Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

azalka22
17. júl 2010

jeej, marialucia, gratulujeme. v mysli sa spajame s tebou 🙂

janula.k
17. júl 2010

ahojte 😉 ja uz toto teplo vobec nezvladam 😔 my vobec nespime...
@francis a nerobil ti doktor najskor hormonalny profil? na zaklade coho ti dal duphaston? a sono je ok?
@marialucia gratulujem 😵 nech vas Pan zehna 🙂
@bettynka222 aj my posielame Martinkovi pusinky 😵 😵 😵

francis
18. júl 2010

ahojte 🙂
@akzuzs tak to by bolo super ak to je teda ten náš zázrak dlho očakávaný v sníčku tak nech Pán to vyrieši 😵
My sme nato malý páni a on je náš milujúci otecko milosrdný a láskavý 🙂

@janula.k však to by som aj ja rada vedela, lebo čumel do toho sona a bez rečí ☹ ten duphaston mi povedal,že sa mi upravý cyklus a bude pravidelný a pomáha aj na otehu tak teda neviem kiežby to tak bolo,ale ešte som ho nezačala brať možno o mesiac uvidíme...........ja už sama neviem čo vlastne to sú aký lekári 😠 iba taký, že k nemu príde žena a povie asi som tehu a on to potvrdí a je to bez problémov,ale keď sú problémy tak už sa nič nerieši 😔
tak vám želám všetkým ešte pekný večer nedeľný a požehnaný týždeň budúci VS, VT, VM a VD 🙂

bettynka222
18. júl 2010

@francis aj ja verím tomu že sa ti snivalo o tvojom dietatku 😵 a to naše dieťa nechce vstavat 😝 dr mi kazala ho budiť, lebo potom veľa papa a spí aj 8 hodín. vcera ho nezobudilo ani umyvanie pokajanej ritky a ani brutálne steklenie ktoré mu ustedril tatinko 😀

@janula.k tešiš sa z ochladenia? ale od stvrtku sa má vraj zas oteplit 😝

marialucia aj ja gratulujem k svadbicke 😵

papapa, zdravím všetky 😉

majkal
19. júl 2010

dobre rano zienky, konecne sa nam trochu ochladilo 🙂 Az sa cloveku lepsie dycha, aj ked u nas v robote to dusno z celeho vikendu nevieme vyvetrat, ale snad sa to podari, kym nepridu dalsie horucavy.
@bettynka222 ja som mohla len snivat o tom, aby mi synator spal aspon hodinu vkuse 😀 takze je super ze je Matko taky spachtosko, len nech mu to vydrzi co najdlhsie .... aj ked mozno naozaj prilis dlhy spanok tiez nemusi prospievat ... ale pokial pribera, tak nie je co riesit 😵
@francis neviem sice o tebe blizsie ake mas problemy s otehotnenim a cim vsetkym si uz presla, ale tvoj pripad mi pripomina ten moj. Moj dr. bol takisto fajn, ale len dovtedy, kym sa neobjavili tazkosti a takisto nemoznost druhykrat otehotniet. Vtedy sa zacal tvarit "ja nic ja muzikant" a rozdaval mi lieky jedna radost, len tak pre istotu. Dal mi na tyzden antibiotika, lebo som mala bolesti v podbrusku - tak pre istotu (bez akychkolvek odberov, ci je tam naozaj zapal), potom si "myslel" ze mam predmenstruacny syndrom, lebo som sa ho pytala, ci tie bolesti podbruska nemozu s tym suvisiet, a tak ma dopoval 4 mesiace duphastonom - pre istotu; ale nic to nebolo platne. Po roku som sa nastvala a vypytala sa sama na laparoskopiu, lebo tie bolesti sa len zhorsovali a boli coraz castejsie. Az pri predoperacnych vysetreniach mi vyskocili zvysene onkomarkery a laparoskopia len potvrdila endometriozu. No, ale nemuselo to byt az po roku, keby mi pan doktor bol hned zobral aspon krv - co samozrejme nebolo potrebne ... ved naco, skoda jednorazoveho materialu 😠
Nedavno som zmenila dr. a ten pristup sa neda ani len porovnat. Stara sa a posiela vsademozne, len aby pomohol.
Ty si uz bola na laparoskopii? Alebo uz mas zistenu nejaku pricinu? Ako dlho sa vlastne snazite? Drzim palce, velmi 😵

Vsetkym krasny den!

jaja25
19. júl 2010

@marialucia gratulujem k svadbe. Trošku som si pospomínala na tú našu...
My rastieme- máme 3900g a 54cm, odstriekavame mliečko a tento týždeň oddychujeme. Chlapci sú u mojich svokrovcov. Idem dnes kúpiť krstnú košielku a sviečku keď nie je teplo. Aspoň sa prejdeme. Všetky vás pozdravujem a myslím na vás... Maminkám a budúcim maminkám držím palce... Pekný deň. 🙂 🙂

carmenuska
19. júl 2010

Ahojte, ako sa vsetky mate?
Marialucia- gratulujem k svadbe
Majkal- aj ja som vymenila doktorku za doktora, lebo nic so mnou nerobila, akurat som u nej prisla k hyperstimulaku ☹ a nechcela mi dat papier- odporucanie na laparku, ze naco, nebrala krv na hormony, nechcela ma poslat na hemosku a nakoniec na laparke boli cokoladove cysty - endo metrioza ako ty, na hemoske vysli 2 trombofilne mutacie a najnovsie PCO 😀 a nic mi pri nej nebola, problem videla v manzelovi, ktori ma spermiogram na 1.
Francis- duphaston nie je na otehu, je na pripravuu sliznice na tehotenstvo, pekne ti narastie po nom, aby sa lepsie uchytilo malinke...no k otehotneniu nepomoze, ale mas pravdu budes mat cyklus ako hodinky, ms mi po nom chodila pol roka pomaly na hodinu presne, co sa teraz neda povedat.....Betty. Riska, zvedave sme na vase male zazraky, co takto hodit nejake foto 😉
Betty - ako sa citis??

azalka22
19. júl 2010

zdravim vas vsetky, dnes som bola opat u mojej gy dr -robi mi HP a foliky meria, jeden narastol az 2,7mm, co je ze uz mal byt prasknuty...tak som zvedava, co z toho 😵
pekny den vsetkym

azalka22
19. júl 2010

27mm chybicka se vloudila

carmenuska
19. júl 2010

Azalka, aj mne raz folik nepraskol, rastol, rastol, potom praskol a ta tekutina sa mi vyliala do brucha a hovadsky to bolelo. Tak nech ti rychlo praskne a bude ovula riadna a potom snazit....... 😀

kamilkka
19. júl 2010

ahoj @francis
niesi tu sama 🙂
aj my sa snažíme a dufame....

francis
19. júl 2010

ahojte 🙂
ďakujem ste zlaté, že ste mi napísali každá svoje skúsenosti 😵
@kamilkka to ja viem, že nie som tu sama a preto sem rada chodím len asi som tu najdlhšia snažilka mnoho ročná čo si už toho preskákala veľa 😔 všetkým čo ste tu želám z celého srdiečka nech to u vás toľko netrvá 😉
@majkal ja už som prešla viacero vyšetrení a aj laparoskopiu my robili a doktorov som tiež už dosť pomenila a tak preto tento mi povedal minulý rok, že on už ma môže poslať len do caru asist. reprodukcie a však už aj odtiaľ som zdrhla dávnejšie takže ma to moc neláka 😔 takže nám pomáha viera a stále veríme, že náš Pánbožko požehná ale čo ak nie?Sama neviem ako ďaľej ☹ ale snažím sa s tým žiť a veriť, že aj my budeme niekedy rodinka 😅
@azalka22 tak držím palčeky nech to vyjde ako má 🙂
krásny požehnaný dník všetkým 🙂

kamilkka
19. júl 2010

@francis ahoj
smiem sa spýtať, ako dlho vám to trvá? a či máte aj nejakú konkrétnu diagnózu?

kaki
20. júl 2010

Ahojte 🙂 Tak ja zasa po čase tu 🙂
myslím na Vás na všetky.

Francis, neviem ako dlho sa snažíte o bábo.
My sa snažíme takmer 3 roky. Mám 33 rokov, čo tiež nie je najmenej. 😔
Teiž sme všeličo skúsili, nadstavili si hranice - za ktoré nechceme ísť. 😔
Nechcem veriť, že nebudeme mať dieťa. Ja sa nevzdávam.... 😉
Moja viera (napriek trápeniam ktoré ma k Bohu priťahujú) stále nie je celkom pevná (kolíšem hore dole) .
Snažím sa veriť, že Boh je s nami a vie čo je pre nás to najlepšie. Dieťa je dar. 😔
Ale najdôležitejšie, čo som Ti chcela napísať. Netráp sa tým čo bude ak dieťa nedostanete. Nehovorím, že dieťa nedostanete. Ale nerieš: čo keď nedostanete dieťa. Čo bude keď bude uvidíme, ja ale verím že bude požehnane.
Nedostaneme taký kríž, ktorý by sme neuniesli. 😔
Mám Vás rada ste SILNÉ ŽENY a bojujeme spolu...... 😵

francis
20. júl 2010

ahojte 🙂
@kaki díky za pekné slová a včera som si na teba pomyslela, že kde si a dneska čo nevidím píšeš mi takže super teším sa ako to náš Pánbožko všetko riadi 🙂
tak však ja mám tiež skoro rokov ako ty len troška o dva viacej takže už vlastne aj dosť ale tiež verím, že to ešte príde ikeď je to už dosť a snažíme sa 15 rokov 😔 takže chápeš, že trocha už musím myslieť aj nato čo ak nie 😒
Však bojujeme ďaľej to hej a určite sme tu Silné ženy a hlavne v modlitbe je sila takže modlíme sa spoločme ďaľej 😎
všetky vás zdravím a som rada, že ste 😅

majkal
20. júl 2010

@kaki 😵 krasne si to napisala
@francis fuuuuha ... tak to ti patri moj obdiv. A ja nariekam, ze sa nam nedari 2 roky a pritom uz jedno dieta mame. O to viac ti to prajem a drzim palce. A zistila sa u vas aj nejaka pricina?

Pozehnany den vsetkym, prajem!

azalka22
20. júl 2010

aj ja sa pridam, akurat zapadnem vekovo medzi kaki a francis 😕
takze i rocky tlacia na mysel a osobne si myslim, ze velmi vela je v psychickom nastaveni cloveka.
dakomu sa lahko hovori, nemysli na to,pust to z hlavy, ale, ako dobre vieme, ono to nejde, pri kazdej ms si poplaceme, pozurime,opytame sa Ho, ze preco zase?! potom vsetko hodime za hlavu a ideme dalej...
svet asi naozaj potrebuje silne zeny, tak SME TU a NEVZDAVAME TO!

vsetkym nam drzim palce [aby som nezcvokla, zacala som 'skrabat' vinohrad=plet od buriny] a prajem pozehnany dnicek 😵

azalka22
20. júl 2010

a co takto nejake dalsie litanie? ak uznate za vhodne, pozrite si modlitba.sk>poboznosti>litanie>hned prve [mna aspon oslovili]

kaki
20. júl 2010

prečo som ale napísala že mám 33 neviem. Veď mám 31 😵 Mne asi dnes hrabe 😵 Fakt som sa začudoval že ćo som napísal 😀

azalka22
20. júl 2010

hm, tak to som potom s francis ja v jednej skoro-rovnakej vekovke 😀

majkal
20. júl 2010

no dievky, o dva tyzdne som uz aj ja tridsiatnicka 😅

bettynka222
20. júl 2010

@majkal no tak maly teda rozhodne nema problem s priberanim 😀 problem je skor v otm, ze ked ho nezobudim, tak mu nestaci to co si vysaje...a mas pravdu, dobry lekar je zaklad. terazsa uz o teba isto odbre postara 🙂

@carmenuska moja dobre sa citim, ale ked je vonku 38 stupnov, tak si obcas aj zo zufalstva poplacem.....no ale vydrzime, horucavy nemozu predsa trvat vecne, zeeeee? a ty mojko ako? casto na teba myslim aj na ostatne snazilky 😵 😔

@francis podobne ako pri carmenke a ostatnych babulkac aj u teba verim na zazrak 🙂 dnes som vyplnala udaje maktovi do knizky a bola tam otazka, ze co mi napadlo, ked som sa ho prvykrat dotkla - ZAZRAK 😵

@kaki @azalka22 @kamilkka ahojte 🙂 drzte sa a verte snazilocky. ako pisala kaki, ani ja osm neverila otmu, ze babo raz budeme mat, alebo z eked otehotniem,z e to znova odpadne ako tie prve razy...a dooost ma ot teda frustrovalo. nedokazala osm sa ale toho pocitu zbavit 😔 vy len myslite pozitivne, urcite to coskoro vyjde 😵

ahojte vsetky 😉

margarita
20. júl 2010

ahojte vsetky,
mam teraz trochu fofry, lebo sa stahujeme do vacsieho najmu, kym postavime dom, zatial sme este len kupili pozemok.
ale tato jedna izba je nam uz fakt ale fakt mala, cize sa momentalne vytesujem, ze ideme inam, do krajsieho, vacsieho a hlavne v tomto pocasi aj chladnejsieho bytiku...

aj vas citam priebezne, len nestiham nic mudre napisat 😎
no modlim sa za vsetky snazilky a aj mamicky uz, to sa nebojte
pa zatial

lenkove
20. júl 2010

@margarita
margi, vitaj!! a také novinky, len tak v pár riadkoch!! a ja som o ničom netušila!! blahoželám v prvom rade! a napíš viac, kde pozemok a tak 🙂 do IP aj za koľko ak ti nebude vadiť 🤐 ja som tiež pozerala ceny pozemkov pri BA a boli enormne vysoké 🤐 🤐 🤐 stáli 2krát viac ako náš byt tu.. a to iba pozemok..

azalka22
21. júl 2010

ahojte dievcata,
lekove, ako bolo v litmanovej? tesim sa na spravicky.
margaritka, gratulujem, ak mozem vediet, kde konkretne bude vas vysnivany domcek? aj IP, dik
vsetkym nam pozehnany dnicek

a prosili by sme dake foto nasich novych babatiek

azalka22
21. júl 2010

tak dievcata, bola som u mojej gy dr. -mam vysledky z HP =po hormonalnej stranke som OK. aj foliky sa tvoria ako maju, teda ten jeden vajecnik nie je OK, druhy ano a ten sa stal dominantnym... 😨
aspon som sa posunula dalej...a uz cakam na zazrak. kto sa prida? 😎 [zacnem intenzivne ziadat tam hore, mohli by sme sa nejak ujednotit aj na hodine a modlitbe, zeby HO to tam uz otravovalo a teda ..splnil nase sny a tuzby]
tak kto sa prida? 🙂

francis
21. júl 2010

ahojte 🙂
@azalka22 ja sa určite pridám 🙂 tak napíš čo sa modlíme a kedy 😎
a dobré správičky máš od dr. tak len tak ďaľej 🙂
všetky vás zdravím a krásny požehnaný dníček želám 😅

riska
21. júl 2010

ahojte, len som vas prišla pozdravit, velmi už nestiham.... ninka už aj cez den dosť málo spinká a je stale hladná, tak máme kolotoč 😉 ale myslim na vas, aby ste aj vy čoskoro mali doma take krasne zázraky 😵
v nedelu krstime, tak potom pridam aj nejake nove foto.... inak dnes mame 6 týždnov 🙂

majkuska
21. júl 2010

Lenkove, takže ty si bola 13. jula v litmanovej, ja som bola 12. lebo som mala narodky tak som chcela isť, no vidiš, skoro by sme sa tam aj stretli až ten jeden deň. 🙂

lenkove
21. júl 2010

babule moje
len ja som do Litmanovej nakoniec nesla, lebo neterka a dceruska plackali v aute od horucavy, my nemame klimu.. tak sme to nechali tak, ze niekedy nabuduce pojdeme s mm sami dvaja...
ale v albume mam foto z ineho vyletu spolu s mnozstvom srdieckovych deticiek 🙂

a @majkuska vsetko najlepsie k narodeninam!