Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

darla27
7. dec 2009

Mimmi tiez by si mala podobny postoj keby si niekolko rokov nic ine neriesila len otehotnenie.
Mne tiez casto krat dosla trpezlivost a bola s nervami v koncoch a fnukala,ale viem ze takto si aj tak nepomozem.
Posledne sa ma moj gynekolog pytal kolko este vladzem bojovat s nasimi specialnymi, mozno imaginarnymi diagnozami. 😀 No a ja ze do otehotnenia. 😀 😀 😀
Tú pesnicku veru nepoznam, a to mam aky, taky hudobny prehlad. 😉

mimmi77
7. dec 2009

Darli, máš môj obdiv. Ak sa smiem spýtať, ako dlho sa snažíte a koľko máte rokov?

tá pesnička je z muzikálu Evanjelium o Márii 😎

bettynka222
8. dec 2009

ahojteeee 🙂

vcera bola poradna a nase babtko nam normalne zatancovalo 😀 😵 potom hodim aj foto. pocujte babulky, mam otazku. dr ma posiela na morfologicky cunderlikovi vraj aby mala istotu...akoz eaku istotu? co sa tam zisutje? ak tam ide o postihnutia, tak j ana potrat ajtak nepojdem, tak aky to ma vyznam? 😕 😔

carmenusik len sa pekeni modli amrtu a neboj, zazrak pride 😉 a ktomu spineniu...s tym som mala vecny problem. ty si to mavala aj predtym? nemas nahodou rozhadzany csklus po clostile?

margi to je dobre 😀 moje ma zatial vsetko v rovnakom tyzdni, ale mozno sa este rozhadze 😀

jani dakujem za lizatko, take lubim 😀 a ty si bola vcera u stefnaikovej? lebo ja tiez. a o kolkej? ja o pol jednej, ale nevidela osm ta tam 😕

mimmi drzim palce s domcekom

darlusik, elizka, lenuska a smejuska, kaki, muska, azalka, seka, riska a vsetky ahoooooj 🙂

skorki
8. dec 2009

Ahojte babulky,

Darla, Mimi, ako ste si vcera vecer porozpravali - normalne mam o Vas vacsi prehlad 😉
Betty, to je super, ze je babatko ok. Na fotku sa tesim 😉
Lenka a aku pracu teraz dokoncujes? A mm chripkuje? 😖
Ja dnes rano cakam, kym nam neotvoria postu - cakame surnu zasielku 😉 , tak si mozem uzit kludne rano, s kavou pri pocitaci - skoro ako cez vikend.
Som trosku nervozna, asi skocim za dokim. Stale ma boli podbrusko - /najprv som si myslela, ze koli ms, ze je to asi normalne - ale po laparke mam akysi divny cyklus. Krvacala som dlho a velmi vela, teraz tie bolesti... 🙄
MM je na sluzobke. Dnes vecer sa vrati, tak sa tesim 🙂
A tot vsjo...tak si uzite pekny dnik...Pa

seka
8. dec 2009

ahojte, kočky. 😎

čo je nové s rybkou, vie niekto niečo? 🤐 rybiatko je už na svete? či sa mu stále nechce? 😕

janulka, ďakujem za deku? 😉 čím som si ju zaslúžila? čo ti moje meno pripomína deku? ináč asi ho budem musieť zmeniť, lebo mm ma zaň stále džubká, že prečo som si také vymyslela, že je to také "tvrdé" meno! no čo ja viem prečo som si také dala, jednoducho ma to vtedy napadlo a hotovo. možno ho raz zmením, ale foto nechám, aby ste boli v obraze......

margi-ako sa darí s projektom?

carm, kaki, a všetky informujte nás o výsledkoch....

a všetky pozdravujem....dnes je škaredý upršaný deň.a ja by som tááááááááááák spalaaaaaaaaaaa 😲 😲 😲

kaki
8. dec 2009

Ahojte 🙂
Chcem Vás povzbudiť..... nevzdávajme sa, snažme sa ďalej.
Nebojme sa, Boh vie čo robí.... Aj ja si poplačem, sem tam sa pýtam - prečo práve my, sem tam neverím v úspech....
Ale chcem napísať, že mne najlepšie pomáha povedať: "Bože Ty vieš prečo, kedy a ako. Daj mi prosím silu aby som prijala Tvoju vôľu."
Ono sa naozaj v každej fáze života dajú nájsť chvíle v ktorých je jasne vidieť Božie konanie, jeho silu a lásku.
Viem ze všetky tu túžime po dieťatku (nie len to nás spája).
Nikto nechce aby sme sa svojich túžob vzdali, ale bolo by super, keby nás naše túžby priťahovali k Bohu a nie vlievali do nás beznádej.
Boh naozaj vie čo robí. Stojí pri nás a miluje nás.

Teším sa a ďakujem za Vás.
Všetky ste pre mňa obohatením.

mimmi77
8. dec 2009

KAKI, krásne píšeš, tie slová mi veľmi pomáhajú 😔
Ja už sa nemodlím vôbec za to, aby sme mali dieťa, ale o to, aby som mala silu prijať tú situáciu. Lebo úplne cítim, ako mi to uberá zo života a nie som schopná venovať sa ničomu inému ☹
Ale nejako sa mi nedarí, aby ma moje túžby priťahovali k Bohu a nie vlievali do mňa beznádej. Možno trošku áno, ale ide to akosi dosť pomaly.
Neviete náhodou niekto odporučiť nejakú knihu, ktorá by mi v tom pomohla? 🙂

Inak, dnes som volala do CAR kvôli IUI a povedali mi, že to mám odložiť. Som v podstate dosť rada, lebo som sa bála možných komplikácií práve cez vianoce 😒

riska
8. dec 2009

babulky, mame POHOTOVOST, pisala rybka, babenku klesaju ozvy, tak jej začali vyvolavať pôrod, modlime sa, nech ich ma Panna Maria pod svojim ochrannym plaštom

kaki
8. dec 2009

Rybka je vďaka Bohu na správnom mieste.
Modlím sa modlím.........

seka
8. dec 2009

riska, ja že ideš s dobrými správami 🙂 ....a ty takto! ☹
modlím sa samozrejme za rybku a rybiatko......daj vedieť, keď bude neičo nové! 😨

kaki
8. dec 2009

Al Lucettka sa modlí 🙂

kaki
8. dec 2009

Rybkaaaaa poriadne tlač. 🙂

janula.k
8. dec 2009

ahojte, az teraz sa dostavam k pc, velmi som zvedava na Rybku a verim, ze ju ochrani Neposkvrenena Panna Maria 😵
My sme mali vcera poradnu, dr. mi posunula termin na 23.12, ze to je najskorsi termin. Ale..chcela som sa s nou dohodnut, ze ma odrodi ona a ona mi povedala, ze robi len do 23.12, potom ma cele sviatky dovolenku...ja teraz neviem co mam robit..za akym porodnikom ist..kto bude mat vtedy sluzbu alebo co..
Ale co je najdolezitejsie, malinky je v poriadku, prietoky ok, krcok skrateny na 1cm a som otvorena na jeden prst..tusim tak je to tam napisane.
Bettynka, ja som tam prisla o desiatej a odchadzala som pred pol jednou 😀 😝 aj som sa pozerala ci tam nesedi nejaka ukecana blondina, ale nikto taky tam nebol 🙂

a s tymi darcekmi od Mikiho ja nic nemam..pripadne reklamacie adresujte jemu 😝

janula.k
8. dec 2009

a Bettynka, aj ja som bola u Cundrlika, aj Rybka..mna tam tiez poslala moja doktorka, mala som taky isty nazor ako ty, ale nakoniec som aj bola rada, ze som tam bola a ze som vedela, ze babatko je v poriadku..on pomeria vsetky kosticky a vyluci downa napr.. a robi aj krvne testy..Ale je to na tebe, nic sa nestane ked tam nepojdes..aj tak ti budu o chvilu robit AFP testy. 😉 A aka je Stefanikova? nakoniec budete aj kamosky a este ta aj odrodi 🙂

bettynka222
8. dec 2009

ahojte 🙂

skorki ked ta boli brusko a mas divny cyklus, tak urcite chod k dokimu. ajked to mozno nic nebude, tak lpsie ako keby si si potom mala vycitat, ze si nieco zanedbala, ze?

kaki krasne si to napisala 🙂

rybka drz saaaaaaaaaa

janulcek ale ja som rysava blondina 😀 vidis a za to,z e sme sa nestretli moze moj mm, lebo on to doplietol. dr nam kazala prist do pol jednej a on poculz e po pol jednej 😀 inak ked ti mozem poradit porodnikov: reseta, strba (ale ten chodi do nemocky len stvrtok, lebo inak ma ambulanciu mimo nemocky), cech, havlikova, hlavek - sice mlady, ale sikovny, odbornik na kliestovy porod, meria asi dva metre a myslim, ze ma tolko sily, ze babo z teba vytiahne nech by sa dialo cokolvek 😉

kto urcite nie: tothova - prilis mlada, nema este potrebne skusenosti

anesteziolog, ktory je naj naj naj: rasto gajdos. vsetci si ho pytaju. ja som ho mlaa pri kyrete

no steanikova je teraz fajn, ale vies ona byva naladova a ako som pisala, neznasa, ked sa pacientka boji, to hned zacne vyryvat. ved julinka by ti vedela rozpravat...a mnohe rodicky, ako aj baby co u nej boli na kyrete tiez...ale teraz je na mna mila, tak som rada. ale zas hram sa pred nou na tvrdacku
😀

seka meno je ok....doteraz ma nenapadla nijaka vrazedna suvislost, az ked si to spomenula 😀

janula.k
8. dec 2009

Bettynka, ono ja si myslim, ze v TT su v podstate vsetci dobri porodnici, ci nie? Tothovu nepoznam.
A kedy ides zas do poradne? Inak super, ze tvoje babulatko je ok 😵 aj krv ti kontroluju? vsetko ok zatial?

janula.k
8. dec 2009

Nijake spravy od Rybky? Inak tusim pisala, ze v utorok nechce rodit, ze tam nebude jej doktor...tak dufam, ze je v dobrych rukach.. 😔

bettynka222
8. dec 2009

idem 28.12. a uz som volala aj to cunderlikovi a som objednana na 22.12. super termin...ked si predstavim to sialenstvo na cestach 😝

janula.k
8. dec 2009

Bettynka a to v ktorom tt uz budes toho 22.12? Tusim sa tam chodi len do ukonceneho 13.tt, potom su uz vysledky skreslene.

bettynka222
8. dec 2009

al eneboj, ved ja som teraz 10+3 tt a vtedy budem 12+3 tt amoze sa ot presne do konca toho trinasteho tyzdna. inak to ked budes rodit v TT, to ta mozem prist pozriet 😀

janula.k
8. dec 2009

jaj vsak keby si si uz konecne dala do pasu v ktorom tt si, tak si to vyratam aj sama 😠 😝
Jasne, ze ma mozes prist pozriet a mozes mi doniest aj vianocneho kapra a salonky, lebo dr. povedala, ze tento rok nebudem na vianoce doma 😉

bettynka222
8. dec 2009

no volaco ti prinesiem, ale ci to bude ten kapor veru neviem 😀 ach ked ja sa bojim dat si tam tie tehu tyzdne...ty si si´ich tam dala kedy?

janula.k
8. dec 2009

bez kapra ani nechod 😝
ja som si tie tt do pasu dala v 6tt 😉 ale ako chces, ved mozes pockat este..hlavne, ze si tehu a ze babatko je v poriadku..a uz mas aj tehu knizku? Ja som ju dostala az v 12tt.

bettynka222
8. dec 2009

ano uz mam knizku aj testy vvsetky mozne porobene. sa sestricka cudovala ze som 11 tt a ziadnu nemam 😀 ale babo je uz 12 tt 😀 no a dali by mi ju aj skor, ked som odchadzala z nemocky, ale este som nevedela, kam budem chodit do poradne. mal aosm chodit eliasovi, ale ten ma hned nasmeroval naspat do nemocky. a asi to je aj lepsie, lebo jeho cudna sestricka ma k nemu nikdy nechce pustit....pisla aosm ti ip

suzzika
8. dec 2009

Ahojte 😵
Ako hľadám tak hľadám, ale že sa včera Indzes narodili Veronika a Natálka tu nikde nevidím. Viete to či nie?

kaki
8. dec 2009

Suzzika teraz už vieme 🙂
Ale teraz má rybka tažké chvíľky... Tak sa modlíme za Rybku +1 🙂

riska
8. dec 2009

som posol dobrých správ 😵 emka je už na svete 😵 😵 😵

sprava od rybky: eminka sa narodila cisarskym o 14:00, ma 3070g, 50cm, je krasna, dufam, že aj zdrava, este tu nebol doki. ja sa nesmiem hybat ešte, dufam, že sa skoro dam dokopy, vdaka všetkym za modlitby

tak emke aj jej maminke blahoželame, tešime sa z dalšej princezničky a nech ich obe žehna Pan 😵 😵 😵 😵 😵

darla27
8. dec 2009

Caute tak rodime s Rybickou? Urcite to dobre dopadne a este dnes nam da Riska vediet ze su obe v poriadku. 😵
Myslime na teba Rybi !!!
Ahojte Betty, Skorki, Riska, Kaki, Seka, Janula a nasa nova mimi. 😉 Samozrejme aj vsetky ostatne.
Mimmi ja som vcera uz zalahla, tak sa ospravedlnujem ze som uz neodpovedala.
Kaki krasne slova, aj ty si pre mna velkym obohatenim ako sa dokazete nad tieto tazke situacie povzniest.
Janulka tak babo bude mozno vyslovene vianocny darcek. Uz ste mu vybrali definitivne meno?
Bettynka caues, konecne som ti odpisala, mne to prislo aj vtedy, len som akosi zabudla odpisat.
Uz ste dnes boli v kostole? 😕

kaki
8. dec 2009

Supeeeeerrrr Rybka GRATULUJEM 😵 🙂 😵

lenkove
8. dec 2009

nie, Suzzika, netusili sme to! 😀
som sa prisla pozriet co je s RYbkou a tu este aj taka novinka 😉