber nejake pekne foto, teda nejde o mna, ved ja Ta poznam, aka si kocka a symposka, ale baby nie, zatial 😉 😎

suzzika - hej, tento Rufus je taky smutnejsi, ale mne sa mozno aj preto paci, ze je realista a hovori medzi riadkami o tom, ze vsetko krasne (a teda aj detstvo) sa raz skonci...
Nech sa ta jazva sprava slusne, ze by som jej ja radila, ok? 🙂

no veru, byt pred porodom v tomto teple Ti ani trochu nezavidim, ale ved uz to mas za par 😉 tak vydrrrrrrrzzzz 😵 blbe ale je, ze mi prave doslo, ze mi o tyzden ideme k svokrovcom, a ja budem ako na ihlach kedy porodis, a ked nebudem mat net...no to aby som vzala NB so sebou, inak to nevidim...alebo mi Riska bude musiet okamzite poslat SMS, este to s nou nejako poriesim 🙂 ale neboj, modlime sa aj bez notebuku 😀

leni len to so sportom neprezen, lebo sa nam stratis, aby sme Ta este spoznali, ked najblizsie prides na rodnu hrudu
😉

skorki - taka masaz je fajn, ja som ju absolvovala asi uz 3x v zivote od mojej tety, ktora je rehabilitacna sestra a moc sa mi to ratalo...clovek by neveril, kolko ma tych nervovych zakonceni na chodidle 🙂
no, my sa tesime na to krupobitie, ze sa konecne ochladi a mm planuje Kristinku vylozit v tom krupobiti von pred nas vchod, ze nech to vidi, ako to vyzera a aspon sa trocha chuda schladi...uz teraz spi len v plienke a je cela mokra 😖 no ale bez plienky by bola mokra este viac...
A gratulujem k konikovskemu vyrociu - dobry napad, aj ja som mohla oslavovat ale uz az o rok...smola 😀

marione caaaaaau, no co, kope ci co? si mi neodpovedala, a ako zvladas pracu a zivot a tak?

a vsetkym vam dakujem za komplimenty nasej Kiki, co ste nam vymodlili, to mame 😉 kedze ste boli az taaaake dosledne, je fakt rozkosna, musim uznat 🙂 vdaka 😵 😵 😵

suzzika
18. júl 2009

Dobré "ránko" 😀

Ďakujem všetkým, že na mňa myslíte a za mňa prosíte - určite vrátim 😉 😵

Margi neboj, pošlem sms, aby si sa mohla venovať aj iným veciam a hlavne svokrovcom 😉 😵

Kaki aj ja som sa chcela vyjadriť k tvojmu fotu, že ako nejaká Teodora tam vyzeráš /prvý dojem 😀 /a ty by si nám všetkým určite vyveštila krásnu budúcnosť, že? 😵

Skorki tak všetko najlepšie 🙂 a o rok ti prajem, aby si si už vínko dať nemohla 😵 /teda tak 0,5 dl/

Leni ja ti závidím, ja už sa teším keď si budem konečne môcť dať do tela a trochu ho popreháňam 🙂 tak len vydrž výsledky sa určite rýchlo dostavia a endorfíny urobia tiež svoje 😵

Marione tak čo kope?A neviete pohlavie? A v akom smere si mala náročný týždeň? 😉

Zdravím aj ostatné... 😵

lenkove
18. júl 2009

ahojte dievcata
my tu mame hnusne, ostatne ako cely jul.. ked pisete o teplach tak isto nie o nas 🙂
idem na nakupy, mm opat do prace..
prajem vam krasny den a pripajam myslienku na dnes
Myslienka na den

Exodus 12, 37 - 42

"Bola to noc bdenia, zasvätená Pánovi" (Ex 12, 42).Izraeliti museli opustiť
Egypt narýchlo. Nebolo totiž isté, či faraón nezmení svoj názor. Vo svojich
prípravách sa náhlili tak, že si nemohli so sebou vziať všetky veci, ktoré
potrebovali na nadchádzajúcu nebezpečnú a neistú cestu. Nemali čas ani zamiesiť
kvások do cesta na chlieb!Jedno však aj napriek ich riskantnému úteku ostávalo
isté: bdel nad nimi Jahve. Zotrvával pri svojom ľude a umožňoval mu bezpečne
odísť. Stál pri ňom a ukázal mu, že ak ho nasleduje, nemá sa čoho obávať. Boh
nad ním bdel a tým mu dokazoval, aký je verný.Pre toto majú Izraeliti prikázané
každý rok oslavovať túto noc bdenia. Aby si tak natrvalo zapísali do svojho
srdca, čo pre nich Boh urobil, keď ich vykúpil z otroctva. A aby sa vždy, keby
boli v pokušení pochybovať o Bohu, mohli vrátiť k tejto požehnanej udalosti a
neustále veriť, že Boh je aj napriek všetkému stále verný.Nemáme vari všetci
dôkazy o veľkej Božej vernosti voči nám? Nevyviedol aj nás z nejakého "Egypta"
v našom vlastnom živote? Mohlo ísť o opakujúci sa hriech, vzťah, ktorý
potreboval uzdravenie, alebo sklon strácať nádej v zložitých situáciách. Nech
už išlo o čokoľvek, Boh dokázal, že bol s nami a že náš život zmenil k
lepšiemu.Pridŕžaj sa požehnania z toho obdobia! Pripomeň si, ako Pán nad tebou
bdel a dohliadal na teba! Nech ťa podobné situácie presvedčia, že Boh ťa nikdy
neopustí, a nech ťa naplnia dôverou. A ak s niečím bojuješ práve teraz, obzri
sa späť k predchádzajúcim problémom a uvedom si, ako ťa vtedy Boh ochránil.
Vedz - a dôveruj a ver -, že aj dnes je rovnako verný. Zotrváva pri tebe s
ochrannou rukou nad tebou. Nikdy ťa nenechá, aby si sa potýkal so životom sám.
Stoj pevne vo viere a pozoruj, ako ťa tvoj verný Otec vykúpi.

Ďakujem ti, Otče, že si ma vykúpil a daroval mi nový život. Otče, verím, že
si mi verný aj vtedy, keď ja vo svojej vernosti tebe ochabujem. Buď so mnou aj
dnes, aby som tak zakúsil bezodnú slobodu v tvojej láske.

Myslienka na den je prevzata z casopisu Slovo medzi nami

smejka
autor
18. júl 2009

ahojte 🙂
kaki krasnu dovolenku..kto sa ti bude starat o ten nadherny zahonik? 😕
ja vas priebezne citam no akosi nestiham reagovat....to viete po pokojnej dovolenke prisla praca 😝 .....a to v plnej parade....sluzby nahustene ako sa patri 😝
myslim na vas vsetky.....suzzika zvlast na teba lebo uz sa ti to blizi 🙂 ...sa tesim na prekvapko z bruska 🙂
lenka i na teba....verim ze sa mas uz lepsie 😔
a samozrejme na nase snazilocky...tehulky a maminky 😵
my zajtra zahajujeme boj na pokracovanie....kedze vsetko predlzuju dovolenky 😝 ....uz taaak by som chcela rodit 😔

smejka
autor
18. júl 2009

hm 🙂 ...teda nie zajtra ale v pondelok 😉 ...to viete moja dezorientacia po nocnej sa prejavila 😎

margarita
18. júl 2009

suzik - tak na Tvoju sms sa neskutocne tesiiiiiiim, asi si budem bravat u svokrovcov mobil aj na WC, pre istotu 😀

lenka - ak Ta to potesi, tak vasa zima dnes prisla aj k nam....hura, hura, huraaaaa, ja sa taaaaaaakto tesim, ze leje a leje a da sa dychat 😎 😎 😎 po takmer 2 tyzdnoch tropov. A krupy ale stale nikde, aj ich chodim z okna vyzerat a kde nic-tu nic 😢 😀

smejka - a mate takto v lete vela pacientov? ved zabehnute kosti v krku su az na vianoce, teraz tipujem skor nejake rozbite nosy a sanky z krcmovych bitiek a gulicky v nosoch malych deti a tak, alebo sa mylim? 😉
teda, ta uhorkova sezona vam kazi pripravu na porod, to je nemile ☹ ale zase poznas ten for, ze Dezo vies kedy sa rodia deti??? Jaaaaasne, v septembri, neee? a preco v septembri? No lebo je sak v deviatom mesiaci ...
Tak snad ten september, ked nie skor 😵

monika0001
18. júl 2009

dnes som sa s mojim muzom druhy krat narodila..

smejka
autor
18. júl 2009

margaritka ahoj 🙂 ....aj u nas sprchlo....konecne fajny vzduch 🙂 ..na ORL je teraz kupacia sezona 😝 ...nezdarene sipky a z toho dolamane nosy....bolave usi z vody....rozhryznute jazyky 😝 ....kadeco 🙂
a dakujem za povzbudive slova 🙂 .....snad do septembra...ale velmi velmi dufam ze to bude cim skor...chyba nam 😔
monika bola si na Pohode?..nic sa vam nestalo?

monika0001
18. júl 2009

nebola osm na Pohode.. mali sme sa dnes vrátiť z Talianska z dovolenky na ktoru sme nesli kvoli nezmyselnej (to sme si mysleli) havarii mojho muza.. a teraz uz vieme ze t blo znamenie, ze nemame nikde ist...
su tam take zaplavy a presne v mieste kade sme sa mali vracat, ze by sme a nevratili.. stale mam pred ocamitu vodu..
sme pozerali na TA3 o tej pohode a zrazu bum... a to tiez nikdy TA3 nepozerame...

lenkove
18. júl 2009

Baby, vy sa tesite, ze u nas prsi.. tu prsi cely mesiac a je to dost zufale, na severe bol zosuv pody, pod domom, spadla z neho polovica.. druha stoji... su nezvestni 3 ludia, vsetci v soku.. aj ja som v soku z Pohody, a tak som tam chcela ist.. este aj dnes som sa s kamosom rozpravala ake su tam kapely a ze aka skoda, ze tam nie sme.. :( chudaci ti ludia, najma ten chalan, co zahynul.. aj som si poplakala ☹

Monika,
Pan nad tebou bdel, to je dobre.. ma s vami velke plany, isto velku rodinku 🙂 som rada, ze to tak dopadlo 🙂

suzzika
19. júl 2009

Dievčatá už je nedeľa... 😵 ja to mám dnes presne za 2 týždne /podľa výpočtov môjho dokiho a podľa Pána to by som rada vedela za koľko.... 😉 /

Margi 😀 a ja sa teším keď budem tú sms písať 🙂 a teším sa s tebou aj z toho dažďa, ktorý k nám dorazil v noci a pretrváva...super vzduch...a vy krúpy nemáte? My áno v polievke...som navarila ako pre armádu, som nevedela, že tak navrú... 😅

Leni krásne slovo a také povzbudivé...a to fakt tie trópy u vás neboli? U nás boli a majú byť opäť - dúfam, že odídu v pravý čas alebo aspoň že budem rodiť v noci 😒

Monika "neviete ani dňa ani hodiny" ešte neprišiel váš čas. Ja som si to opäť uvedomila, keď sa teraz utopil jeden starý známy, možno ste videli v správach, čo ho nemôžu nájsť - bol na splave v Poprade. Má 2-ročného syna a priateľku, ktorú si už nikdy nevezme za ženu... 😔 Sa doteraz nemôžem z toho spamätať. Naozaj by sme mali žiť každý deň ako ten posledný... 😔

Smejka ach tie dovolenky, no ja mám podobný problém, lebo šak aj lekári si vyberajú dovolenky, tak aby som mala pri kom rodiť... 🙂 A to je dobre, že u vás nebola Skorki keďže sa už naučila tie šípky... 😀 A neboj trpezlivosť ruže /niekedy aj deti 🙂 /prináša...Sme stále s vami... 😵

janula.k
19. júl 2009

Pekny vecer veriace zienky 🙂
mam smutny vecer, lebo som sa dozvedela, ze mojmu kolegovi zomrelo mesacne babatko...som z toho uplne v šoku a este aj som sama doma, tak som akasi nesvoja..okrem toho stale pocuvam nejake tragedie, utrpenie,...je to vsetko velmi smutne... 😔
aspon ze pocasie sa trosku umudrilo a aspon na chvilocku sa ochladilo, velmi som sa potesila, lebo fakt sa to teplo nedalo vydrzat..
a este ma dost zarmutilo, ze nas dekan, po nejakych 15 rokoch odchadza z nasej farnosti...to neviem ako predycham..to mi je fakt velmi luto, velmi dobry knaz a clovek..velmi vela mi dal..
dobru nocku 😔 😵

marione74
19. júl 2009

jooj dievcata, same smutne a negativne spravicky 😒 Na mna tiez ide nejaka depka, tak sa podme sustredit na nieco pekne...

Inak ano, mna uz mimik kopka, uz asi tyzden citim ako sa mi hemzi v brusku, tak jemnucko, a obcas ma kopne a vtedy to citim ako ked ma hryzka akvariova rybka
🙂
Uz som aj nervozna ked ho necitim niekolko hodin, aj ked na druhej sa mi zda, ze je stale hore, ci sa rano budim, ci idem vecer spat, alebo som v praci na porade, aj teraz koplo 😀
Aha, to asi ze mam pozdravit Veriace snazilky 🙂 Tak zdravime 😎

marione74
19. júl 2009

Velmi sa z toho tesim, minuly tyzden ked som ho zacala citit, tak jednu chvilu kopkalo asi 5 minut tak intenzivne, tak mi slzy tiekli od stastia, ze konecne som sa dockala tohoto pocitu...
Uz len pevne verim, ze bude zdravucke, tento tyzden ideme na morfo utz, tak pls myslite na nas.

Drzte sa, idem sa asi pomodlit za nas vsetky, nech je Pan stale s nami, nech nas potesi a nech nas zbavi vsetkych strachov. Dobru nocku