Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

lenkove
26. mar 2009

dobru noc vsetkym.. 🙂

magimary
26. mar 2009

leni, čo sa týka víkendu, tak celkom krásne (a romanticky 😵 ) je aj tu blízko.na Červenom kameni, na Smolenickom zámku, na bUdmerickom zámku...
pokukaj, všetko samá nádhera... 🙂
a pekne pracuj a nemysli na čas, lebo potom pomalšie plynie... 😉

ahojte, všetky krásky, pôjdem pomaly aj ja na vankúš... 🙂

lenkove
27. mar 2009

Magi
si mila,vdaka 🙂 Spominane kastiele radsej nie, bola som tam uz konferencne niekolkrat a manzel tiez 😝
Vybrala som Uhrovec,tam sme este neboli, moznosti vyletu do Strazovskych vrchov 😵 Len dufam,ze jediny uhrovecky hotel na nete (hotel Partizan 😀 ) ozaj funguje 🙂

inak, uz je rano 😀
ja mam za sebou pol prepracovaneho clanku, pol knihy, a par webov o adopcii 😉 a co vy?

lenkove
27. mar 2009

vypadlo mi tam sloveso a Cerveny kamen 😉 odpustite a pochopite hadam 😉 🙂

smejka
autor
27. mar 2009

ahojte 🙂
lenka tak sup do postele 🙂 ...tie nocne u teba predsa maju nejaku vyhodu 😉 ...teda okrem tej pleti 🙂
pekny vikend s mm...az si uzijete jeden druheho a oddychnete 😎
ostatnym pekny den....ja uz stresujem na skusku 😖

lenkove
27. mar 2009

Smejka
nestresuj.. Spomen si, ze som neuroza 😉

Baby,
musim vam povedat, ze som si kupila skvelu potravu na nocnu 😉 okrem jogurtu a jablka som si pred nocnou v Lacnych knihach kupila jednu kucharsku knihu (vola sa Dieta (to ako ta na chudnutie) podla Adama a Evy 🙂 ) Su tam fakt dobre recepty 😉 Hladala som este nejaku knihu a padla mi oka kniha Farba vody..
a je to skvele, podla mna teda.. Prelina sa pribeh syna a matky.. Autobiografia. Matka je ortodoxna zidovka, ktora sa vydala za cernocha a uverila v Jezisa. Je to tak krasne tam napisane.. ach.. 🙂
Prajem vam vsetkym pekny den!

smejka
autor
27. mar 2009

lenka ty nove dievca chces chudnut? 😕 ...musim si ju i ja zakupit....hm...len kde ju najst? 😕

lenkove
27. mar 2009

Smejka
ja nou neplanujem chudnut, ale varit.. su tam hrozne jednoduche recepty typu: nakrajaj zeleninu, zalej vodou. po 5 minutach polovicu vody zlej, poloz na zeleninu rybie file e dus 15 minut. no kraaaaaaaasa 😀
je v Lacnych knihach, nemate v Ziline lacne knihy? A pozor, stoji 19 sk 😉 ak chces, zakupim ti 🙂

o kolkej mas skusku?

inak, ja som z prace posluchla nahle nutkanie a zavolala manzelovi a on si zabudol natiahnut budik, takze by nestihol vlak, ak by som ho nezobudila 😵 to sa ten den pekne zacina 😵 😵

smejka
autor
27. mar 2009

jeej lenka take rychlovky by sa mi zisli 🙂 ....mozes zakupit a ked pojdete za svokrou tak mi ju vyhodis z vlaku 😉
u nas v ziline nie su take supis obchody ako tam u vas 😎
skusku o pol stvrtej...potom uz ostanem v meste a do prace 😒
lenka hlavne ze uz cestuje 🙂

smejka
autor
27. mar 2009

idem cosi este vtlacit do hlavy....ja verim ze ta pripomienka "lenkove" mi dnes po moze 😉
tak pekny den... 😵

janula.k
27. mar 2009

Ahojte, tak idem aj trosku medzi vas..aj ked sem velmi nechodim, no citam vas..ved viete...
Prisla som sem nacerpat trosku sily aj tej duchovenej aj tej fyzickej...Som cerstvo po tretom potrate, tak sa mi ani zit nechce...
Vidim, ze mate II. ku, tak verim, ze bude rovnako uspesna ako jednotka a vsetky co ste doteraz nestratili nadej a vieru v Boha, dufam, ze budete odmenene..

kaki
27. mar 2009

janula.k ani neviem čo povedať... Asi len to že sa za teba budem modliť 🙂
smejka na teba myslím, aby sa skúška podarila....
lenkove a o Teba sa ten aniel tak dobre staŕa 🙂 Som rada že ho máš... a ďakujem za podporu.... 😉

janula.k
27. mar 2009

Kaki na to sa ani neda nic povedat...a dakujem za modlitbu tu najviac potrebujem..hlavne aby som neupadla na duchu, lebo mam take stavy, ze Boh ma chce priviest na same dno... 😔

kaki
27. mar 2009

janula.k si silná žena..... A ako možem rada pomožem 😉

janula.k
27. mar 2009

Kaki zlatko dakujem...silna zena? ha ha som slaba ako muška, mam pocit, ze sa neviem ani na nohy postavit...A pomoc potrebujem urcite, hlavne z hora...Tak pozeram do nebies a cakam nejaky zachranny balicek..

fide
27. mar 2009

Ahojte babenky ...nová temicka ?? no super! Pozdravujem vsetky...chcem vam len povedat ze som si robila testik a su take // ako hrom 😀 ... my mame v brusku babatko ...ja tomu nemozem uverit....dnes som nedostala kramy...buduci piatok pojdeme navstivit lekara... 😎 mali by ste vydiet vyraz pana kaplana chodi s usmevom od ucha po ucho...viem ze sa este moze vselico stat ale ja doverujem Bohu a uz len to ze su // je pre nás uzasne. nech sa deje cokolvek Boh je s nami!!! Tak kto proti nam?????

janula.k
27. mar 2009

Ahoj Fide, nepoznam ta, no gratulujem k pozitivnemu testiku a zelam vsetko len to najlepsie, nech tehu prebieha tak ako ma a babatko je zdrave.

Pekne si to napisala s tym, ze Boh je s nami, nech sa deje cokolvek...no pri otazke "tak kto proti nam?" sa mi tiska nejedna odpoved... 😔

darla27
27. mar 2009

Fide blahoželám. 😵 Ako dlho ste sa snažilkovali?
Ani si nedokážem predstaviť že by som Vám tu niekedy oznámila že mám // .
Ja už nemám niekedy silu ani dúfať. ☹

Janula drž sa, máš to ťažké,už ťa niekam poslali keď si už 3 krát prišla o bábätko? Veď to nemôže byť náhoda.
Súcitim s tebou, viem ako taká strata bolí, nieto toľko krát. ☹

margarita
27. mar 2009

fide gratulujem k pozit testiku, hlavne nech sa to tak vyvija celych 9 mesiacov 😉
smejke gratulujem k novej kucharskej knihe, ktoru si chyti niekde pri trati 😀 😀
a janulka - Tebe som uz poslala IP 😎

lenkove - Uhrovec, hmmmm, dobra volba, tam je pekne a este aj Stur Ludevit tusim odtial pochadza, to mate taku echt slovensku destinaciu 😀 hlavne si uzite jeden druheho 🙂

lenkove
27. mar 2009

Janulka
nie 😢 😢
ked to Danka napisala,ze potrebujed modltlitbu, tak som si pomyslela, "Pane, ale Janka nie. Ved maj srdce, Pane" a predsa.. 😔 😔 😔 Moja, je mi to velmi,velmi luto... A nariekam tu s tebou... Aj ked si ani neviem predstavit tvoju bolest, ani sa len priblizit tvojmu smutku 😔

Obvinujem lekarov, kde boli cely ten cas a pytam sa Boha, preco to dopustil...

Janicka, aj ked ta teraz zaplavuje smutok, ty dobre vies, ze Boh dopusti, ale neopusti.. Ze si jeho milovane dieta, ktore privadza k sebe, ktore taha k spase.. V tychto tazkych chvilach daj to vsetko Bohu, nemusis hned chapat jeho zamery, ale otvor mu dvere do svojho zivota viac.. Napriek strachu, bolesti a hnevu.. Otvor sa mu este viac.. On ta nechce stratit...

Janulka,
posielam ti po Anjeloch ochranu a pokoj, vyprosujem ti ochranu, potesenie a utechu od Marie... Nech ta zehna a ochranuje nas trojjediny Boh, ktory je dobry a miluje ta...

riska
27. mar 2009

ahojte.... tak mame piatooook a vyzerá to, že aj jar 🙂
fide, gratulujem k tehu, hlavne nech je všetko o.k 😵
janulka, som rada, že si k nam prišla... aj s takou obrovskou bolesťou v duši ☹ prajem ti vela sily pochopiť Božie zámery... mam pocit, že sú niekedy naozaj ťažko pochopiteľné 😔 neviem, ake vyšetrenia mas porobene, ale daj si vyšetriť úúúplne všetko... niekde musi byť zrada 😒
ostatne babulky pozdravujem, užite si vikendík, ja už musím písať prácu, cez týžden nestíham 😕 😀

margarita
27. mar 2009

riska - u janulky je zrada v trombofilii MTHFR ☹ dufam, ze aspon v tomto smere mozem sluzit ako pozitivny priklad, hoci inak moc prikladna nie som 😀 😀 😎

len pekne pis, pis, lebo Ta zje mys 😉

lenkove
27. mar 2009

A Janulke ju zistili? Somari 😠 Preco az teraz 😠

Inak, ubytovanie zarezervovane, penzion Bojnice . Hotel Partizan Uhrovec nedvihal 🙂 uz sa tesim, budeme mat romanticky vikend 🙂

lenkove
27. mar 2009

Ahoj Riska
ahoooj 🙂
zajtra mas sviatok, jejjeeeeeeej, 🙂 vsetko dobre !
ja idem upratat a nakupit 🙂

janula.k
27. mar 2009

Dievcata, ja som vedela kam mam ist so svojou bolestou...dakujem vam. Dakujem aj Danuske za modlitbicky.
Lenka, taaaaketo velke slzy sa mi kotulaju po tvari...tak velmi nechcem ani ja stratit doveru v Boha, aj ked je to teraz pre mna tak velmi tazke, ze nevladzem ani dychat. Ked som v decembri potratila druhy krat, tak som si povedala, "Boze a teraz sa o mna postaraj" a Boh sa postaral a o dva mesiace ma opat pozehnal a ja som bola nesmierne stastna a tak velmi som verila Bohu, ze ma neopusti a ochrani nase pocate dieta...a bum. Kladiem si otazku, ako to, ze tak velky a VSEMOHUCI Boh si "nevie" poradit s nejakou blbou krvou? Myslienky typu, ze Boh nie je, proste neexistuje neprajem nikomu...lebo je to to najvacsie tryznenie ake moze byt.
Ked som volala mame, ze krvacam, mama plakala so mnou a hovorila mi o Bohu a ja som prvy krat hovorila ako ten najvacsi pohan na svete, ze "mami, nehovor mi o Bohu, lebo Boh na mna kasle!" taaake zufalstvo.
Preto vas velmi prosim o modlitby, nech sa Boh nadomnou zlutuje a ukaze sa mi aj v tomto velkom utrepeni...
Margi vdaka za ip, urcite odpisem, len si teraz idem uz lahnut.
Este raz velke dakujem.

bettynka222
27. mar 2009

janulka aj mne je to velmi luto. nepoznam ta, ale ciastocne viem ako sa citis, lebo som prave po prvom potrate....vlastne ani neviem, ci to bol potrat, lebo po utorkovej kyretazi mi dost vyskocilo hcg...takze to zase vyzera na mimomaternicove... 😒

margarita
27. mar 2009

janulka - aj ja som sa nasla presne v takom stave, ako popisujes. Je to des, otras, hroza a sama som mala vycitky, ze pochybujem o Bohu a najma tomu, ze je Laska 😠 vtedy a este dlho potom mi to znelo ako prazdna fraza ☹ no niekedy nas Boh musi dostat az na nase uplne dno, aby sme sa s Jeho pomocou z neho dokazali odrazit...

riska
27. mar 2009

janulka, chapem... sice som neprežila taku hroznu bolest ako ty, ale tiež mam stavy, ked hovorim: Bože, kde si? prečo ma nechaš tolko čakať...? a prečo ostatni maju, čo chcu?................. naozaj asi Božie zámery nemame šancu pochopiť 🤐 janulka, velmi na teba budem myslieť, nech už je len dobre...na tele, ale hlavne na duši 😵 inak ta hnusna trombofilia je teda poriadne hnusna 😠 ale nech ti je aspon takým malým svetielkom na konci tej temnoty, ktorú práve preežívaš skutočnosť, že naozaj vela dievčat nad nou nakoniec dokazali zviťaziť 😉

riska
27. mar 2009

lenka, dakujeeem 😀 😎 😵 a pozdrav toho ludovita 😉 a aj manžela 🙂
betty ☹
margi, že gratulujem minimargi k prvému mesiačiku 🙂

bettynka222
27. mar 2009

riska co si o tom myslis? zase budem cely vikend mimo od strachu...a aj cely pondelok vlastne ☹