Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

janula.k
25. jan 2010

dakujem, mne ten kocik pripada ako hrackarsky..hlavne, ked stoji za nim moj mm 🙂 ale inak som spokojna 🙂
Rybka, daj navod ako uspat maleho...ja sa s nim trapim uz cez dve hodiny 😕

rybka13
25. jan 2010

pocujte ta pesnicka od skupiny Hrdza z Eurosong je fakt dobra 🙂 najprv ma nastavalo, ze to nevyhraju lebo sa huslovo podoba na tu minulorocnu, ale musim uznat, ze je fakt dobra... taka ina.. tu je link kto ste nevideli

https://www.youtube.com/watch?v=ewmSVN6Le7k
rybka13
25. jan 2010

slovenska naturalna pesnicka - krv a mlieko 😀

janulka navod nemam, inak by som nebola kazdu noc do 1-2 hore 😀 ale nam pomahaju dudliky a to lehatko nove, da sa totiz hojdat nohou, takze mozem mat na kolenach PC a nohou hojdam kresielko s emkou 😀 ale ked uz je rev, tak uz ju beriem na ruky of course 😒

carmenuska
25. jan 2010

Akzuzs uz som tu 🙂 mali sme trochu rusny vikend a mam toho dost aj v robote.
janulka pekny kociarik, sestra homa cierny. A riska aj ty si vybrala krasny a je aj dobry kvalitou- mam to zistene 😀 . Podla kruhov spoznam veriace maminy 😀 😀 😀 a to brusko ti velmi pristane.
Smejka- tak je to moj ex sef...do kelu aj s chlapom nikdy by som nepovedala na neho toto, vzdy bol skvely chlap a aj ako sef a clovek v sukromi...nechapem tomu, neviem co vsetko je za tym a este aj tie baby poznam...dufam, ze sa nieco pohne, ja ked ja som za medializaciu neni, presne preto, ze v tych reportazach to vyznie tak, ako to vyznelo teraz. Myslim, ze tu uz treba konat trosku inak a najst dobrych pravnikov. Malicka je krasna.

rybka13
25. jan 2010

a inak sila, druhy v Eurosong vo finale skoncil Riso Canaky, ak ho nepoznate, je to muz viery, vedie jedno spolocenstvo tu Bratislave, okrem toho, ze robi kvantum inych krestanskych aktvit

rybka13
25. jan 2010

aj denis lacho co bol v superstar je myslim s apostolskej cirkvi, no tak konecne sa dostavame aj krestania do prvych radov... myslim ze aj kamil mikulcik je zo silne krestanskej rodiny.

rybka13
25. jan 2010

ja som najprv rozmyslala ci je to dobre ze do takychto sutazi, ale aspon uz nie sme zakriknuti krestania, co su v uzadi..

ahoj carm 🙂

riska
25. jan 2010

rybka, janulka, ja som si myslela, že take male babo spi skoro stale a zobudi sa, len ked je hladne, no ešteže ste ma vyviedli z omylu 😉

carm, fakt? si ma potešila tým kočikom 🙂 a ešte vydrž, budeš mať predlžený víkendik 😵 😵

smejka
autor
25. jan 2010

carmenuska ja ho poznam iba ako konajuceho proti nam a urazajuceho nas ziadatelov i profirodicov 😖....najhorsie na tom je ze nejde tak o nas....ako o to dieta ktore sa stalo iba "nastrojom" v jeho rukach...
no nechcem to tu rozoberat....bolo by to nadlhoa nejde iba o riaditela DD 😖...ktory je mimochodom tiez veriaci 😒
ja stale verim ze spravodlivost vyjde najavo...

carmenuska
25. jan 2010

ja viem ze je veriaci, ja ho fakt poznam ako dobreho cloveka,preto mi to dalo normalne facku, poznam ho aj osobne, opytam sa ho na to, poviem ze som to videla v telke.
Riska- znamy maju obchod s kocikmi a vraveli, ze moze byt a chvalia velmi tie polske TAKO co ma aj Janulka. Su za dobre ceny a ze konstrukcie vydrzia ako stare LIBERTY. Jasne ze dobre su aj tie znackove, ale ze tieto meju este lepsie konstrukcie ako chicco, ktore su mnohokrat drahsie.A aj dizajnovo su pekne. tak by som dala na nich, dennodenene s tym robia. Inak paci sa mi aj ten co ma Margi, ale pride mi trochu ako pre babiky, mozno preto ze my sme vysoki obaja...a potrebovali by sme vyssi kocik. Ja by som ale viac ako 10-12 000 za kociar nedala. no ale o tom mozem zatial iba snivat. A ked to pride tak od radosti mozno aj dam 😀

smejka
autor
25. jan 2010

carmenuska ak chces kuk do diskusie blogu....viaceri dobri krestania konaju nekrestansky 😒 ...a navonok to vyzera pohodicka nik by to na nich nepovedal...maju skvel rodinu...milujuce deti za ktore by aj dychali...popr vnucatka vo veku Dievcatka 😒

rybka13
25. jan 2010

Takko su pekne kociky tiez, iba som pocula ze trocha tazke, ale vsimla som si ich este ked som bola tehu... fakt pekne

Riska, no emka tiez spinkala skoro stale prvy mesiac, ale to preto asi, ze mala hranicnu zltacku 😉
No a teraz necakane tiez spi, uz 3 hodiny a vyzera, ze sa este nebudi, tak ja neviem, idem urobit nejaky shopping do auparku este na hodku 😀 😀
Ale nie, ked nemame rezim, tak ani nic neurobim, mam tu ako po vybuchu bomby, stromcek napoly odzdobeny tu stoji uz 3 dni 😖 , musim si to nejak inak zariadit a ked zaspi, makat, len clovek si mysli ze bude spat len chvilu, tak si len tak surfujem - modry konik -facebook -sukromny mail a stale dookola a uz som mohla mat polku bytu upratanu 😠 Musim si asi vydelit cas aj na net 😔 Takze odteraz sa pripajam na kona len od polnoci do jednej rano 😀

rybka13
25. jan 2010

smejka to je fakt smutne ☹

smejka
autor
25. jan 2010

no nechcem vam tu vnasat take chmurne myslienky 🙂
rybka janulka mate vy krasne starosti 😵 ...cochvila riska 😵 bettynka 🙂
mam vas rada...vsetky 😉

margarita
25. jan 2010

smejka - pripajam sa k modlitbe a suhlasim, uz neviem presne s kym, tusim ze s carmen, ze asi je zaklad dobry pravnik, lebo mat sympatie ludu je sice fajn, ale proti paragrafom to nepomoze 😒

rybka - ja cumim, co vsetko Ty stihas sledovat ake Eurosongy a vierovyznania sutaziacich 😀
ja si so slzou v oku spominam na tie zlate casy, ked sa Kiki dala uspat a ulozit do cca 20minut a spala niekolko hodin vkuse...teraz poobede som ju presviedcala, ze je unavena cca 1,5 hodiny, uz ani kojenie nepomahalo, sa mi tu rehotala do ksichtu a sice uz spi (konecne), ale viac ako 45 minut neda 🙂
Holt smola - uz je velkacka. Uvidime, ako bude Emka v jej veku.

carm - hej, nas kocik je tak trochu hrackarsky, lebo ma uzky a kratky podvozok, co je pre mna super, lebo sa vojdem do absolutne kazdeho vytahu 😉 no a neviem, aka si vysoka, ale ja mam 175 a mm 185cm a je nam to v pohode - ked vytiahneme rucku do najvyssej polohy. Tak az mas viac nez 190 😀 potom Ti Hartan fakt neodporucam...

super, ze sa pahu opat ukazala, ale mohla aj nieco viac napisat, ako zije 😎
pahu, pocuuuujeeeees ???

zdravim aj suzziku, risku, violku, janulku,pcolku, danku
ako aj vsetky ostatne, co sa tu uz dlho neukazali 🙂

bettynka222
25. jan 2010

margi ty mas ten hartan? tu v TT ho nikto nepredava. a mm sa uz zamiloval do tej teutonie, tak ja som si vydupala, ze aspon farbu si vyberiem - lebo aj do tej sa chcel montovat. no velky estet je z neho. 😀

rybka neboj, rezim bude, ale az za chvilku, ved emka je este na rezim malicka 😉

danka24
25. jan 2010

ahojte,
tak smejuska pripajam sa aj ja k modlitbe za krasne dievcatko.. verim ze spravodlivost zvitazi 😵 😵
dievcata moje dieta spi dnes bolo vynimocne zlatunke aj vo vanicke .. pred kupanim som trosku tancovala a spievala a vsetko mozne som robila aby bola spokojna a sa usmievala na mna .. zlatunka.. 😵 a poznam ze ked chcem aby spala tak sa namna chechoce a robi ze ggg 😀 ... alebo ju kojim a ona sa odtiahne a ze gggg 😀 uz aj zo spanku rozprava 😀
baby krasne brusenka mate rastu krasne 😵 😵
pozdravujem vsetkyyy VS a posielame vam veelkee GGGGGGGGGGGGGGGGGG 😀 😀 😀

lifiatko
25. jan 2010

baby, nehnevajte sa ak ste to tu rozoberali, ale nebudem citat vsetkych 322 stran 😉
zaujima ma, co je "povolene", ako sa snazit o babätko, ak to neide normalne... asi mam syndrom polycystickych vajecnikov, cize nejake hormonalne nastartovanie aby zacali vyrabat vajicka ma neminie, ale co ak nepomoze ani nejaky ten driling, ci co to - operacia, narezavanie...?
jasne ze adopcia 🙂 ale nieco viac "moje"? umele oplodnenie? vynosenie nahradnou matkou je asi len z americkych filmov, ale asi tiez "mimo" 🙂 ja len aby som vedela ci mam este nejake moznosti ak nevyjdu tie o ktorych viem...
som katolicka...
a dakujem za odpovede

carmenuska
25. jan 2010

Lifiatko v prvom rade vitaj medzi nami a ak sa mozem opytat, ako dlho sa snazite o babo a co vsetkomas za sebou. Nehadz hned flintu do zita. Skus najprv hormony a vsetko co si tu spomenula a potom uvazuj dalej. Nestresuj sa, mozno staci vsetko nakopnut hormonmi. Na tie ostatne veci ohladom UO ti neodpoviem,sama mam v tom chaoss a v podstate ma to nazaujima, lebo s manzelom to nechceme a ideme si babo adoptovat 🙂. Urcite ti niektore baby odpovedia. Budem drzat prsty, nech nemusim nad tym uvazovat a coskoro mate babo 🙂

lifiatko
25. jan 2010

heh, dakujem 🙂 ale ja som len teraz prisla na to s tym syndromom, doktori mi nic nepovedali, tak hladam info po internete... dost ma to vsetko vyplasilo, odjakziva mam s kramami a vecami okolo toho problemy, takze to neberiem na lahku vahu...
mam snubenca, svadba bude tak o rok a az potom bebo... ale informujem sa uz teraz, som rada pripravena... aj na zle veci, lahsie to potom prekonavam...
ohladom tych umelych oplodneni a deti zo skumaviek neviem NIC, len to ze cosi je neprirodzene, takze sa to nemoze... chcem sa spytat kde je ta hranica, co je povolene, co sa berie ako liecba a co je uz nepovoleny zasah a ostane len adopcia...??

smejka
autor
25. jan 2010

lifiatko vitaj 🙂
v prvom rade sa nestresuj dopredu 🙂 ....ked ste este nezacali snazilkovat 🙂
o nejakom probleme mozte uvazovat az ked po rocnom snazilkovani sa ti nepodari otehotniet....vtedy treba urcite vyhladat lekara
stimulacia liekmi je bezna liecba...z umelych zasahov cikrev respektuje inseminaciu...teda vpravenie spermii do tela zeny cievkou...robi sa to pri vedomi aje to jednoduchy zakrok
umele oplodnenie cirkev nepovoluje...je to oplodnenie vajicka spermiou mimo tela matky..ak sa to podari a vznikne embryjko tak ho v celkovej anesteze vlozia do maternice matky
my sme to tu velakrat rozoberali ...a vzdy sme sa zhodli ze zalezi akosa kazda s tym vyrovna....je to tazke rozhodnutie...
no a adopcia je pre niekoho posledna moznost....pre niekoho prva 🙂

akzuzs
25. jan 2010

Lifiatko vitaj aj odomňa, súhlasim úplne so Smejkou. "Dočkaj času ako hus klasu" 😉Zaoberaj sa tým keď budete svoji a snažilkovať sa. Za rok načerpeš o tom tááááááááááke info, že budeš omnoho múdrejšia 😉Neboj a keď sa budeš modliť tak Boh Ti povie odpoveď len ho musíš počúvať. Uvidíš, že to pôjde prirodzene a ak nie potom sa rozhodnete aj s manželom. Ja osobne som není za umelé opl. ale akok smejka povedala, je to na každom a hlavne na svedomí, no my s manželom sme mali v tomto jasno od začiatku. 🙂A čo na to hovorí Tvoj nástávajúci??????

lenkove
25. jan 2010

ahojte 😵

akzuzs
25. jan 2010

No teda, Leni ahoj 🙂

akzuzs
25. jan 2010

Tak ako pokračujete s adopciou????? Daj vedieť lebo na Teba myslím ale Ty si tu nebola a nepodala si nové info. Boh s vami a aj s maličkou a nech ste už všetci rýcho spolu a to už furt 😉

lenkove
25. jan 2010

Akzuzs
adopcia je cvicenie v trpezlivosti..ked ti poviem, ze nic neviem a neviem ako to bude dalej, netusim kolko to bude trvat a ako to dopadne, uverite mi? nechcem byt trapna, ale je to jednoducho tak.. mozem len verit, ze to dopadne dobre.. a dufat, ze to nebude trvat dlhsie ako nejake tri mesiace 😝
ale dakujeme 😵

lenkove
25. jan 2010

a inak vsetko po starom, mm opat na sluzobke.. ja u svokrovcov.. zajtra by som chcela ist pozriet Malu a dokoncit par veci na byte, dat to tam doporiadku a ist sa liecit zo smutku (a pisat pracu) k nam domov.. alebo neviem co 😅 😀
je toho teraz dost, zivot moj a plany moje su postavene na hlavu, ale hlavne je, aby bola Mala zdrava, aby sme prechod zvladli co najlepsie, aby si zvykla, aby u nas bola stastna a tak 😵 😵 😵

lenkove
25. jan 2010

a na Smejkovcov stale myslim... 😔 😔 Pan s vami.. 😔

a vsetky deticky zdravim, aj Veriace snazilky, aj ked ich je tu len par 🙂 ale chcem vas ujistit, ze idem tlacit mm do dalsich "cinnosti" po prichode Malej 🙂 ja dufam a verim, ze na pricinu prideme a bude ju mozne odstranit a vyliecit sa 😵 😵 a zacneme gregoriankami a deviatnikom, prvymi piatkami 😵 😵
a pomedzi to par navstev u lekarov 😀

mimuska77
25. jan 2010

Caute babuľky ani neviem,čo Vám mám napísať všetkým zo srdca dakujem že ste na mňa mysleli aj na modlitby,ale babule zase Vás sklamem,nebola som ja som mala asi taký strach že tá mrcha mi ešte včera večer na poobednej prišla čiže som nemohla ísť 😔 a to som už naozaj aj psychicky bola na tú dokynu pripravená,ale po nej už nič nenechám na náhodu už aj pardím len sa tak prášiť bude,silne na Vás myslím v modlitbách a prajem Vám krásny požehnaný dník 😅 ste naozaj perfektné baby 😅

bettynka222
26. jan 2010

ahojte 🙂

leni to máš ako s tehulkovanim, ani my nevieme ako to dopadne 😅 ale verím že ako u vás, smejkovcov a carmenkovcov, tak aj u riskovcov a u nás a u všetkých snazilkovcov všetko dobre dopadne 🙂

smejka ahoooooj, ešte sa Vám nestikuta z toho ako na vás všetky myslíme? 😉 mali sme sa proti tej nespravodlivosti spojiť už dávno. až jojka nás nakopla 😕

mimus možno by si sa mala objednať tak na 12 deň cyklu- tak dr lepšie uvidi či máš ovu, či rastie správne sliznica a ak nie, môže rovno naplanovat vyšetrenia