Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

janula.k
6. aug 2009

suzika mala kontrakcie, ale neotvarala sa, tak jej radsej urobili cisarak..Mimochodom, ako sa ma, neviete niektora? Uz mi tu chyba ☹
Ostatne dievcata sa maju dobre, ved ti isto same napisu 🙂 az na Smejusku, opat mala nadej na dievcatko a nic z toho. Zatial.
Carmen ved si fotky len pozmensuj a vytvor si album 😉 Nie je to nic zlozite.

suzzika
6. aug 2009

ALELUJA dnes nás pustili domov!!!! 🙂 dávam doma dokopy ten chaos, keď budem mať viac času /asi tak o rok 😀 /tak napíšem viac! Mali sme mliečka, že som musela do umývadla vylievať a z toho som dostala zápal, následne sa mi prestalo toľko tvoriť tak nás včera museli dokŕmiť umelým ☹ ale verím v zlepšenie stavu...Inak sme zdravé obe a to je hlavné...a sme už doma...najbližšie posťahujem fotky a sa vám predstavíme....veľmi ste mi všetky chýbali...ďakujem za všetky vaše modlitby, myšlienky aj sms... 😵

carmenuska
6. aug 2009

Suzi gratulujem zo srdca prave som sa na teba pytala. Janulka zmaturovala som s tym albumom, kuknite nachvilu a potom davam prec......pre istotu

suzzika
6. aug 2009

Dievčatá došla som len po stranu 124, ale ste ma dojali 😢 nesmierne si vážim, čo ste pre nás urobili...neviem, čo by bolo s nami, keby nie tie vaše modlitby, aj s nimi to bolo veeeeľmi ťažké 😔 napíšem určite podrobnosti...neskôr...PA

zuzitka
6. aug 2009

carmenuska .... foto z Primoštenu tu:

http://zuzitka.blogspot.com/

😎 😎

a ten ludový liečitel p.Dedík:

http://zuzitka.blogspot.com/2009/02/pdedik-ludo...

Pán Dedík pochádza z Trenčianskych Teplíc, je to uznávaný a známy liečiteľ na celom Slovensku, liečiteľstvom sa zaoberá už vyše 30 rokov.
V Bratislave pôsobí v impovizovanej ordinácii - v kultúrnom dome v Prievoze vždy prvú stredu a prvý štvrtok v mesiaci. No dochádza aj do iných miest. Za prvý vstup sa platí 5 euro. Za každú flaštičku bylinkového komlpexu sa platí 5 euro.
Viac info u pani Hlinkovej, je to jeho asistentka: 0902 588 461 a 0905 870 032

Označuje sa za naturoterapeuta, čiže za prírodného liečiteľa. Lieči pomocou byliniek a homeopatických preparátov, sám si pestuje vyše 50 druhov bylín vo svojej záhrade.

Pohľad do očí
Začína ním vyšetrovanie každého pacienta: "Ľudia často mávajú aj skryté zdravotné problémy, o ktorých nehovoria, alebo o nich ani nevedia a lekári ich neodhalili."
Tak popri fytoterapii a homeopatii sa venoval aj očnej diagnostike čiže irisdiagnostike. Oko totiž ukáže každé ochorenie. Povie Vám, aký je Váš momentálny i potencionálny zdravotný stav.
Ľudia za ním chodia, keď už medicína zlyhala. Dokonca lekári ho navštívíli a on ich vyliečil.

Napríklad astmu a alergiu dokáže vyliečiť za pol roka. Výborné výsledky má s liečbou cukrovky a jej následkami. 90% úspešnosť má v liečbe neplodnosti. Fytoterapiou lieči nielen ženy na rôzne gynekologické problémy, ale aj mužov, ktorým sa po takejto liečbe výrazne zlepšil spermiogram. Vyliečil aj silné migrény, cysty na maternici, môže znížiť hladinu cukru v krvi. Pomôže pri chudnutí i pri narušenom metabolizme, pri vypadávaní vlasov.

Ján Dedík nemá žiadne zázračné danosti, neprikladá ruky, nedáva energiu, on len dlhoročnou praxou a sústavným štúdiom dokáže nájsť najvhodnejší prírodný liek na Vašu chorobu.

zuzitka
6. aug 2009

... brala som od neho kvapky na oplodnenie, po mesiaci sa nám zadarilo 🙂

jedna baba z koníka si pýtala číslo na toho liečitela a vraj po 2 mesiacoch užívania kvapiek sa im tiež zadarilo 🙂 predtým sa snažili 3 roky a dokonca bola na umelom oplodnení, ale neúspešne.
až po tých kvapkách sa im podarilo otehotnieť 🙂))

môjho Samka sme u liečitela liečili aj na atopický ekzém 🙂

riska
6. aug 2009

jeeeej, suzzika,ahooooj 🙂 😉 😀 to sme rady, že už ste doma, hlavne, že všetko dobre dopadlo... už sme nedočkavé na fotky, dalšie info a malej a ako sa teší zuzanka 😵

carm, vitaj 🙂 pekne fotky, romanticke 😀 a mas pravdu, nakopla si nas, boli sme u tety, pijeme čajičky a čakame na tehotenstvo 🙂

lenkove
6. aug 2009

baby
velmi prosim o modlitbu..
bracek asi opat pridu o babatko, volala som mu, ale bol s malou nechcel mi povedat viac.. len ze sa to neda riesit a uz nebudu mat deti.. prosim, prosim, po hlase som poznala, ze je uplne zufaly...

smejka
autor
6. aug 2009

lenka preco sa vsetko takto vali??? ☹
myslime na nich 😔

danka24
6. aug 2009

lenka jasne ..chudatka .. 😔 ked sa vali tak sa vsetko naraz valii 😔 😠

smejka
autor
6. aug 2009

suzzika tesim sa s vami ze uz ste medzi svojimi....musi to byt krasny pocit...opatrujte sa 😔
pozdravujem vas vsetky...

riska
6. aug 2009

lenka, to snad nie ☹ ☹ ☹ myslime na nich velmi silno 😔
nejako nam tu pribudaju zle správy 😢

lenkove
6. aug 2009

ahojte baby,
ja neviem co sa stalo, bracho so mnou nechcel v telefone hovorit, mamka mi neodpisala na sms este.. asi spinka..
ja tomu nechcem verit.. poprosila som baby, druzice nech sa za nu modlia este davnejsie, dnes som bola v kostole, tak som na nich myslela.. a pridem domov.. a tam ten nestastny mail od brata
zase prideme o babatko.. 😢 😢

lenkove
6. aug 2009

poslala som vam IP nezladam to pisat do temy..
idem sa este pomodlit na Silvinku a Nicolku litanie, dnes som nestihla..

a vitam Suziku, som na nu tiez dnes myslela, ze sa dlho neozvala a ci je doma 🙂 tesime sa ze je a ze su ok.. posielam boztek.

violoncielka
7. aug 2009

Ahojte babenky...vela smutnych udalosti ☹ ...A ked sme uz take rozbehnute mohla by som vas poprosit aj ja za modlitbu?....svagrina je v 5 mesiaci a jedno z dvojcatiek sa prestalo vyvyjat ☹ ...tak len dufam, ze to nesposobi komplikacie a infekciu. Ja viem ze sa to stava, ale toto uz malo 5 mesiacov (uz bolo velke). Chudatko druhe babatko bude mat mrtveho surodenca vedla seba az do porodu ☹ .....
Nuz dufajme, ze uz nebudu dalsie smutne spravy ☹

Suzzi tak sa tesim , ze ste zdravucke a ste uz domka, uz sa tesim na nove foto....

lenkove
7. aug 2009

Ahojte
Violka, to je hrozne.. budeme sa modlit na tom fronte, neustaneme!!!

Dievcata, brat mi pisal, ze svagrinu uz brali na salu... takze je koniec 😔 ale modlite sa za nich nadalej, velmi to potrebuju..

smejka
autor
7. aug 2009

lenka violka urcite neustavame 😔
ja verim ze toto neblahe obdobie pominie a tu sa vyjasni 😔

lenkove
7. aug 2009

Ano, Smejka
ved je tu podla mna celkom jasno.. Mame kristinku, mame karolinku mame klarku v brusku.. a ine babatka k tomu..
je tu jasno ako na prave poludnie...

lenkove
7. aug 2009

A ze si to musi svagrina odrodit.. uz 2krat rodit mrtve babatko.. a ze tento porod strasne boli, normalny je proti tomu nic.. 😢 😢

smejka
autor
7. aug 2009

lenka ☹ ☹ ☹
lenka ja tu jasnotu nevidim teraz...i ked urcite je...

violoncielka
7. aug 2009

Fakt ked som bola mala tak sa mi ani nesnivalo, ze zivot moze byt takyto tazky....A to nevieme co nas este caka...ale urcite nas caka aj vela vela krasnych veci......Odvahu bojovnicky ved sme z jednej Bozej armady a nas velitel je vsemohuci 🙂

danka24
7. aug 2009

chudatko moje zlate je mi tak luto... nerozumiem takym veciam fakt .. oni musia byt zufaly uplne na dne 😔

violoncielka
7. aug 2009

Smejka ta hmla je hrozne husta, ale nemoze nastastie trvat vecnost. Hore hlavu ved sa modlime o sto sest

smejka
autor
7. aug 2009

ked ja uz citim vyprahnutost...uz neviem ako sa modlit...ci sa dobre modlim...ci...chapete?

violoncielka
7. aug 2009

Smejka jasne ze sa dobre modlis, Boh to vidi a aj ked sa pomodlis iba jednym slovom - je vzacnejsie pre Boha ako 10 dlhych modlitieb

kaki
7. aug 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

danka24
7. aug 2009

najlepsie modlidby su vlastnymi slovami.. hovoris to co citis .. 😉

lenkove
7. aug 2009

Dakujem vam dievcata.. ozaj teraz potrebuju nase modlitby, velmi velmi.. spolieham na vas..

Smejka, ja mam taky oblubeny zidovsky vtip. Je fakt nadherny, skoda len, ze ho neviem presne zreprodukovat, ale :
Aron je na cestach, zastihne ho noc a musi prespat von. A nema zo sebou knihu modlitieb, nevie ako sa ma modlit. Tak hovori Panovi: "Hospodine, ty poznas vsetky modlitby sveta. Ty vies, ktore su ti mile, ja to neviem, som len ubohy pocestny. Ale poviem celu abecedu a Ty si z nej poskladaj modlitbu milu Tvojmu srdcu" A Bohu bola tato modlitba, pre jej uprimnost, najmilsia zo vsetkych modlitieb, ktore v ten den pocul..

uz vies ako sa modlit?

smejka
autor
7. aug 2009

potrebujem svetlo...dnes je prvy piatok...mam konecne volno...pojdem na spoved...hm...i takyto stav nas posuva dalej
som doma a nic sa mi nechce....no musim aspon navarit...pozviechat sa...

lenkove
7. aug 2009

Smejka
ja ked som velmi smutna, zacinam s dakovnou modlitbou.. dakujem Panovi za vsetko dobre v mojom zivote.. Od pocatia, ze ma moji rodicia prijali s laskou, ze sa na mna tesili, ze pre mna vybrali meno, skor nez som bola na svete. Za to, ze ked som sa narodila ma prijali, tesili sa zo mna a lubili ma (lebo viem,ze to nie je samozrejmost) za ich vychovu, ktorej mozno mozem vela vycitat, ale viem,ze tak konali lebo nevedeli inak (a kazdy den im tymto odpustam), ale na druhej strane konali z lasky... Za to,ze mi Pan dal surodencov, ktorych mam rada. Za celu siroku rodinu, pre ktoru som ja jedinecna a kazdy z nich je tiez pre mna, a mam ho v srdci. Za mojho manzela, ktoreho mi Pan vybral. Ktory je partnerom, o akom som si nedovolila ani snivat a takeho mal pre mna pripraveneho Pan. Za jeho rodinu, ktora sa stala aj mojou rodinou..
Za to, ze sa mi Pan dal spoznat a ze kona zazracne veci v mojom zivote (a pripominam si tym celkom konkretne situacie).
za veci, ktore su mi samozrejme, ze mam co jest, mam strechu nad hlavou, nemam velke dlhy, dakujem Panovi..
Za priatelov, ktori maju jedinecne miesto v mojom zivote a skze ktorych mnohokrat konal Pan.
Za miesto, kde som sa narodila aj za to kde zijem teraz..
Za knazov, za toho ktory ma krstil, za toho, u ktoreho som po prvykrat prezila skutocnu spoved, za toho, ktoreho slova sa dotkli mojej duse, za toho, ktory nam pomahal vysluzit si sviatost manzelstva..
Dakujem aj za krize, ktore mam.. ktore ma v mnohom formovali k Panovej voli. Aj ked ich nechapem.. Za to vsetko velmi dakujem..
A odprosujem Pana za moje viny, tie ktore poznam aj tie, ktore pozna len ON..