Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

janula.k
15. máj 2010

ahojte, 🙂 vidim, ze tu sa sladko buva 😵 ani sa necudujem, v takom pocasi...
ja som zacala citat knihu o sv. Brigite Svedskej, tak ked mozem, kazdu volnu chvilku citam. Brankovi asi ide uz nejaky zubok, aj ked neviem, ci to nie je skoro, ale slinky mu tecu ako takej tave a vsetko pcha do pusinky a hryzie..
Risiatka, dufam, ze ste este v kope 🙂 nasmu malemu odhadli den pred porodom 3600g a nakoniec mal 3040g.
Zdravim vas vsetky a myslim na vas 😔

akzuzs
16. máj 2010

Požehnanú nedeľu
Človek by si myslel, že je škaredo a bude tu viac tvári, ale nič!!!!!!
Alebo vás zlákal vietor, dážď, chlad na prechádzku????? 😀
Ja som ráno prebehla rýchlo do kostola a dala si precavzatie že dnes von nepôjdem a zatiaľ sa mi to darí.
Al urobila som si radsoť mala som na bóbed moju naaaaj špecialitu knedlo vepřo zelo 😝 uffff tak som sa dojedla ako juj
No tak sa tu majte a Jani si dobrá že stíhaš čítať knihu, ja som naposledy čítala život Panny Márie od Emerichovej a to v 9mes. tehu pred 2 rokmi 😀 😀

janula.k
16. máj 2010

ahojte 😎
akzuz, ja citam tu knihu tak, ze po jednej kapitole, ked Branko spinka..som si povedala, ze radsej citat knihu ako sediet pri pc..
Dnes je veru take zle pocasie, ze mi to pripomina november. Boli sme u nasich a musela som normalne vytiahnut zo skrine Brankovi bundicku, ktoru som uz odlozila s tym, ze uz ju nosit nebudeme, lebo je tepla.
Kde ste vsetky??? snazilky chapem, tie su pod perinou a snazilkuju 😀 tehule si uzivaju posledne dni spanku 😝 a maminky sa venuju svojim detickam 🙂

jaja25
16. máj 2010

No ja som dnes skoro zamrzla cestou do kostola. Ja len v svetríku a ľudia v zimných bundách. Ešteže v Blumentáli nebola zima lebo neviem... 😒 .
Sestra je už doma so Šimonkom, tak som sa poobede vytešovala, držala ho na rukách a dohovárala našej Tamarke aby bratranca toľko nekopala, že aj on je náš 😀 😀

margarita
16. máj 2010

alebo im tie deticky konecne od rana zaspali 😀 a tak pozeraju, co je nove na MK...no kde nic, tu nic 😒
janul, Kiki tiez slintala ako bernardin, ked mala cca3_4 mesiace, ale naozaj zuby prisli az ked mala 10...
ja som naposledy precitala tu slavnu spominanu Chatrc, a prijemne ma prekvapila, dobre citanie.

akszuz, ale ved Ty sa vkuse ucis, tak ako to, ze necitas knihy? 🙂 asi citas len skripta a poznamky, ze?

vsetky vas zdravim, u nas vonku je riadne hnusne pocasie...

riska
16. máj 2010

janulka, tak, tak, aj sme si poobede pospali 😉 ved čo v takom hroznom počasi 🙂
jaja, tak skoro sestru pustili? asi potrebovali uvolniť miesto, čo?

carmenuska
16. máj 2010

ahojte, my sme zas starvili nedelu v Baumaxe, az som sa hanbila, ze v nedelu robime take nakupy, ale bolo skaredo a cez tyzden sa robi tak nie je cas vyberat somariny. Obzreli sme aj kuchynu, no poviem vam, pekne palky......az sa mi hlava zatocila z tych cien v Decodome. Ja ze si to tu budem citat hodinu, kym som tu nebola a vy nic!!!!!!!! pekny tyzden vsetkym

majkal
16. máj 2010

ahojte, tak my sme už doma z oslavy. Prvé sv.prijímanie bolo krásne, aj keď to počasie - no comment. Bolo mi tých detí ľúto 😒 Teraz sme už doma v teple a oddychujeme 🙂
janula - môjmu synovi vyšiel prvý zúbok, keď mal 4,5 mesiaca - takže môže byť.

Ja som s čítaním kníh na tom rovnako. Ale už som si dala záväzok, že musím 🙂 Zatiaľ sa mi to ale až tak veľmi nedarí 😀 Objednala som si knihu Gejša, ale keďže som ju už nezohnala v slovenčine, tak som objednala v angličtine .... som zvedavá, ako dlho ju budem čítať 😀 ... tipujem tak dva roky 😝
Teraz mám požičanú od kámošky knihu - Plodnosť, cykly, výživa - tak som trochu nútená ju čítať, aby som ju mohla vrátiť.

Pekný večer všetkým, ja teda idem čítať 😉

muska30
17. máj 2010

ahojte,
tiez sme cez vikend sedeli doma, ved sa tak ochladilo a ten vietor a dazd, no veru, asi aj dnes budeme len vo vnutri 😒
dcerka si vyfarbuje obrazky a ja jej musim stale kreslit prasiatka a sliepocky a uz ma aj prsty a dokonca aj nechty zafarbene od fixiek 🙂
majkal, ja som videla film Gejsa, bolo to zaujimave, ina kultura, ine zvyky 🙂
margi, ja som sa ku Chatrci este nedostala, ma ju moja mami, tiez sa jej pacila 😉 a ja uz dva mesiace citam Cestu tuzby, asi by som mala menej sediet pri PC.
pekny den vsetkym 😵 😵 😵

jaja25
17. máj 2010

muska, my s Matuškom sme dnes kreslili autíčka. Teraz ma "terorizuje", že chce hrať na počítači, tak mu asi na chvíľu dovolím 😒

bettynka222
17. máj 2010

ahojte 🙂

violcek ale o 10:30 to su uz ranajky cislo 2 😀 prve byvaju o 4 alebo o 6 alebo az o 8...podla tooh dokedy spim 😀

riska este drzite pokope? 🙂

jani to je zvlastne, vacsinou odhadnu porodnu vahu podla sona nizsiu ako v skutocnosti po narodeni nameraju....no som zvedava co mi dnes povedia

pekny den vsetkym 😵 ajked to pocasie 😝

akzuzs
17. máj 2010

Betty, nemáš chyby
Margi, máš pravdu čítam včera zákon o rdine , zákon o mene a priezvisku a zákon o matrikách. Taka som bola z toho unesená. Bolo to pútavé a dobrodružné. 😖 😠 Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá normálne mi z toho šibalo 😀
No dnes v noci mi moj synátor nedal spinkať, lebo ho budili spolíky tak sme kvapkali, natierali pod noštek eukaliptus a naparovali nad kamilkamy. Ráno bolo trocha lepšie ale čo už niet divu pri takom počasí.
Majkal tak to asi musíš vedieť po anglicky?Ja skoro nič 😅

majkal
17. máj 2010

akzuzs - aaaaaaaale figu 😀 To budem citat so slovnikom a pri kazdom tretom slove ho budem listovat 😀 Ale je pravda, ze takto si chcem trosku "ozivit" svoju zaprasenu anglictinu a slovnu zasobu.

akzuzs
17. máj 2010

majkal tak to máš najlepší trénig a potom horsa do sveta to zúročiť 😀

majkal
17. máj 2010

😀 no ved uvidime o mesiac v Grecku .... len aby som sa nedorozumievala rukami nohami 😀

akzuzs
17. máj 2010

ejha Ty id eš do slávneho Grécka? no tak to je dobré, možno budeš aj v TV keď bude televízia zisťovať v uliciach u turistov svoje dojmi zo štrajku a ako im to ovplyvnilo pobyt. Potom pozdravuj VS z Modrého koníka a usmievaj sa.

majkal
17. máj 2010

😀 😀 😀 este je otazne, ci tam vobe doletime .... ked nam Island dovoli 😀

majkal
17. máj 2010

nastastie ideme na ostrov, takze Atenam sa zdaleka vyhneme. Nepokoje su len v Atenach. Vsade inde v Grecku ziju normalnym zivotom 🙂 (vraj - tak dufam)

akzuzs
17. máj 2010

nevadí, no keby si náhodou stretla ten štáb televízie tak nezabudni 😅

akzuzs
17. máj 2010

a Ty ideš lietadlom??? no to je ale
neboj Island dovolí
uvidíš lebo cestuješ Ty 😉

majkal
17. máj 2010

🙂 jeeej dakujem .... snad nam to uz teraz vyjde. Chceli sme tam ist aj na svadobnu cestu, ale CK nam ju mesiac predtym zrusila - resp. ponukla inu variantu, nez sme chceli, co sa nam uz velmi nepacilo, tak sme to zrusili. No a teraz si ideme konecne po 9 rokoch dat repete 🙂 Je to celkovo nasa prva dovolenka pri mori, tak sa velmi tesime 🙂

akzuzs
17. máj 2010

majkal v dobrom Ti závidm!!!!!
My sme ešte nikde neboli okrem chaty a jednodňových výletikoch
Ale až raz budem veľká tak možno 🙂
No a aby po druhej svadobnej ceste nebolo aj druhé bábo
No to by som Ti priala, keby vám Boh požehnal ako suvenír z dovolenky. No a tiež aby vám Boh požehnal aj dobrú a čťastnú cestu a pekné počasie.

majkal
17. máj 2010

dakujem akzuzs, si zlata 🙂 kiezby Ta Pan vyslysal 😉

majkal
17. máj 2010

my sme doteraz tiez chodievali len na jednodnove vylety a na chatu. Na viac neboli financie. Ale tento rok nam to nejako tak vyslo, tak sa tesime 🙂

majkal
17. máj 2010

a neboj, aj Vy pojdete 😉

akzuzs
17. máj 2010

nebojíš sa žralokov?

majkal
17. máj 2010

a inak, toho lietadla sa trosku bojim .... este sme nikdy neleteli 😖

majkal
17. máj 2010

🙂 zraloky tam vraj nie su, ale ked sa nam postasti, tak mozno uvidime delfiny 😵

akzuzs
17. máj 2010

MY ???????????????????
no o 10-15 rokov
nie presne o 16 rokov , lebo to už bude Majko fúzatý a nám skončí hypotéka tak pojdeme
ale mojím snom je ísť na dovolenku nie k moru ale niekde do hôr do hotela, kde nebudem musieť nič robiť ani vyriť len sa prechádzať a nudiť sa 🙂

akzuzs
17. máj 2010

no len aby a delfíny su krááááásne odfoť ako s nimi plávaš a pošli