Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

margarita
13. jan 2010

sorry, sekla som sa v predpovedi o cca 12 minut....padaaaaam 😉
riska - Ty si vzdy na 1.mieste, neeee|? 😉

mimuska77
13. jan 2010

Jej Riska čavenko,nejako som Ta prehliadla,pardon,no jasnačka ved ide o moje deťúrence,len prečo mi to došlo až teraz,ale vždy lepšie teraz ako nikdy,no nie?Ale Vy ste mi všetky k tomu dopomohli,ja viem že som si Vás nenašla na MK len tak,že to je zázrak 🙂

mimuska77
13. jan 2010

riska a kde Ti vidia baby to bruško?????????????????????? 😀
Máš niekde foto?

hviezdickamaria
13. jan 2010

krasny podvecer, chystam sa na omsu, tak len tak kratko 🙂 muz je chory, tak sa musim ist za nho pomodlit 😵 sak viete - chory muz=hovota katarstrofa 😀
ano bettynka, bola som neskutocne prekvapena, ze si uz v 16 tt a veeelmi ti to pristane 😵 som taaaak rada, ze az 😎 a co sa liekov tyka, tak beriem kyselinu listovu 2x denne. a doktor mi nezistoval, ci mam ovulaciu, ale ta sak si meriam teplotu (symptotermalna metoda PPR), a tam by to malo byt vediet podla teplot, takze podla mna ju mam 😒 aspon dufam no.
v novom sa nam byva vyyyborne, ovela lespie a krajsie 😅 aj ked je o 3 metre svtorcove mensi 😕 , je super, lebo je komplet zrekonstruovany, takze verime, ze sa nam v nom podari splodit minimalne jedno dietatko 😅
musim bezaaaaaaaaaaaaaaaaaaat, krasny vecer prajem 😉

violoncielka
13. jan 2010

a Lenka nepise nic? 😠

skorki
13. jan 2010

Ahojte, no aj ja som zvedava co ta nasa Lenka a jej Oblubena 🙂

My sme sa dnes v noci zrazili s mm na zachode - obaja mame crevnu virozu. Mna boli aj vlasy na hlave 😝 a citim kazdu kost...Tak tusim si dam horucu sprchu a zakotvim pri knihe.

Pekny vecer 🙂

smejka
autor
13. jan 2010

dievcata tak vam napisem aspon co mi lenka napisala v sms ...."mala je uzasna, bola dobrucka"......zajtra idu tiez za malinkou...asi maju teraz toho vela plus do toho kus cesty
tak len aby ste vedeli ze su zalubeni 😵
skorki liec sa 😉

bettynka222
13. jan 2010

suzzi ďakujem za odpoved 🙂 ale keď dlho ležím na chrbte, tak mi býva na vracanie. ale možno to je od hladu 😕 cítim sa dobre,ďakujem 🙂 doktorka vraj už videla pohlavie,ale ešte si to overujeme 😀

akzus to je hrozne s tou skusajucou. profakov mám ešte v živej pamati 😝 a čo sa týka kocika,tak viem aká farba sa mi páči 😀

carmenuska ale veď to si nepichaj sama 😀 to ti pichne sestricka. ale si teda odvazna že si do toho chcela takto ísť. to nie je mala injakcia ako pri heparine

ozaj aj ja som zvedava na lenku 😵

smejusik ahoj 😉

margi ok,beriem. ale ja sa nebojím mobilov,ale PC,tak tomu prisposobte prosím svoje produkty 😀 A ja spime tiež ken na boku aj mimo tehu,ale cez deň keď sa neprechadzam alebo niekde nebeham, tak leží na tom chrbte,vieees?

akzuzs
13. jan 2010

Ahojte ženičky dušičky tááááááááááááááákto moc vam všetkým ďakujem.
Aj ja som dnes bola večer na omši aj s mojím šťastíčkom a dokonca bol ticho, čo sa ešte nestalo a tak sledoval dekana ako keby sa od neho učil čo raz bude robiť 😉 no veď človek nikdy nevie. Síce pred omšou si našiel frajerôčku neakú Janku a šli spolu za ruky a nie a nie sa od seba rozdeliť 😀 No len či už má ta Janka pripravené veno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Hviezdickamaria nech sa ti manžel vyzdravie, lebo keď je chlap marod tak správne je to sila 😀 😀 😀 😀 😀

Skorki, skorki!!!!! Čo to vystrájaš?????? 😒Nech Ti Matka Božia vyprosí rýchle vystrebanie a nech si čo najskôr fit!!!!!! 😉A z čoho si to prosím ťa dostala?????

Leni, tak už????? Som zvedavá ako sa to vyvíja???? Napíš

Carm, no to je sila. Spolužiačky sa zasa prihlásili na skúšku do Kubína a ona im odpovedala, že Kubín je len pre tých ktorí tam chodia, tak sa už nemali kde zapísať a nevedia ako im to nakoniec dopadne, lebo sa neako nechce prispôsobiť a neako ani vyhovieť 😠 neaká divná, ale to je asi normálne 😉 Verím, že nám Boh pomôže a o 3r. budem to mať úspešne za sebou 😀 😀

Všetké VS pozdravujem a prajem mnoho Božích požehnaní , lásku Ježiša Krista a chranú Matky Božej 🙂

bettynka222
13. jan 2010

hviezdicka neboj, este splodite aspon tri deticky 😉 a inak myslim i, ze sono je podstatne presejsia metoda ako teplota...

skorki chadatko, prajem vam obom skore uzdravnie 😉

akzuzs profaci su uz raz taki. citia sa prilis doleziti... 😝 ale nastastie nie vsetci su taki...

babyyyyy, mozete tipovat 🙂

smejka
autor
13. jan 2010

betyynka tak tipujem dievcatko..Alzbetka 🙂 ...no ak by to bol chlapcek tak Jakubko 🙂

bettynka222
13. jan 2010

hmmmm alezbetka by sa mi ste pacila, ale jakubko urcite nie. teraz sa tak vola kazdy. no pokracujte 😀

lenkove
13. jan 2010

Baby
malicku sme stretli, je uzasna a krasna a sikovna, no nasa dcerka 😵 😵
😵
teraz toho mame vela, snazime sa urobit co najviac s bytom, ale dojdem, dopisem, myslim na vas a mam vas v modlitbach 🙂

akzuzs
14. jan 2010

Dobré požehnané ránko!
Evanjelium na dnešný deň:

Evanjelium podľa Marka - Mk 1,40–45
40Tu prišiel k nemu istý malomocný a na kolenách ho prosil: „Ak chceš, môžeš ma očistiť.“ 41Ježiš sa zľutoval nad ním, vystrel ruku, dotkol sa ho a povedal mu: „Chcem, buď čistý!“ 42Malomocenstvo z neho hneď zmizlo a bol čistý. 43Potom mu prísne pohrozil, ihneď ho poslal preč 44a povedal mu: „Daj si pozor a nikomu nič nehovor, ale choď, ukáž sa kňazovi a prines za svoje očistenie obetu, ktorú predpísal Mojžiš - im na svedectvo.“ 45Lenže on, sotva odišiel, začal všade hovoriť a rozchyrovať, čo sa stalo, takže Ježiš už nemohol verejne vojsť do mesta, ale zdržiaval sa vonku na opustených miestach. No i tak prichádzali k nemu ľudia zovšadiaľ.

"JEŽIŠU AK CHCEŠ, POŽEHNAJ VŠETKÝM NÁM SNAŽILKÁM DIEŤATKO"
PS: No nie moja vôla nech sa stane, ale Tvoja 🙂

akzuzs
14. jan 2010

Leni to je skvelé a určitte to bolo úžasné aká bola asi sa to ani nedá opísať. Píšeš si o tom deníček?????
Píš aj ostané snažilky, čakateľky a aj maminy si píšte, je to úžasné, lebo veľa veci sa rýchlo zabudne, aj to čo si myslíme že nie a tam to zaznačíte. Moja mamina si písala o nás tiež a teraz po 27 rokov sme to vysnorili a čítali , tak to bolo pecka. Ja som malému tiež do roka písala, ale keď som začala robiť, tak nebolo kedy a teraz to neako musím dohnať.

Betynka, pekné meno je Veronika, Mária, Júlia, dokonca sa mi páči aj meno Valéria, ale mm nie a chlapec ???????Romanko, Pavol, Karolko, Lukáško......Mien je spústa, ale vybrať.......??????? 😀 Máš to ťažké. My s mm sme o menách mali jasno Marián a Anička. Horšie by to bolo pri druhom 😀 😀 😀 😀 Ale to je najmenej, nech máš to dieťatko čo rastie a kope pod srdiečkom ZDRAVÉ a šťastlivo nech to dopadne a meno potom príde 🙂 🙂 Popros Boha o meno a On Ti ho vyjavý. Neako. 😉
Pozri na moju sestrenicu. Tá pred týždňom porodila a keď by to malo byť dievča volala by sa Dorotka a nakoniec to bol chlapec a ten sa volá Max, lebo ju maximálne potrápil. Má to už druhé, ale ona je strašne slabučká a pri oboch jedna kompikejšn za druhou. No má to za sebou a malého Maxa v náručí. 😀 Matka Božia stála pri oboch pôrodoch pri nich a je to OK

maria1610
14. jan 2010

Jéééééééééj Leni, to sa velmi tešííííííííííííííím 😵 😵 😵 , Betty, ja tipujem chlapceka - asi Tomáško??? 🙂 - píšme podľa seba - môj favorit na chlapčenské meno ak by tretie bol zase chalan 🙂

suzzika
14. jan 2010

Ahojte,

ďakujem za privítanie možno ste ma naozaj privolali Margi 😀 a Carmenuske ďakujem v mene Karolínky za kompliment 😉
Je tu veľa nových VS a tak by som chcela pozdraviť aj ich a snáď sa mi podarí dostať do obrazu 😎 vás čítať to je totiž riadna fuška 😉

Lenuška to muselo byť úplne krásne - som zvedavá na ďalšie správy, takže vravíš, že sa vám vydarila?Sa teším 😵

Inak mne tento rok začal veeeeľmi zle. Najlepšia kámoška je čerstvo po chemoterapii /diagnózu sa dozvedela na štedrý deň ☹ / a ďalšiu kámošku po novom roku opustil manžel a nechal ju s 2malými deťmi a s dlhom. Len pred sviatkami sa nasťahovali do nového zrekonštruovaného byt, na ktorý si brali hypotéku a už po novom roku jej oznámil, že sa sťahuje k inej 😔 a ja to všetko prežívam s nimi a je mi 😢

riska
14. jan 2010

lenka, supeeeeeer, tešime sa 😵 😵 😵 a sme zvedave na spravy 😉

betty, a ty už vieš na 100% pohlavie? no šikovni ste vy 🙂
tak chlapček šimon a dievčatko sára... a skôr som za chlapčeka 😉

suzzika 😔

ja idem na nakup, potom vas ešte pridem skontrolovať 😉

smejka
autor
14. jan 2010

suzzika ahoj 😉 ...je mi luto ze sa deju i taketo veci ☹ ....preto si hovorim...neprestavaj dakovat zy to co mas 😔 ....lebo mnohi su na tom omnoho horsie
a inak mohla by si nas castejsie navstivit 😉 ....i ked viem ze mat 2 zihadielka nie je ziadna sranda na cas 🙂
maria ahoj 🙂 ...ako pokracujete so snazilkovanim?
lenka taku mam z vas radost 😵
ja pridavam tipy...lucka a lukasko 🙂
prajem pekny den 🙂

hviezdickamaria
14. jan 2010

no bettynka ja tipujem dievcatko 😵 ale je to naozaj jedno, len nech bude zdrave 😉 nasim dvojickam dievcatkam sme chceli dat meno Kamila a Klara, paci sa mi aj Rebeka a take starozakonne mena su velmi pekne, a pre chlapca? mne sa pacia mena Adam, Samuel, Jan, atd 🙂 dievcenskych je viac, ktore sa mi pacia 😎 aj alzbetka je krasne meno, aj moja sestra sa tak vola, aj ludmila je super podla ,mna 🙂
tak sa drz a hlavne sa setri!!!! 😝
ja idem zajtra k mojmu doktorovi na kontrolu, lebo som mala nejaku infekciu na mocovych cestach a asi mam zase aj nejaku mykozu, abo co ☹ ja sa toho asi nikdy nezbavim, a skusim sa spytat na tu ovulaciu, ci by sa na to nemohol pozriet a este mam jeden problem, a to bolest pri pohlavnom styku 😢 neviete mi povedat preco??? nikdy predtym sa nam to nestalo... je to taka tupa bolest na pravej strane v podbrusku...mm je z toho zufaly... a ja tiez 😖 🙄
no dobre tak krasny den prajem, zajtra ideme s mm na 3-dnovy kurz Rut (kurz pre manzelov) a taaaaaaaaaak sa tesiiiiim, v nedelu zasa ma svokor 60tku. to bude hostina 🙂

majkl007
14. jan 2010

Pozdravujem velmi pekne Risku. 😉

smejka
autor
14. jan 2010

riska 😵 ...fiha 😉

akzuzs
14. jan 2010

Ahojte ženičky dušičky, práve sme s malý došli z prechádzky a v postielke zarezal ako po túr de frans 😀 Tak mám chvíľu pre seba a k tomu 4 pračky prádla na žehlenie tak sa idem pohrať so žehličkou 😀 😀 😀 Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí milujem žehlenie

Hviezdickamaria, je super že tam idete. Prajem krásny duchovný zážitok. A z toho čo máte problém, povedz to MUDr. a bez predsudkov, mal by to vedieť a určite Ti povie prečo.

bettynka222
14. jan 2010

lenusik tesime saaaaaa 😵

akzuzs dakujem 😉 a ja meno viem 😀 ja som totiz v pohlavi mala od zaciatku jasno. to skor k tomu druhemu pohlaviu som nemala...ale este je to chvilu tajne a potom vam topoviem 😀

suzzi 😔

hviezdicka na tu bolest sa spytaj dokiho. a na mykozy su super tabletky laktobacili swiss z lekarne. mne pri prvom tehu zacinala mykoza, ale isli sme na lyzovacku a prave sme zacali snaizlkovat, tka som sa bala liekov, kupila osm si toot a preslo to 😉 a je to samozrejme dobre ja na travenie 🙂

riska nao vieme pohlavie. ja som o vedela od zaciatku, snivalo sa mi o tom dietaktu ake bude velke, o vecickach v tej farbe, aj mm stale hovoril o tom pohlavi. ale to bolo este v nemocke, potom som si uz nebola taka ista, ale dr. to tam v pondelok videla a b utorok som bola na otm teste DNA a vecer mi poslali spravu 🙂

akzuzs
14. jan 2010

betynka, my sme meno tajili do poslednej chvíle a povedali sme ho keď bol na svete 😀 😀 😀 A budeš chcieť mm pri porode?????

bettynka222
14. jan 2010

akzuzs to baby tu tak tipuju navzajom, tka im to nechcme kazit, al euz ot asi dlho nevydrzim 😀 no mm pri porode chcem z jedineho dovodu - keby sa tam ku mne hnusne chovali, nech ich spacifikuje. ale mozno pojde sestra, ta je drza dost 😀

akzuzs
14. jan 2010

No tak založ stávku, ktorá sa trafí 😀 😀 😀 😀

janula.k
14. jan 2010

ahoojte 🙂 Lenka velmi sa tesim z Malickej 😵
Betty vy uz viete pohlavie?? 😕 ja tipujem chalana ale meno neviem, mozno Maťko 🙂
Riska kedy idete k Holanovi?
Maria ako sa mate? 🙂
Suzika 🙂 neboj sa, tej tvojej holohlavej princeznej budes co chvila robit vrkoče 😵
Smejuška, uz je lepsie? 🙂
My sme boli vcera za fararkom, krst bude 07.02 😵

riska
14. jan 2010

smejka, no fiha...žeby tajný ctiteľ? 😕 😉 😉

hviezdička, s tou bolesťou by si mala utekať k doktorovi, môže to byť zapal 😒

betty, a nikto sa ešte netrafil alebo čo? 😵

janulka, v stredu ideme 😉 ako sa ma branko?

skorki
14. jan 2010

Ahojte babulky,

Ja Vas zdravim netradicne z domu. Tak crevna viroza bude asi chripka. Boli ma uplne vsetko - hlava, brucho, hrdlo, kosti... 😝 Tak ma bol mm zobrat z roboty a zaviest domov. Takze asi ostanem v posteli aj zajtra a skusim to vylezat.

Smejka, pekne si to napisala - neprestavaj dakovat za to co mas. 😔 Casto si to bohatstvo, co mame uvedomime, az ked ho stracame. A naozaj sme obdareni mnozstvom veci...Niekedy som aj ja taka "zapozerana" do toho, po com tuzim, ze sa ani netesim, z toho, co mam. Suzzi, myslim aj na tie Tvoje kamosky 😔

Tesim sa zo sprav od Lenky. Je krasne, to citat. Dufam, ze to vsetko dobre dopadne. 🙂