Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

azalka22
29. okt 2009

elizka - dr.chce este onkomarkery odsledovat. preto ta krv.
chlebik je uz zamieseny, pekne kysle, takze o take 2 hod. bude to tu vonat 😲

elizka
29. okt 2009

kaki, potom my pošli neaké červené lentilky 😉 .... dúfam, že nebudem musieť s nimi hrkať 27 krát a potom užiť 😀 😀 .... stačí 3 krát 🙂 ..... náladičky sem tam mám aj já, ale to asi patrí k životu ....... sem tam sa treba s mm aj pohádať, aby sme sa vyhli stereotipu 😀 či ako?

kaki
29. okt 2009

Azalka.... myslím na Teba aby všetko dobre dopadlo... s doktormi...
Chlebíiiik .... hmmmmm 😵

elizka
29. okt 2009

azalka, tak držím palce aby boli nulovéééééé 😉

suzzika
29. okt 2009

Ahojte zlatíčka 😵
Konečne som aspoň zistila od koľkej strany mám A-čko a je to str.226 takže veeeeľmi silno pochybujem, že to prečítam ☹ aspoň vás pozdravím a poprosím,aby ste mi tie zásadne veci nejako zhrnuli -ďakujem! 🙂

Ja som sa rozhodla, že chcem stráviť advent skutočne prípravou na Vianoce a tak teraz nakupujem darčeky,aby bol potom už pokoj. Sme aspoň každý deň na prechádzke 😎 inak Chatrč som "zhltla"/schválne som to dala do úvodzoviek, aby si zo mňa Kiki nebodaj nevzala príklad 😀 /za asi 4 dni - super-odporúčam!

Všetky vás zdravím, myslím na vás a modlím sa s vami!Vy ste už dokončili Martu alebo kedy?PA

violoncielka
29. okt 2009

Caves...zajtra je piatoooooook 😖 😅 😕 😵

kaki
29. okt 2009

Violončielka na Teba zajtra INTENZÍVNE MYSLÍM.... 😔

janula.k
29. okt 2009

ahojte 😵
violka aj ja na teba zajtra budem mysliet 😵 😵 😵
suzika daj nejake tipy na darceky 😉 ja by som uz tiez chcela mat tieto veci vybavene.. 😒 A Chatrč teraz cita aj moja mama a je tiez nadsena.
kaki, hadky su korenim vztahu.. 😉 ale treba si vediet priznat chybu 🙂
elizka, azalka zdraviiim 😵

kaki
29. okt 2009

Suzzika čo je nové?
No jeden zázrak- bettynka je tehula 🙂 Takže Marta je kamoška. 😵
Smejka dnes napísala že na nás myslí 😵
Azalka má "diagnostikovanú diagnózu". A čaká na výsledky onkomarkerov 😔
Rybka, Janluka, Danka musia ešte oddychovať. Danka dnes balí tašku pre istotu. 😵
Janula.k už vyberajá kočík, Rybka už má objednaný, Danka už má doma 😉
Violončielka ide zajtra na operáciu.
Darla verí že sa stane aj jej zázrak a neprestáva sa modliť 😵
Carmenuska si chce dať pokoj od koníka ☹
Lenkove napísala blog - otvorene povedala o adopcii.
Margi a Kiki majú nový fusak. Kiki kričí na doktorov.
Elizka je veľmi pozitívna, je mi príkladom a chcem byť vytrvalá a veriť ako ona. 😵
A ja triedim lentilky a budem ich predávať ako homeopatiká- rozbieham kšefty s Margi 😀
A skorki ma potešila, lebo je super.
Ućky majú prázdniny. Ale aj školenia 😵

A všetky mám stále rada... Dúfam že som na nikoho nezabudla

janula.k
29. okt 2009

kaki no toto, si sikulka 😉 a velmi pozitivne je, ze medzi riadkami je viac takychto 🙂 😵 smajlikov ako ☹ takychto, to znamena, ze vacsina z nas je zdrava a spokojna. Azalka bude tiez v poriadku a carmenuska nas isto neopusti, dufam, ze krizu coskoro zazehna a bude tu opat s nami 😵
a este aby sme nezabudli na nasu tehulku indzes a jej baby 🙂

bettynka222
29. okt 2009

ahojte 🙂

darla ano mam s tym byt stale, ale dnes osm bola na hematku, tak som si to nedala. a v noci som to odviazala, lebo sa mi plienka ajtak vytiahla na zaludok a ten funguje zatial dobre 😀 darlusik, jasne ze to je dobry skutok 😉 😵 ale nejake tie tabletky si nechaj, lebo ich budes est epotrebovat 🙂

riska bola osm hore uz o pol 4, ale kedze osm mala zakazane jest, tak som nemohla zaspat (ja vzdy musim chodit spat najedena, inak nezasopim). okolo piatej som do seba natlacila suche pecivo co mi dovolili, no a spala som asi do 7:30 a potom smer BA. inak jeden exot do nas na dialnici odbocil....bolo to take....hm neviem prist na prihodne slovo...nie vzrusujuce ale ine...asi adrenalinove 😀

lenusik aj podla mna to je kovbojka. al ehemato dnes zahlasila,z e zly zaciatok = dobry koniec, tak snad to na mna plati 😉

carmenusik a ja som prave dnes chcela navrhnut dalsie kolo deviatnika za snazilky ☹ pocuj, podla mna mas tie depky z clostilu, ja som to mala tiez. neber to svinstvo a vudisi ze ti bude lepsie. ozaj a nechces skusit este nejakeho dokiho? inak prave ma napaldo, ze esteze mi ten moj nedal tie lieky na vstrebanie tumoru,lebo to by asi nebolo dobre,z e? no a ked som prisla tomu do PN, ten videl vsetko a vedel vsetko - teda v ramci pozemskych moznosti. no co , nechce sk nemu skusit ist? on a venuje vela veciam, stale studuje novinky vo svojom odbore a venuje sa roznym zakernym diagnozam (PCO, trombo a urcite aj endo)......

elizka mas pravdu, vsetky sa dockame. mozno si niektore teraz myslite,z e s ami to lahko hovori...al enie je to tak. stale citim neistotu trosku, este sme nemali srdiecko, krcok ani zdaleka nie je v poriakdu a su tam dve obrovske cysty.....a stale ziadne priznaky az na to ze ma trosku napina...

kaki ja verim, ze nase embrijko je vymodleny zazrak a verim tiez, ze nas vymodlenych je urcite viac, len o tom este nevieme - tak ako by som ani ja nevedela, keby som nesla o radu tretiemu gyn ohladne tumoru

azalka, violka drzte sa, myslime na vas 🙂

smejka, margi, suzzi 😉

bettynka222
29. okt 2009

jeej janulcek a teba som zabudla pozdravit 🤐 inak na hematku mi injekcie dat nechcu, ze budeme sledovat krv zatial a vitmainovu liecbu mi nastavia podla vysledkov, ktore budu zajtra. inak nestresujem sa (alebo sa aspon snaizm? 😕), ved ani margi nemala injekcie, az na konci, ze margi?

riska
29. okt 2009

ahojte 🙂

suzzi - ahooooj, konečne si sa nam ozvala, už som rozmýšlala, čo je s vami 😉 kaki ti to všetko paradne zhrnula 😀
ale kaki, že mne si nevenovala samostatný riadok a vopchala si ma do kategorie "učky" 🤐 si ma nepraj, ked sa stretneme 😀 😀 😀

violkaaa - zajtra na teba budeme tolké myslieť, že to musi dobre dopadnúť 😵 hlavne nam nezabudni čo najskôr dať vedieť, že ako.... a po zakroku ideš domov či ostavaš v nemocke?

az - moc sa tešim, že ste rozbehli tie vyšetrenia...mať dobreho doktora je polovica úspechu, že betty 😉

carm - nechoood 😔

a všetky ostatné pisateľky zdravím a nepredávkujte sa z tých lentiliek 😀

darla27
29. okt 2009

Ahojte, no ja uz som doma. Zavidim co ste boli dnes doma, to co je toto ze prazdniny? 😠 😀

Elizka ja nechcem od Pintera aby bol mlady fesak, ved ho nejdem balit,
ale aby bol aspon trochu prijemny ako lekar.
Viem ze v Heliose su asi najlepsi,/a ked hovoris aj pekny doktor, ale to boli aj v GF/ ale ja pokial pojdem na IVF tak jedine do FC, pretoze je to tam neporovnatelne lacnejsie, neplati sa tam ani isci ktore by sme si museli dat,
ani predlzena kultivacia.
Kazdopadne momentalne nemam az-tak zufale stavy z tejto veci,ze teraz to musim urobit,
takze momentalne to neurobim, brzi ma viacero veci a aj poistovna.
Aj ked samozrejme tuzim po babu stale ale zacinam trochu pochybovat ci je to mojim poslanim.

Kaki ako si na to prisla ze verim ze sa stane zazrak? 😀

Betty zabijes ma ked som to dnes nestihla poslat?
Este otazocku: napis mi na ake priezvisko ti to mam poslat, to je jedno ci do IP alebo na FB, nech ta to zastihne.
Jedno z mien ktore si mi uviedla je asi za slobodna, ze?Ty asi nie si dlho vydata, co? 😀

Carmenuska a z coho si v depke? Ze muzik chce adopciu viac nez IVF? No, u nas je to bohuzial naopak
a tiez z toho pomerne nervacim, ale uz sa postupne zmierujem.
Aj ja sem-tam potrebujem pauzu od konika, mm sa vyhraza ze mi to raz necha zablokovat.
No nech to skusi a ja necham zablokovat jeho hry na PC. 😀

maria1610
29. okt 2009

Viol, drz sa zajtra, budem na Teba mysliet 🙂

Betty, to ze nemas priznaky este nic neznamena - kazde tehotenstvo je ine, aj u tej istej zeny. Ani ja som pri prckoch nemala vobec ziadne priznaky - ani nevolnosti, nic. Jedine mi prestala chutit kava 🙂

bettynka222
29. okt 2009

riska asi ano 😵

darlusik ty si trdlo, ved na to priezvisko co je tam napisane aj s adresou 😀 ved to na FB je za slobodna....predsa som ti ho k adrese pisala, nie? takze facebookove nieeeeeee. no a vydata osm druhy rok no a nejak som si to nezmenila 😀

maria mne kava nechutila nikdt, tka som mozno cely zivot tehu 😀 ale nie, uz mam trosku kyselinu.,...teda asi. no nejdem to analyzovat, len ma tu doma prenasleduje silne orzmyslanie...al eoc mam robit, ked mi zakazali uplne vsetko? a to som pol dna stravila v BA...co budem robit zajtra? asi prestanem radsej mysliet 😝

violka zajtra sa nam drz, nech sa od utorka mozme zase pustit do modlenia 😉

carmenusiatko moje zlatevydrz chvilku, to ten hnusny clostil. uvidis, ze za par dni bude lepsie. inak som nevedela, ze mas endo ☹

bettynka222
29. okt 2009

no radsej som ti to poslala este raz- meno aj s adresou 😀 a kde ste ocne pisatelky, lebo ja uz nevladzem...treba vymenit smeny 😀 ozaj darli a este si chcela nieco vdiet o tej plienke c uz bolo vsetko vysvetlene? lebo si na FB pisala, ze chces vysvtlenie 😀

darla27
29. okt 2009

Cau Betty, no to som nemohla vediet ked si uviedla dve, ty si zamotana, nie ja. 😀
Som ti hovorila ze nechcem za to NIC. Ja mam doma tolko hociakych liekov a vitaminov ze to asi vsetko vyhadzem.
Takze obviazana budes az do porodu alebo co?
Citala som v bylinkarskej teme ze nejakej babe hovorila p.Anka ze do 2 rokov od laparky sa urcite urobia zrasty.
Ja neviem teda... to je take divne tvrdenie ako s tym, ze agolutin nam mohol sposobit potrat.
Zacinam byt z toho akasi znechutena, povedala som si, ze do konca roku budem robit co mi povedala, ale nie som si ista ci to nevzdam. Mam chut sa vykaslat uplne na vsetko, nic ma uz nebavi. 😝

bettynka222
29. okt 2009

agulutin inak chcel apichataj mne keby sa nespustila ms....no tak neviem teda. to je vlastne co, vyvolavacka? ta by malaplod v zaciatocnom stadiu tehu skor udrzat. akurat ze mne pri tom druhm pichli uterotonika co sa davaju pri porodoch a to teda potrat rozhodne sposobilo 😒
darla a nechces ist do tych lucok? a preco si bola na laparke? tak ech ti to kuknu znova, pojdes do lucok, potom prednison a chilli a je to tu 😵
ja a zamotana? sak ja sm ti to napisal adobre, len som ti potom este pisala meno na FB ale bez aderesy 😀

darla27
29. okt 2009

Betty to je posledna vec nad ktorou uz cez pol roka rozmyslam, ze by som isla este raz na laparku aby som mohla ist do Lucok a poistovna mi to preplatila. Ale problem je v tom, ze naco do seba budem nechavat este raz rypat a zdrzovat zbytocne cas ked aj tak mame nanic spg., takze teoreticky keby som aj ja bola zdrava a ta imunita je blbost jak si skoro kazdy doktor mysli, tak mi to aj tak zrejme nepomoze.
Ale hrozne som tam chcela ist, aspon si odpocinut od vsetkeho a vsetkych.
S prednisonom na mna nechod, alebo chces poslat aj ten? Mam tak 10 krabic, co mi predpisal este Drabecek v GF.
😀 😀 😀

rybka13
29. okt 2009

darlus, ty este nespis? 😉 ani betty?

darla27
29. okt 2009

Cau Rybi, to vies ze nie. 😀 Cakame tu na teba, aby si tu nestrasila sama.

rybka13
29. okt 2009

darla, inak taky prednison nie je na zahodenie, ja som ho brala tiez este predtym ako som otehu a aj potom este par tyzdnov...
azalka, drzim palce nech su tie onkomarkery ok.... chlebik mnam 🙂 posli recept, ci to mas pekarnicku? ja by som chcela vediet upiect taky klasicky chlieb.

violka myslime na Teba zajtra...
Carmenuska, no ved ked si potrebujes oddychnut od konka to chapem, ale vrat sa dobre? 😅 chceme vediet ako sa Ti dari...

dievcata ja mam dnes taky zly den, uz od vcera ma boli lonova kost, rybiatko tlaci uplne nizko, mam stahy ako pri kontrakciach a este k tomu som sa prave pochytila s mm, som taka nastvana... som si nakupila konecne vsetky veci do porodnice, aj pre mimi vselijake veci v drogerii a lekarni... snazila som sa fakt iba zaklad, ale napr. kupila som si taky teplomerik do vody...to mi hned ofrflal ze naco mi to je, ci neviem rozlisit ci je voda dobra alebo horuca.. zvozil ma za detske noznicky, ze su co to je za shit ... no skratka, som taka vytocena, unavena a ubolena, ze si asi musim nieco precitat aby som sa odreagovala, lebo mam adrenalin vysoko... 😢
Ja viem, ze moje hormony su asi rozhadzane, ale preco su niekedy chlapi ako debili?!!!!

Tak a trocha sa mi trocha.. ulavilo, sorry ze vas otravujem, ale potrebovala som sa vykecat 😅 😢 😝

rybka13
29. okt 2009

uz som sa aj vyrevala, ale moc sa mi neulavilo 😔 dievcata ja to uz chcem mat za sebou, tak tazko sa mi to znasa posledne dni.... 😢 ja viem, ze by som sa mala tesit, ved uz rybiatko coskoro uvidim, ale je mi tak tazko, vsetko ma boli, necitim dostatocnu podporu od mm, som nejaka zmatena, zacinam sa bat porodu, boze uz nech to mam za sebou...
idem sa asi odlogovat, lebo ked sedim mi tvrdne brusko, no skratka otrasny den dnes, dufam, ze zajtra lepsie,
sorka za ten pesimizmus 😢

darla27
29. okt 2009

Rybka ja nechcem ziadne lieky, uz som to uzivala, ocividne nezabrali, nemusim sa nasilu ladovat hormonmi.
Okrem ineho sa z toho hrozne depkuje a pribera, nikdy viac.

Musis to este chvilocku vydrzat a budes sa tesinkovat z malej rybicky. Mozno je uz aj tvoj muz z toho nervozny ze sa blizi den D. A uz si ho spracovala aby isiel rodit s tebou?
Inak ti chlapi su hrozny, nedokazu sa tesit z takych malickosti ako my. Mojmu sa tiez zda vsetko zbytocne ked nejde o jeho zaujmy. Myslim ze si mozu vsetci ruky podat, jeden jak druhy. 😠

lenkove
29. okt 2009

ahojte,
ja vas chcem len pozdravit a zablahozelat Klarke k meninkam 😀
som jej pisala aj sms a a neodpisala, 😅 tak dufam,ze je ok 😵 😵

Rybka
ach ti chlapi 😝 neboj, uz len par tyzdnov a bude to inak 😵 😵

bettynka222
30. okt 2009

darlusik nie, prednison si neprosim, utrogestan bohato postaci 😀 no a ktym zrastom, aksi tam mala zrasty aj predtym, tak ano mozu sa tvorit znova - npriklad kvoli endo, ale ak si nemala, tak preco ano? ajked mne tam teraz narastol polyp v maternici a doki si mysli, ze to moze byt z kyretu....
no vidis darla, aj rybka brala prednison. aj moj inmunolog ked som mu hovorila,z e by som isla na imuno testy (kedze mam poruchu imunity a aj tej bunecnej - tu mam trosku zvysenu), tak bol proti, ze naoc, ze ajtka to nevedia liecit. no a ked som mu spomenula prednison, tak obl hned proti. ale ja mam nanic imunitny system, tak by mi to asi dost ublizilo, ale ty ak si zdarva, tak preco nie? a nezabrlao to ais pre ten zly spg...a to sa da riesit predsa, nie? inak tie znechapem preco doki najprv neposlal mojho m na spg a pchal do mna rovno hormony 😝

azalka kedy budu vyslekdy? mna s nimi natahovali tyzden a pol a cakala by som dalsi tyzen keby som nezatlacila na sestricku, ktora obla leniva ist to zistit osobne...

rybka 😀 chlapi su fakt exoti....ved ten teplomer je strasne dolezity a noznicky tiez. snad malu rybku nemas strihat z ostrimy 😕 😀 sak on to casom pochopi. je to presne to, co som pisala minule lenkove alebo komu, uz neviem, ze proste budme rady,z e nasi chlapi sa spravaju ako chlapi, lebo keby sa spravali podla nasich predstva, boli by to zeny alebo inak orientovani muzi 😀

lenusik ahoooooooj

margi co si myslis o cviceni mojzisky? vsetko mi zakazali - aj toto cvicenie....asi zavolam dr. pracharovej co si o tom mysli...

margarita
30. okt 2009

ahojte, mam teraz nejako menej casu pisat, ale citat zatial stiham 😉
tak sorry, ze neodpisem kazdej nieco, ale len najnutnejsie>

kaki> super, ze ten nas biznis beries tak seriozne, prachy sa budu hodit 😀 jeden dom, co sme boli pozerat niekedy v septembri, zlacnel o milion 😎 no ale to by musel tak este aspon o dalsie 2, aby sme ho kupili 😎 😎

bettusik > aj mne zakazali vsetko, skoro aj zit 😉 ani len vychadzky som nemohla mat, o cviceni uz ani reci. Pracharova vravela, ze az mi prestane byt zle, co bolo asi tak v polke tehu 😀 , tak ze mozem skusit OPATRNE tie cviky z Mojz., co nie su na bruchu...ale potom som uz radsej ani necvicila vobec. Podla mna Ti povie nieco veeeelmi podobne, ale sak zavolaj 😉

rybka > noznicky musia byt, to je bez debaty. Teplomer je fajn, ale stacilo by Ti skusit vodu aj vlastnym laktom 😉 ved tak to robili nase mamy, babky a prababky a nikoho nikdy neobarili...ale chlapom niektore veci skratka nevysvetlis. Neboooj, porod mas uz za par tyzdnov, to Ti ujde ani nevies ako 🙂

vsetky vas zdravim, myslim na vas mimo MK 😉

azalka22
30. okt 2009

dobre ranko, dnes sa mi nechcelo vstavat, ale ved som sa zastrajala, ze ani nebudem, ked mam konecne volno. 😵
bety - vysledky by mali byt do par dni, mam tam jednu znamu, co sa o to postara, vytiahne z PC a donesie, uz tam nepojdem. potom volam do DS, pridem, skonzultujeme s dr. a urobime termin. najradsej by som bola,keby to bolo uz o 2 tyzdne, to by bolo este pred ms, potom je totiz volno a zase dalsie dni.... no 14.mame ist na svadbu do PL, na kt sa moj mm uz tesi, no som ho uzemnila, ze uvidime, ci ano, alebo nie.
k tomu chlebiku - peciem vsetko v rure, teda ho rucne miesim. pouzivam taku spec. muku momentalne 9zrnnu [spec.donaska zo zahr.] - muka, zemiaky, sol, kmin, voda, kvasnice. kysne, kysne. urobila som 2 [v chlebikovej forme] a este 12 zemli z grahamovej muky. uplne nieco ine, ako kupite v obchode. zjes 1 a mas dost.
no a este k mojziske.
neviem, preco by mala byt zakazana, je to asi opat o povedomi lekarov, ci vobec vedia o co ide. cvicila som ju aktivne asi 1/2 roka, teraz obcas si zacvicim, kazdopadne velmi dobre uvolnuje chrbticu a odporuca sa z nej najma jeden cvik - keglerove [myslim, ze tak sa to vola] cviky na posilnenie svalov malej panvy - poznate to -stahovat a uvolnovat svaly ako ked potrebujete na malu potrebu... odporuca sa opakovat ich tak 30-40x denne.
takze bety, skus aspon tie [mali by ich cvicit aj tehosky] 🙂

bettynka222
30. okt 2009

margi ozaj a v akej vode sa mam kupat ja - ked sme uz pri tych teplomeroch???? 😕 ja mam totiz rada veeelmi teplu vodu a aj som sa kym sme to zistili kupala v takej. asi si pojdem pozicat ten teplomer od rybky skor, nez ho jej mm vyhodi 😀

azalka to j esuper, ze budes amt vyslekdy hned. moje boli zrejme tiez, al enikomu sa to nechcelo nahadzovat do PC, tak ma trapili skoro dva tyzdne 😒 jasne ze s tou svadbou uvidite, ale ja osm pocas "tumoru" bola na dvoch svadbach, vysledky som est enemala a tancovala som cely cas....
no ja mam rada tiez domaci chlebik, ale zvladame ho s mm len s pomocou domacje pekarne
no a k mojziske, ja ju mam zakazanu kvoli tomu mojmu momentalnemu stavu, vies? mam totiz dve velke cysty ktore mi vychilili krcok a ten dost krvaca. tak preto ten zakaz....aj pracharovej som volala a t ami to zakazala tiez.....takze uz mi to zakazalo dost ludi na to, aby som to dodrzala 😀