Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kaki
23. sep 2009

Seka, ja si to tu kludne priznám ale keby mi to povedal mm tak ho za to zbijem 😀

seka
23. sep 2009

tak to je jasné....ja to len tak medzi nami "dievčatami" 😉 😵

violoncielka
23. sep 2009

Suhlasim s vami aj ked niekedy mm ma tiez svoje dni a ja mu vtedy hovorim ci menstruuje aj on 🙂 ....
Ale Kaki ak tm pojde na DC tak mas moj obdiv, ja by som toho mojho nedotiahla na nieco take ani nahodou. Minule som mala koncert v jednej ville s obrovskym parkom. Isli sme sa s mm po koncerte prejst a bolo tam take spolocko, strasne z nich salala energia, boli to rodinky aj s detmi, stali v kruhu hovorili svedectva, modlili sa , prosili , spievali.....jaaaj tak mi chyba moje spolocko z BA, (aj sa tu pozeram po nejakom), ale manzel ma vyslovene odpor k takymto veciam....Aj v tom parku, totalne sa mu to protivilo... Skoda. Ale je pravda, ze kazdy z nas inak preziva a ma iny vztah s Bohom.

suzzika
23. sep 2009

Ahojte kamarátky moje 😵 ako sa vám darí? Nič neviem, nečítam, nedá sa...Dúfam, že sa máte všetky fajn a ak sú nejaké nové správy tak iba pozitívne...U nás všetko po starom a dookola...plač, prebaľovanie, kojenie, pranie, upratovanie, hranie, kričanie a tak pod.Ale sme zdraví tak je všetko fajn...

danka24
23. sep 2009

ahojte krasavice naše..
tak kaki uživame si to poriadne... 😉 dnes idem navštivit kamosku ma prist z porodnice tak som sa nahlasila na navstevu 😉 naša mala je riadny živan a to je este len v brusku co to potom bude 😀 ved ma byt pokom 😀
kaki mozno zasiahne vyššia moc a mm povie podme na duchače .. 😉 nikdy nevies 😉

vy ste dnes klebetnice poriadne pisete a pisete.. 😵

kaki
23. sep 2009

Violončielka a Ty píšeš o mm 🙂? Jak keby si ho presne poznala 😉
Ale nevzdávam sa 🙂

Suzzzika... Tu je tioež všetko postarom, ale zázraky sú už pred dverami 😵

kaki
23. sep 2009

Danka, radosť z teba sála... Tak sa mi to páči 😵
Ty si taká vzorná tehulka, žiadne strachy....
Jednoducho bereš to akosi s nadhĺadom. Aj my ostatné budeme zachvíľu také "kluďasky" 😵

elizka
23. sep 2009

ahojte babulky....
konečne som vás dočítala 😀....nemám akosi kedy čítať 😀 😀

smejka, teším sa, že Mátúško to tak dobre zvládol 😉

kaki, ani môj by nešiel na duchovné 😉........to musíme neako zvládnuť, že nemajú také myšlienkové pochody ako my ženy 😀

danka - klárka ....užívajte si aj keď vám je určite smutno 🙂

pozdravujem všetky ostatnééééééé

danka24
23. sep 2009

baby viete čo sa budem strachovat ked mi to nepomoze.. ved Pan Boh je s nami a pomože nam stale v najthsich chvilach.. tak vam prajem vsetttkyyym do jednej aby ste boli konecne tehulky aby ste boli spokojne a maly pod srdcom taky maly zazrak 😵 😵 a nebojte aj ja mam problemy s mm a tu ide o krst.. 😒 on chce krstit u grego a ja u rimo.. ☹ nevieme sa dohodnut..chodime obaja do rimo aj uznavame sviatky rimo zijeme podla rimokat.viery.. no co uz ja verim a modlim sa za to ze nech zmeni nazor.. 😵 😵
a elizka ako pises je nam dost smutno ale piatok sa blizi.. 😵 😵

lenkove
23. sep 2009

ahojte
ja som si vas precitala ale nedokazem vam odpisat, lebo som nahnevana strasne. Predstavte si, dned na mna moj muz zabudol 😠 😠 sme boli dohodnuti, ze pojdeme spolu na obed, ja cakam, jeho nikde.. volam, nedviha.. pisem sms (v ten den druhu, som predtym pisala,ze teda ten obed isto plati, a ze ho cakam) tak idem sama.. a ked sa v dlhom radisku dostanem na pohlad na jedalen, vidim mojho muza s jeho kolegom ako uz platia!!! 😠 😠 som ich potom nasla, kolega sa dusoval, ze sa ho pytal preco na mna necakaju a ze moj mm povedal, ze som doma 😎 😠 😠 😝 no chapete????? a to sme spolu sli do jeho prace, kopirovala som si veci, dohodli sa na obed a ON ZABUDNE?????????????????? ma slak ide trafit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kaki
23. sep 2009

Danka.... asi chápem ☹
Myslím na Teba... Zázraky sa dejú 😵

kaki
23. sep 2009

Lenkove, prepáč ale mne je to strašne smiešne 😀 😀

Predstavuje si na tvojom mieste. ako by som tam penila a bola aj pred všetkými stravníkmi za nechápavú ženu 😀 😀 a chudák chlap len zabudol.... 😎

No sú iní.... chlapi naši milovaní 😀 😀

lenkove
23. sep 2009

Danuska
modli sa aj nadalej... nech je tak ako chce Pan 🤐 ja Janika chapem, podla cirkevnej tradicie ma pravdu 😕 ale ide o to ako sa dohodnete...
brasko s rovnakym problemom ako vy 😉 dali malicku pokrstit v rimskokatolickom kostole s tym, ze hlavne mamicka chodi s dietatom do kostola a vysvetluje mu vieru.. ak na tom Janik nastoji, nech to ale nerobi len formalne, len preto ze sa mozno on citi v niecom vinny, ze nedodrziava vsetky zasady svojho vierovyznania (ako sa napr. niekedy citim ja) ale z presvedcenia o povolani zit v tejto viere a vychovavat v nej svoje deti... Budem na vas mysliet aj ja 🙂

lenkove
23. sep 2009

Kaki,
uz som mu nariadila aj trest 😝 100 drepov, zmenil si to na 50 klikov, ktore som upravila na 57 😎
ale je to normalne, zabudnut? on je na tom s pamatou velmi zle, ale ze az tak? 🙄 🙄 🙄 ( 😀 ) hlavna vec, ze ked som na neho obcas mrzuta, tak si to presne pamata a ja ked na mna mrzuti on hned zabudam 😝 😀

kaki
23. sep 2009

A aké sú rozdiely v zásadach vieroviznania gréko a rímo? Viem že majú iné obrady ale všetko je v zásade rovnaké.
Danka kde ste mali svadbu? Asi podla toho by malo byť aj dieťa krstené.... či nie? 😲

kaki
23. sep 2009

Lenkove pekne si ho vytrestala 😀
Vidím že ideš na to s rozumom 😉

lenkove
23. sep 2009

kaki
podla tradicie je svadba podla nevesty a krst podla otca...
su rozdiely napr. v sviatkoch, poste, modlitbach, ucte k svatym, vlastne celej duchovnosti.. jedna je len cirkev, nasa svata vseobecna so Sv. Otcom na cele 🙂 v roznorodosti sme ale krasni 🙂

kaki
23. sep 2009

Lenkove počuj, ale modlitba sa (na Slovensku) zmenila na: svata cirkev katolícka (a katolíci sú aj gréko aj rímo, nie?).
Pripadá mi to tak, že aj keby dieťa pokrstili ako Gréko katolíka a žilo by s rodičmi v duch katolíckom (rímsko ci gréko) je všetko v najlepšom poriadku 😔

Ale chápem, že každý chce pre svoje dieťa to najlepšie, musí mať pri rozhodovaní pokoj v srdci 😔

A ešte jedna vec, mm má všelijaké chyby, ale viem že vo vážnych rozhodnutiach zvažuje aj môj názor aj keď sa nerozhodne vždy v prospech mojho názoru.
Nie vždy som spokojná, ale časom sa ukáže že Boh ho viedol...

Danka Vás Janík miluje...
Nikdy by neurobil nič zlé pre Vás. Modli sa a Ver aj maželovi, Boh Ti ho vybral 😵

lenkove
23. sep 2009

Kaki
necitovala som presne modlitbu Verim v Boha 😉 . Okrem toho katolicky znamena podla mojich vedomosti vseobecny 😀 😀

suzzika
23. sep 2009

Dievčatá keď už riešite mm, tak ten môj zas včera prehlásil, že žiadne ďalšie dieťa nechce a myslí to vážne. Bola som totiž na prehliadku u svojho gyn. a riešila sa otázka antikoncepcie, ja som odmietla a on povedal, že radšej sa budeme na seba iba pozerať... 😖

kaki
23. sep 2009

suzzika... 😔
Naši chlapi nejako bodujú v posledných dňoch, nezdá sa Vám? Asi by sme sa mali za nich začať viac modliť...
Mala by som návrh: čo takto vždy v stredu za požehnanie našich manželov každá Verím v Boha? svorne? čo Vy na to? 😉

seka
23. sep 2009

kaki-ja som za tú modlitbu, len pri mojej zábudlivosti, sa bojím, že si na to nespomeniem, ☹ ako vždy na tú Martu. celý týždeň mylsím na to, že keď bude utorok tak sa budem modliť a keď ten utork príde, tak na to zabudnem, takže to asi budete musieť viac prízvukovať a pripomínať....ale som za! každú stredu Verím za naše "hlavy"
😀

kaki
23. sep 2009

Seka, na to je dobrý pripomienkovač v mobile 🙂 s pravidelným opakovaním 😉 Tak som to robila ja kým som si nezvykla... 😵

lenkove
23. sep 2009

Kaki
tak veru, za mm sa treba modlit 🙂
ulohu na dnesnu nemcinu som uz vypracovala, dokonca som ju poslala aj mm, asi ho zoberiem na milost aj bez splnenia trestu 😝 a idem dalej pisat.
prajem pekny den!

a Suzzika
neboj sa... Nechame to na Pana, nech to vasmu ockovi vysvetli 🙂 dobre? 😵

danka24
23. sep 2009

lenka ja ho nechapem len preto lebo on bol stale vychovavany a chodil od mala do kostola k rimokatolikom aj na prijmanie tam bol..

danka24
23. sep 2009

lenka tak nezabudni dat mm priucku a neodpust mu tie kliky ja by som mu este narokom ich pocitala a pri tom sa smiala .. ako sa poznam by som si vylozila nohy a pozerala nanho 😀 😀

danka24
23. sep 2009

inac baby dakujem za vsetko a ja viem ze janik nas miluje ved mi to stale opakuje 😵 😵

margarita
23. sep 2009

no kvakalky moje, vy ste toho ale stihli popisat, co som tu takmer 2 dni neprikvitla 😀

reagujem len na to, s cim mam skusenost:
a teda dobrovolne priznavam, ze som vcera soferovala, aj ked viem, ze bol ten Den bez aut, ale sli sme s Kiki na kontrolu cvicenia Vojtovky. Sice nas pochvalili, ze dobre, ale ze nech este stale cvicime, lebo jej to nezaskodi, aj ked nevyhnutne nutne to uz nie je. Takze ju budeme trapit na deresi dalej 😉

suzzika, my mame to "pozeranie" po porode uz za sebou 😀 no presne ako Ty mam problem i ked ineho druhu: mne by nevadilo casom zase skusit stastie 😉 ale moji doktori su dost proti, nech neblbnem tak skoro, a ze mozem vobec byt rada, ze mam toto jedno dieta. Co je sice fakt, a ja velmi rada som 😵 no bojim sa otehotniet skor, nez mi to (najma hematolog) opat "dovoli".

no a k zabudaniu muzskej populacie mam prihodu, ako mm zabudol na svoju sestru, ktora ho cakala vo firme na recepcii, a volala mu, ze uz je dolu, a nech si ju pride vyzdvihnut (u nich to tak frci). On sa aj vybral dolu, ale pri vytahu stretol nejakeho kolegu, cosi riesili, a mm sa potom vratil spat do kancliku a robil dalej...asi o polhodinu vola sestra opat, a mm previnilo bezal dolu - on vam na nu faaaaakt zabudol

😀
na jeho stastie, pri mne sa mu to este nestalo 😉
dostal by najmenej zabehnut polmaraton 😎 ja som tvrdsia nez 57 klikov 😉

riska
23. sep 2009

teeeda, baby, vy stíhate toľko toho popísať, čo tu nikto nepracuje? 😀 😝

ani si nepamätám, na čo všetko som chcela reagovať 😕
smejka, aj ja oneskorene prajem nášmu matúškovi všetko naj k meninkam, dufam, že dostal nejaku peknu hračku namiesto tej plyšovej obludy 😀 a dobrú pani učiteľku k tomu 😵

no ja by som mm na duchovne cvičenia tiež nedostala, ale aspon chce byť pri pôrode 😀

danka, tebe tie tt nenabiehaju nahodou po dvoch? ved my zachvilu rodime 😵

kaki, lenka, seka, violka, rybka, margi, elizka, carm, betty, suzzi.... 😵 😵 😵

danka24
23. sep 2009

riska ako si to uhadla?? vies ja si stale naprogramujem o 2tt viac ako mam 😀 a o cca49dn rodime to je zachvilku 😀 😀 i