Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

adka17
30. mar 2009

lahoj lenkove, niekedy mi pri utečú nervy pri našich detských pacientov, tak si to potom vyčítam a nakoniec to dopadne tak, že si myslím, že nezvládnem byť dobrou maminou, dnes mám taký usmoklený deň, podľa hlienu mám ovuláciu, no teplota nie a nie vystúpiť a to si mám merať ešte 2 mesiace kým pôjdem na kontrolu a uvidí sa čo ďalej

lenkove
30. mar 2009

Oni este rozmyslali? Ja by som ju tiez hned brala.. Ale ja by som hned brala kazde dieta.. Dnes som na stanici take ciganciatko obzerala 😉 som nenapravitelna...

Smejka
hanbim sa dnes za mna, nic som nespravila 😝 ty ako? Matusik? Poslucha ako vzdy, vsak? 😀

A inak baby, ja som dnes objednavala tortu 😵 😵 na krstiny 😵 budem krstna, joj ako sa tesim 😵 😵

smejka
autor
30. mar 2009

esteze som sa usetrila tej polky 😀 ....riska to by si zmakla i ty 🙂
riska jasnacka ze testni....fiha to by bola paradicka 😵
adka zahod smutok...

lenkove
30. mar 2009

Adka
teplotka v ojedinelych pripach vystupuje az 4 dni po ovulacii, neboj sa.. Ak mas dnes ovulaciu, sup snazit 😉 a o dva mesiace nam donesies informaciu o srdiecku ako Danuska.. Nenechaj sa znechutit 🙂 ani rozkyvat naladami.. 🙂
vela nas tu meria, alebo meralo, vieme ze je to tazke... 😔najma so snazenim, ak teda snazenie nevychadza 😔 😔ale nesmies sa vzdat 😵jasne? 😵

Riska
testi a maj tam dve // ! To je prikaz, rozumies???? tvoje hemato sa blizi, uz o take tri tyzdne, ze? aj moja adopcna priprava 😉

smejka
autor
30. mar 2009

lenka mame novy bodovnik pre nasho "poslusneho" synceka 😉 ....v sobotu bol jak utrhnuty z retaze tak v nedelu mal na chladnicke tabulku s cervenymi a ciernymi puntikmi....ked schyta cierny tak sa urazi a zavrie sa do izby....a my mame pokoj chvilku kym sa neodrazi 😀

adka17
30. mar 2009

ďakujem za povzdudenie, želám vám dobrú noc a krásne sny , budem končiť , zajtra musím skoro vstávať , idem odovzdať diplomku a ďakujem, že ste ma prijali medzi seba 😵 dobrú noc

smejka
autor
30. mar 2009

lenka komu ides za krstnu?
adka ako vravi lenka...sup do snazilkovania 🙂 a nestracaj nadej...a neber to ako prazdne slova...

riska
30. mar 2009

adka, z toho si nič nerob...vieš kolkokrat mne v robote uteču nervy? (som učka) 😎 ale verim, že pri mojich deťoch to bude ine 😀
lenka, to krstni kupuju tortu? 🤐 my sme na šimonkových krstinach nič také nedoniesli 😖 aj ja sa tešíííím 😀 a komu si presne krstna? už stracam prehlad 😵
smejuska, ved ak to špinenie neprestane, asi o par dni testnem, len dufam, že nebudem tehu (nikdy som si nemyslela, že niečo take vyslovim), ale podobne som špinila pri prvom tehu 😔

riska
30. mar 2009

lenka, to hemato je už buducu stredu 😀 ako ten čas letí, čo? 😉
smejka, to mate paradne vymyslene s tými bodmi, ako v škole 😀 😎

carmenuska
30. mar 2009

Smejak ja mam pre "zle" deti v triede taku zltu stolicku a musia ist na hambu 🙂 ked ma nastvu a to zabera alebo nastenku kde sa sasko smeje a kde place a tam ich davam (ich znacky( tak skus moje vychovne metody 😀 fakt zaberaju a to mam v triede zo 4 deti 3 s poruchami spravania
riska tak testujme spolu 🙂 budeme sa spolu tesit alebo plakat ved sme sa dohodli ze cakame v rade po margi,mozno sme sa uz dostali 🙂
idem ja uz pre pokoj v rodine prec od pocitaca,o polhodinu sa budem za vas vsetky modlit....dobru noc a sladke sny, mam vas rada

smejka
autor
30. mar 2009

riska nemysli na zly koniec ked este nemame krasny zaciatok...
a nedalo by sa to podchytit liekmi teraz hned od zaciatku?

lenkove
30. mar 2009

Takym dobrym kamaratom, co s nimi poslednych 5 rokov travim skoro kazdu dovolenku, uzasnym manzelom, co su pre mna po 8 rocnom vztahu vzdy povzbudenim, manzelovmu spoluziakovi od gympla po nekonecno, chalanovi, co nas zoznamil, paru uprimne tesil, ked sme sa s mm dali dokopy a po manzelovej rodine o mne rozvlacali, ze som super vyber... No co ti budem hovorit, Smejka moja, len taki povrchni znami su to 😉

lenkove
30. mar 2009

A ich dcerke Emke, to som zabudla 🙂 Je krasna a dobra.. Cela krstna mama 😀 😀

smejka
autor
30. mar 2009

carmenuska vdaka 🙂 ...keby vedel ten moj spiaci princ ake uklady tu na neho sijem 😝 😀
riska ako v skole...este i mm je ucitel 😉

riska
30. mar 2009

smejka, mas pravdu,ale myslim, že mi asi iba zblbli hormony, kedže na tom utz doktorka nevidela úplne nič,ani len zvýšenu sliznicu alebo čosi.... ved nevadi, ja budem kludnejšia, ked budem mať za sebou hemato a genetiku.... v piatok bude 6 týždnov od genetiky tak pooomaly čakam na telefon 😉

riska
30. mar 2009

lenka, to mame podobne, aj ja mam len takých povrchných známych. ktorým ideme za krstných 😀 😎 😵 a kedy mate krstiny?

lenkove
30. mar 2009

Riska
nebojaj, ak na utz nevidela ani sliznicu, je to ozaj nepravdepodobne.. a to spinenie, treba si nacitat prislusnu kapitolu z nasej mudrej knihy 😉 ja som uz zabudla co to mohlo byt.. Kurnik sopa, asi by sme sa mali zacat snazit aj my s mm, nech nestracam prehlad!!!! 😀
a co sa torty tyka, ano taky je veru na dedinach nasich slovenskych zvyk 😉

magimary
30. mar 2009

smeji, ja som ale hovorila o našom malom anjleikovi a ty o malej anjleičke... 😅 anši sa už rozhodli, tí druhí ešte stále nie... 😠 🙄 😔

smejka
autor
30. mar 2009

riska ale testni....ved urcite i ty si zvedava (aj ja 🙂 )....
lenka krasny opis priatelov....ako jedna z tem na pisomne maturity 🙂 ......ale tesim sa ze budes krstnou....je to taka pocta a radost 🙂 ...ze riska?? 😉

lenkove
30. mar 2009

ale na MA asi neexistuje liek.. vsak? 😔
mne dnes brat povedal, ze idu do babatka.. na piate tehotenstvo.. aby mala Patka aspon jedneho surodenca.. svagrinej nedovolil ist do prace, ma ju na smeny a velmi stresujucu a teraz sa ma v ich firme prepustat, tak ze si svagrinka robi starosti.. a mala ich pocula o com sa rozpravaju ( o vyhodeni z prace) a pytala sa: "Ocko a ako ta vyhodia? do kosa?" 😎 😀

RIska, krstiny su tyzden po Velkej Noci.. a vase? to som rada,ze sme sa tak zhodli 😵 s tymi povrchnymi znamostami 🙂

smejka
autor
30. mar 2009

mary to naozaj este stale su zatvrdnuti??? 😢 ...to mi je fakt luto 😔 ...no tesim sa ze aspon malinky ma uz jasno a bude pri svojich rodicoch 😵

riska
30. mar 2009

lenka, ešteže ťa mám, musim načítať múdru knihu 😀 ale sa mi nezdá, že by tam niečo o špinení pisali 😲
magi, ty to mas tiež komplikovane, čo? 😒
smejka, teším, teším 😎

lenkove
30. mar 2009

Mary
aj Najmensi ide? Och.. a dalsie babatko? 😕
a ti druhi rodicia 😠 snazim sa ich pochopit, ale akosi mam blok..

lenkove
30. mar 2009

Riska,
naozaj? Tak musime opatovne spustit reserse konika 😀 😀 vysvetlenie tu niekde mame 😉
a vysledky z hemata budes mat hned, alebo az o 6 tyzdnov? 😎

riska
30. mar 2009

veru, lenka, asi neexistuje 😒 5. tehotenstvo, ufff, tak to na nich budem myslieť... nech maju silu to dobojovať do víťazneho konca 😵
a "naše" krstiny su až na začiatku maja 😉 dovtedy zistim u teba čo a ako 😀

riska
30. mar 2009

ja tajne dufam, že výsledky budu hned, ale ako poznam naše zdravotnictvo, tak to bude zasa nejaku dobu trvať 😠

lenkove
30. mar 2009

Riska
podla mna by ti ich mali vopchat do ruky pri odchode z odberu.. to kde sme.. 😠 co su cakatelky na tehulky studnica trpezlivosti??? 😠
dakujem, spomente si na nich niekedy pri modlitbe, Matko a Janka.. Aby pocali a hlavne donosili zdrave babatko...

magimary
30. mar 2009

smeji, máš mail... 🙂

smejka
autor
30. mar 2009

riska veru trvat ☹ ...aj my stale nic 😠
takze krstiny za krstinami 😵 ...a tehu za dalsim tehu...a ado za dalsou ado.... 😵

lenkove
30. mar 2009

riska,
anoooo, ado za ado.. a este tehu pomedzi to 😀 to by Matusko cumel odkial ma zrazu tolko surodencov, aj hnevat by zabudol 🙂