Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

darla27
20. aug 2009

Riska dobre ani nie.. ☹
Smejuska ahoj, dlhsie som tu nevidela sa mi zda.

bettynka222
20. aug 2009

leni ale my sa modlime nielen za tehulky, ale aj za netehulky, snazilky a predsnazilky, vsak?
riska, darla ahooooooooj 😎

smejka
autor
20. aug 2009

lenka ja s tym zaspavanim tiez niekedy zapasim 😝 ....a lucinka...hm...krasne meno 😵
darla a co sa ti nevydarilo? 😕
riska kolko vas bolo? 😉

lenkove
20. aug 2009

Smejka
no to ano 🙂 viditelne nam pomohla nedelna hadka 😀 aj ked sme si nic nevykricovali, len sme sa akosi vyvadili 😅 a zla energia prec.. a my sme si uvedomili, ake je to pekne, ked sme na seba pekni 🙂 😉
inak, mm uz kraja rezance, dobre som sa vydala 😵 😵 😵
vy si neviete predtavit co to znamena v DE zohnat nas klasicky tvaroh a dat si domace rezance 😵 😵 😵 uuuuuuuuplnaaaaaaaaaaaaa rozkos 😵 😵

smejka
autor
20. aug 2009

lenka a este ked tie rezance urobi pan domaci vsak? 😀

riska
20. aug 2009

betty, suhlas 🙂
smejka - strie, kaki, marione ... a kiki a utajený mimik v brušku 😵

darla27
20. aug 2009

No, mali sme dnes dost zly spg. Asi tak. Moje sance na prirodzene otehotnenie dnes klesli na minimum. 🤐 ☹

lenkove
20. aug 2009

Bettynka ano 😉
ale ja si davam kazdy den speci za tehule, mamicky a na snazilky niekedy zabudnem 😅 a v pondelok ma iba snazilkovsky 🙂 viem, ze aj mamicky a tehulky myslia na nas 😵 😵

smejka
autor
20. aug 2009

darla nezufaj 😔 ....zly znamena co? vies ze moze byt premenlivy...
riska jeej to vas bolo.....a este sa nevie ci dievcatkovsky al chlapcekovsky mimisk? 😉

smejka
autor
20. aug 2009

dievcata z hl mesta ako to povzbudzujete slovan? 😕

lenkove
20. aug 2009

Riska
utajeny mimik v brusku?? koho brusku??? V Marioninom? 😵

riska
20. aug 2009

marione vie 😀
smejka, tak tvoj mm pozerá futbal a ty konikuješ, čooo?

bettynka222
20. aug 2009

a marion sa ma ako? citila sa lepsie? na konieka zanevrela? 😕

lenkove
20. aug 2009

Darla
spg sa da zlepsit, ozaj.. nezufaj..

smejka
autor
20. aug 2009

riska zabudla som vypnut web kameru? 😕 😀
nasi dnes remizovali 🙂

darla27
20. aug 2009

Smejka asi tak ze na IVF by stacil ,ale ani na inseminaciu by to nebolo keby to bolo zadarmo,
ale aj tisicka je pre nich dobra. Som nastvana ale v CAR za to nemozu. Dalsie leto v keli a nikam sme sa neposunuli.
Nech robim co robim, asi to fakt nepojde.
Baby nebudem vas tu obtazovat mojimi depkami, idem si radsej lahnut, rano snad bude lepsie. Majte sa.

smejka
autor
20. aug 2009

darla zalezi ake hodnoty mate zle....vitaminy ste skusali? niektore hodnoty sa daju tym pekne upravit....teda az na morfologiu 😔 ....poskusajte....mam kamosku ktora otehu pomocou IUI i so zlou morfologiou....tak hlavu hore

darla27
20. aug 2009

Smeji IP. Uziva coenzymQ10 aj cem M pre muzov. Dobruuu

darla27
20. aug 2009

Lenkove jemu zacinaju hodnoty spg. pomerne dost skakat, uz zacinam byt z toho na nervy.

smejka
autor
20. aug 2009

darla su dolezite tie aminokyseliny....co kedysi pisal ten chlapik v teme neplodnost u muza....mozno vybrat tie vitaminy cca 3 mesiace a potom ist na kontrolny spg...takto sa len stresujete mesiac co mesiac

lenkove
20. aug 2009

Baby
a my ziadne vitaminy neberieme 😉 neviem sa odhodlat, zda sa mi to bez genetiky zbytocne 😝
Idem aj aj spinkat, teda najprv trosku citat a potom spat
dobru noc a zajtra pekny den 😵

smejka
autor
20. aug 2009

lenkove a co tak skusit vitaminy? 😉 ...mozno Pan caka kedy sa rozhybete 😵 ...inak dobru noc...rano vstavam...pomooooc 😕

danka24
20. aug 2009

dobr;u nocku .. ja som si uz trosku podriemkala pri tv .. ale umyta a idem lulat do postielky .. dnes som si nepospala ked som prisla z roboty..
jeej lenocka moja .. dakujem za modlidby preto sa tak dobre citim.. 😉
smejka kraasne fotecky tak zajtra pekny dnik a nech ti to rychlo ubehne..
vsetky dievcence moje krasne pozdravujeme a posielame kopancek na dobru noc a krizicek na cielko.. 😵 😵

elizka
21. aug 2009

ahojte.....

tak ja už dnes končím a odchádzam na dooooovčuuuuuuuuu 😀 ....už sa veľmi teším....o 9.00 hod. odchádzam z práce hurááááá 😅

kaki
21. aug 2009

Elizka 😀
Presne si viem predstaviť aká si šťastná 🙂 ale len o kúsok viac jak ja lebo je PIATOOOOOOOOOOOOOOK 😵

riska
21. aug 2009

elizka - jupiiiiiiiiiiiiiiii 😵
kaki, posledný prázdninový piatok ☹ ach jaj 🙄

danka24
21. aug 2009

ahojte moje zlate.. tak pre mna to bolo skarede rano.. s mm som sa uz aj stihla pohadat cez telefon a je mi nanic ..
elizka tak uzi si dovolenkuuuu 😵 😵 😵
kaki ano aj ja sa tesim ze je piatok len zajtra treba ist do roboty 😢
riska moja zlata zacina realita.. nemozes sa tolko flakat... 😀 ale uvidis zachvilu budes mat zasa prazdniny 😵

kaki
21. aug 2009

Žienky, včerajšie stretko bolo super (ako vždy), som chcela povedať ... 😉
Včera som si utvrdila svoje pozorovanie: "keď rozprávam formujem si názor" 😉
Názor som si včera formovala, teraz už len postavu 😀 😀

Ale bola som celú noc naštvaná ☹
Objednala som si bezkofeínové kapučíno a do 2:00 som pozerala do stropu.
My slíte źe verím tomu čašníkovi, dal čo som chcela???? 😠 A potom že mám veriť.... hmmmmm 😎
Jediné šťastie, že som sa mala za koho modliť 😵 😉

Riska, keby si ma dneska vydela - to by si ma z fleku označila za zjav, včera som bola "normálna", ale Ty si mala tušáka jak dneska budem vyzerať 😀 😲 😎

suzzika
21. aug 2009

Ahojte zlatíčka 😵
prečítala som si akurát poslednú stranu takže viem, že ste mali stretko a že sa naďalej za seba modlíme, čo je super... 😵
Myslím na vás...a chýbate mi...ale ak by som aj mala čas zapnúť PC tak tu spí malá a tak radšej nepokúšam osud...teraz spí v obývačke tak to využívam, ale tiež len na chvíľu, lebo stále je čo robiť...
Ako sa všetky máte? Dúfam, že dobre...My sa máme dobre, na poslednej poradni sme mali 2860 g takže pekne priberáme. A ešte máme jednu novinku, neviem, či si budete pamätať, ale raz som vás prosila o modlitby, že ideme vybavovať starý rodinný spor a potrebovali sme vtedy podpis jednej osoby, ale vtedy to nepodpísala. A zrazu, keď sme to už ani nečakali tak nám prišiel papier už rovno z úradu, že tá dotyčná osoba to bola tam podpísať. Čiže zázrak, lebo 20 rokov sme to vybaviť nemohli a keď som ešte pozrela na dátum, kedy to podpísala...som nechápala aký má náš Pán zmysel pre romantiku...presne v deň mojich menín 🙂 ...čiže budeme môcť konečne riešiť niečo s naším bývaním... a dá snáď Pán, že jedného krásneho dňa prídete na party aj k nám na našu záhradku a všetky s detičkami samozrejme 😉 ...Pekný a požehnaný deň vám všetkým... 😵 😵 😵

danka24
21. aug 2009

suzikaaa ahoooj moja som veelmi rada ze to podpisala asi jej to nedalo ..vdaka Ti Boze .. a sa tesiiim ze pekne rastiete a priberrate a ja urcite pridem na party ved to mam cez kopec 😀 😀 😵 😵