Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

muska30
9. okt 2009

riska,
no sme asi rovnake 😉

muska30
9. okt 2009

kocky,
prajem pekny vikend 😵 😵 😵

kaki
9. okt 2009

Riska a Ty si nevidela na prvý pohľad že naša Azalka je multifunkčná? 😀

suzzika
9. okt 2009

Betty mrzia ma tie zlé správy od teba, ale verím, že tak ako v Elizkinom prípade to bude úplne neškodné...Drž sa a hľadaj nejakú foto, ktorá by ťa vystihla, lebo ja mám potom s vami "ružovými" taký menší identifikačný problém 😉

Teší ma, že sa tešíte na víkend, ale ja teda /musím sa priznať/ mám hrôzu keď sa blíži víkend 😎 v sobotu ma čaká najviac práce a navyše starosť s obedom pre mm, ktorý sa cez týždeň stravuje v práci 😒 ...aj Zuzanka je doma, teda všetci sú doma celý deň a to je kriku, hluku, zlostenia, plaču a medzitým mi treba variť, upratovať, /skoro 😀 /všetkých okúpať, /opäť skoro/každý víkend sa snažím niečo upiecť a do postele chodím tak, že sa niekedy zobudím, že som sa ani zakryť nestihla a bola som odkvecnutá 😅

Kaki tak tebe nosí Azalka takéto dary?Čím si si to zaslúžila, ak máš sviatok tak sa priznaj, nech ti aspoň rukou /prázdnou/potrasiem! A kapucínka je čo moja /neviem 😕 /?

Pozdravujem multifunkčnú Azalku! Mimochodom myslela som, že my ženy sme všetky multifunkčné, ale A. asi bude nejako špeciálne však?

Seka ahoj ty máš 2 dcérky ako ja!A ony sú sestričky?

Riška zo srdca ti prajem uži si víkend aj za mňa! 🙂

Lenka ďalší dôkaz, že Bohu nič nie je nemožné...a takýchto dôkazov behá po svete viac ako dosť.Len netreba prestať veriť, že aj v každej rodine VS bude raz jeden taký cupitať 😵

Janulka, Danulka, Rybička a Indzes tak ako?Letí to veľmi rýchlo však?

Margi čo robí Kiki?Asi ste veľmi zaneprázdnené, aký nábytok obdivujete od spodu dnes?

Smejka dúfam, že máš čas nás aspoň prečítať, lebo ťa chcem pozdraviť 😵

Skorki, Darla, Carm, Lucetka, Elizka, Muska a všetky ostatné prajem krásny víkend!

Ešte som sa chcela opýtať, myslím, že Lucetka tu písala, že číta knihu Chatrč, nečítala ju ešte niektorá?Chcem si ju kúpiť, tak by som sa potešila nejakej recenzii 😉

riska
9. okt 2009

kaki,ja a azalka sme boli dve vystresovane osoby v čakarni, takže na nejaké hlbšie pohľady nebol čas 😀 😀

suzzi, aj tebe pekný vikend, nech si tatko pyšne užíva svoje 3 dievčatá 🙂

kaki
9. okt 2009

Suzzika,
Kapucínka je bilinka z ktorej mám variť čaj a piť aby som bola skoro tehu. Tak mi povedala teta bylinkárka 😵
A neoslavujem, ale Azalka ma z čistej a nazištnej lásky obdarovala 😵 Lebo je dobrá 😵

Chatrč - ja ju mám doma, ale teraz keď bolo to pekné počasie, som sa nedostala k jej čítaniu 😉
Keby niekto chcel tak ju požičiam na krátky čas 😉 ja si ju prečítam lebo Lucetka to tak opísala že dovi dopo 😵

Suzzika, si dobrá žena a ako vidím zvládaš toho viac ako ja a to máš aj dve babulky doma... Takže Ty si bezpochyb tiež multifunkčná. 😀

lenkove
9. okt 2009

ahojte moje
ja som pri citani clankov zabudla, ze nie som dostatocne oblecena a skoro som zmrzla.. a chcelo sa mi velmi spat, no teda, keby som zaspala isto zmrznem a mm najdem namiesto mna kus ladu ... ale uz mam na sebe bundicku a cakam kym sa mi prekopiruju veci z kluca do pocitaca a spat, idem tlacit 😎

zdravim vsetky, najma nasu Suzziku, co ju zajtra caka horor den 😀 😀 ked som sa vcera rozpravala s mamickou maleho zazraku 😵 , tak vravela, ze pre nu bol najvacsi stres vecer si lahat do postele a vediet, co musi robit rano.. tak si povedala, ze nic nebude planovat, ze sa rano uvidi.. tak maju neporiadok, nepozehlene, zvlada dat im obom akurat tak najest a je stastna a mala pokojnejsia 🙂 som sa na nej bavila, lebo predtym to bol taky zehliaci maniak, ze sa my vsetky mozeme ist skryt 😀

margarita
9. okt 2009

suzzika, kedze som prave online, je logicke, ze Kiki aktualne spi. Pomaly to bude uz 40-minutovka, ale kedze od rana buntosi, tak tipujem, ze potiahne aj kusok viac....aspon o 5-10minut 😉
My tu v tej nase izbe nemame zase tolko nabytku, pod ktory sa da vliezt 😀 cize vedu stolicky a jej detska postielka...len pod tu si zatial vliezt nemoze, lebo ma na to prilis velku hlavu 😀 tak len "browsuje" po izbe, vzdy sa kamsi doplazi a odtial sa mi rehoce do ksichtu smer kuchyna, kde jej varim zeleninkove hovadinky. Dnes som sa pri blbom patizone aj porezat stihla...asi nie som uplne multifunkcna 🙂 ako vy vsetky.

kaki, to je super, ze mate taketo obchody s azalkou, kym si nepredavate marisku a ine bylinky 😎
tak este co-to popracuj a potom vikenduj

margarita
9. okt 2009

ja som tu Chatrc este necitala, akosi neni kedy 😀
a viem, ze ju Lucettka nasa velmo odporucala, a ak chces recenziu (skor negativnu) 😢 , tak Kusnierik si mysli, ze

http://www.tyzden.sk/casopis/2009/33/kniha-wm-p...

margarita
9. okt 2009

stotoznujem sa s nim v tom, ze Job je dost dobra kniha o tom istom, a este je k tejto teme pekna aj od Kushnera: Ked sa zle veci stavaju dobrym ludom.

mimochodom, ta kniha od Gruna, co vcielka tu kdesi spominala, tak tu som nahodou citala a je tiez moc dobra 😵

margarita
9. okt 2009

bude to vyzerat, ze uz mam tu schizu 😀 , ako nas bubulka priatelsky varovala 😉 ale pisem kym mozem, aj ked si tu vediem monolog, aspon sa vykecam 🙂
myslim na vas vsetky, cim dalej, tym dalej 🙂 a viac 😎

pekny vikend vam vsetkym

vivien2505
9. okt 2009

Babenky veriace snažilky prosím o modlitbu za všetky detičky, ktoré chcú ísť k vám, ale zlí "ľudia" tomu bránia.

Ďakujem, ja sa modlím k Sv. Michalovi archanjelovi a k Duchu Svätému.
Michal zaženie zlo a Duch Svätý, aby im dal dar rozumu a múdrosti.

azalka22
9. okt 2009

ja len na margo margitky,, co vyssie spomenula s jednou divotvornou rastlinou
pocula osm dobry vtip raz
'po trave sa nechodi! po trave sa smeje!' 😀 😀 😀
no a furt mi to tu chodi po rozume,
a ze zdravim a prajem pekny vecer a uteseny vikend. zajtra 2 sobase a juchu, vytesujem. 😠

lenkove
10. okt 2009

ahojte
vidim, ze vsetky mate horor sobotu a tazko pracujete 🙂
my mame pohodovy den a ja som hrooozne prejedena, uvarila som skvely kelovy privarok a teraz ho v kuse vyjedam 😀
dufam, ze aj vy sa mate taaaak dobre...
vsetky zdravim.. 😵

violoncielka
10. okt 2009

Tesim sa z nas kocky...To sa mi paci, len sa pekne aspon cez vikend venujme svojim zlatickam....cez tyzden si to dobehneme. Tak peknu nedelu a vsetky si oddychnite! 😵
Cavko

lenkove
11. okt 2009

Ahoj Violka!
to som rada,ze ta vidim! Uz som si myslela,ze mame nejaky post od MK, ktory som nezaregistrovala!

Vsetky krasne zdravim a zelam kraaaaaaaasnu nedelu! My ideme na citacku so Slovenskymi autormi, popri dvoch feministkach tam bude P. Rankov, ktory pise naozaj dobre, lahko, citatelne, sviezo a jeho knihu Stalo sa prveho septembra alebo niekedy inokedy vam odporucam 😉

darla27
11. okt 2009

Baby nastup sem, ved vikend konci. 😀
Dufam ze ste sa venovali tak kazda svojim manzelikom, aby sa tu diali o par tyzdnov nejake zmeny v pasoch.
Ale vazne, ako ze tu bolo tak mrtvo? Co ste robili?
Ja nic zaujimave: kostol, navsteva, obed, spanok, kavicka, salatik a priprava na zajtra. 🙂
Cakam nejake priaznive novinky, tak piste.

skorki
11. okt 2009

Ahojte babulky,

Ako pekne postime od MK pocas vikendu... 🙂
Tak, trosku ma zosmutnili spravy - dievcata, ja len dufam, ze uz dame velku stopku vsetkym zlym diagnozam. 😠 😔 A ze uz konecne pridu aj dobre spravy - nejake tehulkovske, mamickovske a hlavne nech sa vyriesia vsetky nase aktualne zdravotne problemy. Sa to v tej nasej temicke akosi nakopilo 😔 ...

Zelam Vam krasny novy tyzden. 😉

azalka22
11. okt 2009

ahojte dievcata,ja len tak kratko,vikend perny,zvladli by sme este den volna.vcera sme boli na svadbe,takze dnes sme toho moc nenaspali.inak OK a bola krasna duha dnes.

margarita
11. okt 2009

ahojte, my sme mali taky plny vikend, ze az. chodili sme trochu zase po obchodoch, zhanali dobry zimny fusak, navsetvovali rodinu a dnes sme robili posledne upravy v nasom minipriestore, a odkladali vsetko male, prehltnutelne, znicitelne a nebezpecne. Najvyssi cas - Kiki sa plazi ako partizansky vodca a dnes vliezla hlavou do nocneho stolika, esteze som ho predtym vypratala 😀 prave teraz sa hra s dverami, bucha sa o ne hlavou, skratka zistila, ze sa to hybe a to ju moc bavi...
Ine novinky uz naozaj nemame 🙂 pekny a uspesny tyzden vam zelam
a dufam, ze zajtra nebude prsat...

rybka13
11. okt 2009

Margi a zohnali ste ten fusak? My sme boli vcera v rakusku, reku ze urobim nejaky shopping, lebo vraj tam je vsetko lacnejsie, no teda akoze nic moc... mam pocit, ze tu na SK mame ovela vacsi vyber a ceny su podobne.
Bola som vo viedni sice iba v dvoch obchodoch (baby1one a XXXLutz), tak neviem teda kde treba ist 😖

A moj kocik Gesslein by ma tam dokonca vysiel este drahsie, takze pekne si ho najblizsie dni objednam tu na SK.
Ale nasla som jede krasny zimny fusak pre mimco tak do 4 mesiacov sa podrzte za 20 Eur, takze to bolo asi jedine co sa tam oplatilo. Margi, mali tam krasne teple zimne fusaky ale tak cca do 100 Eur 😕

Vidim, ze vikendik bol na konikovi tichy, tak zajtra to tu minimalne kaki roztoci 😉

A kde su tehulky, janulka, danka? vsetko ok?
Mne babuliatko tlaci na konecnik, myslim, ze mam hemoroidy ☹ No co uz nejak vydrzime este tych 8 tt.
Prajem vsetkym pekny tyzden 😉

muska30
12. okt 2009

ahojte,
dufam, ze vikend ste mali pekny 😉

vcera, ked sme boli na omsi, tak som isla s detmi na krizik a ja som dostala prijimanie a mala krizik. Ked sme prisli na miesto, ku ockovi, tak mala ukazovala na mna a hovori mama ham, ze som dostala jedlo a na seba ukazala na celo, ze ona dostala len krizik. To moje dieta by len jedlo 😀

rybka,
nechcem Ta strasit, ale po porode sa mozu hemoroidy zhorsit 😒

muska30
12. okt 2009

darla, skorki, margi, azalka, lenka, violka prajem pekny uprsany den 🙂

violoncielka
12. okt 2009

caves holky!

Aj u nas prsi a prsi.... 😢 . Vcera bolo 27 stupnov, krasne slnecno a dnes takto...a mama ma pripravila na poriadnu zimu na SK...No do kelu!!!!Brrrrrrr
Ale tak co uz leto je prec...tesim sa na vianoce a na dalsie leto 😀 😵

Muska zlata malicka...

Rybka tak v centre Viedne asi tazko dostanes nieco lacnejsie...musis poznat specialne obchodiky....ja ich nepoznam, ale moja kamoska ano. Ak chces tak ti zistim. Ale mne sa zda, ze ona ani nechodi nakupovat priamo do Viedne, ale do nejakeho Rakuskeho mesta.....zistim ak chces. 😉

Margi tak az teraz vam to zacne....si pamatam, ako mi padla prvy krat neter Pavlinka...sme plakali obe.... 😢.
Aj ja by som uz mala vymenit letne saty za zimne......pekne vsetko zabalit do sackov a ulozit, prevetrat skrine....Ale necham to az na buduci tyzden 😵. Ved mm to este nejako vydrzi.
No majte sa pekne idem ucit (sukromne). Moji najstarsi ziaci, nechcu chodit do hudobnej, tak ma poprosili o sukromne hodiny....
Pekny den aj ked s dazdnikom...pa 😵

hviezdickamaria
12. okt 2009

no ahojte dievcata, tak ja som sa stale akosi nedostala k citaniu tych vasich romanikov co som premeskala, ale snazim sa postupne po jednej-dvoch stranach... videla som tu zmienku o umelom oplodneni a aj som citala o tom tumore co ti nasli bettynka ☹ takze asi nebudeme snazilkovat spolku ako si raz pisala... 😔 je mi to luto betty, ale neboj sa, bude to dobre 😉

ja som vcera dostala kramy. myslim ze je to fajn ne? po piatich tyzdnoch od toho potratu a tesim sa, lebo to znamena, ze sa telo zacina spamatavat...a na vianoce to s manzelo rozbalime 😀 😀 😀 😎 ale vcera som si zase trocha poplakala, neviem preco, ale nedele sa mi zdaju velmi smutne... asi preto, ze nic nerobime a musim stale rozmyslat nad tym vsetko co sa stalo 😔

a v novom sa nam byva uuuzasne, nakupili sme si nabytok, lebo v starom byte(podnajme) boli skrine a v tomto nebolo nic, tak sme sa vytesovalli aj z nakupov...ja by som vykupila celu kiku a ikeu 😀 keby som mala peniaze. ale ten bytik je fakt super a som straasne stastna ze sme tu, urcite to bolo bozie riadenie, pretoze ma tie tyzdne po potrate drzalo nad vodou fakt len to ze sa ideme stahovat a ze budem robit nieco, co ma bavi a pritom zabudnem na vsetko. tak dakujem Bohu za tuto moznost 😵

tak sa drzte dievcata aj tento pracovny tyzden, ja som stale na PN-chvala Bohu 😅 a nevie niekto ako dlho by som este mohlla byt? je nejaka zakonom stanovena dlzka PN po potrate? alebo podla toho ako sa zena citi? dakujem

pozehnany, aj ked "trocha" chladny den prajem 😉

margarita
12. okt 2009

hviezdicka, podla mna dlzka PN nie je nikdy stanovena zakonom, ale len od Tvojho osetrujuceho lekara zavisi, kolko Ta necha...ak sa necitis OK, povedz a myslim, ze on/ona Ta do prace hnat nebude. Fajn, ze ste v lepsom a krajsom a sami si zariadujete ako chcete...aj ja sa na take tesim, raz 😉

rybka, boli ste asi v Shopping City Sud, ze? 😉 no Baby1one sa mne osobne zdal najdrahsi, aj preto sme my nekupili nas kocik tam(aj ked ho mali), ale objednali cez net priamo od vyrobcu a aj s dovozom pred dom sme na tom este usetrili niekolko tisic... Ten XXXLutz sa aj mne zdal onicom obchod. Este je tam taky, ze Toysrus, na okraji toho komplexu SCS, pozri aj tu na MK je kopec takych tem o nakupoch v Rakusku a SCS...len podla mna ako sme presli my na Euro, uz sa to tak neoplaca ako predtym.
My sme sa po 3 obchodoch rozhodli, ze kupime cesky Emitex ako inak cez net 🙂 oplati sa to viac a vyberies si z 26 farieb, kym v obchode maju potazmo 2 - zelenu a ruzovu...neznasam toto slovenske konzervativne uvazovanie - v niektorych obchodoch maju ze cervena a modra ako za sociku 🙂
asi som uz rozmaznana...

rybka13
12. okt 2009

nie si rozmaznana margi, aj mna to vytaca, ze maju maly vyber, ale jeden predavac co mal sotva 3 kociky v predajni mi povedal, ze on nebude robit showroom internetovym obchodom... co ho teda trocha aj chapem 🙂 lebo vacsina ludi si to pride len omrknut a potom kupuje z netu.
Nie, neboli sme v SCS, praveze tam som nechcela, som myslela, ze tam bude najdrahsie, tak sme boli inde vo viedni v tych dvoch obchodoch.
Violka, vsak zisti pls kde su tie lacnejsie obchody aj mimo Viedne, aj ked uz si asi nakupim tu v BA, ale pre buducnost... dik

Hviezdicka, to som rada, ze sa vytesujes z bytika, pekne si to uzi a potom sup sup na snazilkovanie
😉
Muska preco sa hemkace po porode este zhorsia? 😕, pomooc... ja nechcem.. Som myslela ze teraz je to najhorsie ked mi mimco tlaci tam dole vsade 😖

Bettynka, dnes myslim o 22.00 na Teba specialne..

lenkove
12. okt 2009

ahojte devule
neda sa mi dobre sustredit na pracu kym vam nenapisem 🙂
Hviezdicka
blahozelam k novemu bytiku, nech sa vam dobre byva, nech Pan vas byt naplni svojim pozehnanim, laskou a hlavne detickami 😵 😵 😵 😵

Margi
no Kristinka je asi demolator 😀

Rybka
s nakupmi ti neporadim a s tymi hemer. sucitim 😔 😔 ja zajtra kvoli nim idem k lekarovi.. teda myslela som si, ze kvoli nim, ale lekar ma naplasil upokojujucou vetou, ze vysetrenie na ktore ma posiela "objavi 80 percent nadorov" 😝 no ja mu tam pridem s hemer. a on ma nadormi plasi 😠 srandista 😀 😀

Skorki, Bettynka, Azalka
zdravim vas 😔

violoncielka
12. okt 2009

Tak odvolala som ucenie...pri takejto burke teda nie je sranda vyjst von---a zase cumim za PC...hoci by som mala dat do poriadku bytik,aby mohol mm prijimat vselijake bnavstevy 😀 😀 😀 .

Rybka no ja si tiez myslim ze sa ti hemace po porode zhorsia....ved budes teda poriadne tlacit, ze vytlacis zo seba vsetko mozne...aspon ja si to myslim. Skus si robit odvary z dubovej kory...mam s tym skusenosti (aj ked nie nastastie osobne 😵 )
Zistim ti tie obchody, ved budem u tej kamosky spat, tak povyzvedam...slubujem 😉
Hviezdicka,tak tiez mas aj radosti aj starosti....
.myslim si, ze nic v zivote nie je nahoda......aj ked si myslim, ze Boh nemoze reagovat na vsetky nase prosby....ked si predstavim kolko ludi ho dnes prosi aby neprsalo a kolko ludi ho zase prosi aby prsalo...Niekedy si tak myslim, ze ved ja som len taky maly mravec, preco by sa mal venovat akurat teraz mne, ked je tolko ovela dolezitejsich veci....a hlavne jemu cas plynie asi uplne inac.....takze musim nejak uputat na seba pozornost aby si ma vsimol 😀 😀 😀
Margi si dobre.... ved ked si nieco chces kupit, tak je logicke ze si kupis to co sa ti paci....
inac co mas proti modrej a cervenej..ha??? 😠 😀 . Ja si niekedy obleciem vsetku tri farby(biel, modra, cervena) naraz a sa mi to velmi paci, dokonca sa obliekam aj v duchu talianskej zastavy 🙂 😀 .....Ale teraz mam rada jesenne farby a uplne som sa zamilovala do jedneho kociku v style army......no ale dokial ja porodim tak si asi 100 zmenim nazor
Betty aj ja dnes myslim hlavne na Teba.....

muska30
12. okt 2009

rybka,
no zhorsi sa to, ak budes mat prirodzeny porod 😒 ako napisala violka, budes musiet silno tlacit a bol to aj moj pripad 😒

lenka,
zajtra sa drz u lekara a daj vediet, ako si dopadla 😉