Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

violoncielka
3. nov 2009

Rybka tak ja len dnes o 22.00.....jaaaj babyyyy ved o takom case ja uz daaavno zaspavam pri telke 😀 . Ale dobre prezijem
Tu u nas prsiiiia bude v kuse prsat 2 tyzdne...uz sa tesim 🙄 . Ale aspon uz viem konecne ze je jesen

rybka13
3. nov 2009

violka, tu dokonca trocha snezi 😉, ale inak skor prsi, mrcha cas 😒

no tak to bud rada, ze zaspavas o 22.00 alebo aj skor, ja dnes rano zase az o 4.00 😖 a potom samozrejme spim do 11.00 am 😠
ale zajtra idem na krv, tak hadam sa mi to cele trocha posunie, ked musim tak skoro vstat, aj v noci skor zaspim.

Takze VS, este verejna vyzva, kto sa mozete, pridajte sa o 22.00 modlitbou za duse v ocistci.
Mne sa dokonca vcera podaril cely ruzenec, co sa mi stava tak raz za stvrt roka, tak sa tesim 😉
Ale skusim do konca oktavy (8.11.) kazdy den minimalne desiatok kazdy den na tento umysel.

co robite inak? margi, asi dnes nepojdete von s kristinkou hm?
janulka si oki?
kaki ty kde si, chyba tu slniecko, tak prid so svojim usmevom 😉

elizka
3. nov 2009

ahojte babulky.....

riska, lentilky triedi kaki 🙂 ja mám strašne moc práce a je tu šéf tak nestíham ani písať ani čítať 😉 to je hrozné, keď si v práci nestíhaš písať s takými super babami 😀 😀

janulka, to je hrozné aký sú tí ľudia bezohľadný, keď už ani tehotnej nepomôžu zo zame 😢 😔 ☹ ... ale neboj hádam sa bábenku nič nestalo 😉

kaki, dúfam, že si nechytila chrípku z ukrajiny 😀 ... ozvi sa, kde siiiiiii

violončielka, to je fajn, že už si fit, teším sa s vami a hurá do snažilkovania 😉

margi, Kristínka sa teší zo snehu 🙂 , vraj u vás sneží

darla, aj já sa musím stále učiť pokore a vytrvalosti, nič si z toho nerob 😉 ...... musíme žiť aj stakýmto krížom, kým sme zdraví, tak nám je dobre anaše túžby raz určite budú vyplnené

elizka
3. nov 2009

rybka ahoj, aj ja sa pridávam 😉

riska
3. nov 2009

no veru sneži u nas, to su teda veci 😕

elizka, šéf by sa tiež mohol dovtípiť, že sa treba venovať dôležitejšim veciam ako práci, nie? 😀

aj ja sa pridávam 😉

rybka, margi má dnes doktorský maratón - so sebou, aj s kiki, tak snad ju cestou nezaveje 😉

kakiiiiiiiiiii, kde siiiiiiiiiiiiiiiiii?

elizka
3. nov 2009

riska, ja neviem čo je to za šéf keď to nechápa 😀 to asi iby ten náš 😉 ...... príď na Oravu, tu svieti slniečko 🙂 .. to až tak moc sneží??

riska
3. nov 2009

no snežiť už prestalo, ale vieš - aj ten 1 cm je na ba hotová kalamita 😀 😀
tak skús šefa vystrnadiť na obed 😉

elizka
3. nov 2009

riska, už bol s nami na obede, ale teraz je chvíľu v dielni, tak sa snažím čo to napísať a prečítať 😀

bettynka222
3. nov 2009

darlusik ahoooooooooj, si smutnucka? ☹ som volala os sestrou a ze tam mam odkaz od posatrky (ten zlty lisotk 😀) takze to je urcite tvoja zasielka, dakujeeeeeeeeeeem 😵

a presne ako pise riska darlusikovi, mame byt normalni, to nam povedali aj na omsi 😉

violka tesime sa z teba, uz nech si plodeniadetischopna 😀 😵

janulcek fuha, to mi je luto ☹ ale babatko kope, nie? myslim ze taky pad mu nemohol vadit...a ved asi ani nekrvacas, tak to bude urcite ok 😵 a za dokinou pre istotu nechces zajst? inak am prave napadlo, ze ajk to so nou dobre dopadne, ze co ja budem robit v zime na lade 😕

mirusch ahoj. uprimnu sustrast 😔

rybi no ja osm sa vcera pomodlila uz asi o siestej....ja mam totalne rozbity kazdy den, tak preto....

bettynka222
3. nov 2009

violja ze ake prsia su u vas, a to prsi 😀 inak v TT snezilo, ale uz sa aj roztopilo

rybka tak ty fakt zaspavas, ked ja vstavam 😀 ale potom źaspavame zase spolu 😉 ja sa totiz o 4 budim, najem sa, supnem si utros a zase spim a smaozrejme sa vycikam.... 😀

elizka
3. nov 2009

bettynka, vy ste s rybkou taký "nočný vtáci" 😀 .... kto nám tu bude v noci vypisovať príspevky keď porodíte 😀

violoncielka
3. nov 2009

No u nas su prsia fajn 😉 ..ja uz som aj doucila, urobila nakup, kupila som si handru na seba 😀 a uz sa ja vycasilo...takze je po prsiach....
Riska ako na prazdninach?

riska
3. nov 2009

betty, že posatrky 😀 😀 som sa aj zamyslieť musela 😀 ale len na chvilu 😀

violka, na prázdninách dobre, ale už je po prázdninách 😀 bola som u doktorky a mam nejakého bacila, ale ved ja ho pošlem kade ľahšie 😉

violoncielka
3. nov 2009

no baby 😉 ja bez 10 hodinnoveho spanku som uplne mimo 🙂

violoncielka
3. nov 2009

takze bacil ti predlzil prazdniny? 😀

riska
3. nov 2009

tak nejako 😉 violka, tebe tuším tá narkóza chýba 😀 a citiš sa fajn?

violoncielka
3. nov 2009

posatrky, 😀 ako ze poza trky?

violoncielka
3. nov 2009

Riska, aaale ja som cela opacna po narkoze (teda ked som sa zobudila) som uz vobec nemohla spat....sestricka ma stale prehovarala, ved si pospi si urcite unavena- a ja nic, citala som si knihu 😀

violoncielka
3. nov 2009

Inac baby som bola prekvapena....som si myslela ze ta moja prekazka je velka nejaky pol centimeter a on mi napisal spravu 2 cm. Ked si tak predstavim embryjko sa muselo natrapit...a ani sa nedivim, ze sa neuchytilo....chudatko 😖

rybka13
3. nov 2009

hej violka, 2 cm je celkom dost pre take malilinke drobciatko 😖
Tak verime, ze teraz je to uz bez prekazky a o rok na Vianoce mate aj vy uz darcek pod stromcekom 😉

eliska, no nevies ci nebudem na konikovi aj ked sa rybiatko narodi, ked bude hore kazde 2 hodiny a bude chciet papat, tak mozno prave potom budem mat nocne monology..
😀

janulka kde si, vsetko oki?

rybka13
3. nov 2009

lenkove kde si? posledne dni na Teba dost myslim, ako je to teraz s Vasou adopciou?
smejka, a ty uz sa malicko ukazes, pridi castejsie myslime na Teba...
carmenuska, a ty? citas nas aspon?

Baby, ja si prave farbim hlavu, to by sa vraj v tehu nemalo ze? 😖 ked uz som mala vyblednuty melir no hruza...
tak si trocha vycitam, ci to rybiatku nevadi... 😠

elizka
3. nov 2009

rybka, to nebudeš mať kedy zapnuť PC 😀 ....... v jednej ruke bábo kojiť a druhou písať 😀 😀 ... to by asi moc nešlo 😉

rybka13
3. nov 2009

idem si to asi po 25 minutach radsej zmyt, inak to mavam aj hodku... alebo som si mala kupit iba sampon ja koza!

rybka13
3. nov 2009

no elizka margi to tak s kristinkou robila, mala ju na rukach a konikovala 🙂
Ale asi mas pravdu, budem asi polomrtva, hlavne prve tyzdne 😉
A ty eliska ako sa mas? co mate nove?

violoncielka
3. nov 2009

rybka chce byt pekna, ked pride maly Lukasko na svet 😉

elizka
3. nov 2009

rybka, my stále po starom 😒 ..... snažilkovanie 🙂 , neúspech 😠 ..snažilkovanie 🙂 , neúspech 😠 ... a dnes ms 😠 ☹ ....veľa práce či už v robote alebo doma, návštevy a stále v jednom kole 😉

violoncielka
3. nov 2009

elizka ja som zabudla...ako dlho sa uz snazite?

janula.k
3. nov 2009

ahojte 🙂 ano ja som ok, nic ma neboli, len noha trochu a zadok a dufam, ze moje babatko je tiez v poriadku. Zajtra mam poradnu, tak to poviem doktorke. V noci som velmi zle spala, lebo na mna isiel stale strach o malickeho.
A jedna kočka ma cez ip dost vystrasila..vraj taky pad moze sposobit aj odtrhnutie placenty... 😔

violka a kedy mozete zacat snazilkovat? istotne si to tu pisala, ale ja som este nic necitala dozadu..rybka, dakujem za ip, vcera som mala naplane nakupovat a vidis ako som dopadla..
bettynka u dokiho ako? dostala si nejake lieky?

violoncielka
3. nov 2009

janulka o dva mesiace idem na kontrolu a potom mi povie dalsi postup 😉

janula.k
3. nov 2009

o necele dva mesiace rodim, tak to ubehne ako voda 😉 dufam, ze jediny dalsi mozny postup bude snazilkovanie o sto sest! 😉