Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

carmenuska
27. máj 2009

No Lenka,moc tomu neverim a radsej nad tym nerozmyslam, ze by som hned otehotnela,lebo by som bola zas sklamana,aj ked mi to niekedy hlavou prejde to by som zas klamala
Riska- ja som vedela ze to v skole ale to len ucky na to pridu 🙂
smejka- ani neviem co ti mam povedat, ja byt tebou,tak sa zlozim....obdivujem ta

riska
27. máj 2009

smejka, zajtra mam skolenie, tak aspon trocha kludu 🙂
jeeej, vieden je super 😉 lenka, v piatom mesiaci? 😀 😝

lenkove
27. máj 2009

Carmenuska, ale vikend na krcnom hadam nebude taky zly 😀 😀 😀 😀 😀 ja viem, ze mas nieco ine na mysli, ja len tak zartujem..
a Smejka, mimochodom.. nepytali ste sa, len tak pre informaciu, kolki ste v "poradi"? 😕

lenkove
27. máj 2009

Riska,
isto v piatom 😀 ale to az o par mesiacov, zatial v piatok 😀 ty mas take oci na preklepy, ako to robis? 😕

lenkove
27. máj 2009

Pamatate na "Matusko vol nadseny?" 😀 😀 😀 😀 😀

riska
27. máj 2009

leni, ja hladam a nachádzam chyby všade 🙂 že, carm? 😉
smejka, ja som napr. vikend na krčnom nikdy netravila 😎

smejka
autor
27. máj 2009

hehe chuda dieta nase 😀 ...a lenka v piatom 🙂
riska skolenie ta uchrani pred loptickami aspon 😉
carmenuska bez viery uz by som tu nebola 😝 😔
lenka nepytali....zato oni sa v nadeji ze zase nejdeme otravovat s konkretnym dietatkom sa na to hned na zaciatku spytali ci nas zaujima poradovnik 😝

skorki
27. máj 2009

Ahoooj.
Co sa to tu deje? Lenka je v piatom? 😀

smejka
autor
27. máj 2009

skorki ahooj....no lenke to leti 😉

lenkove
27. máj 2009

Ahooooj Skorki!
aky si mala den? dufam, ze ofina nie je poznacena 😀

a inak, co ja v piatom, ale Janula.k a Marion maju krasne babatka v brusku 😵 aj nasa Danka, samozrejme, ale to jej je starsie 😀

riska
27. máj 2009

lenka ale že si to tak dlho tajila 😀
smejka, moja, ty budeš raz odmenena za tu tvoju výdrž, neboj 😉
skorki, dnes žiadne školenie?
ozaj, pozdravuje vas cuketka, su v štadiu nakupovania do domčeka 😵

lenkove
27. máj 2009

Riska
to je krasne s cuketkou-lucetkou... ja sa tesim ked ja budem nakupovat do bytiku,asi spolu s Margi 😵 😉 😀

smejka
autor
27. máj 2009

dvievcata ja si stale zakazujem pozerat kociare a pod....i ked ma to velmi taha nielen kukat ale i kupovat....hm...
cuketka ma teda plnu hlavu nabytkov a podobne.....este toho maleho cloviecika do domceka 🙂

lenkove
27. máj 2009

Smejka
to by sa ti hodilo byt profimaminou,tie stale nakupuju kociare 😀 😀 sudiac podla diskusnych prispevkov 😀

smejka
autor
27. máj 2009

lenka 😉 ....to by som aspon v tomto stadiu zivota nezvladla.....mozno casom 🙂

lenkove
27. máj 2009

Smejka
🙂 asi sme tu ostali len my dve 🙂 ak sa mozem opytat na tu hnusnu vec - poradovnik.. na kolkom ste boli mieste na zaciatku? 😕 len nech mam predstavu...

skorki
27. máj 2009

Leni, ofina drzi - odkedy bola poznacena vtacim trusom, tusim drzi este lepsie 😀 😀 😀
Dnes som mala tazky den. Prvykrat som sa vazne citila na infarkt - normalne trpnutie v dlaniach, busenie srdca... Volala som mm - ako poslednej zachrane. A znovu som si raz v zivote povedala, ze aky poklad ja mam. Tak behom 5 min. mi zdvihol naladu a ja som sa opat mohla vratit do tej nasej "jamy levovej" a s usmevom cislo 25 sa tvarit, ze som v pohode, bez stresu a ako vsetko zvladam. No povedzte, mozem ja v takomto stave otehotniet? 😀
ALe uz je to OK. MM mi velmi pomohol, tak ma ukludnil a rozosmial. Uci sa teraz doma ma tie skusky - ma normalne ze studijne volno. Tak si to uziva. Dnes som prisla domov, bolo navarene, upratane, riady umyte...Hovorim mu - pocuj, to je jasne znamenie, ze sa TI nechce ucit 😀 A fakt sa mu nechce...Od pondelka sa chodime na hodinku poprechadzat a je to super. Aj dnes sme boli. Ponazerame ludom do okien 😀 a do zahrad a hned lepsie spim.

Inak, Cuketu som nestretla tento tyzden ani v robote...Musim sa po nej poobzerat. 😉

smejka
autor
27. máj 2009

lenka boli sme 40. 😝 😝 😝 😝 ....no netreba sa davat znechucovat petuniami 🤐

skorki
27. máj 2009

Smejka, asi sa nechytam, ale 40. ste boli na zaciatku, alebo ste teraz?

smejka
autor
27. máj 2009

skorki ze zravim mm s ucenim 😀 ...a chapem 🤐

smejka
autor
27. máj 2009

skorki na zaciatku...cize v oktobri.....a ide to uplne slimacim tempom 😝

smejka
autor
27. máj 2009

zravim 😀 =zdravim 🙂

skorki
27. máj 2009

Smejka, no to ste teraz na rovnakej studijnej vlne...hrabe sa chudak v tych zakonoch. Ale sa mi paci, ako to ma spravne "na salame" 😀 . Inak, to si pamatam este z vysokej skoly. My sme sa ucili v tzv. studovniach. Teda - ja som sa biflila ako drak a on sedel vedla mna pri stole a na notebooku pozeral v tej studovni film...A aky bol vysledok - zostatnicoval na ciste jednotky, to aj ja - bifloska s velkym B som tam mala jednu dvojku. 😀 😀 😀

skorki
27. máj 2009

Asi pozeral spravne filmy... 😉

smejka
autor
27. máj 2009

skorki ked my zeny sa radi biflujeme....no mna to uz akosi opusta....ale zase mi chyba ta muzska vynaliezavost a sikovnost pri skuske 😝 😀

lenkove
27. máj 2009

Skorki
take stresy.. 😔 to ti teda nezavidim. hned rozmyslam kto je patronom proti stresu. 😎 mne pomaha aj dovolavat sa pomoci Anjela strazeho, to ak by manzel nedvihal, lebo citam, ze tvoj Anjel je jasne on 😵 😵

Smejka
tak 40.. dobre ze si sa nepytala kolki ste.. ten poradovnik je teda svina.. pridavam vam link, ak by ste chceli, o cakani jednej rodiny na adopciu.. je sice od susedov, ale presne tak to funguje aj u nas.. musim povedat, ze tento pribeh skoncil veeeeelmi stastne, ako nakoniec vsetky taketo 😉 😉

http://www.rodina.cz/clanek3477.htm

lenkove
27. máj 2009

Mile damy, dovolim si odobrat sa od internetu 😀
zelam vam krasny vecer a dobru noc.. a vedzte, ze vam zavidim ze mate manzelov pri sebe, "hlavne v noci" 😀 😀 nam tu totiz postavili lesenie a ja spim s otvorenym oknom, obavam sa, ze ma nema kto chranit 😀 😉

smejka
autor
27. máj 2009

lenka bru 🙂
ved uz coskoro budete spolu...ja mam z toho normalne radost i za vas 😉
aj ja pojdem....este dopozeram resp dospim druhy polcas finale ligy majstrov 😉

carmenuska
27. máj 2009

Vy ste tu toho ale popisali 🙂
No riska ja na tej specialnej uz chyby prehliadam lebo to by som sa nedoratala 🙂
skorki-ahoj, no dnes tu vsetky vychvalujeme mm, inak sa mas ako? Stimulujes este?
Leni- chapem tvoj pocit bez mm,ja som to zazila ked sme sa zasnubilia bolo to velmi tazke obdobie a neviem si predstavit v manzelstve byt od seba

skorki
27. máj 2009

Ja som este chcela dat vediet Marione a Janulke, ze som strasne rada, ze fazulky su v poriadku. Velmi Vam drzim palce, aby ste si to uz mohli len naozaj tehulkovsky vychutnavat. Marione, aj mne by vysla slzicka 😵
Carmenuska - chcela som sa spytat ako dlho trvalo, kym si sa prihlasila a vybavila si si tu laparku. Kolko este budes PN?

Inak - ja som mala vcera navstevu od nasho klienta. Medzi inymi prisla aj mlada zena, ktora bola asi v 7 mesiaci tehotenstva./usudzujem podla bruska a toho, ze rodi v lete/ V lietadle musela sediet asi 2-3 hodiny a dost som bola prekvapena, aka je v pohode a ze sa vobec odhodlala na takuto cestu. Inak mi porozpravala, ze u nich - vo Svedsku zvyknu byt na materskej rok. A ze polovicu bude na materskej ona a druhu polovicu jej muz. Prislo mi to velmi mile 😉
Aj ta moja kolegynka bola, co zistila nedavno, ze je tehu, uz bola u dokiho. Skvrnku uz vraj bolo vidiet na sone, ale knizku jej este nedal. Inak je taka stastna - vsetko to stresove z roboty z nej opadlo. Sustredi sa na uplne iny ciel...A ja tak tichucko zavidim 😔 hanba mi...