Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

carmenuska
27. okt 2009

Betty- to co ma byt? to je ako mozne tolko veci naraz a cim to je? a vsak si napisala ze ten vacok je v maternici- ja tomu nechapem preco mimomaternocove?? 😲 a co ti chcu robit? Laparku? Brali ti krv na hcg? V kuse mi chodis po rozume, budem na teba mysliet...drz sa

margarita
27. okt 2009

betty, nemam slov 😔 a hcg Ti uz brali asi, ze? no Ty si mozes pomaly urobit vecerne gynekologiu, co uz mas vsetko za sebou a co este pred sebou...ale verim, ze sa dostanes do dobrych ruk v tej nemocke.

leni, vdaka - myslim, ze s babom vyzera kazdy kocik skvele...a Ty mas ake preferencie?

darla27
27. okt 2009

Betty to nemyslis vazne? Nemozes mat taku smolu. 😅
Testla si uz? Ja som myslela ze mate zakazane snazilkovanie, ze je este skoro..

janula.k
27. okt 2009

darla, ano vytrvalost je cnost...ja dobre viem, ake to je tazke...

margarita
27. okt 2009

janulka, co je to ta vytrvalost? 😉 ja take nepoznam 😀 😀

bettynka222
27. okt 2009

jani no ja mam s nou velmi zle ksusenosti. a mnhoho bab tiez, ale zase k inym vraj bola mila. no ja by som k nej uz v zivote nesla. ona je slobodna a celkom casto si to vybija na pacientkach. mam to potvrdene od rodiciek, ab, co studovlai za sestricky aj od viacerych co obl ipo potratoch.....no ale ako myslis, mozno na teba bude mila. len sa pri porode nicoho nezlakni, lebo to bude hned ohen na streche. a este som pocula, ze neznasa, ked prvorodicke nejde vytlacit dieta, to po nej zacne vrieskat atd......

carm no pretoze ked je to v rohu maternice, tak ten roh nie je jednoducho taky pruzny a ked sa bude zvacsovat, tak praskne, preto to musia dat prec, aj keby to zilo, lebo by som vykrvacala, vies? sila, ze? viem ze nejake baby tu na konovi to mali. uz som si o tom citala minuly rok, ked ot aj u mna vyzeralo na mimomaternicove

margarita
27. okt 2009

tesim sa, ze ste tu tolke boli online, mohla som sa po case aj zapojit do diskusie 🙂
teraz uz musim het, ale vsetky vas mam v mysli a v modlitbach, a vase deticky, kociky aj diagnozy.
😎 😎 😎

carmenuska
27. okt 2009

janulka- hej maju obchod v Ruzomberku, ale aj internetovy a oni ti daju aj vyrobit farbu a kombinaciu aku len chces...su velmi velmi mili....a maju asi najlepsie ceny na kociare a vsetko ostatne...a ci je tazky ten JUMPER to neviem, ale tie prve isto boli....mala ho svagrina take tie fara velke sportove..

Betty pis.......................

bettynka222
27. okt 2009

darla naco budem testovat...rano bude vysledok hcg

carmenuska dakujem ze na mna myslis...vidis, myslela som, ze pojdeme do kupelov spolu...a ja pojde tak akurat do nemocky a pri mojom stasti ma tam bude terorizovat ta hnusna zenska

lenkove
27. okt 2009

Bettynka
moja 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

Povedala Margi, ze nepozna vytrvalost? Ona co tolke roky poctivo cvicila Mojzisku? 🙂
Ja neviem, ake mam mat preferencie, ja sa v tom nevyznam 😀 ale asi lahky, lahko zlozitelny a multifunkcny: teda aby sa dala vanicka a vajicko na konstrukciu dat, plus sportiak aby to bol. so spojenym drzadlo, nie dve oddelene, to sa vraj potom tazko jednou rukou ovlada... A hlavne aby nebol cierny 😝 😝

carmenuska
27. okt 2009

aha betty- to pocujem teda prvykrat ze v rohu maternice, ty asi pritahujes problemy a zle diagnozy, do kelu...a teraz cakas na vysledky hcg? ci je to tehu?

janula.k
27. okt 2009

bettynka tak to si mi teda dala s tou doktorkou 😀 tak diiiiiiik. Tak uz len staci sa pri porode nezlaknut a dieta vytlacit na prvy šup 😀 no problem 😎
Margi tiez som o tom len citala, v slovniku cudzich slov 😝 a dakujem za ip, este to prestudujem 😉

darla27
27. okt 2009

Bettynka bez sa dat prehliadnut k inemu lekarovi, mne sa to zda akesi cudne, mozno je to normalne tehotenstvo alebo cysta ktora praskne pri MS, ja by som neisla poslusne na kyret kvoli jednemu nazoru.
Aj doktor je len clovek a moze sa mylit, nehovoriac ze v nejakom 5 tt skoro nikomu nedokaze potvrdit tehotenstvo ultrazvukom.

janula.k
27. okt 2009

suhlasim s darlou. A urcite nechod k stefanikovej ked mas s nou taku zlu skusenost. Budem na teba mysliet.

lenkove
27. okt 2009

Bettynka
😢 😢 😢 to je naozaj takto nezachranitelne s tym vackom, ze je v rohu? 😔
budeme sa za teba modlit, moja... a verit s tebou...

janula.k
27. okt 2009

carmenuska dakujem ti, mrknem este na tu stranku a ked tak sa s nimi skontaktujem. 😉 😵

bettynka222
27. okt 2009

no test j epozitivny....druha ciarka je dost silna....co teraz, hmmm?

lenkove
27. okt 2009

A Janulka moze spokojnesie spavat, bude mat kocik 😵

Betty a u ktoreho lekara si bola? U svojho ci u tej Stefanikovej? K nej estelen ides, vsak? 😔

darla27
27. okt 2009

Aha, no u nas robia hcg testy iba raz do tyzdna, okrem tych pacientiek ktore uz su na oddeleni.
Nebola by si prva, ktorej sa stalo ze doki tvrdi ze je to cysta a nakoniec to bolo tehu. Taku babu poznam a ma doma uz rocne dievcatko. Stale sa tu bavime o tom ze zazraky sa deju tak tomu verme trochu.

Janula neboj sa, ked je porod normalny, tak porodis aj bez doktora. 😀
Ale nie, je to vec nazoru, ja tiez nemozem ani citit lekarku ktora mi robila potrat.
Je to uz pomaly normalne ze v nemocnici sa k tebe spravaju ako kreteni, pretoze take pribehy vidia denne,
tak sa ich to uz nedotkne.

bettynka222
27. okt 2009

janulcek ja ta nechem strasit, al eco som to mala pred tebou zatajit? mne fakt vel,mi ublizila aj mi dokonca sposobila ten druhy potrat lebo robila co nemala - ajked teda nehnevam sa na nu za to, lebo to asi nespravila naschval...

baby, moze byt test pozitivny aj z niecoho ineho? napriklad, zjedla osm mrkvu, je to pozitivne? 😀 ach ja nechcem ist do nemocniceeeeeeeeeeeeee. inak doky povedal, ze j eto na rozhrani medzi rohom a normlanou maternicou..ale s ami to nechcelo vypisovat do podrobna, lebo ste otmu ajtak nerozumeli, ze carm 😀 no a povedal, ze sa ot vraj moze este presunut na spravne miesto...no ja teda neviem, asi ma chcel ukludnit...

bettynka222
27. okt 2009

lenusik k tej teda rozhodne nepojdem, neboj nic, nieoc vymyslim 😉

darla co sa tyka kretenov z nemocky...plne suhlasim...

babyyyyyyyyyyy tak co s tym tehu? presunie sa to do maternice? ja nechcem prist o vajickovod a kusok z mojej malickej maternice...chudatko maternica, ti jej davaju zabrat (myslim lekari)

darla27
27. okt 2009

Betty kolky DC si? Mavas pravidelny cyklus? Pokial mas silnu palicu a nemeska ti to dlho, mala by si byt normalne tehu, nie mimomaternicovo, vtedy sa hcg zvysuje pomaly.
Ale na niektorych testoch je napisane ze aj cysta moze sposobit pozitivny test.
Betty dnes sa pomodlime specialne aj za teba, aj ked v poslednej dobe sa mi modlit nechce, premozem sa.
Dopadne to dobre, musi !!!

lenkove
27. okt 2009

Betynka!
to si nam zatajila, ze lekar povedal, ze sa to moze presnut!
to je dobre, to je velmi velmi dobre 😵 😵 😵 😵

to sa budeme MODLIT velmi, vsetky a VERIT ze to bude v poriadku a ze babatko ti zmensi cysty a vydrzi v brusku 9mesiacov, akoze co teraz s tym tehu? 😵 😵

darla27
27. okt 2009

Betty ked emryjko produkuje hcg tak je uz uhniezdene a presuvat sa uz nikde nebude.
To som prekvapena ako moze doktor povedat taku hovadinu. 😅
😀 😀 😀 Betty keby som zjedla mrkvu a mala // na teste tak vykupim cely zelovoc a zerem len mrkvu. 😀

carmenuska
27. okt 2009

ale betty, nevzdavaj sa, mozno to marta vyprosila a naozaj to bude dobre....hlavne nestresuj. Zajtra budes mudrejsia a ak sa to premiestni tak konecne tu bude tehulka. A vy ste sa snazili?? ze nic o tom neviem??

lenkove
27. okt 2009

Chrustik Betusik
ja sa idem pomodlit hned a este aj potom o 21 hod myslime na teba 😵 😵

janula.k
27. okt 2009

bettynka ja ti rozumiem a tiez som o nej pocula vselico, ale aj dobre aj zle. A verim hlavne mojej doktorke, ktora viem, ze by ma neposlala za nejakym zlym lekarom.
Ale to teraz nie je dolezite, dolezite je, aby si ty bola v poriadku a ked je testik pozitivny, znamena to ze si tehulka! Hlavne si nedaj robit hned kyretaz, nech ta pozrie viac doktorov a jasne, ze sa moze plod uchytit nizsie alebo vyssie v maternici, ale ja nie som doktor tak dufam, ze sa tam dostanes do dobrych ruk.
Leni ty si to tak pochopila, ze uz mam kocik vybrany? ani zdalekaaa 😀 ja som strasne nerozhodny clovek. Minule prisla svokra, ze ci chcem na obed zemiakovu kasu, alebo pecene zemiaky a ja som sa nevedela rozhodnut tak nakoniec musel za mna mm rozhodnut 😀

lenkove
27. okt 2009

ale moze sa maternica trosku poposuvat, nemusi to ostat v tom rohu 😲 isto by som nedala na jedneho lekara..
Betynka, sme s tebou,ozaj

lenkove
27. okt 2009

Janulka
som sa pobavila velmi na tej kasi 🙂 myslim na teba a malicke stale..
a idem sa pomodlit...

bettynka222
27. okt 2009

babuky ja vam dakujem, ste strasne zlate. ach dufamz e to bude v poho...al emyslim, ze keby to bolo cystou, tak by ta ciarka nebola taka silna. ale zas na druhej strane aj pri mimomaternicovom v tom rohu by to mohlo stupat takto rychlo. no ale zavisi to asi od toho,z e ci to bude mimo alebo nie, akym smerom sa bude zvacsovat maternica. ach ved ja sa ani nemozem tesit, lebo to moze robit len ta cysta, alebo to moze byt zle. a preco nemam ziadne priznaky? a inak som vysadila listovku, lebo ma nahnevla ten tumor, al emyslim, ze mi v tele nejaka ostala po tych megadavkach 😀

janulcek, ked sa s nou pozna tovja dr. tak na teba urcite bude mila 😉 a ona robi aj sekcie, tak to ti uz moze byt jedno, lebo to bude na nej, ako rychlo baby vytiahne 😀

lenusiatko moje ja sa zas martu pomodlim za teba, aj za carmenusku, lebo je pozadu 🙂