Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

elizka
27. okt 2009

janula, tak už je najvyšší čas si neaký vybrať 😀 ..... aby ste potom nechodili na prechádzku náhodou autom 😀 😀 😀

janula.k
27. okt 2009

margi vdaka za vyklad 🙂 ved sa ma aj hematologicka pytala, ako planujem rodit a ja ze prirodzene, ale gyn odporuca sekciu a ona ze nevidi dovod na sekciu ak nie su problemy. No ved uvidime...Margi a aky mas kocik? a fusak? 😅
elizka to mi je jasne, ze uz je najvyssi cas, vsak ma to uz aj zacina desit 😕

muska30
27. okt 2009

ahojte,
citala som od darly, ze je to uz deviaty utorok, ale ked sme si nie iste mozme sa modlit este aj buduci utorok 😅

janulka,
ja som mala prvy porod cisarsky, mala som myom na maternici a odstranili mi ho a maly bol otoceny nozickami, tak aj preto. Ale aby nebolo ohrozene babo alebo Ty, bude aj pre Teba vhodny cisarak, ale to sa musi rozhodnut az lekar, co je vhodne v danej situacii.

violka,
pekny kocik mas vybraty, ale teda pre trojicky, to je iny zaberak 😀
ked som bola tehu, vzdy som sa na zaciatku pred prvym sonom trochu bala, aby to neboli dvojicky ci trojicky, jedno uplne staci 😉

margi,
my sme uz od 5 mesiacov pouzivali sportovy kocik, mala nechcela lezat 😉

violoncielka
27. okt 2009

Janulka v piatooook. O 6.00 mam byt v Bologni (od nas je Bologna vzdialena na 3 hodiny autom), este stastie, ze mm teta ma byt blizko Bologne tak jej ho trosku prevetrame a pozrieme, ci tam neprisli zlodeji 😕 .

Muska no ved trojicky toho sa aj ja bojim, ale dvojky si viem hravo predstavit. 😉

Ja som kedysi zase snivala, ze chcem ist na cisarsky, zdalo sa mi to pohodlnejsie 😀 , ale teraz uz som mudrejsia 😵 . Uz by som nechcela, ale o epiduralke stale snivam. No ale ked inu moznost nebudete mat baby....hlavne nech dietatko pride na svet zdravucke. Myslim na Vas a tesim na nove VSdeti

Rybka ja tipujem: Lukas

lenkove
27. okt 2009

ahojte
ja Rybke tipujem chlapceka, podla toho ako o nom hovori 😎 a Samko alebo Jakubko 🙂
dievcatko Sofia alebo Emka ak by som sa netrafila 😎

pridavam zaujimavy link, baby prehodnotte svoje vybery! 😀
http://www.e-katalog.sk/spravodajstvo/30680/

azalka22
27. okt 2009

ahojte dievcata, tak dnes mame poslednu Martu. dufam, ze zazraky sa deju kazdy den [aspon malilinke] a nejake z nas sa objavia ako VT. zajtra mam termin u dr. na konzultaciu, ci bude laparka alebo co bude vobec. tak mi drzte palec, nech to zvladnem. 😵

carmenuska
27. okt 2009

Neboj azalka, bude to u dokiho dobre....a laparky sa neboj
hmmm pekne kociky ste tu podavali, ani by som si nevedela vybrat, moja segra ma TAKO JUMPER krasnu farebnu kombinaciu, je za skvelu cenu a kvalitny....je to sice polsky vyrobok,ale fajn....a dam vam adresu www.bububabo.sk mrknite tqam tehulky, maju skvele ceny, prijemni ludia /nasi znami/, budete spokojne, kuriera maju myslim zdarma a tam kupovala segra toho JUMPERA a veduci povedal ze to je skoro najvydarenejsi kocik, cenovo dostupny tak ho kupila
Tak ti betty poslem ms- ja nechem 🙂 🙂 uz a tebe by sa fakt hodila 🙂 /inak este nedorazila pliaga jedna...nech uz je tu/
a ja s martou nekoncim, ja som o tri tyzden pozadu, ja budem odzajtra sledovat zazraky a tesit sa na tie moje o 3 tyzdne 🙂

janula.k
27. okt 2009

azalka drzim palec, zvladnes to 😉
ja som vam uz davno chcela napisat, aku velku silu ma modlitba ale asi som to tu uz pisala, no nevadi..
Nas dekan, teraz uz nie je v nasej farnosti, ale stale je to pre mna nas dekan 🙂 ked bol mlady chlapec a chodil na nejaku strednu skolu, prisiel raz za svojim kamaratom, ktory sa ucil za knaza do nejakeho klastora a tam boli aj sestricky (mnisky)..tak spolu preberali bezne veci a prisla k nim jedna z tych sestriciek a opytala sa tohto nasho dekana, ze ci jeho nelaka byt knazom. On jej povedal, ze aj by ho to lakalo, ale ze nema na to hlavu a odvahu...
Ked odtial odchadzal, sestricka mu povedala, ze chce s nim spravit dohodu..ze ona sa bude denne modlit za to, aby on bol knazom a on nech sa modli za nu. Uplynulo niekolko rokov a z toho chlapca sa naozaj stal knaz a tak chcel ist tej sestricke do toho klastora podakovat, no povedali mu, ze ta sestricka uz zomrela, no nieco mu tam nechala...vysila mu knazske rucho. Normalne ked zomierala povedala, ze toto dajte jednemu mlademu knazovi ked sa tu na mna bude pytat...Ona verila uplne od zaciatku v silu tej modlitby.

a moja svagrina so svagrom boli minuly rok pozriet jednu svoju znamu mnišku v klastore niekde pri Trencine a hovorili jej o mne, (vtedy som bola cerstvo po potrate) ze ako sa s mm trapime a tak. A ona povedala, ze nebojte sa a prislubila, ze sa bude za mna modlit spolu s detmi, ktore k nej chodili do spolocenstva...

Babulky treba vytrvat v modlitbe a doverovat Bohu. Vsetkym vam zelam len to po com kazda jedna najviac tuzite. 😵

janula.k
27. okt 2009

carmenuska ahoj, vdaka za link. Ktory presne ma tvoja sestra? Mne sa paci Tako Jumper X. taky tmavo zeleny s takym vzorom.

janula.k
27. okt 2009

http://e-kociky.sk/?39,tako-jumper-x-s-autoseda...
tento, ale vo farbe 04 tmavo zeleny, alebo 02 hnedy...taky jednoduchy, ale mne sa paci. Len som ho nikde nevidela v predajniach a bojim sa objednat ho len tak z netu...

carmenuska
27. okt 2009

http://bububabo.sk/index.php?ID=3508
jani, tento ma, je velmi pekny, elegantny a ma velku vanicku

janula.k
27. okt 2009

ten link si potiahnite az po koniec po tu autosedacku 😉 teda ak by to niektoru zaujimalo 😅

janula.k
27. okt 2009

carmenuska a nie su to take iste? 😀

carmenuska
27. okt 2009

ved aj mne sa pacia jednoduche veci a fakt ho ten majitel odporuca, vraj ma vybornu kvalitnu konstrukciu a on sa tomu fakt rozumie 🙂 Oni mali pri prvom dietati nejaky 30 tisicovy a bol nanic, teraz cakaju druhe a chcu tento ale pacia sa mi aj Chicco. Aj ten co vybrala rybka je pekny, ale mne by sa nehodil...

lenkove
27. okt 2009

Margi a ty mas aku znacku kocika? Nie taku istu ako chce Rybka?

Ja nemam nic proti takko, moje svagrinky ho maju a je velmi tazky.. ale nie je to ten jumper, no ...

Janulka,
krasne, krasne, krasne duchovne povzdbudenie s tym knazom.. Ozaj, dakujem, ty slniecko nase 😵 😵

margarita
27. okt 2009

janulka, kocik mame tento - farba oranzova, ak kliknes na "dessins" vpravo, tak je to 941
mne je prakticky, ze sa da ovladat v pohode jednou rukou, je lahky a velmi skladny do kufra auta, to je tam tiez vpravo tak obrazok

http://www.hartan.de/produkte/kinderwagen.php?m...

a fusak sme po dlhom vahani a hladani kupili takyto:
http://www.splavacek.cz/zbozi/508-fusak-emitex-...

podla mna su kociky ako auta - kazdemu sa paci ine, a nech si kazdy kupi aky chce, lebo ved on/ona to nakoniec bude denne tlacit 😉

janula.k
27. okt 2009

carmen ak tomu rozumiem, oni maju predajnu v Ruzomberku a da sa objednat aj cez net? No ja som si este ako dieta zamilovala zelenu, tak teraz nehladam kocik podla konstrukcie ale podla farby 😀 ale velmi dakujem za referencie, pomohlo mi to 🙂
A Lenka, to nevadi, ze je tazky, vsak mam silneho muza 😀
a tie vselijake vymodlene zazraky sa deju denne, to mi verte, vsade okolo nas 🙂 😵

bettynka222
27. okt 2009

ahojte 🙂 som to preratavala d ens je deviaty utorok

no a prinasam vam spravy od dr. sliznica ma uz 19 mm, nie je vraj mozne aby takato sliznica bola pri normalnom cykle, cysty uz su dve, v rohu maternice ako na potvoru objavil gestacny vacok, takze ak budem tehum tak to vraj bude samozrejme mimomaternicove. dokonca mi v maternici narastol nejaky polyp, krvaca mi krcok a ma vraj megaranku. ja sa idem asi odstrelit, lebo uz nemam zaujem chodit po doktoroch, ale samozrejme ma opat caka hospitalizacia, takze ak prezijem ten odstrel, tak v nemocke umrem urcit eked zbadam tu kravu co ma robila minule....ach sorry za ten text.....nic moc, ze?

margarita
27. okt 2009

pozeram, ze Hartan je aj v zelenom 😉

janula.k
27. okt 2009

jeej margi aky zlaty kocik, taky som este nevidela...ja dievka z dediny 😀 asi bol jeden z tych drahsich co? Ale vyzera ozaj ze je tam velka vanicka a nebol ti nizky? ci to sa mi len zda? a na tie fusaky emitex som videla dobre ohlasy, tak asi kupime aj my taky. dakujem 🙂

margarita
27. okt 2009

betty, to snad nie ! Ty mas snad vsetky blbe diagnozy naraz 😢 a co teraz planuju s Tebou zase robit? hlavne nech Ti zase nepokaslu nieco, co netreba...musi to byt tazke, taky nalez. Myslime na teba...

margarita
27. okt 2009

janul, IP s detailami o kociku

janula.k
27. okt 2009

bettynka to co 😕 nerozumieeeem..a aku kravu si mala minule v nemocke? ja sa tam chystam rodit...

bettynka222
27. okt 2009

ty budes rodit v TT? stefanikovu. ona si vytipuje pacientov a k protekcnym sa vraj sprava dobre, k ostatnym nie. ked vidi na pacientovi strach, tak ho len este viac dodepta, tkaze smaozrejme trauma s obytu v nemocke j emilionkrat vacsia.

a comu neorzumies?

darla27
27. okt 2009

Caute babule, vidim ze sa rozprudila debata o kocikoch.
Je sranda ze tie co uz sa ich to tyka ze su pred porodom este kocik nemaju a podaktore ktore su mimo situacie maju v tom jasno. 😀
Janulka iste mas pravdu v tom, aby sme boli vytrvale, ale niekedy je to ta najtazsia vec.
Ja tiez verim v silu modlitby ale pokial je plan Boha iny, tak si aj tak nepomozeme.
Ten pribeh s knazom je krasny, musi to byt tazke rozhodnutie vzdat sa vsetkeho pre Boha.

Azalka ides na LSK?
Ano, dnes je posledna Marta, ale asi to potiahnem este raz, tych 9 utorkov lebo u mna to nezabralo,
ale mozem povedat ze som v to naozaj verila, alebo snad dufala.
Som ale presvedcena ze na niekoho to zaberie alebo uz zabralo?

lenkove
27. okt 2009

Bettynka 😕

darla27
27. okt 2009

Tym mimo situacie som myslela samozrejme seba aby ste sa neurazili. 😉
Betty, zase tie tvoje preklepy. 😀

lenkove
27. okt 2009

Bettynka a je iste, ze ten vacok bude mimomaternicove? nie je sanca ina? 😕 Betusik, nevzdavaj....

Inak, mne sa najviac zatial pacil Margi kocik 🙂 alebo to bolo Kristinkou v nom? Uz neviem, kazdopadne ma ocaril 😀
a ja by som uz mala pozerat, lebo neviem dna ani hodiny 😵 😅

bettynka222
27. okt 2009

margi podla hcg sa uvidi, ci pojdem len na kyretaz alebo na operaciu. ja som teda neni ani za jedno a ked si spomeniem na nemocnicu, na zakrokovnu, na tu doktorku, tak mam fakt dost. a este som zabudla, ze tie cysty mi vraj vychilili krcok...sranda, ze?

janula.k
27. okt 2009

bettynka stefanikovu 😀 tak diiiiiiiiik to je ta doktorka ku ktorej idem v 34tt a ktora by ma mala odrodit 😀 uz som jej par krat volala na mobil a bola uplne v pohode aj v 18tt ma k nej poslala moja doktorka nech mi pozrie krcok ci ho treba zasit alebo nie a bola velmi mila..Tak ja som asi ta protekcna ale neviem ako je to mozne 😀 ale uz mi pisala aj Julliet o nej ze je to potvora... 😀 ale ona je taka blazniva a ja sa jej nebojim ani nijakeho doktora, len by mi skusila nieco zle povedat, alebo zvysit hlas 😎 Ved lekari su tu pre nas a nie my pre nich!
nerozumiem tomu, co sa zas porobilo...ak mas strach zo stefanikovej tak normalne si vybav nejakeho ineho lekara, lekarku...nech ta tam daju dokopy. Ja som mala zatial len dobre skusenosti s lekarmi v TT nemocnici a to som si tam uz tiez co to zazila...Ale Stefanikova je odbornicka aj ked ta jej povaha nemusi kazdemu sediet, rozumiem.