Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
1. aug 2009

Margi
au.. to mi je luto.. inak, si uz tretia, co poznam takto postipana.. au..
tak teda stastnu cestu vam 😵 do BA 🙂

lenkove
1. aug 2009

Ahojte
tak, ja som docitala zaujimavosti na internete, pozrela si par fotoalbumov v nasich temach 😉 , poobjednavala knihy z kniznice a mozem sa pustit do soboty...
Idem povysavat, potom by som chcela ist do kniznice, aspon na par hodin.. Vecer uz hadam budem v poriadku, pojdem sa trosku pobicyklovat,alebo sa aspon poprechadzat popri Dunaji.. To mi pripomina (ten Dunaj) ze si nesmiem zabudnut repelent 😀
INak sa mam dobre, neviem sa dockat mojho draheho manzela 🙂 V piatok ma narodeniny, bude z neho tridsiatnik. Objednala som mu hodinky na nete, uz prisli.. su ale darcekovo zabalene, nemozem vam ich ukazat.. som zvedava, ci sa mu budu pacit.. este by to chcelo nejaku drobnost - torta je samozrejmostou. Uz zhanam sviecky 🙂. Slubila som mu, ze pojdeme na vylet aspon na jednu noc niekam do hor, ked sa vrati... Tak sa uz celkom tesim 🙂 To aby som mu umyla turisticke topanky 😀 Inak, v poslednom case je toto moj casty darcek pre mm, daruvam mu umytie jeho topanok, pripadne vynasam separovany odpad, co je jeho praca 😀 Nikdy mu to nezabudnem povedat "Mam pre teba darcek. Vyniesla som kos" a on sa rehoce ako kon.. 😀 😀 Nechapem preco 😀 😉
Idem pracovat.. skolitelka krutila nosom nad mojimi analyzami, pouzila som take ine.. viac v nasej tradicii 😉 a su komplikovane ako slak.. ale zase, na druhej strane, mi pomahaju zistit nove veci 😉

a je mi smutno za Malym medvedom... 😔 😔

majte vsetky krasny den!!!

lenkove
1. aug 2009

niktoooooooooooooooo 😀

pepppe1
1. aug 2009

pekny dnik vam vsetkym prajem,, 😀

violoncielka
1. aug 2009

Co Margi???? Aj moj otec nieco podobne dostal minuly tyzden...ze sa tiez velmi zlakol a bol u dr..... Fiha, ake muchy to tam v PD lietaju?

violoncielka
1. aug 2009

Inak suhlasim s tym zehlenim 😀

Leni Ty toho manzelika rozmaznavas 😵 😵 🤐 .......takze dalsi lev na obzore? 😀

lenkove
1. aug 2009

ano, violka,
je to levik ako sa patri 🙂
ja som sa bola korculovat.. trvalo mi to o polhodinu dlhsie ako obvykle a parkrat som skoro spadla 😕 ale sa tesim,ze som sa opat rozhybala 🙂

riska
1. aug 2009

ahojte 🙂
violkaaa, aj ja chcem prist do talianska, aj ja 😀 dokonca aj požehlím, slubujem (ak mi margi pomože) 😀

leni, s tými darčekmi to je super, musim to začať aj ja praktizovať, som zvedava, čo na to mm 😉

riska
1. aug 2009

my sme od včera mali navštevu - došla svokra s vnučkou - teda neterou mm, tak sme im robili program, teda najma malej (14 ročnej) 😉 boli sme večer v meste a bolo úplne super, kopec akcii a ludi... nechapem, prečo s mm nezajdeme častejšie 😕
a najvačši uspech mali trolejbusy a električky, tak sme si kupili hodinový listok a vozili sme sa centrom 😀 😀

riska
1. aug 2009

inak s tým hmyzom je to fakt otrasne!!! 😠

lenkove
1. aug 2009

Riska
paradny program 😀 😀 😀 a neterka nechcela ist na diskoteku? 😀

lenkove
1. aug 2009

no,, Riska, teraz su nejaki jedovatejsi ci co, hmyziaci jedni... 😔

violoncielka
1. aug 2009

Ahoj Riska!
A vies , ze aj my sme vcera boli na potulkach nocnym mestom, dokonca na namesti premietali film- vynikajuci, sme sa nasmiali a tiez sme sa cudovali sami sebe preco nechodime castejsie ....
a Blava vecer je stale kuzelna....poznam 😉 az privelmi dobre 😵

Leni aj my sem tam vyberieme korculky, mm zacina (este sa v tom nevyziva tak ako ja) a ja chodim vacsinou s nim- aby som ho motivovala. Inac v horucich letnych podveceroch je to idealny sport, lebo ta krasne ovieva vetrik...Inac pozor!!!! pady byvaju dost neprijemne

lenkove
1. aug 2009

ved ja uz nepadam, teda uz mi to ide fakt dobre, ale dnes som bola uz normalne unavena..
a tak mi chybal mm.. chodievame aj my spolu, on v popredi nacvicuje pady (akrobat) ja sa za nim rehocem 😀 😀

margarita
1. aug 2009

a uz som spat v nasej krasavici na Dunaji 😉 leni, tak mi potom z prechadzky popri Dunaji nieco posli vo flasi a ja to tu u nas o par dni skusim vylovit, dobre? ze aka romantika 😵 😵 😵

suzzika vas vsetky pozdravuje, pisala mi v sms, ze : "aj my zdravime vas a mame sa fajn.zajtra mi maju vybrat svorky a mna by uz aj pustili ale mala musi pribrat tak uvidime...aj mne chybaju vsetky VS a tu sa pre zmenu riesi len kojenie a rodenie 🙂" (lebo som jej pisala ako sme na fore zase varili a zehlili, klasika 😀))

tema hmyz alebo margi opat na pohotovosti (aby ste chapali, ja som za posledne 4 roky bola na pohotovosti vzdy len kvoli aktualnemu potratu alebo jeho hrozbe - takze som sa vytesovala, ze tentoraz tam idem len s hnisajucim stipancom ako taky hypochonder) 😎
Nuz violka, ak to mal aj Tvoj otec, tak to tam u nich na ulici ma nejaka hnusna prievidzska mucha ustipla ale vobec som to necitila, kedy a co ma stiplo, len potom zrazu na chrbte vred velkosti starej desatkoruny (na eura si to preratavajte samy 🙂). Ale mila teta doktorka mi to pekne vypiplala a predpisala par deci spiritusu, takze sa budem teraz par dni mazat a budem riadne namazana nalozena v liehu 😀 😀 😀

riska - vozenie sa elektrickou je isto zabavne prvy raz v zivote 😉 spominam si ako som zase ja v nemom uzase stala pred umyvadlom na fotobunku v 86-tom u stryka v Stokholme...a nechapala som, ze oni maju mlieko v krabici 🙂 a nie v tych hnusnych otecenych igelitovych sacikoch, co farbili tasku 😀
inu - pokrok skratka nezastavis
🙂

lenkove
2. aug 2009

Baby
dobre ranko, ja uplne narychlo :
na Radiu Slovensko je omsa a kazen s 30 dekami salamky 😀

margarita
2. aug 2009

leni, aka salama - som asi pripecena, ze nechapem 😕 😕 😕
my sme sli na omsu bez salamy, a vonku je uz poriadne horuco, asi mam aj uuuupal 😀

riska
2. aug 2009

ahojte 🙂
ja tiež nechapem, aka salama 😎 to akože lenka je pri kazni salamu či čo? 😵

peknu horucu nedelu 😵

lenkove
2. aug 2009

AHojte!
Margi, upal?? och... to nie je sranda, ty s tvojimi havranimi vlaskami musis na seba davat pozor..

Baby, co necitate? Na radiu slovensko bola omsa a v kazni sa hovorilo o 30 dekach salamky 🙂 teda kazen bola o tom, ako sa nemame nechat nalakat na zdanlivo dobre veci ( jedlo), co nam niekto dava (na uvod bolo "podobenstvo" o psovi, co strasil farnikov pred vchodom do kostola a tak ho nalakali do dvora na 30 dkg salamky, chapete? velmi to bolo zlate), ale mame sa snazit o Jezisa v nasich zivotoch. Nahodou, bola to velmi vydarena kazen 🙂 Clovek sa aj zamyslel aj pobavil 😀
Inak, pisala som Suzike a ona mne 😉 pozdravuje nas, ma nas rada 😵 😵 😵 a mala musi pribrat, veru, veru tak veru.. tak drzme palce...

riska
2. aug 2009

tak my sme sa vratili z mesta, boli sme na omši v najchladnejšom bratislavsom kostole - v dome, lebo pri predstave petržalskej sauny... 😕 a potom sme zašli na pivo 😀
a hoci je nedela, nemusim žehliť, jupiiii 😵

violoncielka
2. aug 2009

Leni takze salamisti? 😀
Riska my sme sa skoro uvarili na omsi 😉 Tu v Italy polovica ludi chodi do kostola s vejarmi 😵, pekne to vyzera ...ale knaza to kazdopadne nedalo odradit od dlhej kazne 😀 ...
Zdravim vsetkych ostatnych

margarita
2. aug 2009

riska, kym ste nesli na pivo namiesto kazne 😀 Dom je dobry, sice som tam od svatby bola asi len 3x, ale fakt je najchladnejsi v Ba, mozem potvrdit-

leni - a kde sme mali citat o tej kazni, v tom radiu??? 😀 ja mam alibi, ja som v tom case bola na omsi v najblizsom kostole.

vcielka - ja uz chodim s vejarom tiez - von na prechadzky a ovievam spotene dieta v kociku, som nevedela, ze som ako polovica Talianska, no toto 😉

lucetta
2. aug 2009

cafte hviezdy, aja lem tak "netypicky" na skok 😉
velmi na vas myslievam, takze nove nemam nic , lebo to robim stale. cez tyzden som mala mini stretko s riskou 😉
pomaly by bolo na case j naplanovat tu slubovanu grilovacku. co vy na to?
vestky vas pozdravujem a zelam pekne dni

PS inak , neviem ci ste zapoculi nieco o knihe 'chatrc', ale prave som ju docitala a som unesena. vrelo odporucam. tesim sa , ak sa budeme moct porozpravat aj o nej 😀 pa

margarita
2. aug 2009

lucettka, na grilovacku ja uz zbieram razdie a uhliky, len neviem, ci mam zhanat aj to prasiatko (plysove).
o knihe som nezapocula nic, aj ked chatrci poznam vela 😉

pahu
2. aug 2009

Cmuky cmuk do noveho tyzdna 😀

riska
2. aug 2009

cmuk cmuk a pahu - happy birthday 🙂 😉 😎 😀 😵

bettynka222
3. aug 2009

jeeej pahu vsetko najlepsie 😵 ozaj a o tej mobilizacii si nam tusim nic nenapisala...a tolko si slubovala 😀

babulky mohli by ste mi poradit? som dnes bola na odbere na hormonalny profil...a to sa berie krv len raz, na zaciatku cyklu? lebo baby hovorili ze aj trikrat za mesiac...ale zas nechcem za dr. nabehnut s niecim, co nemusi byt pravda 😕

riska
3. aug 2009

betty, ja som isla dvakrat... prvý raz 3.-5.DC a potom ešte raz 22.-24.DC vtedy sa berie krv na prolaktin a progesteron

bettynka222
3. aug 2009

ahaaa, takze to mi asi este lekar povie, lebo idem na 13 DC na sono este. dakujem risulka, uz som sa bala,z e bduem zas za exota, ked sa budem odvolavat na "babske reci" z internetu. vies ako to lekari maju "radi" 😀

violoncielka
3. aug 2009

Ahojte dievcatka.... Pahu gratulacie a pekne si uzi dalsi rok!!!! no a samozrejme ti prajem najkrajsi placuci darcek 😲 .....no betty pokial ja viem tak 3 krat ...tak mi to robila moja gynekologicka a aj v centre helios...
3-5 den, 11-13 DC a 22-24DC.....Ale mozno to zavisi od lekarov....
Cuketka a od koho je ta kniha, rada by som si nieco dobre precitala...