Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
4. aug 2009

aha a mala som zbytok baklazanu, zbytok ricotty a trosku cestovin.. nic moc 😉

riska
4. aug 2009

lenka, ja som na FB 🙂
s tou neterkou je to hrozne, chuda male, idem si to pozrieť 😔
betty, fakticky? a nam povedala, že ona nie je žiadna veštica a mame jej všetky dg povedať 🙂 a dostala si čajiček?
lenka, smejka, čajičkov sa nebojte, ved bylinky su z prirody 😉

smejka
autor
4. aug 2009

riska ahoooj 🙂 betty tusim pisala o tej jej bylinkarke nie?....co pouziva cinske bylinky ci co...
lenka co my dve??? 🙂

margarita
4. aug 2009

ahojte, ja by som asi radsej sla k tej bylinkarke ako na facebook 😀 tomu odolavam z principu, este by si ma kde-kto tam objavil...staci ze tu kvakam na MK (zatial).

smejka - tak uz mas dnes kontrakcie?a ako casto? 🙂 myslime na Teba zajtra, nech je ta predporodna priprava vasa osozna a predbehnes tu s porodom vsetky nase tehulky 😉

uvazujem, ze pridam nejake nove foto...z dovolenky...

smejka
autor
4. aug 2009

margaritka ahoooj 🙂
zahanam kontrakcie korbacmi 😀 .....este to nie take iste...ale mozno zajtra dostanem mini davku vyvolavacky 😉
pridaj...nech sa pokochame kristinkou i krasnym prostredim 🙂

margarita
4. aug 2009

smejka - korbacikmi, slanymi? 😀

lenkove
4. aug 2009

Margi
ahoj 🙂 aj ja chcem fotografieeeeeeeeee

smejka
autor
4. aug 2009

margaritka ano....takymi fajnymi... 🙂 ...no sup foto 🙂

lenkove
4. aug 2009

inak, piekli ste uz niektora marcipanovu tortu? nemate rady? 🙂 🙂
Inak,mm uz maju menej prace, tak sme spolu posledne dva dni volali viac ako za 2 tyzdne co je tam.. Uz sa na neho tak tesim 😵
len dufam,ze na mna nebude kricat.. som vysla kolesom na obrubnik, to sa mi pri ceste k nam stalo uz druhykrat.. hodilo ma to na druhu stranu cestu, stastie,ze tam nikto nebol 😔 😔 neviem, ci sa mam priznat 😅 puklice su doskrabane, ale aby nieco nebolo s diskami.. 🙄

riska
4. aug 2009

lenka, ja by som za marcipan vraždila... fakticky 😀
a radšej sa priznaj 😀 to mi poradil mm 😝

margi, akože ja z tej kiki odpadnem 😀 🙂

smejka
autor
4. aug 2009

lenka ja nie 😲 ....ale na narodky som dostala taku fajnu a velku od svokry 😉
lenka mm ma narodky? ci uz mal tu 30-tku? mjho to este len caka...v decembri 😎
lenka ja a auto....daleka buducnost 😀

margarita
4. aug 2009

riska, neodpadavaj prosim Ta...hotovo, pridane vsetky, co som xela.

leni, torty ja peciem zasadne len tie nepecene 😀 a tiez sa prihovaram za priznanie sa, ved mozes to tak naraficit,ze lepsie nez by si havarovala na totalku ... ja mam desny problem tiez s tym, ze ako je auto asi siroke, ked ho soferujem, tak si nadchadzam veeeelkym oblukom 😉

lenkove
4. aug 2009

Mas pravdu Riska.. sla som len medzi 30-40.. ale.. minule vysla kamoska na obrubnik pri 40 a mali znicene disky, ich museli menit.. aach, ja krava 😔 som sa zamyslela nad dizertackou 😠

Ano, Smejka, mm ma narodky, v piatok 😵 😵 😵 bude z neho 30 rocny dedusko 😀

bettynka222
4. aug 2009

leni nie ste iba vy so smejkou slahnute. aj ja som vahala. len v poslednom case sa snazim selektovat v reciach druhych to, co sa mi snazi povedat Boh...potom, co mi v nemocke dopomohli k tomu druhemu potratu (jeden chalan ma vtedy, ked mi chceli pichnut dalsi metyl posielal prec, ze mi povie vysledky) som zacala mat pocit, ze sa ma snazi varovat, alebo mi poradit....no asi sibe aj mne, ci?

riska jesne, ze nie je vestica. povedala, ze to je vidiet na mojich ociach a ze su to roky prxe. cinska bylinkarka zas povedala, ze sa to da vidiet podla chrbtov ruk, kutikov ust atd. sa to da zistit. to nie je vestenie, len porozumenie pacientovi a reci jeho tela. to len lekari maju plno "mudrych reci" a nic z toho ☹

smejka
autor
4. aug 2009

margaritka no kraaaasa 🙂 ....rastie do krasy kristinka...a ake uz ma dlhe vlasy 😅 .....zlatunka je...zda sa mi ze sa skor podoba na teba 🙂

bettynka222
4. aug 2009

no a aby som vysvetlila, nie v bylinkarke som pocuvala Boha, ale mnoho ludi mi to naraz v jeden den poradilo...tak som tam sla. a opakujem, nie je vestica 🙂

margarita
4. aug 2009

takze lenkoviakovi vsetko naj naj k narodkam, potom daj vediet, ako sa mu pacil ten darcek 😉

smejka - tak veru, ked sa jasi, cela margi 😀 ale ked chce vyzerat za mudru, tak to je cely otec...

betty - mas pravdu, ze Boh k nam hovori aj cez ostatnych ludi, len je tazke zistit presne, ze cez ktorych - aspon mne to nie vzdy ide 🙂

lenkove
4. aug 2009

Margiiii
to je kraaaaaaaaasa a tie Kikine komentare, je uplne rozkosna 😵 😵 😵

bettynka222
4. aug 2009

leni priznaj sa, oki? aj mne sa ot raz stalo ale isla osm asi 20 a na vine boli exoti, ktori pred poliklinikou zle parkovali a do toho mi tam skocili nejaki exoti. to auto bolo vlavo a ti exoti napravo dali nejaku truhlu (boli to nejaki divadelnici) a nemala som kade prejst a ako som sa na nich jedovala, tak som pritom trosku vyskocila. apotom sa nam na jednej gume urobil pupak a muslei sme ju menit, lebo to bol nebezpecne. ale asi boli uz aj trosku opotrebovane a navyse ja pred domom parkujem vzdy tak, ze vyskocim na obrubnik 😝 al euz to nerobim

jeeeej margi nove fotecky 😵 prave dnes som rozmyslala nad tym, ze kristinka presne vtedy narodila ked som ja teba objavila v jednej diskusii. a velmi si mi pomohla a velmi ti za to dakujem. vdaka tebe som na tu trombo prisla. a vsetkym vam dakujem, ze mi pomahate ked sa citim blbo 😎

smejka
autor
4. aug 2009

bettynka a ty si bola u tej pani Kopacovej? 😕 ....betty ja som rada ze si zacala chodit k nam 😵
lenka i ja coskoro oslavencovi zelam vsetko naj 🙂
margaritka aj ta fotka v pase je supiiis 😉

riska
4. aug 2009

betty, my rady 😉 mne sa pači, ako všetko dôkladne analyzuješ 😀 😝

bettynka222
4. aug 2009

ano ja osm analyzator, tda valstne ako by povedal moj manzel - riesitel oriesok 😀 ale vobec tolko neriesim, ini riesia ovale viaaaaac. ja skor ked sa na nieco zameriam, tak potom idem do hlbky 😀

smejusik ano u pani kopacpvej som bola. a ked som na nete videla taky obrazok pri jej adrese kde nejaka zena drzi ruky nad niekym, tak som sa zlakla,z e ot je ona a ze tam asi radsej nepojdem. ale na take veci vobec nerobi. mne dala napriklad na tie hormony chmel a imelo, na maternicu vino a na tie klby vyvar z ovsenej slamy. no som zvedava, kde to zozeniem...no a nie su to ziadne carodejne masticky predsa. kedysi boli len bylinkari, ziadni lekari...podla mna to za pokus urcite stoji. inak smejka, vidis, aj tebe chcem podakovat. ved to len vdaka tebe som sa sem znova vratila. vies vtedy ked si mi pisala 🙂

margarita
4. aug 2009

betty, vidis, vtedy Boh pouzil mna pre Teba a teraz moze pouzit Teba zase pre nejaku dalsiu trombosku 😉 On to ma dobre premyslene...

lenkove
4. aug 2009

idem spinkat babulky, dobru nocku 🙂

bettynka222
4. aug 2009

margi ved ja robim poctivo osvetu 😉 a ked ma nejaka babula nanic hemato, tak jej odovzdam vsetky rady co som od teba pozbierala. pamatas ako som sa ta vypytovala, co vsetko si brala? 😎

riska
4. aug 2009

betty - vino? mne take prečo nedala... sa máš 😀 🙂

bettynka222
4. aug 2009

no ona dlho premyslal prave kvoli tym klbom, ze co mi da, aby ma z toho vraj nerozboleli 😕 no a tak mi dala vino. riska a uz si skusala spat s tym obkladom? lebo ja ze to nejako obidem a dam si to vecer a tak som sa jej spytala,z e ci si to mozem dat dole ked to vychladne a na ze nie,az do rana....no a ja na to, ze ved s tym sa predsa neda spat...no ale vino lepsie ako tvaroh s lanovymi semienkami, co dostala kamaratka 😀

riska
4. aug 2009

no ešte nie 😉 ale tiež si to neviem predstaviť, ako s tým budem spať 😕

bettynka222
4. aug 2009

nooo a ten smrad.. 😕 a tebe dala co? ved sa pochval 😀

darla27
4. aug 2009

Idem Vám popriať ešte dobrú noc. 😉
Betty komu dala ešte tvaroh s ľanovými semienkami? Ake mala ta baba problemy?
No myslím ze to máme lepsie nez byt poliata vínom. 😝 😀
Ja to budem tak robiť, že nejaké obtiahnuté tričko odtrihnem pod prsami a budem to mať ako elastický pás a pod to dám utierku s tým sajrajtom čo mi kázala. 😀 Ale až prídem z dovolenky. Nechcem si kaziť dovču. 😅