Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
26. aug 2009

dobry vecer, mile veriace snazilky,
ja sa len pripominam, ze zijem, ale akosi sa nestiham velmi teraz realizovat na koni 😀 lebo som skoro cele dni vonku a dnes som dokonca bola este aj u nasich od svitu do mrku...ale mam sa fajn (ked sa prave nezaoberam tym, ako sa mam.)
😎
Tesim sa, ze aj vy, ze ste vesele a optimisticke a ze niektori 😉 maju este dovolenku pred sebou alebo aj ked za sebou, tak sa snazite pekne vratit do reality a to nielen pracovnej 😎
Velmi vam vsetkym prajem, aby vas z tej sedej reality nieco krasne a "necakane" 😀 coskoro vytrhlo.
Moc na vas myslim, opatrujte sa 🙂

kaki
27. aug 2009

Ahojte,
pekne pracujeme a žiadne ulievanie 😉

Skorki, verím že vlámačka sa podarila 😉 A termín, ktorý si si vybojovala bude plodným.
Riska... dovolenku by som Ti ešte dopriala, ale veď skoro už poideš na dovolenku - Materskú.
Lenkove a Ty už cestuješ? Štastnu cestu a prajem Ti aj dovolenku kde si môžeš všetko príjemné dovoliť 😵
Bettynka... dobrá stratégia 😉 Keď rozdávaš dobro, dotane sa Ti späť... Tak je dobre že si prehodnotila svoj prístup.
Violončielka, Ty si super optimista - mne sa to tak páči. Ty nie si taký ten naivný optimista, lebo aj sa snažíš a činíš, ale veríš v dobro. Tak to je super. 😵
Margarita... aj ja sa mám dobre, keď sa nezaoberám tým ako sa mám 😎. Vždy časom, keď sa nezaoberám tým čo ma trápi tak zabudnem na to čo ma vlastne trápi 🙂 a potom ma už nič netrápi 😉

Filozofické zamyslenia už nechám tak 😀 😀
Mám Vás rada, myslím na Vás a prosím o milosti pre všetky VS 😵

pahu
27. aug 2009

Ahojte 😀
Ďakujem Violka, že očakávaš odo mňa doslovne plodné správy 😉 Cez víkend budem sama doma so psíkom, tak pôjdeme do lesa a možno nazbieram aj nejaké PLODY 😀 😀 😀 Som vtipná, však? 😉

A nebuďte smutné, však také Vás nepoznám... Cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵

violoncielka
27. aug 2009

Ahojte

Margi nebud smutna ☹ , len pekne bud na vzduchu to velmi pomaha (akurat si citam taku knihu pre deti Tajuplna zahrada- a tam pise o tom ako vzduch pomaha aj psyche) 😉....Ved mysli na to ze, by si nas mala povzbudzovat... 😀
Kaki ved aj ty si optimista..... 😵. nevyhodou optimistov je vsak fakt (teda aspon u mna), ze ked padnem na hubu tak to hrozne boli ☹....ale zase viem velmi rychlo vstat 🙂. Skratka ja to mam uz od mala...mama vravela, ze ja som nebola ako ostatne deti co pomalicky skusaju chodit su opatrne atd... Ja som hned zacala utekat a vyzeralo to asi takto...beh, pad,bolest, usmev, zodvihnutie sa, beh, pad, bolest, ignorovanie bolesti..beh.............az som sa naucila chodit... 😀 Zda sa mi, ze toto ma najviac vystihuje a ostalo mi to na cely zivot... Niekedy je to dobre a niekedy zase nie....
lenkovie krasnu dovolenou 😵
Riska....tych 8 mesiacov to v skole vydrzis..nie? Ved za chvilu mate jesenne prazdniny 😀....

violoncielka
27. aug 2009

jasne Pahu..nikdy nevies hodiny ani dna 😵

betty ...super pristup..takto sa mi pacis 🙂

bettynka222
27. aug 2009

ahojteeee vsetky VS, VM, VT 🙂

zajtra odchadzam do tatier, tak sa s vami lucim na chvilku. ae mozno sa este dnes dostanem na kona, tak sa potom necudujte 😀

kaki
27. aug 2009

Violončielka... To nevieš, že my optimisti na hubu nepadáme?
Iba sa nám niekedy stane niečo "užitočné" aby sme sa pozerali na veci z iného uhla 😀 😀 😀

pahu
27. aug 2009

Kaki, to bolo pekne povedané 😀
Aj ja som taký kamikadze 😉 Ale práve preto som taká silná 😀

skorki
27. aug 2009

Ahojte optimistky,

Tak ja pokutne opat na nete... 😕 😝
Ale len na chvilocku Vam chcem podat spravy, ze:
Sestricka v Prosanuse bola uuuzaaasnaaa. Nasla vysledy, prefotila mi ich, takze vsetko ok.
Menej uzasna bola moja dr. v Gynfive. Ja neviem, ci ju platia za pouzivanie cudzich vyrazov, ale niekedy som z vetnej skladby pochopila len prislovkove urcenia miesta a casu. Cize viem, ze 25/09 ma zapisala na laparku s hysteroskopiou. Uvazovala nad nejakym specialnym 3D ultrazvukom, ze aby som nemusela byt uspata - ale mne sa to zdalo zbytocne, pretoze nim vraj vela toho nezistia.
A brala mi dnes znovu krv na HP. Lebo ten, co mi robil moj doki, sa jej vobec nezdal. Navyse dodala, ze ak sa ten HP opat potvrdi, ze mi tu operaciu zrusi a bude ma liecit inak. 🤐
Vraj mam nalez v kultivacii. Ked som sa jej na to pytala - odpovedala, ze to su len "palicky" , ze su premnozene, ale ze to nie je mykoza. Predpisala mi akesi cipky. A tvarila sa, ze je to dost banalny nalez.
Som z toho dost jelen, ale aspon mam pocit, ze sa nieco riesi.
Betty, krasnu dovolenku v Tatrach a este vsetym pekne popoludnie.
PS: Vikend je uz blizko 😀 😀 😀

pahu
27. aug 2009

Skorki, u koho si bola? Behunova alebo Stenova? 😀

kaki
27. aug 2009

Skorki 😵
Ty si sa nám ako rozbehla 🙂 Držím palce nech všetko dobre dopadne 😵
Ide Ti to ako po masle , to len ja sa neviem odhodlať na tú laparku.
Ale dozrie čas a.... 😔 ☹

A ešte, a ešte.... aj ja cítim už v ovzduší vôňu víkendu a teším sa na zajtra k tete bylinkárke 😉 ako som sa inšpirovala od Vás... tak som zvedavá čo mi pozitívna teta zdiagnostikuje na pohľad ;- 😎 😀 😕 😉

kaki
27. aug 2009

A ešte niečo, keď si Vás niekedy prečítam, sa hanbím za seba, že načo čakám 😔
Ale keď som doma v tichu, hovorím si, že to chce len čas... 🙂

No som zvedavá kde je pravda... Zaháľat nechcem, a ani nechcem byť za blbú čakajku.... 😎

margarita
27. aug 2009

kaki - tak dobre vybav u tety, som velmi zvedava aku patlaninu predpise Tebe...mozme potom dat nejake stretko a prinesiete kazda vzorku, spravime taku malu ochutnavku, co Ty na to? ked som pocula, co maju riska, betty a pahu, je to taky maly gastrofest 🙂

vcielka - ale ja nie som smutnaaaa, len mam tu krizu stredneho veku, nevies? 😀 a povzbudzovat by som vas rada len niekedy (hlavne v poslednom case 😠))mam pocit, ze nemam ako. Tak skusim tak klasicky, hej:
DO TOHO! DO TOHO! NEBOJTE SA NICOHO!!! BABY, DO TOHO!!!
😀
moze byt?

betty - zavidim Ti tie Ta3 😉 tak ich odomna pozdrav, hlavne ten super horsky vzduch.

pahu - veru teraz uz v lesiku najdes aj huby, pomaly mozno aj sipky (zelene) a gastany...ale tiez sa prihovaram skor za nejake fazulky 😉

skorki - gratulujem k uspechu v centre, tak nech aj ta laparka dopadne tak uspesne ako vybavenie jej terminu...a hlavne potom to pokracovanie, no a palicky, to je super, ze mas 😀 mozete ist niekam na Cinu a nepotrebujes pribor 😉 no esteze su take banalne, ako pises.

zatial sa tu majte najlepsie ako sa da 😵

margarita
27. aug 2009

kaki, pravda je predsa vo vine, teda hovoria to, ja som ju tam ale tiez este nenasla...asi som slabo hladala 😎

kaki
27. aug 2009

Margi, aj my Teba povzbudíme, podobným spôsobom 😉
MARGI DO TOHO, PREVALCUJEŠ KAŽDEHO...

alebo inak:
KRÍZA TO JE POTVORA,
NAŠU MARGI NEZDOLÁ.
MARGI IDEŠ! DO BOJA,
POŠLI KRÍZU DO POĽA.
V POLI VŠETKY ČAKÁME,
MARGI SI NEDÁME !

violoncielka
27. aug 2009

Wow Kaki...ty si rodeny Feldek!!!!
A veruze si nasu margi nedame!!!! 😵

Tak ked ty mas krizu stredneho veku, tak to ja uz stojim na prechode 😉 .....
Aj ja chcem Tatry!!! My sme s mm boli pred 3 rokmi na Zamkovskeho chate.... Joooj aka romantika, aj s medvedom 😀 . Bolo nadherne- tak betty peknu dovolenku

riska
27. aug 2009

ahojte 😵
kaki, aké básnické črevo ty máš, nechceš pár hodin sj namiesto mna? 😵
marg, som rada, že si sa ozvala, už som sa bála, že si na tých dlhých prechádzkach zablúdila alebo čo... nabuduce si pre istotu zober GPS alebo tak nejak, ok? 🙂
skorki, tak si dobre vybavila... ty mas tuším behunovú, nie? tu som nikdy nemala rada 😝 inak aj mne volakedy v GF povedali, že mam nejaké baktérie, nič vážne a potom to preliečime a čakam dodnes 😀 😀 a ty ako inak by ťa liečili??? to ma fakt zaujíma 🙂
a kaki, ozvi sa, čo teta bylinkarka 🙂
pahu, patláš zemiaky? 😀 😀
inak ja som dnes nemala moc dobrý den, nechala som rachnut 2 z aj 😕

margarita
27. aug 2009

kaki, si ma normalne dojala - ani tu taky smajlik nie je, takze opisem: som dojata az k slzam, fakt 😉
dakujeeeem 😵 ze ste take zlate a ma podrzite, ked mam prave krizove nalady...najhorsie na tom je, ze si vravim, ze ved by ma nemalo trapit to a tamto, ale ono sa tomu asi neda rozkazat 😀

inak sa musim pochvalit, ze Kiki si dnes z prilezitosti svojich 6.mesiacov zacala strkat do pusy uz aj nohu 😀 je to velmi zabavne pozorovat, aj som skusala tiez, ale ja uz to neviem...skoda, asi fakt starnem 🙂

riska - len tak dalej, tvrdo na nich, nech z nich nieco vykreses 😉 😎 kym tam este ucis 😉

kaki
27. aug 2009

margi? a nemala by si skúsiť príkrmy? Nie že Kiki okoštuje prvé ozajstné mäso - svoju nohu (neprepečenú). 😀 😀 😀

Riska, ja by som ich najradšej "naučila" gramatiku 😀
Ale potom by si v mojich "položených základoch" (píš ako počuješ) musela pokračovať 😀 😀
Kto vie, možno by sa to vďaka mne rozšírilo aj do iných škôr... 😉 😀 😉
Chcela by som byť žena priekopníčka 😀 a keď inak neviem.... 😉

violoncielka
27. aug 2009

Margi toto som vzdy detom zavidela....mozu si obhryzat aj nechty na nohach 😀
Riska, gratulujem....lajdaci nech sa ucia!!!! 😠 😠 .Ale najsmutnejsie na tom je ze im je aj tak jedno ci prepadnu ,alebo nie ☹ ☹ .

riska
27. aug 2009

margi, prajem kristínke všetko naj k významnému životnemu jubileu 😀 a oslintaj ju za mna, dobre?

kaki, aj ja som za píš ako počuješ 🙂

violoncielka
27. aug 2009

minca ake i? napis gros

kaki
27. aug 2009

violončielka, ako vieš že to tak robím? 😀 😀 😀

riska
27. aug 2009

kaki, ale nie vždy sa to da 😀 😀

kaki
27. aug 2009

Riska,no a ostatok píšem ako počujem.... 😀 😀
Veď je to vidieť, nie??? 😎

kaki
27. aug 2009

Violončielka, inak som rada že si ma neoznačila za Oľgu Feldekovú - tú akosi nemusím 😝 (ona nepíśe ako počuje) 😀

margarita
27. aug 2009

kaki, neboj, ona este nema zuby, takze ohryzat nic nemoze 😉
a tie mrkvicky a ine srandy nas asi od buduceho tyzdna cakaju...no uz sa tesim.

riska - jasna vec, oslintam 😉

ze pis ako pocujes, a co chudaci hluchonemi,ha:? 😎

skorki
27. aug 2009

Jej Kiki ma dnes presne 6 mesiackov. To je super. Margi, za mna ju neslintaj, staci ak ju postiskas. 😉

Ach, nech uz je koniec tohto tyzdna. U nas doma kriza...Taku sme nemali napamatam kedy. Az mi je do placu. Chcela som na vikend vypadnut k sestre a jej detom, nech ma to preboli. A teraz som zistila, ze mam asi virozu - strasne ma boli hlava a mam vysoku teplotu. Nechapem preco, ja mam teplotu raz za sto rokov. Takze k detom ist nemozem.

Pa a drzte sa.

Pahu, bola som u Behunovej. POznas ju?

lucetta
27. aug 2009

ahojte all 😉
akosi ked vas citam, uvedomujem si, ze ako malo prispievam ja a citim sa tak trochu mimo temu 😒

pripadam si ako malo asi tehu temu riesime my. alebo , ze by ma chytala jesenna depka? neviem, ale v kazdom pripade myslim na vsetky ovela viac ako si myslite a ako prispievam 😎

darla27
27. aug 2009

Ahojte babule, idem Vas len pozdravit, uz som dnes bola v praci, no poviem Vam som hrozne unavena a to som vstavala "az" pred siedmou, neviem si predstavit ked uz budem zarezavat :na ostro. 😝
Ja chcem este prazdniny!!!!
Skorki ty chodis k Behunovej? Ta mi robila 1 IUI. Ja som preferujem gynekologov chlapov, zeny sa mi nezdaju take citlive pri uzv ani tak celkovo..neviem. Ja chodim Drabekovi, nemozem nanho povedat jedno krive slovo. 🙂
Riska aj ty uz si zrejme v pracovnom tempe, co? Precitam Vas cez vikend, teraz mam ine povinnosti. 😀