Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kaki
13. jan 2010

Ahojte,
tak som sa zasmiala 😀.
Živo si predstavila celé ľudstvo - ako chodíme poobliekaný v alu odevoch, prípadne zabalený do rôznych alumatiek alebo alobalov 😀
Veď to by sme asi už nemali ďaleko od Mikulášov a takých tých fúkaných figuriek 😀.
Dokonca tehule budú vybavené aj Mikuláškym pupkom 😀. Čo viac si môžeme priať?
Margi, toto by sme si mali dať patentovať 😀 Ja vsádzam na veľké projekty, ambulancia ma neláka 😀

Na Vás všetky myslím.... Aj na tie čo sú tu neni, lebo majú iné povinnosti.
Keď vymyslíte kedy a kde sa stretneme, tak mi dajte vedieť ja sa prispôsobím po pracovnej dobe. 😉 Teším sa na Vás 😵

kaki
13. jan 2010

Ale gramatika moja je katastrofálna... 😔

bettynka222
13. jan 2010

Carmenuska mám kamaratku,čo má nedovyvijanu a pootocenu maternicu,zvýšený testosteron, žiadnu ovu a ešte kopec veci a teraz po liečbe (pred ktorou sa odhalili všetky dg) má doma krásne bábätko 🙂 a pri tej zaklonenej maternici sa tuším musí "plodit" zozadu.

Margi ďakujem za vycerpavajucu odpoved 😉 Este doplním slova môjho mm-vonku na nás svietia este aj satelity 😀
a inak existuje ochranné tielko proti elektrosmogu,som ho videla v obchode pre tehotné 😀

Darle som ešte chcela napisat,že v nemocke som bola s babou čo má z prvého ivf jedno dieťa a teraz čakala s iným chlapom zase po ivf dvojky.zostalo jej kopec embryi a ona sa ich chystá nacrok zmrazit ale potom sa už na to vykasle,lebo ďalšie deti nechce.radila som jej nech ich daruje,ale ona že nemôže,veď sú to jej deti.ale keď ich nechá zlikvidovať,tak vtedy to už jej deti nebudú? vidíš aj taký majú ľudia pristup k ivf... ☹

Kaki 😀

suzzika
13. jan 2010

Ahojte bojovnice proti elektrosmogu 😀

dala som si predsavzatie do nového roku, že budem častejšie chodiť k vám, lebo už to potrebujem ako soľ. Začínam si totiž pripadať ako Alenka v ríši divov a tak musím vyhľadávať častejšie spoločnosť rovnako "postihnutých"
Čo tu nové?
Smejuška a Lenočka už majú svoje poklady doma?A čo nejaké nové tehuľky?A s modlením niečo nové /otázka na Kaki 😉 /?
My sa máme fajn, Zuzanka konečne po 2-mesačnej pauze začala chodiť do škôlky a dnes tam bude aj spať 🙂 A Karolínka o pár dní bude mať 1/2 roka tak to zletelo, že ani neviem...A inak všetko po starom, teda aspoň v tom viditeľnom svete...a čo sa toho duchovného týka tak som cez advent prečítala knihu Chráň svoje srdce- od autora Očarujúcej a môžem vrelo odporúčať a teraz už končím Posvätnú romancu - autori dvaja, z toho jeden opäť ten istý 🙂

bettynka222
13. jan 2010

suzzi smejuskine bábätko adoptovali ini ☹ 😢 😠

inak ja teraz čítam knihu modlime sa za naše pocate dieťa. je tam aj kapitola modlitieb pre snazilky 😉
ak sa cudujete tým obcasnym dlžnom a makcenom,tak to ma otravuje počítač 😀 ozaj a môžem ešte ležať na chrbte alebo už nie? som sa to tuším už pytala,tak margi odpovedz 😀

suzzika
13. jan 2010

Betty ak ti to nerobí problém môžeš ležať aj na chrbte...dovolila som si odpovedať... 😉

Smejka to mi je ľúto 😢

Čítaš výbornú knihu Betty- takú aktuálnu, veď každý podľa svojho stavu 😉 A ako sa cítiš inak?

akzuzs
13. jan 2010

Ahojte a požehnaný krááááááááááááááásny dníček ktorý sa už dááááááááááááááávno začal ale ja som vyspááááááááááávala ako šíííííííííííííííííípová Ruženka až do 7:00 😀 😀 😀 😀 😀
Tak tie moje nešťastné skúšky, s PSYCHO. som dostala A ale som aj odpisovala, lebo som ju moc nevedela, lebo som sa riadne drvila právo. Psycho. máme len tak ale to právo je štátnicový predmet tak preto. A hááááááááááááádajte čo z práva?????????????? NIČ!!!!!!!!
Ta skúšajúca totiž nedošla, lebo vraj kôli 4 sa jej to neoplatí 😠 Ale čo už jedna ktorá bola od ďaleka sa normálne rozplakala, lebo tam išla len kôlii tomu 😢 Normálne mi jej bolo ľúto tak sme ju tam utešovali. 🙂
No čo už aj horšie veci sa stávajú, lem ma to trochu mrzelo ten jej prístup, že nedala ani vedieť,( teda emailom neskoro večer a ja som ráno cestovala a ani ma nenapadlo sa tam pozrieť)tiež som dva týždne vstávala o 4:00 lebo som pracovala občianský zákonník a občianský súdny poriadok a včera som bola na nohách už o 3:00 aby som si to zopakovala. A nič ☹ Ale ja si zasa vravím, že Boh to zariadil tak lebo nič nieje náhoda, možno by som dostala okno alebo by som sa sekla, alebo čo ja viem. Takto to malo byť 🙂
Ďakujem za modlitby 🙂 Véééééééééééééééééééééééééééľmy

akzuzs
13. jan 2010

Kaki, blahoželá k novej nádej a do roka nech je u vás riaden detský krik a plač 😀 a samozrejme smieeeeeeeeeech 😀 😀 😀

Smejka, ako???

Riska a Bet, ako tehulky?????
Už sa pomali chystáte, je to ešte ďaleko ale ani sa nenazdáte a je to za vami. Jedna známa mi vravela, že aby som si synčeka užila, lebo ani sa nenazdám a bude mať 1/2 roka a potom rok a všetko strašne rýchlo letí. A že má pravdu, tak to hej , lebo o necele dva mesiace má dva roky a ani neviem , kedy stiho tak rýchlo vyrásť
😀 Už ste si pozerali kočíky, výbau, a tak ?????? Jasna, že netreba nič predbiehať, ja som tiež bola na to opatrná, ale stále som o tom rozmýšľala, no konala som tesne pred , alebo až po. Držte sa a hlavne sa spoliehajte na Boha a Matku Božiu, veď ona je tiež mamina a ešte akáááááááááááá 🙂 Modlitby vám

akzuzs
13. jan 2010

Mimuska, je sobre, že si sa tak rozhodla, lebo sa aspoň ničo udeje, či už to alebo ono. A ako si sama hovorila, je dobré keď je u MUDr. rozhovor otvorený , no hlavne z tvojej strany a potom sa uvidí ako na to zareaguje MUDr. a potom uvidíš, či je OK alebo nie OK 😉 Ale budeš o kŕok bližšie k cieľu!!!!!

akzuzs
13. jan 2010

Carm, už som tu ale Ty to po prázdninách fláááááááákaš?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akzuzs
13. jan 2010

Ešte 899 odpovedí a je tu 10000 príspevkov 😀 😀 😀 😀 😀

akzuzs
13. jan 2010

Ozaj evanjelimum na dnešný deň

Evanjelium podľa Marka - Mk 1,29–39
29Len čo vyšli zo synagógy, vošiel s Jakubom a Jánom do Šimonovho a Ondrejovho domu. 30Šimonova testiná ležala v horúčke. Hneď mu povedali o nej. 31Pristúpil k nej, chytil ju za ruku a zdvihol. Horúčka ju opustila a ona ich obsluhovala.

32Keď sa zvečerilo, po západe slnka, prinášali k nemu všetkých chorých a posadnutých zlými duchmi. 33A celé mesto sa zhromaždilo pri dverách. 34I uzdravil mnohých, ktorých trápili rozličné neduhy, a vyhnal mnoho zlých duchov a nedovolil im hovoriť, lebo ho poznali.

35Včasráno, hneď na úsvite, vstal a vyšiel von. Utiahol sa na pusté miesto a tam sa modlil. 36Šimon a tí, čo boli s ním, pobrali sa za ním. 37Keď ho našli, povedali mu: „Všetci ťa hľadajú.“ 38On im odvetil: „Poďme inde, do susedných dedín, aby som aj tam kázal, veď na to som prišiel.“ 39A chodil po celej Galilei, kázal v ich synagógach a vyháňal zlých duchov.

violoncielka
13. jan 2010

Ahojte babulky

Akzuzs gratulujem ku skuske... 😵

Margi, normalne si vypracovala referat 😀 . Inac v bio predajnach predavaju odblokovace ...moja kamoska to mala pripevnene na mobile....neviem ci to funguje 😕 . Mozno.....Jaj veru neuchranime sa pred vydobytkami tejto ery.
Ja sa snazim triedit odpad, nevyhadzovat jedlo (niekedy sa to nepodari a nejaka ta kapusta mi zhnije, alebo chlieb zplesnivie 😠 ) a setrit elektiku a vodu - aspon takto chcem pomoct generacii po nas.

Lenka cakam na spravy 😵

Kaki tesim sa ze si sa dokopala..aspon zistis ako sa mas, a kazda jedna kontrola aj prs je vzdy dobra. JA tiez idem na pap test a sono prsia.

Vidis Betty a ja som bola presvedcena, ze tehulky musia spavat iba na chrbte. 😕
Pekny den vam prajem

akzuzs
13. jan 2010

Ja som sa raz dívala na neaký dokument na dvojke a tam neaký vedec bol najatý neakou veľkou mobilnou firmou na to aby vyvrátil fámy o škodlivosti mobilov. No už po roku zistil pravý opak a dokonca boli už aj obete a to také, ktorá vkuse testovali mobili, tak sa u nich začali objavovať problémy a to vo forme nádoru. Podotýkam oni tie telefóny stále využivali!!!! Keď predložil výsledky sledovania, tak mu bolo údajne nariadené mobilnou firmou prísne mlčanie. On nemlčal a tak mu záhadne vyhorel dom a iné nešťastia. Ale to som chcela povedať, že on udával, že mobil by sa nemal nosiť na tele a tobôž nie ako tehotná(ja som si vtedy na to dávala veľký pozor a netelefonoval som viac ako 10-15 min, aj to je veľa) a vraj je škodlivý v okruhu 20 cm potom žiarenie je minimálne. Preto často využívam slúchadla, alebo hlastí odposluch, ale snažim sa telefonovať čo najmenej. 😀
Lenže čo sa tejto témy týka, je diskutabilná a ťažko posuditeľná. Záleži asi aj od sily organizmu a od mnoho faktorov, či j´to človeku ublíži alebo nie 😉

akzuzs
13. jan 2010

Violoncielka DÍK

janula.k
13. jan 2010

ahojte 😵 vidim, ze kecate o 106, precitat vas nie je sanca 😅
My kojime, spinkame, kakame a prdkame 😅 a sem tam aj placeme lebo nas boli brusko 😒 Inak je vsetko ok, normalne som si zvykla, ze spim len dve tri hodky denne 🤐 a mam dole 9kg..
vsetky vas pozdravujeme a myslim na vas 🙂

smejka
autor
13. jan 2010

ahojte...tak akzuzs blahozelam 🙂 ....nam sa na psychologii nikdy nedalo odpisovat....no nastastie som ju mala rada a dobre sa mi ucila 🙂 ....tato skuska v suchu..este dve 😝
tesim sa na spravicky od lenky....i ked uz nieco viem 😎...ale nepoviem 😎....vsak ona pride 😵
janulka aka krasna napln dna 😵
violka kaki margaritka kuk 😉

janula.k
13. jan 2010

smejka 😵 a co ma dnes Lenka? nejaky velky den? 🙂

mimuska77
13. jan 2010

Cau Jani,tak to je super,že všetko prebieha tak ako má a s tými kilami,to je bomba,ved Ty už si normálne v "pôvodnom" stave 😉

Aksusz blahoželám aj ja 😅

smejka
autor
13. jan 2010

dnes mai Lenkovci prve stretko s ich Milovanou 😵

janula.k
13. jan 2010

to vazne?? 😵 😵 😵 😵 😵 to som netusila, velmi sa tesim 🙂
mimuska hej, ide to dole jedna radost..este mam nejakych 6 kg hore, ale tie by mi kludne mohli zostat..skor sa bojim, ze pojdem pod moju povodnu vahu 😒

carmenuska
13. jan 2010

Uz som tu, neflakam sa 😀 .
akzuzs gratulujem a v Ruzomberku to nie je nic nove, ze neprisla ucka....Ja som raz na jednu skusku musela ist az do Levoce ☹
suzi- cau, cau a daj aktualne foto kocky s /podla mna/ najkrajsim menom v teme.... 🙂
betty nemam ihl yna B12 🙂 daju sa volne klupit? uz dosli
janulka - pozdravujem rodinku a ako dopadol mm na tom zapijani syna? 😀

margarita
13. jan 2010

kaki - mas recht, to je teraz urcite viac trendy nez neurologicka ambulancia, tak ja necham mm vypracovat projekt 😀 my dve tomu potom urobime marketing a reklamu a betty v nej moze ucinkovat ako nasa prva zakaznicka 😎 betty, beries to - za dve tehu alumatky? 😀 😀 no dobre, tak tri, ale to Ti musi stacit 🙂

betty - spavat na chrbte mozes, kym je Ti to prijemne, ja uz asi 3 roky spavam len na boku, cize toto som v tehu fakt neriesila...ale ku koncu je to na chrbte vraj nebezpecne, neviem presne, ale mozes si prilahnut tam nejaku zilu, alebo tepnu alebo cojaviem uz ze co

suzzika - akurat dnes sme Ta s riskou ohovarali, ze si sa dlho neukazala...asi sme Ta "vyvolali" 😀
super, ze mas take pekne predsavzatie, to je dostojne a spravne 😉
a ako sa Ti dari zvladat zivot, domacnost a vsetko s 2 detmi? 😵

akzus- gratulujem k tej jednej, a nech aj to pravo zmaknes tak ukazkovo 😉

vcielka _ kedysi som citala, ake je totalne nezodpovedne mat deti, lebo tym zatazujes ziv.prostredie o dalsie bioplyny 😀 odpad (najprv) z plienok, detergenty z pracieho prasku a vobec - dalsi clovek, co tu bude vydychavat vzduch zo zmensujucich sa dazdovych pralesov...cize ja moc eko teda nie som, ale voooooobec sa za to nehanbim 😉

smejka - len aby sa lenka ukazala, lebo uz som takato napata 😕 😕 😕 😕 🤐

janulka - to je super, ze sa vam dari a nevadi Ti spankovy deficit, ved casom sa to snad zlepsi a bude Ti sveta zit. S tym chudnutim po porode, ja uz mam minus 3kg ako pred otehotnenim, ale to neva, aspon ma netrapi, ze by som mala schudnut 🙂 co ma teda fakt ale este nikdy zatial netrapilo 😵

mimus - tak kedy to vybalis na tu svoju MUDRu? ☹

margarita
13. jan 2010

carm ahoj, kym ja tu potim prispevok, aj Ty si tu, no super 🙂

inak nas dnes bola pozriet riska a je velmi zlata 😉 a keby som nevedela, ze je tehu, tak si to snad ani nevsimnem, ma take nenapadne male brusko - ako keby sa len prejedla cez sviatky 😀

riska
13. jan 2010

ahojte, margi si ma normalne predbehla 😉 čo sa ta tvoja motorova myš na chvilu zastavila? 😀 baby, ona je úplnýýý nezmar 🙂
a dakujem za pochvalu, ved bruško snad ešte porastie 😵

akzuzs - blahoželam ku skuške 😵

suzzika - no vitaj 😀

betty - podla mna by si mala spať tak, aby ti to bolo pohodlne a nič ťa netlačilo 😉

mimuska77
13. jan 2010

Cauko baby 🙂
Margi v sobotu mám dostať ms,možno nebude.... 😀 a bude tehu.... 😅 ,ale potom už aj bežím k Mudr. prissááám 😉

margarita
13. jan 2010

veru stria, vytuhla okolo 16.00, no ved uznaj, mala z Teba kopec dojmov, a este aj ti bezdomovci zo stanice 😀
ale davam jej este tak 20 minut maximalne, ako ju poznam 😉

margarita
13. jan 2010

mimus utekaaaaaj ci uz po ms alebo bez nej 😉

riska
13. jan 2010

margi, aspon ze som na 1. mieste pred tými bezdomavcami 😀 😀

mimiska, to je slovo do bitky, tak to ma byť 😵

mimuska77
13. jan 2010

No jasnačka Margi 😅
Ja to už viem teraz z istotou,že nie je načo čakať 😉
Margi a to s tou Tvojou váhou,no bárs by som to ja mohla povedať,lopotím sa s kilečkami celý život,ale nieže by som bola prehnaná tučika,ale som tak akurát,je ma dosť 😀