Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

akzuzs
15. jan 2010

Súhlasim z violkou, je to ťažké a určite je z toho iba polka pravdy a zvyšok booom ale čo je pravda???????Myslím, že v dnešnom ťažkom čase sa treba držať evanjelia, to je pravda a evanjelium je Kristus tak neviem????

akzuzs
15. jan 2010

najulinka, to je neuveriteľné, kde je tu na zemy sprvodlivosť a úcta k človeku už nielen od počatia, ale aj od narodenia???????????????????????????????? 😢 😢 😢 😢 Bože ochráň nielen to dieťa ale aj všetký deti, ktoré toto alebo iné krivdy a trápenia prežívajú!!!!!!!!!!!!PROSÍM

najjulinka
15. jan 2010

Je to príbeh tej, ktorá chodí do tejto témy a píše zamyslenia

akzuzs
15. jan 2010

😢 😢 😢 😢 😢

hviezdickamaria
15. jan 2010

najjulinka, ty si bola v modrom z neba? 😀 pozeram tvoje fokty a asi hej ne? vy mate tie krasne deticky 😵 tiez som uvazovala o profesionalnom rodicovstve... 😅

najjulinka
15. jan 2010

hviezdicka boli sme v Modrom z Neba.. My máme samé pekné deti 😉 😵 😀 Ale momentálne len 3, lebo dvojičky su už v svojej rodine na furt a my čakame na naše nove 2 pokladiky 😵

hviezdickamaria
15. jan 2010

to je super 🙂 verim, ze vas toto poslanie naplna a drzim prsty vo vsetkom... musi to byt neskutocna drina starat sa o tolko malyckych deticiek, no urcite to stoji za to 😎 ste frajeri 😀

violoncielka
15. jan 2010

Ano vieme o tomto smutnom pribehu...a spolucitime aj s nasou kamoskou, s dietatkom, ale aj s nahradnou rodinou. Je to des...snad ten list otvori srdcia...a pomoze. Ale rana sa uz aj tak nezahoji ☹

riska
15. jan 2010

najjulinka, nemam slov 😔 mam pocit, že v tomto štate je všetko naopak ☹
som zvedava, či sa to bude dať ešte napraviť 😔
a na maminku-čakatelku stale myslime 😔

janula.k
15. jan 2010

😔 to dievcatko na fotografii je malicka? netusila som, kolko problemov moze byt s adopciou... 😔 Dufam, ze niekto kto moze, pomoze ☹

riska
15. jan 2010

janulka, myslim, že to nie je ona, je tam napisane, že ilustračne foto.... ale je to otras ☹

carmenuska
15. jan 2010

Baby ja som z toho co som citala uplne smutna a nestastna a mam des z tej adopcie koli tomuto ☹ Ani som si to nemala pozerat. A este aj z toho, ze viem /asi na 90%/ o koho sa jedna z tych ludi, ktori o tom rozhodovali....Citim taky hnev,......ja toho cloveka takto nepoznam, no asi miesto je miesto 😕
Konecne je piatook sa tesim velmi na vikend a najma, ze budeme konecne s mm spolu, cely tyzden, som ho nevidela. Idem upratat a nakupit, az mame vikend pre seba.

suzzika
15. jan 2010

V dnešnej dobe pre peniaze a teplé miestečko niektorý ľudia sa neštítia zapredať ani ten zvyšok ľudskosti, čo v nich ostal. Súcitím s maličkou aj s rodičmi, ktorým na nej tak veľmi záleží a ktorí si už toľkým prešli, len aby mohli byť spolu. Toto dieťa má 6 rodičov a je smutné, že teraz musí byť v DeD. Ak by som mohla nejako pomôcť hoci len svojím podpisom rada to urobím. A keby som neverila v Boha bol by to stav zúfalý, ale ja verím, že ON to na dobré obráti. Všetkým zainteresovaným vyprosujem veľa síl. 😔

riska
15. jan 2010

ja by som tiež niečo velmi rada urobila, ale neviem čo 😔

lucetta
15. jan 2010

cafte hviezdy 😉
chcem sa spytat, co hovorite alebo viete o iscare?konkretne o dr.marsikovi...

darla27
15. jan 2010

Ahojte 🙂
Konecne piatok, tento tyzden preletel ako voda, ani sa nenazdame a bude leto, uz sa nenormalne tesim,
zima mi uz ide na nervy. Idem si vas docitat,co mate ktora nove.

Lucetta ja som nic moc pozitivne na iscare nepocula, z 3 CAR co su v BA ma ze vraj najmensiu uspesnost. 😅

lenkove
15. jan 2010

baby a nepoznate niekoho kto by vedel pomoct? tak ako o to prosi profesionalny otec v blogu ? 😔 nepoznate dobreho pravnika, ktory sa zaobera rodinnym pravom? 😨

a fotocka je ilustracna, je na nej najjulinkina Lucinka...

lucetta
15. jan 2010

lenka , velmi sa s vami tesim. ani si to neviem predstavit, ake to musi byt uzasne s malickou 😉
suzi, rada ta tu opat vidim...nedas nejake foto do pasu?
riska, ze 21 tt , ani sa mi nechce verit...a este som ta nevidela, to je hruza..nebud skupa na fotecky 😉 😀
rybka, tak uz mate maleho krestana
zdravim aj vsetky chore, my sme si to odkrutili cez sviatky

a ak by ste este niektora mali info o tom iscare a dr,marsikovi budem povdacna 😀

lenkove
15. jan 2010

Lucettka
je tema Iscare, skus tam.. moja kamoska ma babatko po IVF tam..
pridala som fotocky, poteste sa s nami... 😔

lucetta
15. jan 2010

lenka, je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna 🙂)
s mojim mm sa tu s vami vytesujeme, uz aby bola s vami doma navzdy🙂

lenkove
15. jan 2010

dakujeme 😀

lucetta
15. jan 2010

kde ste vsetkyyyyyyyyyyyyyyyy?
sme tu s lenkou same? ☹

lenkove
15. jan 2010

no, Lucettka, asi to tak bude
ja vymazem fotky a budu vsetky lutovat, ze sa v piatok venovali manzelom a nie MK 😉

violoncielka
15. jan 2010

jeeeej Leni...pristane vam to spolu 😵 😵 😵

skorki
15. jan 2010

Nie ste same. Aj ja sa s Vami tesim 🙂 🙂 🙂 Lenka, mala je krasna. Aj si tomu dala krasny nazov - Rodina 😵 😵 😵

riska
15. jan 2010

aj ja som tu a stihla som 🙂
leni, je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a možeš nam prezradiť, ako sa vola?

lucet, skus asi temu iscare, ale ja som skor počula negativa, ale to nič neznamena 😉

lucetta
15. jan 2010

skusila som aj tam, zatial som sa nedozvedela nic rozhodujuce...

lenkove
15. jan 2010

dakujeme vaaaaam 😵 😵 😵
noooo, ma meniny 28.12 😉 😉

skorki
15. jan 2010

Lucet, my sme tam boli len na spermiograme. A boli dost rychli - cakali sme na vysledky necelu hodinku, vysvetlili nam vsetko velmi pekne a vysledky nam dali do ruky. Ale na dalsie ukony som sa rozhodla pre Gynfiv. Neviem, na ake ukony sa chystate, ale v Iscare napr. diferencovali poplatky za laparku podla poistovne - aspon moj gynekolog mi ukazal taky cennik. Iscare preferuje Doveru. So Spolocnou zdravotnou by ma tam laparka vysla udajne 15tis.SKK - aspon podla cennika, ktory mi ukazal doki. Takze aj preto som sla do Gynfivu, kde uz asi ostanem./moj doki ma na Iscare lamal, pretoze ja chodim do Prosanusu a oni su s Iscarom nejako prepojeni/ 😉 Tak vela stastia pri vybere 😉