Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

zuzubabo
7. apr 2010

🙂 som na koníkovi nová, a túto tému som našla až teraz a som z toho šťastná. S manželom sme akurát začali proces adopcie, tak sa z toho veľmi teším, že po 4roch rokoch manželstva aj nás Boh obdarí dieťatkom, ktoré sa nám narodí zo srdiečka.

akzuzs
7. apr 2010

Ahojte
hahahah
Janulka, všimla si si preklep, ja až teraz
hahahha
To vieš, s malým na kolenác sa stanú veľké i malé pravopisné chyby
Ale to je jedno
Ako sa majú Risiatko a Bettynka
A ako sa má Rybyčka a malučký Branko? Poslúchajú?
Vytaj zuzababo, povedz niečo o sebe

carmenuska
7. apr 2010

ahojte,
darla- viem presne co prezivas, aj my sme mali nadeje ked mam tu liecbu, dokonca to vyzeralo nadejne, meskala mi ms a vcera znova to velke krvacanie.... sme z toho sklamani a ja som uplne na dne a do toho vsetky tie ine problemy s byvanim a zdravotne problemy v rodine, v pracvi je vsetko na figu....mam pocit, ze uz nevladzem toto vsetko co sa za posledne 2-3 mesiace dialo zvladat......kedy si bola u na hcg?A mate embrijka este ci uz nie? Ani neviem, co ti mam na to napisat, je to obrovske sklamanie, ja som si bola ista ze budes tehula, nejak som to citila......
No a zas mi diablisko jeden vzal vsetku radost, ktoru som nachvilku pocitovala.
Zuzubabo- aj my chceme ist do ado, tak budeme bojovat spolu, cakali sme este teraz na zazrak, ale uz na ne bohuzial neverim, tak budeme bojovat spolu.
Mame buduci tyzden 3. vyrocie a som z toho v depke, ze uz 3 roky toto vsetko trva. Pred tromi rokmi som si myslela, ze ked budeme oslavovat toto vyrocie, budeme uz mat aspon 2 deti, no a vidite, keby mi to bol niekto povedal, tak sa mu vysmejem do ksichtu 😲
To tu fakt po riske , betty a hviezdickemarii nebude ziadna tehulka???????

margarita
7. apr 2010

ahojte,
vitam novu tvar 😉
a citam, len na odpisovanie uz mi tolko casu nevychadza. Tak vedzte, ze som duchom s vami 🙂

lenkove
7. apr 2010

ahojte
tak ja na sekundu tuna, Zuzkababo ahoj!! ja som sa docitala ze hladas tvoju Terezku 🙂 budem drzat palceky, istotne do Vianoc budete traja, tfuj tfuj, tfuj! Ale ja by som s podavanim ziadosti neotalala, lebo aj ked sa vam babo najde rychlo, tak kym ziadost pride, kym sa na nu pozru, kym toto kym tamto 😝 nam trvalo vyse pol roka nez sme sa dostali k ukonceniu pripravy, s tym rataj, ze sa to stava aj na dlhsie... 😔
ale nasu Skoricu zlatunkuuuu mame domka uz cele dva mesiace a dva dni a ja som najstastnejsia (a najnevyspatejsia a najneucesanejsia a s najspinavsou dlazkou na balkone) mamka na svete! 😀
ak by nieco, tak nic,lebo ja tu oficialne nie som na konikovi, ja dopisujem pracu. A ak by predsalen nieco, tak sa mrkni do temy Prisli k nam a povedz ze si od nas, veriacich 😉 a pytaj sa co chces, bude ti odpovedane, veriiiim 🙂 ak mas teda otazky! ak nie, nech ta Pan zehna a chrani.
ako aj vsetky vas.. a Carmenuska, nebud smutna, Pan vstal pre teba z hrobu, aby ta spasil.. ja viem, ze zivot je tazky a komplikovany, ale nadej nesmieme stracat.. tak ako vieru a .. ved vies lasku.. mas okolo seba ludi co ta miluju a co ich ty milujes... my ta mame rady tiez. a Pan ta lubi nadovsetko.. tak mu ver a maj nadej.. Pozri na mna 😵 😵 😵

lalia123
7. apr 2010

Ahojte, aj ja Vas stale citam, len moc neprispievam.
Ale dnes musim napisat Majkuske, ze jej prispevok bol nadherny 🙂 🙂 🙂 a ze na Vas vsekty myslim.
Drzkajte sa

azalka22
7. apr 2010

ahojte, dnes som sa dozvedela novinu-v Prahe je jeden dr.,ktory lieci na molekularnej urovni...ak ste zdatne v biochemii je zaklad s fantastickymi uspechmi [viac budem vediet neskor], ma uspechy aj s neplodnostou... takze mi iskricky zaihrali v ociach...ked budem vediet viac, napisem 😉

zuzubabo
7. apr 2010

Lenkove a ty máš bábo adoptované al. v pestúnskej? Koľko vám to celé trvalo? A ukázali ti len ju a hneď si sa rozhodla?
Akzuzs: 😉 niečo o sebe: mám 23 rokov, tento rok oslávime štvrté výročie sobáša, kúpili sme si domček, voláme ho hacienda a už nám ku šťastiu chýba len tá naša Terezka, za ktorú sa tak radi modlíme. 🙂

muska30
8. apr 2010

ahojte, aj my sme uz doma od babky, deti mali aspon trosku zmenu 😉
zuzubabo, vitaj medzi nami 🙂
akzuz, blahozelam ku skuske 😉
majkuska, pekne svedectvo 😔
prajem pekny den vsetkym 😵

violoncielka
8. apr 2010

Ahojte babenky....vitam zuzku 🙂
Sa tesim z tejto krasnej jari.....asi Boh urobil v mojom srdci zazrak a citim sa ako znovuzrodena 🙂.
Azalka kazdy takyto objav v nas zapali malu iskru nadeje vsak? Som za . netreba sa vzdavat , treba hladat, snazit sa bojovat.
Margi Kitty by najradsej ostala v PD? No...dala by som jej tak nadej jeden mesiac....mozno ani to nie. Predsa mama je len mama, aj ked nema stvoro ruk 😉. Sa tesim, ze ste si oddychli 😉
Prajem vam vsetkym krasny den

violoncielka
8. apr 2010

Majkus, vdaka za svedectvo....

riska
8. apr 2010

ahojte, babule, všetky vas zdraviiiim 😵 😵
aj ja vitam zuzubabo a moc držim palce, aby ste terezku mali čoskoro u seba doma 😉 mame tu v teme nejake detičky zo srdiečka, dievčata ti určite rady a dobre poradia 😉
akzuzs, gratulujem ku skuške a som rada, že si spať na MK, normalne mi tvoje prispevky chybali 🙂 hlavne pribehy s majkom a všelijake tvoje trapasy 😝 inak vdaka za opýtanie, risiatko sa ma fajn, krasne kopka a rastie, podla posledneho utz ma 1600g, tak uvidime..... ešte mam sice nejaky čas, ale už konečne začinam davať dokopy vybavičku 😵 😵
violka, tešim sa, velmi, velmi, že si tak pozitivne naladena, jupiiii 🙂 🙂 🙂
majkuška - wau 😵
darla - 😔 😔 😔 moc ma to mrzi, ved vieš 😢
carm- dufam, že sa čoskoro tie tvoje problemy začnu riešiť....pekne jeden po druhom....že sa ti to tak všetko nakopilo...musi to byť fakt ťažke 😒 vieš, ja ťa úplne chapem, hoci som už teraz tehula.... ale ked som sa vydavala, bola som presvedčena o tom, že do 30ky budem mať určite 2 deti (a možno aj 3). a tiež by som si ťukala na čelo, keby mi niekto povedal, že nie.... a vidiš, malá by sa mala narodiť zhruba vtedy, ked budeme s mm oslavovať 7. výročie svadby 😉 takže chapem tvoje depky, tiež som si zo začiatku hovorila, že o rok na vianoce, na výročie, v lete, na narodky....už budeme traja....no ale vdaka Bohu, dočkali sme sa a som presvedčena, že to tak bude aj u vas 🙂

riska
8. apr 2010

a azalka, ja teda vôbec nie som zdatna v biochemii, ale toto ma fakt zaujima 😀 napiš niečo viac, ok?

inak navrhujem zasa zintenzivniť modlitby za snažilky, čo poviete?

violoncielka
8. apr 2010

Risiatka ahojte 🙂 🙂 🙂

riska
8. apr 2010

violkaaa, ciao 😵 😵

akzuzs
8. apr 2010

Ahojte, ahojte, ahojte!!!!!
Riska to ma je super ako má váhu ale na to nespoliehaj. Mne dva týžde pred porodom povedali že tých 2900 bude mať a potom 3650g 😀 😀 😀 čakala som malý uzlíček a to 56cm chlap 😀 😀 😀 A ťaha sa to s ním až do teraz. Stále vytrča medzi rovestníkmi 😀 😀 😀 Hlavná vec že je zdravý, že mu nechutí jesť 😠 že neposúcha, že sem ta ideme Ježiškovi do kostola obetovať tie rožky čo mu rastú na hlave 😠 a že ho táááááááááááááááááááákto ľúbim a stráááááááááááááááášne rad sa bozkáva 🙂 .Mynule prišiel za mnou a vraví mam pusku a aj na rituľu 😀 😀 😀 Tak a dobrú pol hodinu som ho tloštila a tloštila a tloštila 🙂 ALebo aj hodinu???????
Via, nemáš chyby, že jar 😀 Ty ju máš už dlho ale tu na Kysuce len teraz došla 😉 Ale bolo pekne aj pred 2-3 tyždňami?Ale to sme boli chorí tak sa to nás netýkalo, ale dnes je ľúbezne 🙂
Zuzababo(perfektné meno, nemá chyby 😀 )neboj Pán má s Tebou dobrý plán a uvidíš ani sa nenazdaš a budeš o ňom dobre vedieť. Dočkaj a modli sa veľa a tiež by som s ado neotáľala, lebo si myslím že je to nesmierne dlhá cesta a nikdy nevieš čo sa môže medzi tým udiať 😉
Leni s toho si nič nerob máš vidieť ten môj balkón
😅
Ale som na 5poschodí kto to len vidí a ja si zatiahnem žalúzie a je po probléme 😀 😀 😀 Ale nie umyjem ho ale musím na to dostať chuť 😀 😀 😀

carmenuska
8. apr 2010

Akzuzs cauko cauko a az teraz som si vsimla aka si ty bifla 😀 😀 gratulujem k skuske a prave sa chystam upratat balkon, aby som tam mohla vyvesit pradlo. Vidis a to sa s Lenkou stazujete a ja ani nemam babo a mam bordel na balkone...A to keby ste ma poznali aka som pedantka na poriadok, nechapem ako som mohla dopustit tak spinavy balkon 😒

Riska, vsak mna po 7. rokoch uz slak trafi, my oproti vam "len" 3 vidis ako mi uz z toho hrabe 🙂 A uz mate meno?

lucetta
8. apr 2010

ahojte 😉 zdravim vas po dlhoooom case, uz som tu nebola ani nepamatam 😉 akosi to vsetko bezi rychlejsie ako ja🙂 ale dnes , ked som po sto rokoch doma skor ako o pol 8 vecer som si zapla aj net a chcem vas aspon pozdravit, ze hoci neprispievam na vas mysliiiiiiiim 🙂 na vsetky 😎
riska, tebe tie tyzdne pribudaju v nasobkoch dvoch, ci co? 😉

francis
8. apr 2010

ahojte po sviatkoch 🙂 boli krásne a dúfam,že aj milostiplne a aj požehnané a už aj nejaké tehulky dúfam pribudnú 😎
vitaj zuzubabo a obdivujem ťa,že idete do ado po pár ročnom snažení,lebo my po dlhodlho ročnom stále iba uvažujeme a veríme,že príde ešte čas ikeď roky utekajú 😒
darla ☹ je mi to ľúto držala som palčeky a ver,že viem čo zažívaš tiež to mám za sebou a neviem čo ďalej 😠 drž sa a neboj zase vyjde slniečko 🙂
majkuska pozerala som ten príbeh z Litmanovej aj na druhý deň a tiež chodím na pútnické miesta a dávajú mi obrovskú silu 😎
modlím sa teraz novenu k Božiemu milosrdenstvu a nedeľa je Božieho milosrdenstva tak si vyprosme všetky od Pána to čo nám najviac chýba............prosíme Pane buď milosrdný 🙂
Azalka super správička ikeď nerozumiem o čo sa jedná tak napíš niečo k tomu
všetky vás pozdravujem 🙂

riska
8. apr 2010

carm, neboj, slak ta určite netrafi 😀 len sa vycviciš v trpezlivosti 😎 a meno už definitivne mame, môžete tipovať 😀 😀

lucetka, vitaj po 100 rokoch 😉 😉

francis, a vy sa ako dlho snažite?

lakrimosa
8. apr 2010

Ahojte!!!
Darla, nezúfaj!! Veľmi, veľmi, veľmi dobre ťa chápem, ani nevieš ako!!! Chcem ti vyjadriť aspoň duchovnú spoluúčasť - radujte sa s radujúcimi, plačte s plačúcimi...

Pozdravujem vás všetky a ďakujem vám za vaše svedectvá a povzbudenia!!! Veľmi mi pomáhate. VĎaka, myslím na vás.

akzuzs
9. apr 2010

1Potom sa Ježiš znova zjavil učeníkom pri Tiberiadskom mori. A zjavil sa takto: 2Boli spolu Šimon Peter, Tomáš nazývaný Didymus, Natanael z Kány Galilejskej, Zebedejovi synovia a iní dvaja z jeho učeníkov. 3Šimon Peter im povedal: „Idem loviť ryby.“ Povedali mu: „Pôjdeme aj my s tebou.“ Išli a nastúpili na loď. Ale tej noci nechytili nič.

4Keď sa už rozodnilo, stál Ježiš na brehu; ale učeníci nevedeli, že je to Ježiš. 5A Ježiš sa ich opýtal: „Deti, máte niečo na jedenie?“ Odpovedali mu: „Nemáme.“ 6On im povedal: „Spustite sieť z pravej strany lode a nájdete.“ Oni spustili a pre množstvo rýb ju už nevládali vytiahnuť. 7Učeník, ktorého Ježiš miloval, povedal Petrovi: „To je Pán.“ Len čo Šimon Peter počul, že je to Pán, pripásal si šaty - bol totiž nahý - a skočil do mora. 8Ostatní učeníci prišli na lodi, lebo neboli ďaleko od brehu, len asi dvesto lakťov, a sieť s rybami ťahali za sebou.

9Keď vystúpili na breh, videli rozloženú pahrebu a na nej položenú rybu a chlieb. 10Ježiš im povedal: „Doneste z rýb, čo ste teraz chytili!“ 11Šimon Peter šiel a vytiahol na breh sieť plnú veľkých rýb. Bolo ich stopäťdesiattri. A hoci ich bolo toľko, sieť sa nepretrhla. 12Ježiš im povedal: „Poďte jesť!“ A nik z učeníkov sa ho neodvážil spýtať: „Kto si?“, lebo vedeli, že je to Pán.

13Ježiš pristúpil, vzal chlieb a dával im; podobne aj rybu. 14To sa Ježiš učeníkom zjavil už tretí raz od svojho zmŕtvychvstania.

akzuzs
9. apr 2010

Ahoj te a POŽEHNANĚ RÁNKO
Riška, som prvá v typovačke 😀 😀
Dievča ................................. ? Júlia
Chlapec ..............................? Matuško
Aj tak som neuhádla hahahah
Carm, tak Ty si puntičkárka 🙂 Tak príd aj k nám potrebovala by som takú precíznu ruku na poriadok 😉 Aj my sme tu mali typ top (aj keď chabo zariadené, lebo to ide len postupne) ale od 25.2.2008 je to tu hore brdy a nič sa nedalo tak ako má a všetko v chaose a hľadáme aj hodiny a poriadok tu býva len od 20:00 do 8:00 keď zaspí 😀 😀 😀 Ale do slova a do písmena kašlem na to. Som tu pre malého a rodinu a nie pre upratovanie. Poriadku si užiem do konca života habadej
ZDRAVÍM VŠETKÉ VS, VM, VD, .........
😉 😉 😉
Aleluja
Aleluja
Aleluja

lenkove
9. apr 2010

ahojte!
ja tipujem dievcatko Martinku alebo Lucinku
a chlapceka Riska 😀 ak nie, mali by ste zvazit, viete? Risko a Riska by bolo kraasne 🙂 🙂 🙂

riska
9. apr 2010

baby, čo ste zabudli? ved my čakame dievčatko 😵 😵 takže chlapčenske mena až nabudúce 😉

inak krasny, slnečny piatoooook všetkým 😉

violoncielka
9. apr 2010

Ahoooj Riska ja tipujem Martinka (o). Kraaaaaaasnyyyy piaaatooook. Kaki je kde?

margarita
9. apr 2010

ahojte,
pridavam sa k tym, co mavaju doma bordel, ale na balkone - na balkone teda nie, a to z jednoducheho dovodu, ze v byte, kde este stale sme v prenajme, nemame vobec balkon! 🙂
a okna sa chystam umyt uz asi 2-3 roky 😀 ale ani pred touto VN som to uz nesthihla, tak hadam pockam do Vianoc.

Kitty ma nejake teploty zase, tak chuda je spava, a licka ma cervene ako Marfuska z Mrazika. Len aby to uz rychlo preslo 😔

myslim na vas, a riske radsej verejne netipnem, aby som nahodou neprezradila spravnu odpoved 😎
Ale poradim: Eulalia, Rosamunda,Kunigunda ani Eufrozina to urcite nebudu 😉

zuzubabo
9. apr 2010

ja to mám s upratovaním hrozné 😝 . 2 roky som bývala u starých rodičov s manželom v jednej izbe, na vianoce sme sa presťahovali na haciendu s 3 izbami - je to taký nezvyk, taký životný priestor zrazu a ešte mám stále knihy a drobnosti po krabiciach, nechápem kde sa mi v tej jednej miestnostipredtým pomestili. 😉

francis
9. apr 2010

ahojte 🙂
riska takže naše snaženie je už nad 10 rokov 😠 tak som tu asi už z tých skôr narodených a už aj pomaly na psycho takže sa to stále snažím prekonávať a verím,že to naše šťastíčko ešte príde k nám a Pán nás vyslyší 😎

carmenuska
9. apr 2010

Akzuzs- 😀 hej, puntickarka, a co ti mamina nespominala??? 😀 😀 No proste mam rada poriadok a tak ho stale robim, aj ked nemusim 😀
Francis- co ja tu chcem s mojimi 3 rokmi, ze?? Mas moj obdiv, ako ste to dokazali zvladnut?
Riska- ja tipujem Dominika, Zuzana 🙂 ved uz prezraď