Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
22. apr 2009

Suzika
ty si pekna, ze si nas prisla pozriet a povzbudit ma stravovanim 🙂 aj ja si myslim, ze nanuk je lepsi ako kolace, nanuk a zmrzlina su dietne, to nevies? 😀
a inak sa mas dobre? od kedy zacinas md? uz si 26 tt, to je krasne 😵 😵 a naozaj nas chcete prekvapit ze co to bude? nepovies? 😉?

Ani ja sa neviem dockat Smejky a Marione.. sa mi to nepaci, ze tu nie su 😕

Inak, cakam na plynarov, pridu vymenit ten privod, uf, esteze tak.. inak by som od strachu ani nespala 😅

marione74
22. apr 2009

ahojte, dievcata dnes to stretko plati ze? citim sa sice nejak divne ako ked na mna nieco lezie, ale skusim na chvilu prist.
V pond som isla mojmu gynekologovi na UTZ a just mal dovolenku cely tyzden, tak nic neviem.
A moja nervozita sa nenormalne stupnuje, vobec ma nebolia prsia... co je fakt divne kedze som uz v 5 tt (v 8tt podla poslednej ms).
Idem zavolat do GF ci nemozem prist na utz uz v piatok, lebo do pondelka to asi neprezijem ☹

lenkove
22. apr 2009

Marione
moja kamoska nemala vobec ziadne priznaky.. ani nevolnost, ani prsia. ani zvacsene bradavky, nic.. tak pokoj, neboj sa.. 🙂

prave prisli vymenit privod, juchuuuuu 🙂

janula.k
22. apr 2009

jej ahojte lenocka, suzika a marione 😵
suzika, dakujem ti za opytanie, vdaka Bohu, mam sa dobre, srdiecko sem tam zaboli, ale uz mi je ovela ovela lepsie. Vysledky nemam zatial ziadne, len som objednana na genetiku a hematologiu, ale to az o mesiac, takze na vysledky sa nacakam....Teraz by mala prist moja prva mrchana po kyrete, uz aj trosku spinim, tak hadam sa rozbieha..inak ja mam z toho spinenia fobiu 😔
marione, ja som tiez na zaciatku tehu citila prsia, potom som na dva dni stratila vsetky priznaky, no potom to zas vsetko prislo a zas odislo a prislo...Tiez som si myslela, ze ma musia prsia stale boliet..A zle ti nebyva?

janula.k
22. apr 2009

Marione a si na PN? Leni tak juchuuuu aspon ze sa v noci vyspinkas 🙂

lenkove
22. apr 2009

Janulka

mohli ta poobjednavat aj skor, nie az o mesiac 😔
verim ti s tou fobiou 😔
moja, myslim na teba..

ujovia odisli.. ostal po nich len cesnakovy zavan 😉

janula.k
22. apr 2009

Lenka, no ja neviem preco su tam take dlhe cakacie doby na vysetrenia... 😔 Ale nevadi, kto si pocka, ten sa docka 😉
Lenka, co si ujom dala papat, langose? 🙂

lenkove
22. apr 2009

Janulka
nic, ani pohar vody 😅

dievcata na stretko zial nepridem.. 😔 este stale potrebujem mat toaletu poruke 😝

danka24
22. apr 2009

ahojte leniii a co tebe je????
ako je na stretku?

ogeletka
22. apr 2009

Ahojte.Ja sa trápim s hormonmi a preto sa mi nedarí otehotnieť.Je tu niekto s podobným problémom?

lenkove
22. apr 2009

Danka
nic vazne, len mam nejaku crevnu virozu 😝 na stretko som kvoli tomu nesla... ☹
ty sa ako mas?

ja cakam na Smejku... a jej nikde...

ogeletka
isto su tu baby aj s hormonalnymi porachami, len neviem ktora 🙂 a ake konkretne problemy mas? prolaktin, testosteron, alebo nieco ine?

ogeletka
22. apr 2009

Mám nízku hladinu progesteronu.

lenkove
22. apr 2009

ogeletka
a ten progesteron mas nizky preco? nedostatocna cinnost zlteho telieska, alebo nemas ovulaciu? merias si aj teplotu? chodite niekam do Car-u? a ako dlho sa snazite? skus popisat ak sa ti chce 🙂
inak je tu tema o progesterone: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lenkove
22. apr 2009

Smejka? 😕

danka24
22. apr 2009

lenuska mame sa dobre zajtra do poradnee jupiiii a uvidim aj drobca jupiii 😵 😵 leni si jedla v noci klobasu co 😀
smejkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

smejka
autor
22. apr 2009

ahojte 🙂
tak som tu ...mala som do vecera pracu...potom sme boli este na cintorine pri hrobe mm otca 😔
no vysledky nemam este v ruke lebo primar musi napisat o tom zaverecnu pracu.....no hlavne je to ze ste sa (sme sa) dobre modlili....vdaka vam a vdaka Bohu za vypocutie prosieb 😔 😔
je to negativne.....a dnes sme sa objednali u tej reumatologicky....slubila ze este vsetko dovysetruje....tak som neskutocne rada ze najobavanejsie sa nepotvrdilo 🙂
je to taky dokaz ze naozaj sila je v modlitbe...

danka24
22. apr 2009

smejka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sa teskaaammmm s vamiii 😵 😵 😵

danka24
22. apr 2009

dobre som kricala bolo pocut ma az do ziliny 😀 😀

smejka
autor
22. apr 2009

a nase spolocenstvo(aj spolocenstvo druziciek) moze takto dokazat velke veci 😵

smejka
autor
22. apr 2009

danka veru bolo...ved ste kricali dvaja 😵 ...az na strhlo 😀

danka24
22. apr 2009

😀 😀 😀 este ze tak .. vidis lenka som tu mala prist ja a hned aj smejka .. no esteze mate NAS 😀 😵

indzes
22. apr 2009

Vďaka ti Dobrýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý Bože 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Smejka super,veľmi sa s vami teším. 😉
A veľká vďaka aj Panne Márii za jej orodovanie prostredníctvom ruženca.

lenkove
22. apr 2009

Smejkaaaaaaaaaaaaa
to je krasne, super.. ja normalne placem od stastia. Pane, dakujem...
som nesmierne vdacna za vas... ja som sa tak bala.. priznam sa, ze ja na zazraky a dobre konce uz neverim.. len na tie na druhom svete.. ale presviedcate ma, teda Pan ma presviedca ze su.. VDAKA!!! 😵 😵 😵

a teraz sa mozeme modlit, aby ta druha dg nebola vobec hroziva 🙂 😎

danka24
22. apr 2009

paaa idem lulkat rano skoro vstavame zajtra poradna ma caka myslite na nas 😵 😵

smejka
autor
22. apr 2009

dakujem vam....pripomina mi to ako by som bola tehu a moje hcg stupalo 😉 ....no je to podobny zazrak...takze dievcata verte v zazraky 😔
danka drzkajte sa zajtra...az sa miminko ukaze v plnej krase 🙂
indzes ahoj...ako sa mate? nebyva ti zle?
lenka to my pesimistky a maloverne dostavame taketo dokazy bijuce do oci 🙂

lenkove
22. apr 2009

Smejka

ano, je to krasne.. 😵

riska
22. apr 2009

ahojte, konečne nam po 2 dnoch ide net 😀

smejka, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....alelujaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
vdaka Bohuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂
musim sa priznať, že aj ja som sa bala o vas 😔 velmi sa tešííííím 🙂 tak tie modlitby zabrali 😀

riska
22. apr 2009

inak stretko super - ako vždy 😀
spoznali sme aj kaki - našu soletku 😉 a skorki bola v ružovom 😀

smejka
autor
22. apr 2009

riska uz som si myslela ze sa nieco s tebou deje...a to bolo iba v nete 🙂
takze stretko bolo fajn..tesim sa z vas nazivo sa stretavajucich 😵
veru zabrali....je to taky pocit ulavy a aj vdaky 😔

smejka
autor
22. apr 2009

skorki z ruzovej zahrady 😎