Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

juliett7
6. aug 2009

kaki. ja som tu len od vcera. My sa snazime nieco vyse dvoch rokov

kaki
6. aug 2009

janulka, ale s takým dôvodom by som aj ja chcela ísť kludne aj na PN 🙂 😵

riska
6. aug 2009

ahoj kaki 🙂 ani sa ti nečudujem, že sa ti nechce robiť 😝
janulka a čo to ja viem? pojdem na konzultaciu do CAR a uvidim, čo povedia tam 😉

kaki
6. aug 2009

Juliett a aj vám na niečo priśli? Alebo ste OK jak my a len musíme čakať a trenovať trpezlivosť?

kaki
6. aug 2009

Ja dnes žijem pre zajtrajśok 😀 To je čo?

janula.k
6. aug 2009

Riska, musis si dupnut nozkou, nech s tebou nieco robia 😉
Kaki, ved ja ti drzim miestocko,.. 😵

kaki
6. aug 2009

Ale hrabe mi len tak trošku... 😵

juliett7
6. aug 2009

Kaki tak manzelik ma polovicne mnozstvo spermii a moja matrnica je vraj prevrátena. A dnes som bola na sono a ze mam cystu 4 cm na lavom vajacniku.Tak asi tak

janula.k
6. aug 2009

Juli, tak este aj cystu 🙄 ja som tiez mala takto pred rokom...po dvoch ms zmizla sama...aj ked si myslim, ze to bol tak trochu zazrak, lebo som sa v tej dobe vykupala v Lurdoch 🙂 a ked som sa vratila, po cyste uz ani stopy 😎 😵

kaki
6. aug 2009

Riska a okrem dupnutia (s ktorým súhlasím) by si mala začať balzamovať brucho, lebo by to mohlo mať zmysel a ... chápeš .... 😵

riska
6. aug 2009

kaki, suhlasim a chapem 😵
juliet, snad zmizne sama 😖

juliett7
6. aug 2009

janula: no este aj cysta, akurat dnes som bola na sone. Na kontrolne mam ist po MS a ked tam stale bude a bude rast, ze vraj ju treba odstranit. Tak uvidime. Ale zaujimave je, ze ja ju vobec necitim ani ma nic neboli. Len v case ovu citim pichanie

lucetta
6. aug 2009

cafte hviezdy, prave som dopiekla zemlovku,kt. inak ja vobec nejem, ale co by sme nespravili pre svoju lasku 😀
a okrem toho sa tesim na zajtra riska, kaki, margi..

smejka, myslim na vas ☹

juliett7
6. aug 2009

riska: dufam aj ja, doki povedala, ze sa moze aj vstrebat, tak uvidime

kaki
6. aug 2009

juliett.. doležite je že viete na čo sa zamerať... A neboj sa Ty nič... zachvíľu budeš tehula...
Všetky tu budeme maminy.... Jako ináč? Veď sme Bože deti 😵

Kto klope tomu tovoria, kto prosí bude vypočutý....
Ale treba byť trpezlivým... Ja sa učím 🙂

juliett7
6. aug 2009

Uz sa neviem dockat, kedy konecne budeme vsetky tehu. Snad nas Pan vypocuje a coskoro budeme maminy 🙂 Verim a dufam v to. Snazim sa byt aj trpezliva, ale velmi mi to nejde 😒

kaki
6. aug 2009

Lucettka... a ja sa teším🙂
Ty si dobrá žena že varíš miláčikovi aj čo neješ 🙂 Akože klobúk dole... (naozaj si ho nemôžem dať dole, lebo ho nemám hore ) 😉

kaki
6. aug 2009

Juliett... Neboj ani mne to neide... Ale treba sa snažiť a trénovať 😉
Lebo vieš koľko trpezlivosti budeme potrebovať na výchovu naších deťúreniec? 😵
Asi veľa, že maminy....

juliett7
6. aug 2009

🙂

danka24
6. aug 2009

ahojte babulky moje 😵
smejka do pukla co to ma znamenat? 🙄 myslime na vas velmi 😵
ja som dnes bola v poradni vsetko ok brali mi krvicku na cukrovku aj na krvny obraz.. auuu ale vydrzali sme.. 😉
lucetka no klobuk dole pred tebou 😉
kaki ano mas pravdu vsetky budeme MAMINY a to uz coskoroooooo 😵 😵

janula.k
6. aug 2009

dani ja som dnes na teba myslela, ze si isla na cukor..a to sa tam nepije ta sladka voda ci co? to sa len z krvi zistuje?

danka24
6. aug 2009

jani kde a ako.. v SL len beru krv a ked mas zvyseny cukor tak vtedy ides na tu glukozuuu fuuj ale ja budem mat dobry cukor a nepojdem 😀 pekne od teba ze si myslela .. som myslela ze si uz namna zabudla 😀 😝

danka24
6. aug 2009

a ty si uz 20tt jupiiii 😵 😵

janula.k
6. aug 2009

Dani vsak nezabudaj, ze ked ty budes koncit 600 nedelie, ja budem rodit 😉 takze jasne ze cele tehu za tebou krivkam o 6 tyzdnov pozadu 🙂
a vysledok budes vediet kedy?

danka24
6. aug 2009

jani o 3tt mam ist do poradne takze to by som mohla ist aj na utz konecne 😀 a potom pojdeme kupovat kociar,postielku,vecicky paru a tak.. keby sme mali chlapca tak uz mam postarane od bratrancovej zeny ze nam da veci vcera sme si spravili vyletny aj navstevny den.. bolo super 😵 😵

janula.k
6. aug 2009

dani pockaj a ked cakate babu, tak mi chces povedat, ze nemate o vecicky postarane? Vsak ste same baby 😀
my budeme musiet uplne vsetko kupovat, ja veru nezdedim nic...nemam od koho..

danka24
6. aug 2009

jani ja ti poslem 😀

carmenuska
6. aug 2009

Ahojte kocky, tal uz sme doma...nestiham to tu docitat tak mi aspon povedzte co ma Suzika- teda predpokladam ze uz je dvojnasobna mamina...a ak chcete tak aj ostatne info co sa tu udialo....akurat som vas nasla na teme o tete Anke, takze ste sa na to dali po mojom prispevku? ja som tam dnes volala tiez a tiez sa tam chystam s manzelom, lebo len co sme dorazili dorazil aj menzes a dovolenkovy osial pominul. Chapete nie? 🙂 klasika ako inak...

janula.k
6. aug 2009

carmenuska, suzika ma Karolinku, narodila sa este minuly tyzden cisarakom 😉 a ako ste sa mali na dovolenke, kde ste boli?
dani cakam balicek, adresu mas 😝

carmenuska
6. aug 2009

janula dik za info...chuda suzika...ale urcite sa tesi malej Karolinke, A co sa stalo ked mala cisarsky? Na dovci skvele, boli sme v Chorvatsku, skoda ze uz je tu realita 😖
jani a co ostatne baby? Dala by som tu aj fotky z dovci keby som to tak este vedela...
a vidim ze ste tu zmenili fotky, teda tolko sa to tu toho udialo...