Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kavaapalma
17. feb 2011

@zujka2 mne to nejak neponahla vlastne uz som sa rozhodla...

zujka2
17. feb 2011

@kavaapalma ako si sa rozhodla? ja som sa rozhodla, že to nejdem vôbec riešiť. nechám to na predurčenosť. som unavená :((

kavaapalma
18. feb 2011

ja na umele nejdem,ale skusim to iui...

katy2
18. feb 2011

Ahojte vsetky 🙂
Vidim, ze tato tema zapada prachom 😖 Ja sa len chcem pochvalit, ze cakame babo 😉 Malinka bude mat surodenca... V pondelok idem na krv, tak dufam, ze mi tehu potvrdi aj Dr. 😵
Pozdravujem vsetky a prajem vam pozehnane dni.... 🙂

janula.k
18. feb 2011

@katy2 zo srdca gratulujem 😵 😵 😵 a ako sa ma tvoj manzel?
inak sme aj v sukromnej teme, ale aj tato temicka sa z casu na cas oprasi 😉

darla27
18. feb 2011

Juuuj Katy blahozelam! 😵
Prajem bezproblemove tehotenstvo, dufam ze manzelikovi je lepsie. 😉

janula.k
18. feb 2011

@darla27 darlušik co ti vidim 😵 😵 😵 ty si tehulka? 😵

katy2
18. feb 2011

@janula.k @darla27 dakujem pekne 🙂
manzel sa ma stale lepsie, teraz chodi na ambulantnu fyzioterapiu, velmi mu to pomaha a od pondelka ide na 2 tyzdne na rehabilitaciu lezat... bude nam smutno ale viem, ze mu to pomoze....

@darla27 aj u vas sa deju zazraky? 😉 mozem gratulovat? 😵

lakrimosa
18. feb 2011

Ahojte, moje milé !
Čo sa to tu stalo???? Čítam pár stránok dozadu a hľa! Aký to "úpadok morálky"! No baby, snáď si nebudeme v našich ťažkostiach pridávať viac trápenia, ako máme!!! NEZÚFAJME! Povzbudzujem vás, tešme sa z toho, čo máme!

violoncielka
21. feb 2011

Ahojte babulky,
jeeej Katy , Darla gratulujem- taketo novinky vzdy potesia dusu. nech vas Pan zehna 😵 😵 😵 .
Pozdravujem aj ostatne VS a specialne nase snazilky. Myslim na vas a modlim sa aby ste sa aj vy coskoro dockali takehoto zazraku. Pa

smejka
autor
21. feb 2011

@katy2 blahozelam 🙂
@lakrimosa ahoj 🙂 ...ako sa dari?

violoncielka
21. feb 2011

@smejka ahoj smejus...ty ako zvladas chlapcekov? Ja sa uz neviem dockat toho nasho. Musi to byt riadna sranda mat tolko chalanov 😵

smejka
autor
21. feb 2011

@violoncielka ahoj 🙂 ....ved uz sa ti to krati 🙂 ....coskoro budete zoci voci 🙂
my uz dobre...bolo to take narocnejsie ked mm bol po operacii....no konecne sa zotavuje tak ze moze i chodit...

violoncielka
21. feb 2011

@smejka som rada ze operacia dopadla dobre....uff takze si bola sama na tri deti...no klobuk dole. A sa mi tak mari , ze by si prijala aj stvrte...vsak? MOj sen bol mat 5 deti.....no 5 uz asi nestihnem 😀 . Vcera som videla jednu americanku ktora cakala svoje 19 dieta. 25 rokov vydata a mohla mat tad do 40 rokov- celkom dobre vyzerajuca. Ty brdo, tak to naozaj neviem ako sa da zvladnut... 😉
Pekny den

smejka
autor
21. feb 2011

@violoncielka ano 🙂 ....uz vlastne som cakatelka....este dake formality doriesit na urade a tesime sa o nejaky cas na dievcatko(dufam) 😉
no 19 deti....fiha...to musi byt sranda 🙂
pat deti...tot moja intuicia 🙂

violoncielka
21. feb 2011

@smejka wau smejka, tak to som netusila..tak silno drzim palce a uz by snad mohlo prist aj dievcatko 😵 Pa

smejka
autor
21. feb 2011

@violoncielka 😎..tak na to si este pockame 🙂 ....a dakujem 🙂

katarina104
22. feb 2011

ahojte babuľky tak som tehu 🙂 🙂 a vy ako?

smejka
autor
22. feb 2011

@katarina104 jeej tak blahozelam 😵 😵 😵

katarina104
22. feb 2011

@smejka ďakujem 🙂 🙂

smoulenecka
22. feb 2011

@katarina104 Jej Katka blahozelam ja som vas teda vasu temu citala skoda že ste tak skoncili ☹ /sukromne) teda sa tesim vela pomahas babam, dufam ze aj nam sa coskoro podari . Maj sa pekne .Pa 🙂 🙂

katarina104
22. feb 2011

@smoulenecka ďakujem držím ti palce a posielam víírus... 😉 ak budeš potrebovať poradiť tak som tu.. stále 😉

majkal
25. feb 2011

@katarina104 blahozelam 😵 super .... drzte sa a uzivajte si to spolu 😉

emini
11. máj 2011

Ahojte Vž, ako sa máte? dlho som tu nebola, ale ako vidím moc sa to tu nepohlo od vtedy, čo je škoda, lebo mi aj začali chýbať, povzbudivé slová, ktoré som mohla kedysi čítať ☹

majkal
12. máj 2011

@emini ahojky ... no áno ... zamrzlo to tu nejako .... 😒 Ako sa máš ty? 🙂
Minule som čítala nádherný citát ... potešil ... tak sa oň delím aj s Vami:

"Boh Ťa tak miluje, že aj keď Ťa zavedie na okraj útesu, dôveruj mu. Stane sa iba jedna z dvoch vecí: Buď Ťa zachytí, keď budeš padať, alebo Ťa naučí lietať..."

😵 😵 😵

katarina104
13. máj 2011

pekné ránko, vitajte, čo tu tak smutno? 😕 🙂 🙂 🙂

emini
13. máj 2011

@majkal ahoj, krásne si to napísala 🙂
mám sa celkom fajn, mohlo by byť aj lepšie, ale ja si vždy poviem, že vždy môže byť aj horšie, takže som rada, že je to aspoň tak ako to je. V oblasti snaženia sa nič nezmenilo, veľmi sa snažím byť nad vecou, nepočítať dni, týždne mesiace, zamestnať myslel niečim iným, aj keď sú chvíle kedy sa na to nedá nemyslieť.
Otvorili sme predajňu, lebo vecí, ktoré sme predávali cez ten eshop už bolo toľko, že sme to doma nemali, kde skladovať 😀 takže je zasa o starosť viac, ale veľmi ma to baví, hlavne keď chodia ľudia... 😉
Každú 1. nedeľu v mesiaci je v jednom kostole u nás po omši adorácia za manželov a hlavne za tých čo majú problém s počatím..., je to fajn sa spojiť v modlitbe aj s inými ľuďmi... aj som si poplakala, ale išla som odtiaľ s lepším pocitom...Neviem to tak dobre opísať, ale cítila som, že ON tam je s nami.
A ty sa máš ako, čo máš nové? Malý poslúcha? O chvíľu Vás čaká ja vysvečko, ach ten čas tak letí to je neuveriteľné...

@katarina104 Ahoj Katka, ako sa máš, smutno ani nie, len je tu také "ticho" v tejto téme, rada som čítala príspevky od dievčat, je pravda, že ani ja som tu dllllho nebola, lebo akosi nebol na to čas popri všetkom a v stredu som mala viac času tak som si povedala, že mrknem čo je tu nové... a nič... 😎

katarina104
14. máj 2011

@smoulenecka
@majkal ó, asi neviete, že sme prišli o dieťatko asi 5-6 týždeň, no ale snažíme sa 🙂

katarina104
14. máj 2011

@emini ide to len sa tu čas zastavil, ináč pomáham v druhom fóre, tak na koníkovi som stále 🙂 verím, že ti modlitby pomôžu a čoskoro sa dočkáte, budem sa modliť,,🙂

dur
15. máj 2011

Jee to mi je luto ja som pozerala ze ani v profile uz nemas nic pisane aj mi sa snazime ale zatial nic 😒
@katarina104