Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

darla27
5. jan 2010

Takze este raz: gratulujem vsetkym k meninam aj k narodeninam- aby som na nikoho nezabudla,
tak radsej hromadne.
Riska ahoj, uz aj citis pohyby? Vianoce museli mat pre Vas tento rok uplne inu atmosferu, ked uz cakate babo, ze?

Smejka ako sa bude Vase dievcatko volat?

mimuska77
5. jan 2010

Smeji v chem.podniku a mám poobednú a končím 22:00 🙂 🙂 🙂

lenkove
5. jan 2010

ahojteeee!!!
ja blahozelam Andrejke, nech ju zehna nas Pan svojou milostou, posilni tam kde potrebuje a chrani tam kde treba.
nase Kaki, nech ju Pan zahrna svojou milostou, nech jej ukazuje cestu a pozehnava. A obom vyprosujem milost byt mamickami 😵 😵 😵 😵

Myslim aj na Kitty, nech je zdravucka a nase deticky, nech dobre papkaju a nic ich neboli.. moje statocne mamicky 😵

ja sa mam dnes o cosi lepsie, vztahy sa tu trocha upokojili, aj ked so synovcom si az tak nerozumiem, dnes ma chcel zastrelit 😉 😅 pre nic, za nic, nechcela som sa nechat otlkat, ach ti chlapi 😝

a k zariadovacej teme, dnes sme si dali robit postel a bratova manzelka mi pripravila dve krabice veciciek pre moje dievcatko 🙂

a Akzuzs ja nahodou presne viem, kde je KNM my tam mame byt 😀 😀 ten co teraz zariadujeme 😉 Pan mi ta poslal do cesty, normalne neveriiiiim 😵 😵 😀 😀 Pane, ty si ale srandista 😀 😀 😀

smejka
autor
5. jan 2010

lenka konecne ta tu vidim 🙂 ...dakujem 😉
mimuska ja som tipovala zdravotacku 🙂 ..fiha a co tam robis?...az ti to rychlo zbehne 😅
darla bude sa volat tak ako sa vola....rozhodli sme sa nemenit meno kedze krasne reaguje na to svoje

lenkove
5. jan 2010

baby,
ak ste tu, rychlo kuk do albumu 😉

rybka13
5. jan 2010

Babulky, myslite na nas, Emulka ma teplotu (zatial iba 37,5) 😒 a soplik.. chudatko vidim ako dycha pusinkou, ma ju stale otvorenu a nostek upchaty 😔 a dost place ☹

smejka
autor
5. jan 2010

lenka krasnucka je 🙂 .....budete pekna rodinka 🙂

lenkove
5. jan 2010

Smejka,
dakujeme 😵 😵 ja viem, vsetky deti su krasne, ale to nase NAJ krajsie 😵 😀

smejka
autor
5. jan 2010

rybka len odsavat a odsavat sopliky....aby sa jej nezapalili uska a aj mohla lepsie dychat...ak mas nasivin kvapkz tak na vatovu stetocku a povytierat nostek....no nasivin ten pre malinke deti.....neboj zvladnete to.....ja viem ze vas caka krst....

darla27
5. jan 2010

Smeji ja ze je este malinke babo, to je jasne ze ked uz je zvyknuta na ine meno, nebudete to menit. 😉
Lenkove, juuuuuuuuj, malinka je krasna, velmi Vam to prajem, nech uz ste spolu.
Rybka, takze predsa sa tie masove navstevy odzkadlili na Eminkinom zdravi ☹ , drzte sa. Odsavacku soplikov mas?
Takemu malemu babenu sa mozu vobec davat nejake nosne kvapky? 😕
Inak Emminka je prekraaaaaaaaaasna ! Aj ja chcem taku!! 😵

smejka
autor
5. jan 2010

lenka ved napis o tvojom hniezdeni...prosim
ja chcem sa navnadit tvojou atmosferou 🙂
darla ona bola babo....na zaciatku nasho zaujmu mala 4 mesiace......no natahujeme sa a v decembri mala rok 😒 ....ale plan bol ze sa bude volat Lucinka 😉

lenkove
5. jan 2010

Smejuska
pre babatko nekupujem nicovate nic.. este sa bojim.. obzerala som kociky, autosedacky.. nad vecickami mi srdiecko pisti, ale pockame.. uvidim, co mi da svagrinka a potom dokupim.. teraz popri zariadovani je kazda korunka draha..
a bytik iba prerabame, dnes sme si vybrali obklad do kuchyne, bude ale az o tyzden.. vsetko sa bude robit, az ked bude mm na sluzobke, iba prerobia trosku odpad v kuchyni, kedze chceme umyvacku.. a potom zavolam ocka alebo bratov.. a este nabytok.. hlavna vec, ze postielky mame dohodnute hadam tri 😀 😀 kazdy nam nuka 😉
inak, meno nechavame aj my, neviem si predstavit ze sa vola inak 😵 my jej menu ale dame iny nadych 🙂 k nasej Malickej sa hodia verse z Izaiasa " A uz ta nenazvu Opustena, ani tvoju krajinu Spustosena, ale pomenuju ta Moja oblubena" 😵 😵 je to nas milacik, nase dietatko 😵 😵 😵 😵

lenkove
5. jan 2010

Rybka
Margi tu stale spomina Vincentku, ze kvapkali malickej 😕 vyzdravte sa

smejka
autor
5. jan 2010

lenka krasne si to napisala 🙂 ..."moja oblubena"...
jaj ty sa strasne tesis 😵 ....ja s tebou 🙂

riska
5. jan 2010

lenka, ja som už babo nestihla 😔 ale nevadi, určite je krasna 😵 😵

rybka, len odsavajte, nech ste do krstin fit 😔

smejka, ak sa pohlavie neukaže buduci týžden na poradni, tak 20. idem na morfologicky utz a tam to vraj už vidno na 100% tak potom môžete tipovať 😉

ozaj, aj vam ide teraz večer tak pomaly MK ako mne? normalne zostarnem, kym sa mi tu niečo načita 🙄

smejka
autor
5. jan 2010

riska to sa ani neoplati cakat 😅 ....preto idem ta het 🙂 ...na moje sviatocne zelanie vecer bez telky 😉
kristinka emka vyzdravte sa.. 😲

riska
5. jan 2010

smejka, moja reč...na nervy je to 😔 aj ja idem off
margi, to IP čo sa chystam už 2 dni ti napisať, tak až zajtra

lenkove
5. jan 2010

no tedaaaaaa a mne zmazalo dlhy prispevok, no tedaaaaaaaaaaa 🙄 🙄
tak papa

maria1610
5. jan 2010

ahojte 🙂 v prvom rade vsetkym pozehnany rok 2010 - kazdej z Vas to, co najviac potrebuje a tiez to, po com kazda z Vas najviac tuzi 🙂 A samozrejme hojnost milosti specialne pre kaki, danku a smejku 😵

rybka, Eminka je prekrasne babatko 😵 - mrzi ma, ze ste prechoreli, u nas, ked boli chlapci malinki a mali nadchu zaberal zvlhcovac vzduchu a kym sme ho nemaĺi - mokra plienka alebo plachticka cez postielku - samozrejme treba davat pozor, aby ju nejak nestrhla na seba

akzuzs
5. jan 2010

Ahojte všetky oslávenkyne 🙂 Bohne nach vás všetky požehná a ako povedal raz náš dekan keď bol u nás, prajem vám aspoň tri deti a aj viac. Viac detí, viac požehnania, viac milostí a hóóóóóóóóóódne starostí. No vám prajem všetko okrem tých starostí, tie môžu počkať.

Lenkove máš IP a aj Carmenuska. Skutočne je Boh véľky srandista. Včera som akurát hovorila mm, že môžme naozaj len s pokorou ďakovať, že sme sa narodili alebo získali kresťanskú vieru a nemuseli sme ju hľadať. Je to niele požehnanie a dar, ale aj véééééééééééľke uľahčenie. Asi budu so mnou všetke súhlasiť, že s Bohom a svätými to naouzaj ide nielen ľahšie ale aj šťastnejšie. Juj aká som rada, že sa môže o Ňom porozprávať, lebo ja o ňom strááááááááááááááááášne rada hovorím, okrem iného, lebo ja som zasa strááááááááááááášne utárana. Mama hovorila, že som sa mala volať Rebeka. Som ticho len keď spím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale nie!!!!!!

Rybka, to je teda!!! Aj prcek býval často prechladnutý. Dávala som mu do postieľky keď spinkal mysku s vriacou vodou a tam som dala trocha kamiliek a aj morskej soli. A čo najviac odsávala soplíky aj s vysávačom. My sme totiž museli mať stále čistý noštek, lebo keď sa narodil, tak mal upchaté očné kanáliky a bolli sme 2x na preichovaní a aby sa to upravilo , musel mať vkuse čistý noštek a keď prišla nádcha 😖 A dávaš niečo od teplotky? Chúdiatko moje, budeme sa modliť 🙂 To zvládnete s Božou milosťou

lucetta
5. jan 2010

lenka, nestihla som tvoj album ☹ este ho na chvilku ho pridaj.....
no poviem vam, vcera som sa tak vytesovala ako mam pohodu v sebe,dnes to zas nie je ktovie co, mam vykyvy akjo zena v prechode, ja neviem. aj som si musela dat bechera 😀 vytocili ma nejaky ludkovia a problem je , ze som sa nechala o pokoj obrat..ach jaj. verim v lepsi zajtrajsok....baby, aj ja uz chcem baboooooooooooooo 😎
myslim na chorucke babetka v modlitbe 😉
pekny vecer a zajteajsi trojkralovy den🙂 a vianoce mame za sebou...

kaki , dakujem za zelania a ja sa pridavam, k dnesnym narodeninam zelam Bozie pozehnanie do vsetkych dni Tvojho zivota, chut plnit Jeho plan, chut bojovat, vela lasky, usmevu a najma istotu, ze On sa stara a nikdy neopusti... 🙂 😉

margarita
5. jan 2010

ani ja som nestihla Oblubenu ☹ nevadi, snad ju lenka coskoro prida do albumu uz natrvalo 😉

blahozelam nasej milej kaki k narodkam a smejke k meninam a dodatocne aj danulke k meninam 😵

dakujem za vase modlitby, zatial su len jedny vysledky negativne. ostatne ale budu az v piatok, takze dovtedy davame nejake prasky, B komplex, probioticke kvapky a mame prisnu dietu :
banan, mrkva, zemiak, ryza, kuracie maso. to je, okrem kojenia, vsetko, co Kiki teraz moze.
Tak kombinujem velmi tvorivo a pestro z tohto 3 jedla denne 😀
Ona ma len taku doooooost divnu stolicu, inak nic, takze to bude nejaky virus, len musia zistit aky.

rybka, tie sopliky su blbe, tak skus, co Ti radi smejka, alebo tu moju Vincentku 😉

uz musim, Kitty sa tvari, ze uz snad aj chce konecne ist dnes spat 😉

riska, cakam IP 😎

akzuzs
6. jan 2010

Dobré ránko a pekný trokrálový sviatok!!!

Lucetta, nič si z toho nerob, zlé dni sú na niečo dobré: " Čo Ťa nezabije to Ťa posilný" a s Bohom dvojnásobne. 🙂 A baaaaaaaaaaaabo, to príde.
A ako že sú Vianoce za nami???????
Pred nami!!!!!
O 11mesiacov sú tu ako na koni!!!!!! 😀 Zasa to ubehne ako voda a budeme sa radovať z nových prírastkov pod stromčekom, tak šup šup 😉

skorki
6. jan 2010

Dobre ranko, babulky.
No vcera sa to tu rozprudilo a riadne! Ja teda poprve - gratulujem k vsetkym meninam a narodeninam, nech ste plne pokoja, zdrave a stastne.
Ani ja som samozrejme nestihla Lenkine dievcatko. Ale tooolko radosti ide z tych Tvojich prispevkov, Leni, ze som sa tu normalne usmievala na monitor asi takto 🙂 A mne nejako uslo, ze sa stahujes az do KNM...wow. Neviem preco som mala zafixovane, ze ostavate v BA 😨 Tak nech sa Vam prijemne a dobre zariaduje a ja sa opat tesim na Vase fotky s dievcatkom...Vasou Oblubenou 🙂
Akzus, Ty si ranne vtaca 🙂 to tak skoro vstavas? A si teda riadny optimista - vraj o 11 mesiacov su tu Vianoce opat ako na koni 😀
Margi, no tak snad aj tie ostatne vysledky budu negativne. Ocenujem Tvoju tvorivost, teda, chce to fantaziu z tej "pestrej" palety. A pozdravujem otca. 😉
Riska, ano, vcera som sa pripojila na net aj v robote 🤐 ale len na chvilku. A aj ja uz rozmyslam, koho nosis v brusku. Ci sa nas babinec rozrastie, alebo bude mat Branko partaka 🙂
Rybka, daj vediet, ako bojujete so soplikmi. Dufam, ze je to lepsie a ze trosku ustupili.
Lucetka, ahoj moja. Casto na Teba myslim, hlavne na ten krasny vecer u Vas. Tak, nech Ta pokoj neopusta 🙂
Vsetky partacky z VS /ci pisuce, ci citajuce/ zdravim a pekny sviatocny den zelam. 🙂

riska
6. jan 2010

ahojte, ahojte 🙂

akzus ty si teda fakt vesela kopa, ked sa budete s lenkou a drobcami stretavať, sa nasmejete 😎

emka, kiki - dufam, že vam je už lepšie, aby sa o vas vaše mamičky tolko nebali 😔

inak skorki, neviem, kto ma teraz pestrejšiu stravu - či kiki alebo ty 😀 😀 😝

lucetka, nebooooj moja, babo bude ani sa nenazdaš 😉 ved ty mas v sebe tolko dobra na rozdavanie, tak sa nenechaj o neho obrať 😉

aj ja prajem pekný volný den 😵

akzuzs
6. jan 2010

😀
Skorki, keby som nemusela, tak nevstanem, ale aj tak ráno nikdy nevilihujem, ale takto zavčasu, iba pred skúškou, ktorú mám v utorok a nič na ňu neviem 😀 Ale to nevadí 😎

Riska, mislííííííííííííííííííííííííííííš???????? 😀

Ešte raz pekné a duchovné trojkráľové sviatky!!!!

skorki
6. jan 2010

Ahoj Riska, tak my sme opat raz padli, co sa stravy tyka... 😠 Vcera sme boli pozvani ku kamaratom, a teda popapkavali sme cely vecer vsetko, co prislo pod ruku - slane, sladke...proste vsetko. Ale ved sa opat posnazime 😀 a snad budeme trosku viac disciplinovani.
Idem dovarit obed. Paaa...

skorki
6. jan 2010

Ahoj Akzuzs, a z coho mas skusku?

smejka
autor
6. jan 2010

ahojte 🙂
riska ja som tiez strasne zvedava co ukryvas v brusku 🙂
skorki my sa s dietou startujeme od noveho roka a stale nic 😝 ....aku dietu vy drzite?
akzuzs aj mna cakaju krusne chvile v skole v januari.....ale ked mne sa taaaak nechce 😖 ...ty si este na materskej?
KNM je blizko ziliny.....tak hadam coskoro zacnu i stretka v strede sk 😎
pozdravujem vas 😵

akzuzs
6. jan 2010

No mám dve z sociálneho práva a psychológie a hej som na materskej