Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
19. nov 2009

kaki, supeeer, teším sa z teba 🙂 len nie že tam spravíš dieru v podlahe, ked budeš dupať 😵

kaki
19. nov 2009

Riska, ešte uvidím či spravím dieru 😀
A vlastne: načo je tete gynekologičke podlaha 😀 ?

margarita
19. nov 2009

kaki, uzivame, uzivame...prave tu bola nas pozriet rybka s rybiatkom...vyzera vyborne - teda rybka, rybiatko cez sveter nebolo vidno 😀
muska - nastastie sa Kiki po hodine cumakovania zvykne unavit, tak ju sklopim a pospi si, tak hodinku aj viac, ako napr.dnes.
riska - len Tebe kvoli som na dnesnej obchodzke robila nejake foto sportiakove, ked tak nadherne svietilo to slnko, tak snad nebudu prepalene. este tak najst mm cas, aby to tam hodil a stiahol do pc a nejako ich upravit a aktualizujem albumy. No odkedy mame preinstalovany ten nas pc, tak uz neviem ani kde co mam a ake programy na to pouzit...asi som stara konzerva zvyknuta na trapny Windows 😎

riska
19. nov 2009

margi, je mi cťou, že len kvoli mne si fotila 😀 😀
a ja som tiež za windows a nie tie nové vymoženosti, čo mm nainštaloval do PC 😉

margarita
19. nov 2009

este toto som xela: kaki, ak nespravis dieru u gynekologicky, tak ver tomu, ze raz spravis dieru do sveta 😵

a s tou podlahou mam taky slahnuty napad : ved keby gyn. namiesto podlahy tam mali taku tu montaznu jamu ako su v autoservisoch, tak by sme my zeny nemuseli nikam hore lozit na kozu, ale oni by zliezli dolu a hotovo 😀 pozor, na tento napad ma priviedla kaki svojou logickou otazkou 😉

riska
19. nov 2009

kaki - predsa na to, aby po nej pacientky mohli dupať nôžkou 😉

margarita
19. nov 2009

riska - kvoli Tebe cokolvek 😉

riska
19. nov 2009

marg, to mysliš tak, žeby sme neliezli na kozu, ale rovno do jamy? 😀 😀

kaki
19. nov 2009

No vy ste super 😀 😀 😀

kaki
19. nov 2009

Ja mám pocit že leziem do jamy (jamy levovej) keď tam idem 😉 😀

margarita
19. nov 2009

riska, nieee, to gyndaci by si vliezli do jamy...aspon by sa nemohli stazovat, ze ich bolia krize alebo tak, najma ti vyssi 🙂
kaki, jasne, ze sme super, ved to sme od Teba odkukali 😖

mne tak sibe, to asi, ze som s tou nasou rybkou bola...ked ja sa vzdy tak hrozne tessssiiiiim, ked niekto, co mal problemy s tehu, je uspesne pred cielom...velmi to vsetkym prajem a tak som teraz taka vytesena 🙂

kaki
19. nov 2009

Margi, myslím že vy nemusíte obkukávať odomňa. To ja mám čo obkukávať od Vás 😉 😵 Aj budem a budem obkukávať aj dupať a aj všetko. 😀

Ja sa nevzdávam.... Ja som predsa bojovník 😵

rybka13
19. nov 2009

no margi, tak vlastne Ti sibe koli mne??? 😀 😀

inak dievcata, kiki je super vychovane male dievcatko, co krasne spi v sportiaku, krasne papa, sprava sa ako dama a pekne sa vie zahrat, no skratka zlaticko usmiate 🙂
Tak som rada, ze som tento vylet zvladla a este nam margi a kiki pozicali 2 super overaliky na zimu, tak rybiatko ma uz teraz fakt vsetko co potrebuje 🙂

doki v poradni nam neurobil utz, vraj staci v decembri. Ale tvaril sa, ze vsetko vyzera ok, som este zatvorena na 'spicku prsta' co je ok, cize sa neotvaram a este nerodim 😉
Pytala som sa ho ci sa rybiatko nemohlo otocit, lebo teraz ho citim paradoxne viac hore pod rebrami a on ze jemu sa zda, ze je ok hlavickou dole.
No, takze dalsia kontrola o tyzden 😉 takze Danku uz asi nedobehnem 😀

kaki, podaj potom spravicku na com ste sa s gyndoskou doho..

elizka, riska, ahojte 😒

rybka13
19. nov 2009

muska aky darcek si mala vybrala? 🙂

riska
19. nov 2009

rybka, super správy 🙂
sa čuduješ, že je kiki dobre vychovana? ved to je vplyvom krstnej mamy 😀 😀 😀

kaki, už sa teším, ake spravičky podaš v pondelok 😉

rybka13
19. nov 2009

riska, ahaaaa, tak tak je to? 😀 to margi potom len hraje formu, ze je super matka 😀 😀

riska
19. nov 2009

jasne 😀 a zo mna taha rozumy, no chapeš, ved 8 rokov na ZŠ urobí svoje, čo ona s tými jej vysokoškolákmi 😀 😀 😀
a ty si nakupila tie veci v HM? lebo ja som tam raz išla kupovať niečo kamoške, ale take miniveci tam vtedy neboli, len pre vačšie detičky

rybka13
19. nov 2009

su v H&M malinke veci ale malo... ja som vela veci dostala od sestry, dalej mi sesterka kupila v UK vela, tam je to lacnejsie a nieco som aj kupila tu... v H&M alebo Mothercare, C&A ale fakt malo...
a nieco mam pozicane od kamosiek, napr. dnes som od margi doniesla zopar veci 😀

rybka13
19. nov 2009

jeej prave mm dorazil s kocikom, tak to sa idem mrknut ako to vyzera nazivo 😀 dufam, ze rovnako dobre ako na nete 😠

margarita
19. nov 2009

tak aby bolo raz a navzdy jasno,
vtipna som po nasej kaki 😉
sibe mi vdaka nasej rybke 😉
a takmer som vyhrala titul Matka roku 😀 pod riskinym dobrym vplyvom...

no este, ze vas mam, VS 😎 kde by som bola bez vas??? 😀
Mam vas vsetky moc rada a myslim na vas 🙂

carmenuska
19. nov 2009

Ahojte, tak som tu, dlho som to bez vas nevydrzala. Bola somarina si mysliet, ze ked tu nebudem, nebudem na to mysliet. No uz tu moju krizu nechcem rozoberat, ta je v poslednej dobe stale.....mm nechce tu adopciu.... ☹ mame hlupe obdobie aj v nasom vztahu, tak na snazilkovanie sme sa vykaslali. Asi by mi bolo treba dat na zadok niekedy....Co tu nove? Ako to vsetko dopadlo s Betty???Najde s aniekto, kto mi tu vsetko zhrnie? Inak medzicasom som bola na hemoske, poslal ma tam moj lekar ci nemam trombofiliu, ani neviem co to je, tak teraz cakam na vysledky.....Inak nic nove, uz nestimulujem, mala som len 2 cykly, ale teraz na poslednej folikulometrii /bez liekov/ som mala 3 foliky 20mm na 10 dc- co bolo vyborne, ale nic z toho nebude, koli tej situacii u nas doma. To by bola ina sila, lebo snazilkovanie bolo len raz. A kto uz porodil??? 🙂 🙂 🙂

smejka
autor
19. nov 2009

pozdravujem vas vsetky....zajtra na nas myslite prosim 😔

margarita
19. nov 2009

Carm – som rada, ze si opat tu medzi nami. 😉 Ved to, to, na veriace snazilky sa vytvara silny navyk – ja by som o tom vedelaaaaa rozpravat 😀 😀 😀 . A nie je na obzore aj nejake to uzmierovanie sa ? To by ste mohli zase tak plynule prejst do snazenia...

Trombofilia je svina 😖 – mam tu cest ju mat, rovnako ako betty, riska a janulka. Moze sposobit potraty,casto este v uuuuplne rannom stadiu embrijka, tak super, ze Ta tam lekar poslal, lebo mne vraveli, ze mi to urobia az ked potratim do tretice...vdakabohu som to nestihla 😉

Nasa hlavna zhrnacka je tu sice kaki, ale kedze ma vela roboty, skusim ju pre tento raz zaskocit...urcite bude velmi zaskocena... 🙂

danka uz asi niekde predychava kontrakcie, a mozno je uz Klarka aj na svete, len my o tom este nevieme, tak na nu preventivne stale myslime 😉

janulka je s babetkom v poriadku

kaki sa chysta vydupat si nejake vysetrenia u gynekologicky

skorki mala nedavno 18 a nepochvalila sa 😝

riska ma hormony ok,co je super,lebo uz ju strasili, ze ma zvyseny prolaktin ci co...no asi niekde zamenili vysledky alebo co 😎

rybka – vyzera dobre, chysta sa pomaly rodit, vsetko uz ma nachystane, aj idealne terminy porodu vybrane 22/11/2009 alebo 29/11/2009, potom 02/12/2009 alebo 09/12/2009

betty je v nemocke, lebo krvaca,ale uz bolo vidno aj srdiecko, takze je isto tehu 😉

elizku prehanaju francuzski auditori 🙂

muska – prazdninovala u babicky a teraz maju doma londynsku hmlu 😕

seka – bojuje so vsami ☹ u dcerky dlhovlasej

lenkove – dufa v predcasny porod, ale este sa nic nevie 😎

violoncielka – pecie s mm tehly 😀 😀 v tvare chleba

azalke je po laparke divne blbo 😒

lucettka sa tu mihla a len nas pozdravila

maria – ma oboch chlapcov chorych a u Filipka podozrenie na autizmus 😢

darla sa tu uz par dni neukazala, tak neviem, co ma nove

smejka - myslime na nich a tie ich peripetie dievcatkovske

suzzika nestiha citat, tak toto zhrnutie je aj pre nu 😉

a nasa Kiki je uz v sportovom kociku, trenujeme v nej sportoveho ducha a pozorovaci talent.

skorki
19. nov 2009

Ahojte,

Smejka, a co Vas caka? Jasne, ze budeme mysliet!

Carm, je mi luto toho, co prezivas. Aj tej krizy...Asi tym vsetky prechadzame rovnako. Aj ja som si uz davala povinne pauzy. Niekedy som mala aj ja pocit, ze ma ta tuzba po dietatku nici, ze mi odobera energiu, ze mi vnasa do zivota len problemy...Je to tazke odosobnit sa a nedrzat to stale v podvedomi. Myslim aj na Teba, nech kriza rychlo pominie. Ale je super, ze Ti dr. potvrdil 3 krasne foliky 😉 ved bez stimulky je to uplna parada.

Dievcata, zdravim Vas a prajem dobru noc. 🙂

skorki
19. nov 2009

Margi, mala by si pisat knizky 😀 😀 😀

skorki
19. nov 2009

Ozaj, co je s nasou Azalkou? Ozvala sa niekomu po tych problemoch, co mala? 😕

margarita
19. nov 2009

dobre skorki, ked hovoris, dam na Teba a zacnem pisat.
Pre zaciatok by som mohla nejake modlitebne alebo aj vkladne....uvidim, co bude viac vynasat 😉

carmenuska
20. nov 2009

Dobre rano, my mame v skole chripkove a ked mozem spat kolko chcem, naschval to nejde.... 🙂 Margi dakujem za zhrnutie, nejdem na kazdu reagovat, lebo by som pisala do zajtra. Iba k tejk nasej manzelskej krize- nie je az tka hrozna ako to mozno z mojho prispevku vyznelo, ale na to ako fungoval nas vztah donedavna sa to velmi zmenilo. Ale vcera sa to kusok niekam pohlo, tak dufam ze to bude lepsie. Necham vsetko na isty cas tak /adopciu/ prestanem o snazeni uplne rozpravat a nech zacne mm vyymslat ze co dalej. On si totizto naivne mysli uz 2,5 roka ze stale budeme mat svoje vlastne a caka....Keby som sa do toho nepustila, etse ani len hormonalny profil by som nemala urobeny.....
A Margi- tie vysetrenia na hemoske boli robene tak trosku po znamosti /ten moj gyndos je kamos mm a uz aj moj 🙂 /Vraj je to drahe, preto a to robi az po potratoch, ale neak to uz urobil. On si stale mysli, ze ju mam, lebo uz sa mi viackrat stalo- ak si pamatas som to tu pisala, ze mi meskala ms tak dni a potom som tak krvacaal, ze som bola na pohotovosti....preto si to mysli, ze ci neslo o potraty v uplnych zaciatkoch. Viac o trombofilii neviem a dufam, ze ani nebudem musiet o nej nic studovat.
vsetkym krasny den a myslim hlavne na Betty a Danuskau- tie to asi najviac teraz potrebuju. A ved sa mi staci pozreit na Betty- ake mala problemy, zevraj nemala ovulaciu....a nakoniec otehotnela 🙂 Co z toho vyplyva? Bohu nic nie je nemozne..........................pekny den

seka
20. nov 2009

babýýýýý, piatoooooooooook.....konečne! ináááááááč mne to tak strašne rýchlo letí, že registrujem len piatok a nedeľu....

margi ďakujem ti za zhrnutie, aspoň som zas trochu v obraze...o Danke a Klárke ešte nič nové nevieme? dúfam, že všetko dobre dopadne alebo už aj dopadlo a už sa na seba usmievajú... 🙂

náš "boj so všami" pokračuje ďalej, obe dievčatá sú doma celý týždeň, pomaly tie malé príšerky ničíme, alebo teda viac menej už len ich pozostatky......ale je to strašné, a nechápem že to niekto nechá tak a vôbec nič proti tomu nerobí.... 😠

všetky vás pozdravujem a držkajte sa....

muska30
20. nov 2009

ahojte,
moja mala je uz zdrava, chodime aj na prechadzky, ale do kolektivu ju nechcem brat, aby nechytila zasa daku virozu 😒 a darcek na Vianoce este stale vyberame, pacia sa jej babiky, aj hojdaci konik 🙂 ale mame kopu hraciek po synovi, hlavne auticka a plysakov mame dve plne krabice 😉

carmenuska,
pekne prazdninuj a oddychni si, Tvoj manzel stale veri, ze sa Vam babo podari, mozno potrebuje cas, aby prijal navrh s adopciou 😉

seka,
tak vsi Vas stale trapia 😠 tak nech rychlo zaberu tie specialne sampony 😉