Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

darla27
9. máj 2009

Čafte Strie. 😀

Violka je mi z toho smutno, verila som že z troch sa aspoň jedno chytí. ☹
Keď sa smiem spýtať, aký ste mali problém že nemôžete otehotnieť? Určite sme si to niekedy písali, ale zabudla som.. Na tvojom mieste idem na imunologiu, pozri na mňa, vybavila som si to sama a dôvod sa našiel, aj keď teda neviem či to niekam povedie, ale dajme tomu že sme niekam pokročili.
Keby si chcela niečo ohľadne toho vedieť, kľudne napíš čo, som ti k dispozícii.
Máš toho tiež dosť za sebou, neviem čo by som ti ešte poradila, je mi to ľúto že to opäť takto dopadlo. 😔
Ja som tiež po IUIke nemala dlhé nádeje, keď som išla na test, už som bola po MS.
A navrhujem aby si sa vyplakala a vynervačila, lebo mne to pomáha. Najhoršie zo všetkého je to potláčat to
v sebe, tak to s tebou pekne zacvičí neskôr - hovorím z vlastnej skúsenosti.

margarita
9. máj 2009

urcite riesia zavazne temy a ziadne kraviny - akoby si ich nepoznala 😀 😀

mary vitaj, Ty uz mas velkeho chlapa - to zacina pomaly uz aj pubertu, nie? 😉

margarita
9. máj 2009

ahoj darla 😉
s tym potlacanim mas pravdu, tiez som to riesila tak ako Ty. No asi aj do tejto fazy musi clovek najprv dospiet...

darla27
9. máj 2009

No zase tak dlho mi to netrvalo,niesom práve introvertný typ, ja sa z toho rada vykecám,
potom som celkom veselá a vtipná a skoro ma to baví.
Ale už to trvá ozaj dosť dlho, tak som striedavo zmierená a striedavo nastvana.
Ale hodiť si to nechystám. 😀 Aj keď sa bojím že sa nám nepodarí otehotnieť nikdy. 🙄

darla27
9. máj 2009

Ahoj Mary 🙂 Bežne sa hovorí, že otehotnieť sa väčšine podarí do roka - pokiaľ nie sú iné problémy, tak sa zbytočne nestresuj, pekne sa snažilkuj a modli ono sa to určite podarí. 😉

mary021
9. máj 2009

Margarita: Dakujem za privítanie.Ten môj chlap je už veľký a niekedy mám naozaj pocit, že sním trieska puberta.
Darla: No ono je to tak, že pred rokom a pól sme prišli o dvojičky.Potom sme mali pól roka pauzu.Taký rok sa vlastne snažilkujeme ale nakoľko boli nejaké zdravotné problémy to nejak nešlo ale posledný pol rok je aktívny.
Nieže by som si nepamätala prvé tehotenstvo ale po tak dlhej dobe.Týchto pár dní mi je fakt nejak divne, mám asi 6 dní pred mrškou ale je mi tak všelijak.Prsia ma bolia, že ani dotknúť, moje chutové bunky by zjedli všetko čo vidia ale v puse mám hnusnú chuť, rad mi je na vracanie potom zas nie, no neviem.Brucho ma pobolieva akoby som mala dostať ale je to celé nejaké divné.

skorki
10. máj 2009

Dobre ranko,

Margi, Riska - super fotky 😉 , dakujem, ze ste nam dali nahliadnut do toho dna D. Riska, naozaj Vam to tam s panom Risiakom pristane.
Mary vitaj! Darla, Violka, Lenka, Smejka, Suzi...atd....ahojte. Marione, kde si?
Vcera mi bolo z tych sprav tu, strasne smutno. Tak ma mm zobral,nech to idem "utopit" na plavaren. Trosku sa to zo mna zmylo.My tento mesiac zavrsujeme presne rocnicu nasho snazenia 😔 , ale nevadi - ide leto, s mm sme si naplanovali dovcu. Pojdeme do Tatier, vcera vecer sme este v meste nasli otvorene knihkupectvo, tak sme si kupili mapu 🙂 Presne viem, ze cely mesiac budem teraz vymyslat program, kde pojdeme, ako pojdeme a uplne sa na to tesim. 😉 A vsetko zacneme riesit "nanovo" od septembra./a mozno do vtedy motyka vystreli 😀 😀 😀 /
Majte sa a krasnu nedelu vsetkym!

riska
10. máj 2009

krasnu nedelu všetkám a špecialne našim mamičkam, nech ich detičky poslúchaju a robia im len radosť 😵

mary, vitaj medzi nami 🙂
darla, už je lepšie? 😉
skorki, a nezavrši sa ten vaš rok snaženia // ? ved M hádam ešte neprišla, nie?
inak aj ja milujem plánovanie dovoleniek 😀

margarita
10. máj 2009

mary, to s dvojickami je teda smutne - a nezistili pricinu, preco? ked si spominala tie zdravotne problemy...

darla - nikdy nehovor nikdy 😉

skorki - Tatry su supeeer, tam je uplne iny vzduch, taky fajny horsky...len aby ste zvladali aj nejake tury pri tom snazilkovani 😉 jedni nasi kamosi sli na svadobnu cestu do Vysokych, ze super pochodia, no ale akosi viac boli v hoteli nez vonku 😀 😀 a ze nakoniec boli "az" na Hrebienku, aj to nie som ista, ci nie lanovkou 😵 toz tak.

vcera som aj ja mala depku z nasej violoncielky, ani dnes mi nie je z toho prave veselo...uvidime, co nam napise zajtra.
Tak pekny zbytok predlzeneho vikendu vsetkym 🙂

suzzika
10. máj 2009

Ideme do prírody, len vás všetky chcem pozdraviť a popriať krásnu nedeľu 😵

Margi pozrela som fotky.... super !!! 😵

mary021
10. máj 2009

Margarita:
Začala so krvácať mala som tam nejakú zrareninu a potom pri ultrazvuku v 9 tt zistili, že jedno srdiečko nebyje, tak čakali čo sa bude diať a v 11 tt odišli obe.

violoncielka
10. máj 2009

Ale Margi,nebud smutna....ved je tolko smutnejsich veci.......raduj sa so mnou,ze mam super manzela a ze vobec si mozeme dovolit (financne) IVF.Jasne nebudu dovolenky,ale nastastie mame blizko more a na SK rodinu...takze o vyletiky je postarane.... 😉 .A na buducich 10 dni mam same koncerty! pocestujem si Italiou (Livorno,Rovigo,Milano).Este,ze sa mi moji anjeli postarali o napln 😀.
Teraz idem koncertovat tu blizkpri nasom meste a zajtra mame triedne koncerty,bude hrat ta ziacka s ktorej mamou som sa minule pohadala....tak sa necham prekvapit.

Normalne si robim vycitky,ze som vam to napisala a ze ste smutne......dakujem vam za sucitenie,ale naozaj snazte sa to brat sportovo 😀 .A naozaj som sa presvedcila,ze dobre ze o tychto mojich krokoch neinformujem nasich (zbytocne by sa trapili)
Dnes knaz hovoril,ze pozehnanie vsetkym zenam co mali to stastie stat sa matkami,ale aj tym ,ktore nemali to stastie a citia sa v ocakavani naplnenia tuzby.Aspon,ze mi Boh povedal taketo cosi.....ved som mu rano hovorila,ze som zvedava ako sa mi prihovoris dnes a co si mi pripravil na povzbudenie....

violoncielka
10. máj 2009

A pozrela som si fotky,ste super aj spoznali sme aj Riskovcov. A podoba Kristinky je coraz evidentnejsia 😵

riska
10. máj 2009

violka, jasne, že sme smutne, ale zasa verime, že do tretice to vyjde tak ako u marione. a basta 😀
dufame, že to nevzdáš 😉 je fajn, že budeš mať najbližšie dni o program postarané 😵 potom daj vedieť, ako Antonia 😀

suzzika
10. máj 2009

My sme už doma z výletu...a hneď som hodila aj fotky, lebo nám bolo fajn, tak sa môžte potešiť s nami... 😵

A ozaj... podľa odstrašujúceho príkladu Skorki, ktorej identita bola skoro odhalená som sa rozhodla aj ja zmeniť foto... 😎 😀

skorki
10. máj 2009

Suzi, to foto je uplne origos 😀 😀 😀

margarita
10. máj 2009

suzzika - perfektne fotky, no ta v pase jasneze vedie 😀 a to mas prosim Ta sadru alebo pletovu masku? 😉
nemusis odpovedat, ak nexes 😵

vcielka - ale mna vzdy vezme, ked sa niekto, koho mam rada, trapi...tomu skratka nedokazem zabranit, co uz narobim? 😒 ale podobne ako moja stria verim, ze sa nevzdate a ze napokon to predsa len vyjde aj vam 😎 musiiii 😵

mary - to je mi moc luto. a skusali zistit, preco sa to stalo? ja len preto, ze mam za sebou 2 taketo udalosti a nakoniec bola chyba v mojej krvi - a je nas tu takych zopar, ktorym po potrate zistili poruchu zrazanlivosti (trombofilia). Asi som paranoidna, ale radsej teda vsetky, co potratili aspon raz 😒 , varujem, ze nech si skusia dat zistit, ci v tomto nie je zadrhel. Do tretice na liekoch sme sa dockali nasho zazraku... 😵

riska
10. máj 2009

suzzika, dobreee 😀 a mala zuzanka je rozkošná 😵

aj my sme dnes boli na zmrzline, mnam 🙂
skorki, ako? ty nas ale napínaš 🙂

margarita
10. máj 2009

tak aby ste videli, ze nie som zase az taka depresivna, iba smutna ☹ , posielam ftip F. Netusim, ci uz majstrovstva skoncili, ale ten ftip sa mi paci:

Autobus so slovenskou reprezentáciou havaruje a celý mančaft zrazu stojí pred nebeskou bránou. Po zaklopaní otvorí svätý Peter.

„Čo chcete?" pýta sa.

„Chceme ísť do neba."

„A čo ste zač?"

„Hokejisti."

„Tak to nepôjde, hokejistov už máme priveľa, sme plní."

Naši na čele s kapitánom Bartečkom zvesia hlavy a smutne odchádzajú. Petrovi to nedá a pýta sa:

„A odkiaľ to vlastne ste?"

„Zo Slovenska," vraví Bartečko.

„Tak poďte späť, veď vy nie ste hokejisti."
😀 😀 😀

riska
10. máj 2009

margi 😀 😀 😀 inak dnes je finale, vieš? 🙂

margarita
10. máj 2009

netusim,ale tesim sa teda, ze som este ako-tak aktualna 😉 s tym vtipom myslim.
My mame hokej v pazi, nasa mala trenuje skor na ten futbal - majstrovstva v skopavani deky na zem ma uz na dosah ruky 🙂

skorki
10. máj 2009

Margi, Ty si drsnacka... 😀 😀 😀

Riska, nenapinam. Ja som dnes 25DC. Stale nespinim, ani ma nic neboli, ani ziadne priznaky. Je to pre mna nezvycajne dlhy cyklus, ale Clostilky mi vysvetlili, ze Clostil, ktory som brala, moze znacne predlzovat cyklus. Takze si hovorim, ze aspon si telo trosku oddychne od toho casteho krvacania. Inak robila som si aj druhy test, je takisto negativny. Naozaj si nerobim ziadne nadeje. 😉

riska
10. máj 2009

skorki, no ved uvidime, ja som brala clostyl nejaké 3 mesiace a menzes som mala ukážkovo presný... tak kým ti nedojde M, tak ja tvojim vajkam verím 😉

babulky, všetkým vam prajem úspešný a požehnaný týžden 😵

vivien2505
10. máj 2009

Všetkým vám prajem všetko naj k dnešnému dňu matiek a máte tú najlepšiu maminku Máriu Ahojte 😀

smejka
autor
11. máj 2009

ahojte 🙂
violoncielka to mi je luto ☹ ...naozaj 😔 ....ja viem ze ty naberies sily i ked sa ti mozno zda nemozne teraz 😔
ostatne vs pozdravujem....som trosku v zhone skuskovom....ved som vam pisala....tak sa tu zjavim iba sem tam 😉 ...no v mojom srdci a modlitbach ste stale 😵
tu tazku skusku som urobila 😝 ...nechapem ako 😎
skorki ozaj ako?

skorki
11. máj 2009

Smejka, akoze nechapes ako? No proste si nasa sikulka!!!!! 😉 Gratulujem!!!

mary021
11. máj 2009

margarita:
Nezistovali prečo sa to stalo, že pri dvojičkach sa to stáva.Ja mám všetky vyšetrenia v poriadku, tak uvidíme.Ale už sme si s mangelom povedali, že sa nebudeme na to sústrediť a uvidíme, lebo čím viac na to mysliš tak je to horšie.

lenkove
11. máj 2009

ahojte

jejj, Vivien caaaau (baby, Vivien je profesionalka 😉 )

smejuska
blahozalam ku skuske!
a na ostatne myslim.. na Violku 😔 😔
a na tehule 😎 som sa za vas modlila velmi vcera 🙂 ako aj za nas ostatne 😉

ja po vikende s manzelom som velmi smutna.. ked som odchadzala citila som sa akoby ma viedli na porazku.. 😝 ale uz mi je lepsie 😉 o par hodin cestujem na konferenciu, do Ceskej republiky 😎 prezentacia neuplna, aaaaach jaj!
pridem vo stvrtok a v piatok mi pride mamka 😵 😵 😵 sa tesim 😵
majte sa babule a pekny a pozehnany tyzden!

kaki
11. máj 2009

Dobrý deň, máte chcren? 😀

Ďakujem suzike a riske za dobrú radu, ako naložiť so svokrou 😀.
Ale ona nie je zlá.... 🙂 Mám ju aj rada... malé výhrady musím mať, no nie? 🙂

Keď som Vás dočítala, zasa som si povedala že som rada že ste... Môže si mm hovoriť čo chce... 😎
Naozaj je príjemné mať niekoho komu sa môžete zdôveriť a pochopí Vás ☹

Bolo by lepšie nemať problém.... Ale my to všetko zvládneme.... Musíme.... A výsledok? že bude detí ako smetí 😵.

Lenkove... ešte že máš dostatok programu vymysleného... Aby rýchlo prešiel čas, kým budeš zasa s manželíkom 😵
Violončielka... posielam Ti silné objatie.... ☹
Smejka... veľmi intenzívne na Vás myslím....
Riskovcom to naozaj spolu sekne 🙂 a malá Kiki... Tá je sexi gymnastka.... 😵
Skrorki.... verím že nám oznámiš že na teste sú /.
Suzzika.... ak by sme naše svokry pomleli a premiešali a rozdelili na dve bolo by to ideálne... 🙂 Len musíme vyriešiť, ako ich dosťať naraz k svokromlynčeku 😀

suzzika
11. máj 2009

Kaki tak ten svokromlynček si vystihla - beriem to - povedz kedy a kde 😀

Smejka nič iné sme ani nečakali tie naše modlitby sa predsa musia niekde prejaviť... 😎 Gratulujem patríš k nadpriemeru si si vedomá? 😵

Lenočka ahoj ty si taký lúčny koník teraz len priskočíš a už opäť niekam trieliš...Nech sa darí... 🙂

Mary a Vivien vitajte 😵 😵