Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
30. júl 2009

inak, chyba sloveso pytali
ale ste dufam pochopili
😀

violoncielka
30. júl 2009

Uz ma 6 deti? ten sa ma 😵

violoncielka
30. júl 2009

Riska ahoooj
zajtra je piatoooook

riska
30. júl 2009

zasa piatok? 😒 ☹ 😉

lenkove
30. júl 2009

riska
teraz to leti a ani by nemuselo,vsak? 😕

bettynka222
30. júl 2009

violka aj odo mna prijmi oneskorenu graulaciu 😎 mas pravdu, zakazane ovocie najviac chuti.... 😝 mne knaz povedal,z e to je zle...astrologia a taaaaak. a je pravda, ze ten rizikovy faktor dokaze pekne nahlodat myslienky...ja som si to tiez na nete skusala, a mne na to prve tehu vysiel rizikac az 5 tusim, a potom som az do septembra mala 3. len jeden mesiac som mala 1, ale to sme mala zakaz milovat sa... 😒 no a dalej ako po september som sa nepozerala a teraz si trenujem odolnost proti jonasovi 😀

bettynka222
30. júl 2009

leni to je des...ja by som sa tiez citila blbo keby sa mi to stalo. kamoska raz byvala u takej starej babicky a ked jej povedala, ze ci si neda zaviest net, tak ju babicka skoro vyhodila 😀

a inak hemato nakoniec dopadlo dobre, takze uz dalje nehladam 🙂

margi ja osm sa z kozieho skoro dogrckala... 😝 ale dnes som si v BA kupila ryzove mlieko, smotanu z ovsa, gastanove pyre ako nahradu za nugetu, cokoladu a salko a ovcie syrceky...a celkom mi to chuti 🙂

riska
30. júl 2009

gastanove pyre, mnaaaaaaaam 😵
betty, super, že mas zariadene hemato, ani toho jonasa nebudeš potrebovať, neboj 😉

violka, aj ja ti dodatočne prajem všetko najlepšie k narodeninám, nech ide všetko tak, ako ma 😉 inak k tebe sa to znamenie leva teda hodi dokonale 🙂

violoncielka
30. júl 2009

Riska fakt? No vsetci mi to hovoria...ale ja sa casto krat citim nie ako lev ale ako mys 😉
A dakujem za gratulacie.....ja uz tie narodeniny ani nejak extra neoslavujem...od isteho veku uz ani nechce vediet, ze ma narodeniny 😀
Mnam gastanove pyre...ja som si munile kopila gastanovu muku a uz sa asi pol roka chystam urobit gastanovy kolac----ze vraj je vyborny.....ale este si pockam ked zhodim dalsie tri kila...potom si taky zakusok dovolim... 🙂

violoncielka
30. júl 2009

kupila

margarita
30. júl 2009

aj ja som si "munile kopila" 😉 gystanove pare 😀 a celu kocku 250g som doslova zozrala 😀 😀 😀
ste mi narobili ale chute teda - esteze dnes moja mila svokra robila na obed palacinky, lebo inak uz by som im vybrakovala spajzku 🙂

riska
30. júl 2009

a zasa sme pri jedle 😀

margarita
30. júl 2009

ved dobra tema, nie?
a Ty ako, popijas bylinkovy cajik? 😉

riska
30. júl 2009

violka, ty mas inu pevnu volu, že ešte 3 kg dole a potom kolač 😕 🙂

riska
30. júl 2009

tak, tak, nasavam ako diva 😀 kedy pridete domkov?

margarita
30. júl 2009

uz v sobotuuuuu...teda mozno az v nedelu, podla toho, o kolkej vecer vyrazime stadeto a ci mi budu ostatni uhybat na dialnici 😉

riska
30. júl 2009

no tak stastnu cestu 🙂 už sa strašne teším na kiki 😉 teda aj na vas, ale najma na kiki 😝

margarita
30. júl 2009

aj kiki sa uz tesi na krstnu, ze kedy pride - ma pre Teba darcek k narodkam...neskoro, ale predsa 😉

riska
30. júl 2009

🙂 fiiha, kiki už vie kresliť? no zazračne dieťa 😀 teším, teším 😵

lenkove
30. júl 2009

aj ja som hladna.. dnes jem iba chlieb.. mal prist na navstevu kamarat a nepride.. a ni vediet nedal znat, kotuha, som mu sama musela sms napisat! 😠
tak mam 2 kila bananov (marhule som uz zjedla) par baleni sunky, salamy a syra (esteze som kupila vakuove, ani neotvaram) a kilo chlebovych vyrobkov 😎 esteze som mu nekupila sladke buchty, co ma tak rad, uz by som tu tlacila 😀

riska
30. júl 2009

tušim idem aj ja niečo tlačiť 😀

lenkove
30. júl 2009

hm
tak aj ja

pahu
30. júl 2009

CAute 😀
No baby, dakujem za vyjadrenu vdaku ze som Vas nakopla 😉 Gratulujem vsetkym narodinarkam a ja ohlasujem tie moje uz o par dni 😀 V pondelok 3.8... Aj ja som Levica...
A novinky...
Bylinkove cajiky pijem, presne podla rady tety Kopacovej 😉 Aj som ho rano inhalovala.. Hned sa mi vyrazila na cele vyrazka, tak som isla do roboty spotena a s rohom ako posledny jednorozec 😀 Aspon sa mi vycistia pory 😀 Ale nemam zemiaky doma, takze obklady asi az v sobotu na chalupe.. Riska, tebe musim zohnat tu jacmennu drt 😀
A dnes som bola aj na tom odblokovani podla Mojzisovej 😕 No baby, nie je to med lizat... Este aj ta kostrc sa da vydrzat, aj ked je to neprijemne a boliked ti s nou manipuluje... Ale tlakove napravanie, teda mobilizacia rebier... Fuuuha, to som aj dychat zabudla... Ale pekne mi to tam popraskala a zajtra mi este pred dovolenkou odblokuje bedrove kosti a predpise mi prvy cvik, aby som mohla zacat na dovolenke cvicit 😵
Ak uz sem nepridete, tak cmuuuk 😀

lenkove
30. júl 2009

Baby
to vsetko musim skusit aj ja 😀
neviete, ci ma vysledky aj s muzmi? 😀

pahu
30. júl 2009

Lenkove 😀 Nemusis? Podla mna si vyberies este nieco navyse 😀 Viem ze vie namiesat caje aj pre muzov ak maju problem, my nemame, tak nam odporucila 2xdenne vitamin E 😀

lenkove
30. júl 2009

Pahu,
dakujem 😀 😀 uz vas citam 😀 😀 tak zemiaciky, mnam mnam 😉

riska
30. júl 2009

pahu, tak s predstihom aj tebe všeeetko najsamlepšie k narodeninam 🙂 😉 😀 a nezabudni si pripiť dobrými bylinkami 😎

riska
30. júl 2009

možeš aj v robote ponukať... to budu pozerať 😀 😀

pahu
30. júl 2009

😀 Cmuk, musim ist zehlit.. Uz je zle, manzel sam vytiahol zehliacu dosku... 😀 Asi si uz nema co obliect 😀

lenkove
31. júl 2009

ahojte 🙂
ja nezehlim, nemam muza 😀
ale vcera sa ku mne nastahoval obrovsky lucny konik. neviem ako prisiel do podkrovia, cez stresne okno!!! 😅 ale bol obrovsky, som sa ho bala ze ma zje a urychlene som ho vyhodila! A to sa mi ani nezmestil do ziadneho pohara, musela som ho transportovat v hrnci 😕 😅 😀
pekny den!