Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

violoncielka
1. okt 2009

Nie Skorki plssss. Ak chcete tak mozno toho 16.10, ale este neviem o kolkej budem mat skusku (vravel , ze doobeda) a kde . mozno v BA , alebo v Trnave, lebo tam bude aj koncert. Ale aj tak nerucim za moju ucast...stretnem sa so spoluziakmi z vysky tak neviem, ci si nepojdem sadnut s nimi. Ale rada by som vas spoznala...to ano 😉

lenkove
1. okt 2009

No jeeeeeejda, Violka, to je krasna novinka.
Nie, babule moje, ja sa chystam na SK az na Vianoce. A poviem vam, ze som rada.. mam toho cestovania plne zuby.. tento rok bol velmi narocny 😔

inak, v mojej cirkvi je dnes moj naj-naj-naj oblubenejsi sviatok na svete, Ochrana Bohorodicky.

Pod tvoju ochranu sa utiekame, svätá Božia Rodička. Neodvracaj zrak od našich prosieb, pomôž nám v núdzi a z každého nebezpečenstva nás vysloboď, ty Panna slávna a požehnaná. Amen.

inak, vedeli ste, ze toto je jedna z najstarsich modlitieb, je zo 4 al. 5 storocia 😵

prajem vam krasne pozehnane dni 😵

rybka13
1. okt 2009

jeej violka 🙂
Ja dufam, ze to bude toho 16/10 alebo skor, lebo ja neskor budem mimo Bratislavy.
Ale mne prinajhorsom ani trnava nevadi, to mozem tiez, kedze sa budem pohybovat tym smerom ;o)

kaki
1. okt 2009

A ja Vám napíšem ešte niečo.
Je to nápad Darly, ale ja si trúfnem to takto verejne napísať.
Viem že to nie je pre každú vhodné, ale...

Čo by ste povedali na nejaké spoločné duchovné cvičenie nás Veriacie snažilky?
Keby ste chceli ja by som sa pokúsila niečo zorganizovať.
Nejaký predĺžený víkend by mohli bez nás naši manželi vydržať 😉. Čo vy na to?

kaki
1. okt 2009

Violka... My sa rýchlo zorganizujem kvoli Tebe 😵

margarita
1. okt 2009

vy tak pekne pozitivne pisete, ze radost citat 🙂
betty - tak si ju dokina uz aj vycapila na nastenku, no zlata je 😀 😀 teraz myslim tu doktorku, ale ved aj Kiki je zlata celkom (ozvala sa vo mne hrdost 😉 )). Ak bude fungovat ako motivacia pre cvicenie Mojzisky, to beriem.
K rychlosti rozpravania by sme si fakt niekedy mohli dat sutaz, az prides na stretko nejake najblizsie do BA. Ja mam problem, ze ked naschval vravim pomalsie, tak niekedy zabudam, co som vlastne chcela povedat 😀
Ale myslim, ze casto to vobec nevadi, lebo meliem aj o nepodstatnych veciach.

elizka - vdaka za IP, odpisala som 😉

no stretko s violkou v BA ja beriem, rada Ta opat zase uvidim, a to prides sama, alebo aj s mm? to by mohol moj mm ist s Tvojim niekam na pivo 😀

aj duchace sa mi strasne pacia ako skvely napad, a rada by som prisla, len Kiki je na to asi este dost mala, zeby to tam vydrzala. Hoci 😅 vcera sme boli po case vecer opat na nasom stredku, a bola uuuuuzasne v pohode, aj tam zaspala a potom sa zo sna usmievala prave pri slovach :Nechajte malickych prist ku mne, nebrante im. To bolo take podarene, ze sme z nej vsetci nemohli 😀 len dlhsie modlitby a rozjimania asi nezvladne...

tak cakam aspon na kakino velke prerozdelenie modlitbovnika 😉
a na ten termin jesenneho stretka VS.

kaki
1. okt 2009

Margi, je šťastie že nečakáś iba kakino 😀 😀

muska30
1. okt 2009

kocky,
ja by som sa rada pridala na stretko, ale sme od BA nejakych 100 km 😖 a od tych mojich dvoch priveskov sa ja tazko odtrhnem, max na dve hodinky 😉
kaki,
aj ja som zvedava na to rozdelenie modlitieb 😕
margi,
mas pohodove dietatko 😵 ta moja odkedy chodi, uz ju neudrzim, dnes sme boli v drogerke, no pochytala a ovonala vsetko, laky, sampony, zub.pasty 😀 😀 😀

muska30
1. okt 2009

kaki,
ale Ty mas naozaj dobre meno, ja malej na vsetko, co je spinave, poviem to je kako, aby to nechytala 😀

bettynka222
1. okt 2009

viol ty zloba...no pockajte baby, ked sa vy pomylite. a uz som tu aj niekde videla gramaticke chyby 😕 😀
violoncielka no ale ja som spinila 5 dni pred ms a ovu bola 12 dni pred ms, a teraz tie 4 dni po ms, to je co? dalsia ovu? to ju mam 3 krat mesacne 😕 😕 😕 a preco by som mala brat HAK, hmmmm? akoze zakaz mame otehotniet, ale doki na to asi zabudol, ked mi dal ten clostil....povedal,z e ked do troch mesiacov neotehotniem, ze pojdeme na kopec testov a vysetreni. takze kym uplnynie zakaz, budem bud tehu (silne pochybujem) alebo sa zisti nieco veeeeelmi zasadne 😀

skorki nooo, to je pravda, ze z TT to nie je daleko...est etu su aj nejake PK a dokonca aj senes 😕 no ten senec to mam asi odinakial (cudne slovo, urcite to tu niekto vytiahne 😀 )

kaki jeeej lastne duchovne cvicenia....to by bolo super. teda darla to dobre vymyslela 🙂

rybka aj mne vyhovuje aj TT 😀 😀 😀

margi no to je aj moj problem. teraz napriklad mm dlllho telefonoval, tak som zabudla jednu z dvoch veci, co som chcela. ja si vsetky myslienky radsej spocitam, a tak presne viem, kolko som toho zabudla 😀

kaki
1. okt 2009

muska, dúfam že si pri tom aj na mňa vždy spomenieš 😀

kaki
1. okt 2009

Ale kde je seka a medvede???? to ma napríklad teraz zaujíma....

suzzika
1. okt 2009

Dievčatá ja vás už opäť čítam no pre zmenu mi už po prečítaní neostáva čas na písanie 😀

Tie ducháče pre VS sú super nápad, mňa ešte minule napadla taká spoločná modlitba cez skype, lebo my s mamkou sa tak občas modlíme s tetou z CZ a je to veľmi pekné nielen tak duchovne sa spojiť, ale aj fyzicky aspoň zvukom 😉

Myslím na vás a tak ako Kaki sa pridávam k tomu, že by som nikdy neverila, že "neznámi" z netu mi môžu takto prirásť k srdcu... 😵

Skorki si to pekne napísala o krste a ty Kaki o tom vzťahu s nebeským otcom, že by sme mali byť ako deti a Leni ty zas pekne o svojom "spolubývajúcom" 😉 ...

Riska pridávam sa k tvojej teórii o Černobyle 😠

Margi tak ty už si svoje dieťa zverejnila na nástenke no toto 😎...takže ani lekárka ani učiteľka ale proste STAR... 😵

Zdravím tehuľky Janku, Danku, Rybku a Indzes a "obsahy"ich brušiek 🙂

A aj všetky vás ostatné snažilôčky a mamičky... 🙂

violoncielka
1. okt 2009

No ahojte....tak som vas navnadila na stretko...a nokoniec tam ja nepridem 😀 😀 😀 . Ved preto si aj nadavam, ze som vam prezradila datum 😠 😠 😠 . teraz sa budete snazit mi prisposobit. Ja som to myslela tak, ze dohodnite si nezavisle datum a ak sa budem pohybovat v BA tak sa zucastnim...MOze byt?
Duchace su super napad, ale ja budem rada ak sa vobec s vami stretnem na 2 hodinky 😒

betty nie praveze s clostylom sa nesmie uzivat HAK!!! Len som sa nahodou opytala, ci sa nepomylil dr. 😅 .
No tak si myslim, ze my tu budeme asi zbytocne spekulovat o tvojom spineni...chod za dr....

margi to pridem len aj sama....a vlakom 😒 . Este sa uplne sama autom necitim 😉 .

Nuz ten Cernobyl to bolo poriadne svinstvo..a hlavne to ze sme neboli dostatocne informovani..pretoze vsetko ruske bolo bud super, alebo ked nastal takyto pruser, tak sa kazdy o tom bal hovorit... 😠 😠 😠 .

violoncielka
1. okt 2009

A na tom stretku sa budeme iba nabozne rozpravat a modlit? 😖 😕 😨 🤐 🤐 🤐 . ja viem som hnusna 😀 Ale budete zo mna sklamane,lebo ja som uplny opak toho aka ma byt prava krestanska zena

carmenuska
1. okt 2009

Betty, uz som tuuuuuuuuuuuu!!!!! No neviem a co ti vlastne doki na to povedal, teplota je podla mna ok, no to spinenie, neviem si to logicky vysvetlit, lebo duphaston mu praveze zabranuje.....ja som to nemala, neviem, inak od nedele zacinam s nim znova...tak sa tesim na tie naladicky. A uz mam skoro uplne po ms, to som teda fakt nemala, ale aspon ma dlho netrapila.
Vsetky ostatne zdravim a skorki- drzte sa zajtra a na vsetko sa povypytuj, potom podaj hlasenie, budem na vas mysliet
rybka- super ze si ok
ja mam konecne lepsieu naladu, aj radio som si uz dnes zapla, tak ideme dalej nie? 🙂

darla27
1. okt 2009

Babule zdravim, Violka to si ma pobavila: 😀 Ved sme normalne aj ked sme veriace, neviem ako Vy, ale ja som clovek hriesny ako aj ostatni ludia. Keby som sa obavala ze sme az take zapalene fanaticky tak sa ani na stretko nechystam, ale uz sa nejaky cas pozname a vidim ze sme si viacere ozaj blizke a sme vesele kopy.
Tiez sa necitim ako vzorna krestanska zena a manzelka. 😝
Tak Kaki ma takto bondzla... 🤐 😀
Betty neviem si predstavit nas dve v rozhovore, asi by sme si nestacili skakat do reci, aj u mna je to velky problem. 😀 Ty uz davas obklady ked si pamatam, ze? Ja mam zase uz MS cez tyzden. Uz som z toho otravena..
Muska odkial si? Ked nechces povedat verejne, kludne mi to hod do Ipka. 🙂

skorki
2. okt 2009

Dobre ranko,

som prva: PIATOOOOOOOOOOOOOK 😀 😀 😀
No, aj ked pre mna by kludne mohol byt aj stvrtok - som cela stastna, ze mozem byt doma. Od pondelka uz zarezavam 😉 /teda asi, ak ma dnes dokina niecim nepriklincuje/ Tak o jedenastej mame u nej termin. MM slubil, ze dofrci, ale moc sa na to nespolieham 😢 urcite bude mat o 10:45 super surnu poradu...No, uvidime... 🤐

Kaki, Darla - ze duchace...wow. No ja som v zivote na duchacoch nebola. Takze sa asi ani neviem k danej otazke vyjadrit. No, budeme to musiet prediskutovat na tom stretku 😉 .
Carm, to po Duphastone tak skacu nalady? 😨 To som nevedela.
Zuzi - zdravim. Ani moja maminka to nedokazala pochopit, ze ako si na zaklade "internetovych" znamosti mozme dat stretko na kave a dokonca grilovacku - ze ako moze mat niekto odvahu pozvat ludi "z internetu" k sebe domov. /Tymto verejne zdravim Cuketku a odkazujem, ze od akcosky u nej sme na lepsej este neboli. 😵 😉 🙂 /
Violi - no neviem, cim nas chces na tom stretku sklamat, ale rady sa nechame prekvapit 😉 . Ty si ako moj mm - ten mal predstavu, ze zeny, s ktorymi si tu pisem, chodia asi v mnisskych sutanach, zahalene od hlavy po paty.A ani sa nerozpravame, len sa v kuse modlime...No, aby si nebola sklamana Ty z nas 😀 😀 😀

Tak si uzite krasny piatok.

kaki
2. okt 2009

Skorki krásne si to napísala 🙂
A teším sa že sa už skoro stretneme. Podľa mňa by sme mohli aj budúci týždeň a aj ten ďalśí keď tu bude Violončielka 😀 😉
Myslím dnes na Vás...

seka
2. okt 2009

čauteeeeeeeeee, babyyyyyyyyyyy
nedostala som sa k Vám celý týždeň, a ani teraz nestíham dočítať všetko čo ste popísali za ten týždeň-o čo som prišla? aké sú novinky? nájde sa niekto kto mi to "ručne-stučne" vysvetlí? 😅
ja mám na PN kolegyňu, takže cez deň neviem čo skôr a večer som potom "mŕtva".......
včera sme zase absolvovali Blavu-boli sme s dcérou na kontrole na Kramároch.....takže som sa sem dostala až dnes.
no ale takže asi ste zvedavé na toho medveda-boli sme, trvalo to celé dve hodiny v kuse, ale podľa mňa to bolo dosť dobré. Deťom sa najviac páčili zvieratá a manželovi svetelné efekty-veď ako ináč! 😉
no a ten medveď-bol, volal sa Mišo a mal riadne korčule, dokonca hral aj hokej a dal góóóóóĺ, požral síce strašne veľa cukru za odmenu, kým to všetko predviedol, ale bol zlatý. niekto za nami síce tvrdil, že to nie je naozajstný medveď, ale podľa nás bol, pretože, ako náhle prešiel z ľadu do zákulisia, tak sa hneď dal na štyri nohy-ináč korčuloval na dvoch- no a podľa mňa keby to bol prezlečený človek, tak aj tam ide riadne po dvoch, po nohách.
ešte tam boli aj opice na korčuliach a mačky, ale tie nemali korčule.
fotky som sem zatiaľ nestihla dať, ale ako náhle bude trochu kľud-tak určite dám....

dúfam, že som neprišla o niečo dôležité-normálne ste mi chýbali! 😵

suzzika
2. okt 2009

Ahojte 😵 😵 😵 😵

pre priateľky na FB som hodila nove foto, pokúšam sa aj video s Karolinkiným pozdravom, ale neviem či sa podarí 😉
a samozrejme pre Margi a spol. 😎 hodím niečo aj tu...

Ešte som minule Lenuške zabudla napísať, že to s tými prianiami sv. pravda, niekedy si treba dávať pozor, čo si zaželaš hoci len v myšlienke, zvykne sa to splniť - aspoň mne. Náš Pán je proste úžasný ...

Nech sú vaši anjeli strážcovia dnes zvlášť pri vás a nech vám vyprosia dnes splnenie nejakého špeci želania 😉

Ste vedeli, že aj každá rodina má svojho anjela strážcu... 😵

bettynka222
2. okt 2009

ahojte vsetky 🙂

viol nooo, uz mi doslo, ze treba zajst za dokim. volala som sestricke a ta ze mam prist vo stvrtok, lebo som vtedy objednana. ale ze keby boli bolesti, tak mam prist hned.... a som zvedava kolko chyb mi zase najdes 😕 😀

carmenuska no ale ja nemam k tomu duphaston..ved to nechapem, z epreco mi ho nedal, ked som od potratov mala vkuse problem s tym spinenim. takze progesteron by pomoct mohol, ze? ale ja som sa ajtak rozhodla, ze uz viac clostil nechcem brat. tyzden som preplakala, nespala som....no moc sa mi to teda nepaci. ale ako potom bude ta ovu? co ju mam ist vyvolavat aby ku mne prisla 😕 😕 😕 🙄 😨 🤐 ☹ 😒 😠 😖

darla no ja sa ucim neskakat do reci, lebo kudia to nemaju radi. ale ked kecam s kamaratmi, tak to je kriku....sa vsetci prekrikujeme, lebo si vzdy chceme tolko toho povedat...to preto mavam problemy s hlasivkami. vzdy ked vela kecam, bolia ma. ale objavila som super homeopatikum, a pomaha 🙂

seka no aj ty si nam tu uz cybala 😉

skorki drz sa u dokiny
kaki a suzzi ahoooooooooooj

bettynka222
2. okt 2009

darla a zabudla som, nie neobkladam, ale dik sa pripomenutie, lebo vsetkym tvrdim, ze teraz po ms uz zacinam, ale zase som zabudla 😕

violoncielka
2. okt 2009

Kudia???? 😀 😀 😀
cybala....no ja idem do kolien 😀 😀 😀 😀

violoncielka
2. okt 2009

betty to su take super slovicka.....normalne si ma rozveselila 😵 . ale neber to prosim ta v zlom..mne to zase dlhsie trva to pisanie a napr. sa mi nechce pisat velke pismena

violoncielka
2. okt 2009

Tak ja poctivo obkladam....naparujem, cajickujem, vitaminujem a ....... 😵

violoncielka
2. okt 2009

a prave mi tu robi spolocnost tigri komar...tak odchadzam od PC aby si este raz nezgustol....debil 😠

elizka
2. okt 2009

ahojte dievčatááááá

konečne som prečítala a mám čas aj niečo napísať 😉 ..... dnes je v práci neaký frmol, akoby ani nebol piatoooook ☹

kaki, ty už piatkuješ???

betty, nič si nerob s chýb 🙂 ... ako sa vraví, kto nič nerobí, nič nepokazí .... a na tvojích nových slovíčkach sa aspoň zasmejeme 😀 ... sú fakt dobré

suzzi, ahoj, daj link na FB 😉

pozdravujem vás všetky

elizka
2. okt 2009

skorki, ako bolo u lekára???? 🙂

kaki
2. okt 2009

Ahojte, ja piatkujem, plánujem čo všetko treba pripraviť (lebo v nedeľu organizujem veľkooslavu 😉) a popri tom aj pracujem - to ale iba tak trošku 😉 ale pssst 😀

Prídu k nám na celý víkend naše krsniatka, proste čaká nás víkend plný vzruchu a chaosu.... 😉
Takže pondelok sa tu objavím totálne zmordovaná s vyťahanými rukami po kolená a šťastná že som zasa v práci 😀
Ale myslím na Vás... na výsledky a tak 😵
Cítim v kostiach, že nás skoro čakajú dobré správy 😵 Som zvedavá kto prekvapí 😵