Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

skorki
3. máj 2009

Inak, co sa tyka tych tehuliek - je naozaj zaujimave, ako to kto berie. Pamatam si, ako sme sa raz v Parizi motkali po muzeach a ja som si vsimla, ze je tam mimoriadne vela tehuliek na invalidnom voziku. Ja som bola v soku, hovorim si, to je akosi vela...Zrazu sa jedna z nich postavila a isla pekne po svojich na WC. A potom mi niekto vysvetlil, ze sa tehulky takto setria.

No Riska, krstna mama, dakujeme za prve infosky.

Violka, viem si predstavit ake je to cakanie... 😔 Ale, ja verim, ze aj Ty nas potesis dobrymi spravami. Uz len par dni...

Marione, tak roztek so syrom zabral aj Tebe? No asi to ma nieco do seba. 😀 Som rada, ze sa citis lepsie. 😉

Inak, my sme dnes prisli na omsu neskoro 😔 , neodhadli sme to s dlhou prechadzkou. Zaver omse bol krasny - knaz povedal, aby sme sa naplnili radostou a pokojom, len Pan sa o nas postara.

skorki
3. máj 2009

Riska a budu aj fotecky z krstu?

riska
3. máj 2009

skorki, ahoooj 😀 to vážne boli na vozíkoch? no to už trošku prehnané, nie? 😕 a kde ste boli na prechádzke?

violoncielka
3. máj 2009

Skorki dakujem za povzbudenie,asi zaciam hysacit,ale to iba od 18.00,dokial mam co robit a napln prace 😀 ,tak to ide.Musim si to pekne zoorganizovat na buduci tyzden...
Ano Riska ,ale ked natrafis na dobru...tak je fakt dobra.Budete v Jesole? tak sa tam mozno aj stretneme (teda ak ja nebudem na SK 😀 ,lebomame ist na krstiny)
No Skorki...voziky su fakt prehnane.... 😀

violoncielka
3. máj 2009

No a skorki s tym neskorym prichodom...bud rada my sme minule prisli neskoro,potochucky sme sa usadili a ja som zle polozila igelitku s flaskou vina,tak padla na zem (to bol rachot,nastastie sa nerozbila) ale upozornili sme na seba dostatocne 😀 .

violoncielka
3. máj 2009

Babenky na buduci tyzden si trosku oddychnem od konika a potom vam dam vediet ako sme dopadli.Snazim sa mysliet pozitivne,a vela sa modlim ...aj za vas,dakujem,ze ste takze za tyzden papa

skorki
3. máj 2009

Violka, budes nam tu chybat, ale o tom viac sa budeme tesit na spravicky od Teba. Opatruj sa 😉
Inak ta flasa vina v kostole bola dobra. 😀

Riska, boli sme len v Dubravke, nic velmi zaujimave, ale bolo nam dobre, kupili sme si nanuky do ruky a veeela sme sa porozpravali 😉 A co Ty, aky tyzden Ta caka? Moja sestra je tiez ucitelka - /chemia, biologia 😝 / a maju cely buduci tyzden inspekciu 😒 v skole. Este ze je to kratky tyzden 😉

riska
3. máj 2009

violka, ano, do jesola...možno sa stretneme tam alebo na slovensku 😉 budeme na teba velmi myslieť, aj ked tu nebudeš 😵

inak my sme s mm tak prišli neskoro na predmanželsku pripravu, bolo tam asi 20 iných párov... dofrčali sme priamo z ikey a kedže už sme sa začali zariaďovať, mali sme nakúpené poličky. a samozrejme pri príchode sa nam cela taška vysypala... to bolo rachotu a zvedavých pohladov 😀 a ešte sme potom dostali aj záchvat smiechu a nemohli sme prestať 🙂 našťastie manželka nam funguje 😀

skorki, inšpekcia je bleeee 😠 chuda sestra... ti inšpektori su ludia uplne mimo reality ☹

riska
3. máj 2009

manželstvo nam funguje 😀 😀 😀

skorki
3. máj 2009

no ved aj manzelka funguje 😀 😀 😀

tarinka333
3. máj 2009

ahojte, trosku dlhsie som tu nebola, boli sme s manzelikom na taky predlzeny vikend v slovenskom raji... hm a trosku mi navsteva konika nerobi dobre... Aj dnes som si poplakala, ked som videla, kolko tehuliek sa pohybuje medzi nami a ze si spomeniem, ze som mohla pomaly koncit treti mesiac... ale prajem im to zo srdca, naozaj uprimne a verim, ze aj ja (aj my vsetky) budeme sa pohybovat medzi lludmi s bruskami - kazdu chvilku. Tak Vas pozdravujem a desiatok sa modlim poctivo 🙂

skorki
3. máj 2009

Ahoj Tarinka,

A ako bolo v Slov. raji? Dufam, ze ako v raji 😉 ...Uz su otvorene chodniky?

smejka
autor
3. máj 2009

ahojte 🙂
blahozelam striam k rodinnym putam 🙂 a kristinke ze sa stala krestanskym dietatkom 😵
violka cakame dobre spravicky...a skorki vlastne tiez 😉 ...crtaju sa nam tu 2x trojcatka 🙂
marione oddychuj a zvaz tu pn 😎
tarinka ja taky relax by som potrebovala ako sol 🤐 ...a nebud smutna...Pan nadeli i deticky 😔

margarita
3. máj 2009
marione74
3. máj 2009

Ale margi, no nech Ta necha margeritiak sa vykecat, ved mate za sebou krasny den plny dojmov 😀
Tak sa tesime s Vami ze uz mate doma krestana 🙂 Aj ked mam pocit, ze Kristinka bola uz aj pred tym dostatocne premodlena 😀
Ciao Riska - krstna 🙂 mama
Tak to sa musite s Violkou v Taliansku stretnut aby Vam ukazala kde je ta dobra pizza, ved pojdete okolo nie? Tak ked budu doma, tak sa stavite na hodku, skocita na pizzu a poklabosite
😎
Violka, ziadne obavy, nemusis vobec nic citit, ja dodnes vobec necitim prsia, absolutne ma nebolia a vacsina bab to citi ako prvy priznak... Mna akurat bolelo brusko ako pri ms, ale to az na 9 den zacalo.
A ak neodolas a budes testovat, tak neber testik vazne ani na 9-10 den po ET, ja som este 9 den ani chyru po // a vidis dvojky, dokonca este 14 den som mala tu druhu slabsiu...co pri tom vysokom hcg fakt nechapem (a to boli tehu testy vzdy inej znacky...)
Margi, ked ja mam naozaj pocit, ze sa na pn-ke zblbnem, uz ked som 3 dni doma, tak mi zasibava, ale ak by som citila, ze je toho na mna vela, tak urcite nezavaham a hodim sa ihned na pn, dokonca som planovala, ze teraz v utorok sa hodim na 2 tyzdne, ale som taka znudena, ze sa takmer tesim ze vypadnem z domu.

Tarinka, nesmut, raz to prijde, aj ked vieme vsetky ake sa to cakanie niekedy zda bez konca...

marione74
3. máj 2009

skorki, no kebyze si zadovazim vozik tak to uz by som nemala ziadny pohyb, to je fakt prehnane 😝
Ale zase tie korcule co praktizuje ta znama, to sa mi zda tiez extrem...
Inak myslim na Vas, aby nedorazila MS 😅

skorki
4. máj 2009

Marione,

Inak, ak by si nemala predsa len na tej PN co robit, my sa Ti o pracu postarame.
Ja by som Ti napriklad doniesla plne vrece ponoziek na stopkanie, co mam doma uz asi 100 rokov a vobec nic s tym nerobim.
Riska by Ti urcite doniesla nejake tie pisomky na opravovanie a mozno triedne knihy na prepisovanie.
Neboj, nejako Ta zabavime.... 😀

kaki
4. máj 2009

No čaute 🙂
Ale mi dalo zabrať vás dočítať 😀
Teším sa z nového kresťana Kristínky... nech ju Boh požehnáva a chráni od všetkého zlého...
Rodićia a krsný rodičia celú organizáciu nakoniec super zvládli...

Riska mať doma 10 kvitnúcich orchideí ... wao.... Si dobrý hospodár 🙂

Marione.... Verím, že sa z pochmúrnych myšlienok skoro dostaneš.... Aby si prežívala radosť z toho že budete mať deti. Veľmi Ti prajem aby sa Ti podarilo nájsť pokoj a radosť. Tehotenstvo je veľký dar.... neuvedomovala som si to, ale teraz to viem....

Skorki.... páči sa mi ako čakanie zvládaš Ty...
Ja by som sa asi pozorovala od inekcie pregnylu.... Ale Ty to zvládaš super... Klobúk dole... Mám sa čo učiť od Teba....

Suzzika... Ani neviem čo napísať... Neviem si predstaviť tie nevoľnosti... Ale strašne sa teším z toho že Ti tak rýchlo pribúdajú týždne...

Danka... a Tebe to tam už aké číslo svieti? že 13??? Ty máš za sebou už 1/3 tehotenstva 🙂 Ten čas strašne letí.....

Lucetta.... dúfam ěz výletík vyšiel🙂

kaki
4. máj 2009

ja som mala zasa jeden z pracovných výkendov... vypratávaie, a iné.... ☹
To ako som sa vychvalivala minulý týždeň "aká som silná" sa ukázalo že nie je celkom tak... ☹ som zmordovaná a naviac som dostala MS tak som zasa zadepkovaná....

Ale mm (samo do seba) asi videl že som niekde pri dne so silami a zobral ma na výlet do Botanickej záhrady... takže som sa trošku dala dokopy....
A možem celý týždeň ukazovať v práci aká som dobrá 😉
A povedala som si, že už nebudem hovoriť o našich deťoch. To že o deťoch nebudem hovoriť bude mojou obetou za nás všetky.

smejka
autor
4. máj 2009

kaki ahoj 🙂
tie ms depose poznam...niekedy je to fajn...ze si to ani neuvedomim...inokedy hroza...a pokles hormonov sa na mne riadne prejavi 😠
kaki ved i ty si silna...kazda sme svojim sposobom...preto si tu pomahame a navzajom podporujeme...
kaki zober totu msku ako zaciatok cyklu...cize zaciatok novej nadeje 🙂
ja mam pred sebou narocny tyzden...vlastne tri.....cakaju ma 3 tazke skusky...takze tu budem pomenej...no vecer vzdy kuknem co mate nove...
tento tyzden bude taky plny ocakavania...citim sa ako by som mala testikovat...lebo siedmeho sa vyjavi co dalej s dievcatkom...ci objavime tie krasne dve kolajnicky k nej....alebo to bude klukata cesta alebo dokonca neuvidime tu druhu cestu.... 😔
myslim na vas vsetky....dnes je pondelok....mam tie pondelky odkedy vas poznam akosi rada 😵
a este lenka dnes tusim zacina pripravu...tak drzim palce a myslim na teba 🙂

kaki
4. máj 2009

smejka ďakujem... 🙂
takže hurá nový začiatkom 🙂

Smejka ja na Vás veľmi myslím a modlím sa.... Aby to dopadlo podľa Božej vôle. 😉

Lenkove mala (a ešte má) určite super predĺžený víkend lebo bola s Lenkoviakom.... 🙂

tarinka333
4. máj 2009

Ahojte kocice, hm, cesty v raji boli otvorene vsetky... teda sme sa vsade kam sme chceli - dostali 😉 Mam nenormalnu svalovku 🙂 Prajem Vam krasny slnieckovy den.

margarita
4. máj 2009

skorki - stopkanie tiez neznasam...takze si radsej kupujem lacne ponozky na Mileticke a pod., a po zniceni ich bez vycitiek zahodim. No marione a jej PNka mi vlieva novu nadej aj v tomto smere 😀

kaki - podla mna si silna, ale nie si stroj a ked je niecoho vela, tak je vela...a taky prichod mrchy je riadne neprijemny, najma ked si vsetky zelame, aby uz neprisla 😉 ved ona raz uz nepride...

smejka - myslime na vase dievcatko a aj Tvoje skusky. a s Matuskom je nieco nove - sorry, ak si pisala, nepostrehla som to, cakaju vas nejake vysetrenia dalsie, a nieco v Ba, alebo motam 2na3 ? 😀 😎

tarinka - v raji je pekne, aspon v tom slovenskom,asi aj ceskom (tam som este nebola).
a nic si z toho nerob, Ty mas aspon logicky svalovku z turistiky, ale ja mam zo vcerajsich krstin...totiz asi tak po roku som mala opat obute topanky na opatku a cely den. hoci ten opatok nebol velmi vysoky ani tenky, ja dnes ledva chodim. Mam ten pocit, ako ked si po prichode zo svahu na parkovisku vyzuvate lyziarky 😀 poznate to? 😵 no ako mna tie jedny topanky odrovnali...

kaki
4. máj 2009

margarita 😀
tak to som sa naozaj zasmiala... lodičky a´la lyžiarky 🙂

riska
4. máj 2009

ahojte všetky 😵
marione, aaano, dobre to skorki vymyslela, budeš mi opravovať písomky a slohy a diktáty a projekty 😀 inak ja ponožky tiež zásadne vyhadzujem a kupujem nové... to sme my, moderne gazdinky 😀
kaki 🙂 ja ťa obdivujem, že nebudeš rozprávať o deťoch a bude to pre teba obeta 😔to ja o tom doma kvakam v jednom kuse, našťastie mm si už zvykol 😀
smejuška, tebe špeci držime palce 😉 a aj lenkove na príprave 😉
tarinka, rýchlo tu svalovicu rozchod 😉
margi, som rada, že Biblia je teologicky o.k 🙂 ved my Kristinke tie ostatne veci vysvetlíme, alebo možno dovtedy vydajú aj 2. diel 😀
no a davam ti verejne suhlas na odhalenie mojej osoby 😉

všetkým prajem krásny zvyšok dna 😉

suzzika
4. máj 2009
margarita
4. máj 2009

ahoj stria a suzzika,
ked teda stria suhlasi s odhalenim svojej identity, tak az bude mat margaritiak cas upravit tie foto a ja ich sem nahodim - uvidite risku aj mna, a aj riska a margaritiaka a Kristinku predovsetkym v plnej krase 😀

suzzika - my chceme foto! my chceme foto! fotoooo !!!! 😀

ozaj, ta sviatost krstu uz dnes mala prve ovocie : na prechadzke sme minali dve jehovistky so Straznou vezou, a Kristinka ostentativne zavrela oci, aby ju naaaahoodu neoslovili...darmo, na evanjelizovanie jehovistov este nema dostatocnu slovnu zasobu, ale baby, pracujem na tom 😉
no a riesila som s nou dnes uz aj prvy vychovny problem : asi je to bulimia alebo anorexia, neviem rozlisit - skratka cpe si do ust pasticku, a to tak pred ako aj po jedle. Len dufam, ze z toho fakt vyrastie 😵

carmenuska
4. máj 2009

Ahojte kocky tak sa vam opat po dlhsej dobe hlasim....Stravila som pekne 4 dni s manzelom v Rime. V sobotu sme sa vratili, zas to bollo vsetko narychlo ako s tou Prahou na Valenntina. Ale take vylety su najlepsie. Bolo uzasne, vela sme sa rozpraval a tak....A uz mam aj ten termin laparky- 19.05. takze cochvila. Vo stvrtok idem na predoperacnea a prvykrat k tomu novemu lekarovi tak uvidim ajk dojem urobi na mna, po telefone je super. Dost sa toho vsetkeho bojim este nikdy som nebola v nemocnici, najviac vsak vysledku sa mi sniva o nepriechodnych v. a endometrioze a o vsetkom moznom co by mi mohlo byt. A ani neviem co chcem pocut. Ked budem vediet ze som ok, bbudem smutna ptreco sa nedari a ked budem vediet ze je problem tak to bude este horsie. Myslite na mna, ja na vas kazdy den.
A riska s tymi pisomkami tzi mozem pomoct aj ja. ja mam prvakov a nemam co opravovat 🙂
margi- krasne fotky co si pridala nedavno a mate pekny kociar (moj vkus) kto ho vyberal?
kaki, smejka, lenka, skorki, suzi, violka, danka..... 🙂 cauko

margarita
4. máj 2009

cau carm,
Ty mas teda ale sny 😉 o diagnozach. Ja teda myslim, ze je lepsie mat diagnozu, ako sa trapit, ze je problem v psychicke a vsetci Ti budu vraviet, ze "moc na to myslis", a si "v strese" a "skuste si adoptovat" a pod. Ale chapem Tvoje obavy.Neboooj, my na Teba myslime tiez kazdy vecer...a niekedy aj cez den 😀

kocik sme vyberali spolu s mm, je to na SVK dost malo znama znacka, objavili sme ho v Kike (tam bol zlacneny vystaveny kus, ale uz taky usmudlany, takze ten sme nexeli). Najblizsie sa dal kupit vo Viedni v obchode, ale ked sme zistili, ze priamo od vyrobcu je o zopar tisic lacnejsi, mm ho objednal a zaplatil cez net a priviezli nam ho az domov o 8 tyzdnov 😉

margarita
4. máj 2009

btw, carmenuska - ty si fakt este nikdy nebola v nemocnici? 😉 a co Ta mamka porodila doma v obyvacke? 😵
kazdy uz bol aspon raz v nemocnici - to len pre presnost 🙂