Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

muska30
3. máj 2010

ahojte,
my sme mali tiez pekny vikend, v sobotu sme vyletovali a v nedelu oddychovali 🙂 ale zasa sme soplavi, tuto jar nas to nejako dlho drzi 😒
janulka, nech sa manzelovi podari cim skor najst novu a lepsiu pracu 😉
smejka, len do toho a mas uspesne po statniciach 😉
violka, k moru sa chystame aj my, ale az v lete 🙂
kaki, zajtra koncime deviatnik za tehulky, potom zacneme dalsi za knazov, alebo daky iny umysel?

riska
3. máj 2010

🙂 aj my mame pekny vikendik za sebou 🙂
smejka, akzuzs, držim vam palce pri učeni, nech to mate čoskoro za sebou.... a môžete sa potom venovať už iba vašim pokladikom a nam 😵
marg, a spala si potom z tej kofoly? 😉
janulka, fuf, to s tou manželovou výpovedou je fakt otras, dufam, že čoskoro najde niečo ine 😨
muska, violka....a všetky ostatneeeee 🙂 🙂 🙂

danka24
3. máj 2010

ahojte, tak po dlhsej dobe sa hlasim 🙂 mame sa fajn akurat sme chorucke ja som akurat dobrala antibiotika a teraz je Klarka chorucka takze nic moc... ☹ ako sa mate?
riska ved ty uz ochvilku rodis jak to rychlo ubehlo 🙂
niejake nove tehulky ?

suzzika
3. máj 2010

Všetky vás zo srdca pozdravujem,
mám teraz obdobie prázdnoty, zdá sa mi /ON/ strašne vzdialený, už by som chcela, aby prišiel a urobil poriadky, cítim sa na tomto svete dosť často ako mimozemšťan 😎 a chytám z toho splíny. Nemôžem veľmi chodiť na PC -okrem iného aj preto, že keď by som mohla bo deti spia tak nemôžem, lebo je PC v spálni a tu spí K./ako aj teraz/a keďže ju nechcem zobudiť tak už radšej idem...ale snáď sa to zmení keď kúpime notebook /to neviem kedy bude 😎 /

Margi už máme 8 zúbkov a skoro chodíme 😉 cmuk pre Kiki

Riška takže Ninka nie Martinka? 🙂
Zdravím aj Betty a Maťka 🙂
A Danku a Klárku a Janku a Branka a Mušku a jej detičky, Smejku a Matúška, Lenku a Škoricu/ktorú stále neviem prečo takto pomenovali 😵 a všetky ostatné....Violku, Skorki, Darlu, Majkusku, Kaki, Akzuzs atd,atd.Požehnaný deň

riska
3. máj 2010

danka - dalsia stratena duša 🙂 obom vam prajem rýchle uzdravenie 😔
a nove tehulky zatial ziadne 😢 ale snad to už čoskoro niekto prelomi 😉

suzzi, tak posuriť manžela a kúpiť NB 🙂 a heš-heš s prazdnotou

lenkove
3. máj 2010

Ahojte
tak ja sa pridavam do klubu, chora som aj ja aj nasa Opica - Skorica 😉 ona aspon odkasliava, ma to u nej miernejsi priebeh,ale jej mamicka je v koncoch so silami.. esteze mame tatika, ktory ju prave hresi "ty inventur kontajnerovy!" zase sa dala vysypavat kos 🙂
inak, my od vcera chodime 😅 a ziadne take, ze krok a bac 😅 ale pekne vyratane vzdialenosti, roztrasene sice , ale chodi ! no to je parada 😵 😵 ale to nie je moja zasluha, ale cisto jej vola 😀

lenkove
3. máj 2010

a vsetky vas zdravim 😵 😵

lenkove
3. máj 2010

a o to ako sa mam psychicky zle /hadam aj z choroby/ pomlcim.. gulim oci, ze ma dnes mm pomojkal a nie podal navrh na rozvod 🤐 🤐

danka24
3. máj 2010

AHOJ LENKA,
vitaj v klube chorlavych.. ja som uz aj vybrala antibiotika a furt som chora a mam zapchaty nos a suchy kasel a Klarka ma aj teplotu a kasle a nakazil nas ocko nas ..a teraz sa na nas vykaslal odisiel makat na tyzden ☹

lenkove
3. máj 2010

Danka
suchy kasel, ano aj ja , pomoc 😔
skore uzdravenie obom chorusikom... 😔 😔 Klaruska aka kocica 😵 😵

danka24
3. máj 2010

ved sa staram neee 😀 😀

danka24
3. máj 2010

najhorsie je ked davam klarke jest a ona zaspava a vtedy ma zacne dusit.. pomooc nic nepomaha .. ☹

danka24
3. máj 2010

skorica je riadna sikulka a vidim ze aj ona rada robi poriadky 😀

carmenuska
3. máj 2010

ahojte, rychlo som vas docitala idem do postele...nestiham, makame na byte, ale mam z toho radost. Dnes sme vyburali pol bytu, v sobotu vsetky zarubne 😀 zajtra vsetky obklady a hadam uz budu najtazsie prace za nami.....Ma to jednu vyhodu- nestiham mysliet na sprostosti, hadat sa s mm a velmi dobre v noci spavam 😉
Janulka- fuu mrzi ma ta praca mm, ale neboj Pan sa postara. Az ma zmrazilo ked som to precitala, bo my ma,e tiez hypoteku a keby prisiel mm o robotu, ta neviem...a ani nejdem mysliet.......
danka a vy ste kde tych 5 mesiacov nabrali 😉
Leni- pekne sa poliecte a gratulujem Skorici k prvym krokom
Akzuzs- peken porob skusky, ja poburam priecky a bude zasluzebna pizza 🙂

danka24
3. máj 2010

carmenuska dobru nocku a prajem vela siil do prerabania.. ale vies jak sa hovori posad dom zasad strom 😉 tak snad sa to podari a v novom byte budete o minimalne jedneho viac 😉 😵 a 5mesiacov noo leti to rychlo to je pravda.. 😵

smejka
autor
4. máj 2010

ahojte 🙂
lenka a coze je s naladou?....uz ste po noci zdravejsi? ako praca?
danka vy ale rastiete do krasy 😵 .....zelam skore uzdravenie 🙂
carmenuska vela odhodlania do prerabok 🙂
suzzika preco ta prazdnota?....prid castejsie k nam 🙂 ...pc sa ti neda prestahovat? 😕 😉
zelam pekny den vsetkym VT, VS, VM 😵

jaja25
4. máj 2010

To je úžasné, prvé krôčky sú nádherné. Vždy som tých drobcov obdivovala ako si vypočítajú vzdialenosť a pustia sa sami...

Všetkým choručkým skoré uzdravenie. Skúste vlchšie prostredie, aby sa vám lepšie dýchalo.
Lenka skús kalciový sirup.

lenkove
4. máj 2010

Ahojte
🙂
Smejusik,neviem co so mnou, asi nervozita, casovy stres, plus choroba.. 😔 vies si predstavit aka je teraz mala za mamou 😅 a aka je mama nervozna a potom mala nervozna a nakoniec si to vsetko zlizne tatik 😎 len nech to uz dlho nepotrva.. a k praci? dva dni som na nej pre chorobu vela nespravila a uz mam pocit, ze je v nej VSETKO ZLE 😀

Jaja, tak veru, uzasne su tie nase deticky 😵 😵 kalciovy sirup uzivam - ja 😀 malej mi lekarka nevrAvela ho davat a ja sa sama takto ordinovat miminu bojim 😅 a po celom byte mame uteraky a plienky, vlhkost 73 percent, mame vlhkomer.. MM si robi zarty, ze este trosku a moze hriby pestovat 😎 😎

pekny den vam vsetkym 😵 😵

smejka
autor
4. máj 2010

lenka nestresuj...este mas cas...viem ze s chorobou nic nejde...poliec neduhy a sup zase do prace 😉 ....neboj toto neblahe obdobie coskoro pominie 😎 ...a chodite....super....pamatam si to pri M.....aki sme boli z toho uneseni 😵
jaja ahoj 🙂

muska30
4. máj 2010

ahojte,
tiez patrime medzi soplavych a chrchlavych. Davam si kvapky do nosa a na hrdlo strepsils. A kalciovy sirup je dobry na suchy kasel, ja som ho dcerke davala uz pred jednym rokom a pomohol jej 😉
lenka, blahozelam ku prvym krockom 🙂
danka, pekne fotky, Klarka Vam urcite robi radost 😉
suzzika, smejka ma dobry napad, prestahuj pocitac 😕
idem upratovat, mam to tu zanedbane 😨

violoncielka
4. máj 2010

Ahojte baby 😉

suzzika
4. máj 2010

Ahojte, niežeby sme presťahovali PC /mm tvrdí, že na nafúknutie bytu nemám dosť veľké pľúca 🙂 /ale chýbate mi tak som prikvitla 🙂 , aby ste vedeli, že aj my sme chorí. S Karolínkou som dnes bola na kontrole, už pomaly doberá svoje prvé atb a Z. tiež nechodí do škôlky kvôli kašľu. My s mm sme našťastie už po. To bude z tých zmien počasia...
Lenka blahoželám k chodeniu, kým nechodia "s niekým" tak je dobre... 🙂

majkuska
4. máj 2010

Ahojte kočky. Baby dnes mi dokina potvrdila tehotenstvo. Som v šoku. Takže Panna Mária nam v Litmanovej vyslyšala naše prosby a hlavne Vanesskine. Myslite na toho chrustika v modlitbach.Som totiž 6 týždňov po kyrete, ešte som nestihla mať ani menzes.Ale pevne verim, že teraz to bude ok, sľubila som totiž Pannej Márii v Litmanovej, že ak ešte otehotniem, tak tam budem chodiť každy mesiac aby so mnou išla tehotenstvom z mesiaca do mesiaca.Chvalim ho 🙂 a ďakujem mu, že je stale s nami a neopušťa nas 🙂 🙂 🙂

kaki
4. máj 2010

Ahojte,
dnes končíme deviatnik za šťastný pôrod našich obľúbených tehuliek 😵
Tak čo? Začneme od zajtra za cirkev? Myslím že by sme spravili dobre. Len vie niektorá niečo vymyslieť?
Malo by to byť silné. To sme si už skúsili, že naše spoločné modlitby sú silné 😵 Ideme na 9 dní za cirkev? Ja ANO 😵

Ja som našla toto (ale môžeme sa aj vlastnými slovami, kto ako chce):
Všemohúci večný Bože a Otče Pána nášho Ježiša Krista, Pane nebies i zeme, zo srdca Ťa úprimne prosíme; ráč svoju kresťanskú cirkev i jej služobníkov riadiť svojim svätým Duchom, aby pri šírení Tvojho slova bola zachovaná a aby sa skrze ňu viera v Teba posilňovala, rozmnožovala sa a vzrastala láska k Tebe a ku všetkým ľuďom.

Trojjediný Bože, rozšír medzi nami svoju cirkev, naplň všetkých ľudí Duchom Tvojím a veď ich tak aby si Teba ctili, radi sa modlili, cirkev milovali a podporovali. Nech v Tvojej cirkvi znova zasvieti Tvoja Božská milosť a sláva a nech nás prebúdza a vedie k pokániu a naše duše vedie k večnému spaseniu.

Prosíme Ťa za naše chrámy, za našu mládež a tiež za všetkých veriacich, za našich biskupov, seniorov, farárov, kantorov, kostolníkov, presbyterov, katechétov, diakonov, za všetkých Tvojich služobníkov, za misionárov a iných šíriteľov Tvojho slova, prosíme, ochraňuj ich, pomáhaj im a požehnaj ich darmi Ducha Svätého. Nech sa skrze nich šíri Tvoja sláva po celej Zemi. Požehnaj misionárov, ktorí pracujú medzi nekresťanmi a neveriacimi, chráň ich, pomáhaj im a žehnaj ich prácu.

Prosíme za krajiny, v ktorých majú kresťania dvere pre vyznávanie viery zatvorené. Pane, pomáhaj tam, vyslobodzuj z utrpenia, otváraj aj tam dvere.

Pane, prosíme požehnaj verných, utvrď neistých a pochybujúcich, povzbuď slabých, obráť k pokániu hriešnych a zatvrdnutých, rozohrej chladných a ľahostajných. Utvrď a rozširuj našu cirkev všade medzi národmi a zostávaj s nami v našom srdci, na večné veky.

Prosíme Ťa, večný Bože, ráč nám to všetko, za čo sa k Tebe modlíme, milostivo dopriať, pre horké utrpenie a smrť syna Tvojho milého – Ježiša Krista, nášho pána, ktorý s Tebou, Bohom Otcom i s Duchom svätým žije a kraľuje na veky vekov.

Príď, Pane Ježiši, počuj náš hlas. AMEN

janula.k
4. máj 2010

Ahojte 😵
Majkuskaaaaa to vazne??? ty si dopadla tak ako ja 🙂 a pevne verim, ze to dotiahnes do stastneho konca 😵 budem na teba mysliet v modlibach!!
a zas utekam 😝 papa

riska
4. máj 2010

majkuska, taak to je supeeeeeeeeeeeeeer..... gratulujem 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😀 😀 😀 wau, to je sprava....teraz už všetko bude super, uvidiš 😉 joj, ale sa tešim s tebou 😵
suzzika, no aspon to, že ti chybame 😉
kaki, ideme 😎 od zajtra
zdravim všetky babulky, mam sa fajn 😉

lenkove
4. máj 2010

babule, ja dam link na nasu modlitbu za cirkev do temy Viera Nadej Laska, baby sa chceli pridat.
a Majkuskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to je ta naj naj naj sprava!! ja mam zimomriavky 😵 😵 😵 a placem a tesim!!! 🙂 🙂

lenkove
4. máj 2010

Kaki, zacnime od stvrtku, nech sa moze pridat viac bab.. (a ja stihnem ist na spoved). ak to teda nikomu nevadi 🙂

smejka
autor
4. máj 2010

majkuska blahozelam 😵 .....vela stastia a zdravicka do dalsich mesiacov 🙂

francis
4. máj 2010

majkuska super správa tak sa držte obaja a konečne nová tehuľka 🙂 Vdaka ti Pane veľká vdaka aj Panne Márii 🙂 všetky vás pozdravujem