Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lucetta
11. aug 2009

no a k teme mena dietata, tak tie mam vybrate uz davno, obe varianty 😀 a zatial ich drzime uz viac ako 4 roky v tajnosti 😀
ale gargantuel to nie je 😀 😀 😀

lucetta
11. aug 2009

marione , rada by som ta videla s bruskom 😀

margarita
11. aug 2009

ahoj lucettka, pekne si to marione natrela 😀
marione to pekne naplanovala - ale chyba mi tam ranna rozcvicka 😉

lucetta
11. aug 2009

som dnes rozbehnuta, co ? 🙂 uz ta vidim ako rano cvicis? alebo nebodaj chces predcvicovat??

darla27
11. aug 2009

My mme vybrané len pre dievčatko, ale tiež to už radšej držím v tajnosti aby ma niekto nepredbehol. 😀
Ale nie, už mi začína byť aj meno ukradnuté, stačilo by mi keby som bola tehotná, meno nech vyberie pre mňa za mňa aj svokra. 😀 /trepem, meno si naozaj vyberiem sama/ 😀
Lucettka ahoj. 🙂
Mne sa náhodou páčilo ako to Marione vymyslela, tiež rada plánujem, horšie je že mi nikdy žiadne plány nevyšli. 🤐

margarita
11. aug 2009

co dnes? ved Ty si furt, nie?
naaaahodou, mohli by sme si dat nasu Mojzisku, kaki bude predcvicovat a smejka, riska a violoncielka budu robit roztlieskavacky, a ja budem odborny garant rozcvicky. NO a Ty nam k tomu budes spievat hudobny podmaz, co povies? 😉

skorki
11. aug 2009

AHojte ponocovnicky, co este nejdete spat?

Lucetka, aj my mame mena davno vybrate. Ani sme nemuseli dlho vyberat. /Simpson - 😀 , Matus, Kristinka a Barbora/
Marione a co tak Zuzanka? Dnes svieti v kalendari a tusim je to jedno z najkrajsich mien na svete. / 😀 😀 😀/
RIska, co na to povies?
Margi ahooooj, ako sa ma Kiki?

lucetta
11. aug 2009

to beriem, uz som sa zlakla , ze budes chciet aby som cvicila 😀
joj, a inak myslite na mna az do koncertu neochoriem, dnes sa mi vyvalil herpes a citim aj uzlinu ☹

bettynka222
11. aug 2009

ahojte 🙂 som spat a moja hormonalna nerovnovaha snad prec... 😕
margi co si zabudla, ze aj ja cvicim mojzisku, hmmm?

lucetta
11. aug 2009

skorki servuuuuuus, uz som dnes blahozelala na fore ale este jeden osobitny cmuk aj tebe 😀
co robi simpson? 😀

marione74
11. aug 2009

Baby, mna uz aj napadla chata, kde by sme sa vsetci zmestili 😉 je to taka samota, maju ju taki viacdetni krestanski manzelia, je to na takej samote v Hamroch (niekde pri Novej bani).
Raz som tam bola, je tam velmi pekne a dokonca tam casto byvaju duchace... zmesti sa tam tak cca 25 ludi v uplnej pohodke.
Hlavne je to velmi pekna a nova chata, su tam dva pekne krby, viace kupelni a WC (ziadne spartakovske podmienky) skratka pohoda.
Co kebyze tam skusim zavolat, schvalne ci maju nejaky volny vikend v septembri volno?
Mne sa to zacina normalne pacit, ved aj kebyze nezozenieme zrovna knaza... v nedelu je do kostola 5 minut autom..
Hm ale neviem ci by to nebolo aj tak daleko pre vychodniarky...
No dobre dam si uz pohov 😒

lucetta
11. aug 2009

a skorki, mam fuky jedy, ze som nevidele fotky co si mala tu zavesene, lebo kym som prisla uz tu neboli ☹

margarita
11. aug 2009

skorki, vy date predsa Barta a Lisu, nie? 😉
inak mm uz nam skoro rezervoval ubytko, aha ze tu vraj je to super, a smejka by to mala najblizsie:

http://www.penzionagroturistika.sk/ubytovanie.html
tak marione, organizujes to Ty, este pred porodom Tvojim nech to stihneme, nie? 😀

skorki
11. aug 2009

Lucetka, neblazni s herpesom a uzlinou 😠 Uz aj si navar teply caj s medom a nasad nejake B vitaminy.
To vies, ze na Teba myslime, ja len lutujem, ze sa nebudeme moct ist na Teba pozriet. Ale vopred dufam, ze pre velky uspech si koncert budes musiet zopakovat, a ten dalsi si uz nenechame ujst. 😉

marione74
11. aug 2009

dievcata, dnes mame nocnu diskusiu? 😀 Dobre margi, bude aj mojziska 🙂

darla27
11. aug 2009

Baby a btw. kto je tu z "východu" okrem Danky a Smejky? 😕 Išli by sme aj s manželmi alebo babská jazda?

marione74
11. aug 2009

lucet presne tak, sup sup surove vajicka na hlasivky 🙂
ahojky skorki, specko vsetko naj pre Teba 🙂
Margi, no teda, margeritiak je sikulo ale ta moja chatka je tusim este krajsia 🙂

marione74
11. aug 2009

jeej darla sa chytila, jasne ze s manzelmi, nech sa stretnu aj snaziliaci, a zvlast veriaci snaziliaci... teda moj nie je az taky nabozny 😠 ale da sa povedat ze je ako tak veriaci... ak sa v noci nestrieskaju nejakym domacim alkacom (co moj nepochybne donesie), tak by mohli ziskat novych znamych ... (alebo ze by sa utuzili prave tou slivkou
😀 ?
Smejka je zo ziliny, danka je z vychodu a este tusim niekto..

margarita
11. aug 2009

darla - este suzzika 😉 smejka je od ziliny

no jasne, ze s manzelmi, keby boli ochotni. ale ako sme zistili v piatok - oni sa casto ani vela prehovarat nemusia, sak?

marione, mne je jedno kam, len aby sme mohli...lebo s dietatom uz to take lahke nebyva
🙂

marione74
11. aug 2009

Baby ja sa uz zacinam tesit, fakt 😀 a margi mas pravdu, ak to nestihnem do porodu, tak potom neviem.. 🙂

skorki
11. aug 2009

Ano, s tymi polovickami suhlasim. Ved niekto musi aj drevo nosit a o ohen sa starat. 😵
Lucetka, speci pre Teba - dala som tam par foteciek z dovce. Do rana mi ich urcite zmazu 😀

darla27
11. aug 2009

Inak je tu na koníkovi vášnivá diskusia o dieťati s darcom- sledujem to priebezne cely den
a su tam zaujimave nazory.
Presne ma napada to, co mi povedal jeden kamarat: o par rokov podstupis kvoli tuzbe mat dieta vsetko - pokial si clovek hned na zaciatku nestanovi hranice. A mal pravdu, uz teraz ich niekedy v mysli posuvam ... 🤐

margarita
11. aug 2009

skori, supeeeeer...som si ich uz kukla, ked sa objavili na homepage 😉

darla27
11. aug 2009

Marione ani moj neni prehnane nabozny, aspon by sa bavili spolu o beznych nekrestanskych veciach. 😀
A

margarita
11. aug 2009

darla - ja som vcera objavila aj temu Nahradna matka - tiez dost sila 😎

marione74
11. aug 2009

ja nestiham sledovat tie temicky hoci som si ich vsimla, ale musim povedat, ze ja by som pristupila uz v case najhorsom aj na darcovske spermose alebo vajka, alebo by som si adoptova, dala vlozit aj embryjka, ktore by ina mamina po ivf uz nechcela pouzit.
Myslim ze by som urobila uplne maximum na to, aby som mala mimika. A ak by ani to nevyslo, tak by som si asi adoptovala, ale to moj mm nechce, tak neviem.... ako dobre, ze vyslo to ivf, lebo to by bola ina kriza, keby sme s mm mali riesit adopciu
😨

lucetta
11. aug 2009

skorki, dakujem, supeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 cmuk
krasne fotky
margi, aj ja som tu temu dnes trosken sledovala...mam zmiesane pocity..

margarita
11. aug 2009

aj Ty, Brutus? 🙂 ja by som teda toto nedokazala, myslim byt nahradnou matkou...niekedy mam pocit, ze nie je lahke byt ani tou nenahradnou 😉

lucetta
11. aug 2009

inak nasi mm sa na tej party bavili prekvapivo super, na to, ze sa 1x videli a ze sa im povodne niekt. ani nechcelo.
ja sa tomu mimoriadne tesim, ze to bolo vydarena akcia. paradne sme sa bavili.
a dufam velmi, ze sa coskoro zopakuje 😀 😀 ....digestor je prenosny 😀 , takze my sme vzdy pripraveni hi hi

marione74
11. aug 2009

co tam bolo take brutus? povedzte aspon v skratke...
A akoto ze tam boli aj manzelia? ja som myslela ze to bolo planovane len pre damsku jazdu... ci ako doviezli svoje polovicky tak ostali?
Aky digestor?