Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

riska
14. jan 2010

skorki ☹ ☹ len to vylež, to je strašne dôležite.... a ked budeš fit, zorganizujem to stretko 😉

skorki
14. jan 2010

Riska ahoj, co si nakupila? 🙂

riska
14. jan 2010

pomaranče a pomarančove džúsy....som tak trocha zavisla teraz 😀

lucetta
14. jan 2010

ahojte 🙂

janula.k
14. jan 2010

riska juch juch tak uz v stredu budeme vediet koho nosis v brusku 😵 pomarance jedla na kila moja svokra ked cakala dcerky 😉 ale mne tiez chutili pomarance 😝 😀
Branko je dnes poslusny chlapcek, pekne papa a spinka..maminka si aj vlasy stihla konecne umyt 🙂
skorki posielam ti teply cajik 😉
lucettka ahoj 🙂

carmenuska
14. jan 2010

riska aj ja jem pomarance na tony 🙂 mnam, ale akodas, ze nie z takeho dovodu ako ty
betty- baba taka pekny ako ty to bude a poriadne vysoka a chuducka 😀 😀 a bude sa volat ja neviem Simonka 🙂 meno netusim,ale baba
Leni- uz sa tesim an vas, ked budete mat malicku doma a pojdeme na nejaky kolacik, to musel byt krasny pocit. A ako reagovala na vas?
Janula - ja si nestiham umyvat hlavu a to ani na materskej nie som 😀 neboj Brankovi sa pacis

mimuska77
14. jan 2010

Caute babule,nestíham Vás čítať 😉
Riska to máš ale super chúťky,ja síce tehu nie som,ale mňam mňam 🙂
Jani ako píše camenuska,Braňuškom sa páčiš 😅
Skorki Ty sa len pekne lieč 😉 môžeš sa aj vypotiť na mm tele 😉
Lenuš teším sa,len tak dalej,takéto pekné správičky 😅
Betty pridávam mená chlapec Sebastian,Juraj po mm,hoci vždy som chcela Tomáša,ale nehodí sa k priezvisku a baba Petra,Janka... 😅

mimuska77
14. jan 2010

Aksusz,díky za evanjelijum 😅
maria 1610,Ty nie si náhodou 16.10. narodená,len sa pýtam lebo to je dátum nášho sobáša 😅
hviezdička a ostatné VS zdravím 😅

janula.k
14. jan 2010

carmenuska, ja mam aj velkeho Branka aj tomu sa musim pacit 🙂
mimuska ahoj 😉

mimuska77
14. jan 2010

Cau Jani,tak už s umytou hlávkou aj pre veľkého Branka?A ozaj ako dopadla tá pánska jazda na oslavu Branka Juniora? 😉

janula.k
14. jan 2010

Mimuska, chlapci sa vyblaznili, varili si vinko, mm dosiel domov rano a potom cely den spal..a ja celu noc hore s malym a potom aj cely den.. 🙂 pekne ze?

mimuska77
14. jan 2010

No to sú celý chlapi,ale zas malinkého sa patrilo poriadne osláviť,neboj ked prestaneš kojiť aj Ty si to vynahradíš 😉 A teraz Ti malinký hajinká?A ozaj Januš nevieš čo je s rybkou?Ved tá tu už tiež dosť dlho nebola 😒
A inak čítam si,že malý má už dva týždne to veru ubieha ten čas,Ty si o.k. po pôrode? 😅

bettynka222
14. jan 2010

riska no práve čítam,že janulka sa trafila 😉

jani mne bolo od zaciatku jasne že to bude chlapec, dr to dokonca videla už v 13tt a teraz v 16tt si už bola istá. a bola som ešte v genetone na teste dna a tam mi to potvrdili 🙂 už ste s brankom zohrana dvojka? 😵

skorki ja som myslela že lezis domka. veď aj pri crevnej viroze treba odpočívať-teda aspoň myslim 😕

carmenusik aj mne chutia pomarance 😉

mimuska77
14. jan 2010

Cau betty si tu ešte? 🙂

bettynka222
14. jan 2010

Som 🙂

mimuska77
14. jan 2010

Takže chlapec,treba posilniť chlapský rod 😀 super

bettynka222
14. jan 2010

Nooooo 🙂 tešíme sa velmi 😉

mimuska77
14. jan 2010

To Ti verím,aj Vám to zo srdca prajem ja čakám nečakám cez víkend mrchu a po nej už štarujem raketovou rýchlosťou k dokyne,nech viem na čom som a nech sa to už všetko rieši,lebo nejak na mňa pôsobí psychika a to nie je dobré 😀

bettynka222
14. jan 2010

A kedy ideš k dokine? Dúfam že behu všetko porozpravas konečne, lebo ona nemôže vedieť že sa snažíte a nejde to. Ona už na niečo pride 😉

darla27
14. jan 2010

Ahojte babulenky 🙂
Bettynka blahozelam k chlapcekovi. 😉 To je super ze ste po nom tuzili a splnilo sa to. 😵
Som hrozne zvedava co bude mat nasa Riska. 😉
Inak Betty, to o tych embryach vyznelo dost blbo, baby nevedia o com sme sa bavili, tak pre vysvetlenie: mna prave od IVfka odradza ta dilema pretoze fakt clovek nemoze predvidat kolko vajicok sa oplodni, pre to asi by som nechala oplodnit len par - keby som uz do toho isla, ale neviem.. tohoto sa naozaj bojim, povedzme si priamo, ze napr.: 8 deti clovek urcite mat nebude , pre to je asi rozumnejsie nechat oplodnit len 3-4-5 vajok? Ale aka je sanca ze aspon 1 sa z toho podari? 🤐 🤐 🤐 Bud rada ze takuto dilemu uz ty nikdy riesit nemusis. 😉
V podstate ani ja, pokial nie som rozhodnuta ze sa k dietatu dopracujem takouto cestou.

bettynka222
14. jan 2010

No tuším si mi na moju otázku odpovedala skôr ako som sa opytala 😀 neboj,ak tam nejaký problém je, príde na to. Môže to byt napríklad aj krátka lutealna fáza ako u mna, hormóny a taaaaak. a koľko sa vlastne snažíte?

mimuska77
14. jan 2010

No to by som bola rada,ja viem že to ja musím byť iniciátor,len ked ja som práve spadla z oblakov a až teraz mi dochádz že sa mám konečne prebrať a začať to riešiť,doteraz som myslela,že príde zázrak ale zas na druhej strane ani som nemala nejak extra problémy prečo by som si mala myslieť že by nbol problém s tehu,len teraz na mňa dolieha strach z veku,tak ked k nej zájdem budem múdrejšia,verím že s podporou modlitby to prežijem 😉

mimuska77
14. jan 2010

Betty no snažíme sa intenzívne asi od júna,ale zas nie tak často asi ako by sa malo,ked čo mám robiť ked aj ja aj mm robíme na smeny a nie vždy sa "stretneme" a s tými hormonmi máš asi pravdu,lebo naposledy na preventívke som ich mala síce v norme ,ale na spodnej hranici,tak možno to bude ten dôvod.... 😔
Ale beriem vitamínky na rastlinnej báze,tak možno už sú hormony v poho 😅

Cau darly 😅

bettynka222
14. jan 2010

Darlusik presne to som tým chcela povedať. Veď stačí oplodnit menej, nie 20-30. No a sú baby u ktorých to nevyjde ani s tými 30timi embrijkami ☹ je to strasne zlizite a máš pravdu, som rada že sa nemusím trápiť tak ako ty, ale ak raz budem musieť rozmýšľať nad takouto alternativou, tak sa pokusom zratat pre a proti, pohovorim si s viacerými duchovnymi, zhodnotim ich názory a podľa toho do toho pôjdem. Ale až keď si budem na 100percfnt istá že to chcem. Lebo mojko ísť do GBP a stresovat sa nad následkami...to nie je moc dobre. Treba byt pevne rozhodnutí a hlavne v pohode. Ach dobrá rada, ze 😅 😒 😖

darla27
14. jan 2010

Fantasticka. 😀 Len neviem co je to GBP? 😅 😕
Co myslis ze na 100% chcem? Dieta? Jasne ze ano, ale nechcem ist na UO, tiez dobra odpoved, co? 😀
Ahoj Mimus. 😉 Ked sa snazilkujete len od juna tak este nie je dovod na nejake velke stresy, normalne je otehotniet tak do 2 rokov, aj uplne zdravym ludom, dnes je taka blba doba, ze sa nedari ani "zdravym" ludom.

bettynka222
14. jan 2010

Mimuska ja mám menej rokov a salela som kvôli veku od začiatku snazilkovania. Tvoj pristup je určite lepší ako bol ten môj, lebo som to uponahlala.
Neboj príde sa na príčinu a všetko sa vyrieši. A čo sa týka pravidelnidyi styku, nám sa to praveze zakaždým podarilo keď sme sa vôbec nestihali milovat - prvý raz na lyzovacke, keď sme mali v apartmáne kamodkinj malú, druhý raz ani neviem ako, to sme sa tiež stále niekam nahanali a teraz napisledy sme zas behali vkuse po svadbach a zase sme nič nestihali. Mne môj dr hovoril že treba nechať spermie oddýchnuť aj 2-3 dni

mimuska77
14. jan 2010

To fakt Darluška?Len mňa znepokojuje už vek a psychika robí svoje a ešte mi s mm sme spolu už 8 rokov ako manželia 3 mesiace a to ma hnevá,že aj ked sme sa o mimi najak pred tým nesnažili,neotehotnela som aj napriek tomu,že sa nechránime a to podľa mňa nie je o.k.,inak Darluš ak nie je iná možnosť asi by som aj ja podnikla všetko kôli mimi,fandím Ti aj ked je to ťažké 😉

carmenuska
14. jan 2010

No betty tak som sa sekla uf... 😝 Tak to bude vysoky a stihly fesak po tebe 😀 No a este to meno by si nam mohla prezradit 🙂
mimuska- ved to ale nie je vela co sa snazite, hlavne sa nestresuj, moja segra otehotnela po roku a poznam vela znamych co az po 8-9 mesiacoch a este ked pises ze robite na smeny tak to urcite pride. K dokine isto chod, za to nic nedas, no ja som si myslela ze sa snazite omnoho dlhsie.....Fakt sa to podari, nemaj strach. Ja som sa zacala stresovat az po 1,5 roku. Tiez mm robil na smeny 😀 tak som to pripisovala vzdy nespravenmu nacasovaniu...no vidis, prislo sa ine veci.

bettynka222
14. jan 2010

GBP 😀 to môj sprostý iPhone z ktorého v poslednom čase pisem mi tak prepial IVF 😀 on mi vkuse prepusuhe dlova a mena. Stále naňho musím dávať pozor. To mám tréning na malého matka 😀

mimuska77
14. jan 2010

Cau carmenuska,no ja som basa ved ja som Ti doteraz komolila meno trubka jedna ja som až v tejto chvíli prišla na to že si carmenuska,prepáč miláčik a ozaj dakujem za povzbudivé slová,bodaj by si mala pravdu,ale dokynu isto navštívim 🙂