Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

rybka13
4. mar 2010

darlus, ano 22.23 bolo este skoro, ale vidim, ze margi tu strasi uz takmer o polnoci 🙂 ale to je dobre, aspon vieme, ze uz je trocha zdravsia 🙂

My mame take tazsie posledne 2 dni, eminka stale poplakava ak ju nenosime na rukach 😒 inokedy vydrzala pekne lezkat aj pol hodku a viac, dokonca som obcas stihla povysavat byt alebo ozehlit ale uz to nejde 😔 Tak rozmyslam ci je rozmaznana a nechat ju tak, ale potom tak reve, ze jej chrapti v prieduskach 😝
Pozitivne je to, ze uz zaciname mat rezim troska 🙂
A inak sa furt nejak hadame s mm, kazdy den nejaka idiotska skriepka, blbe obdobie do kelu 😖
margi, ach jo... keby ten Adam a Eva nezhresili, mohli by sme si v laske a pokoji zit v raji... tuto stastnu vinu nikdy neprekusnem 😠

rybka13
4. mar 2010

hehe margi, tak sme sa tesne minuli, kebyze chvilu pockas, tak sme si mohli pofilozofovat 🙂 idem teda aj ja spat a Tvoje dnes filozoficke okienka si mrknem zajtra za cerstva, teraz som prilis unavena aby som si ich vychutnala 😀

muska30
5. mar 2010

ahojte,
margi,
pekny pribeh 🙂

kaki,
suhlasim s margi, navrhni nam, co sa mame spolu modlit a my sa pridame 😉

rybka,
vyplakat dieta som ani ja nepraktizovala, radsej som malu nosila na rukach, aj ked som si nemohla nic porobit, ale ak mas take polohovatelne kresielko, alebo autosedacku, to vajicko, tak tam emku daj a prenasaj ju so sebou, nech vidi, co robis, ked nechce lezat sama v postielke 😉

muska30
5. mar 2010

vdaka,
ze na nas myslite, ale dcerke sa ten zapal este nevyliecil, ostava nam len cakat a modlit sa 😔

janulka,
pekna foto v pase 😵

prajem pekny den vsetkym VS, VT a VM 😵 😵 😵

kaki
5. mar 2010

Ja mám taký návrh na modlenie, ale povedzte Vy či ste za...
Mohli by sme dať už teraz od piatku špecialny deviatnik za BÝVANIE.
Je to dôležité pre naše deti a nebojujú tu s tým len margaritiakovci... Ale aj tie čo splácajú, alebo tie čo bývanie majú, možno sa po deviatniku ešte zveladí 😀

Čo hovoríte na to?
Dáme deviatnik za bývanie?
Alebo dáme radšej za opustené detičky, aby našli rodičov?
Sme tu VS, VT a VM, ale neriešime len snažilkovské problémy - preto by som ja osobne bola za bývanie.

Za bývanie by som navrhla: sv. Rita z Cascie (pomocnica v ťažkých situáciach)
Za siroty by to mohli byť: sv. Anton Paduánsky; sv. Hieronym Emiliani; sv. Vincent de Paul

Tak povedzte aký deviatnik dáme?

muska30
5. mar 2010

kaki,
ked sa ozvu aj ostane dievcata, ja sa pridam 🙂
moze byt aj deviatnik za byvanie 🙂
a ku sv. antonovi som sa modlila, ked som stratila kartu do banky, ale nastastie to nebola bankomatova karta a na druhy den sme ju vdaka tomuto svatemu nasli 😵

violoncielka
5. mar 2010

Do kelu napisala som prispevok a pozrela som si stranu predtym.....takze good bye prispevok 😠

Margi chudatko malinka Kitty. Aj ja si liecim bakterie, kvasinky a aj tie crevne pre istotu (som si citala, ze od tadial to vsetko prameni) takze nejem sladkosti, bielu muku, zemiaky, syry.kavu Halvne tie sladkosti su moj problem, ale pomaly pomaly sa utmuje moja zavislost 😀 tak vam prajem skore uplne vyzdravenie sa, nech si mozete uzivat prebudzajucu sa jar. Videla som fotky mojej sesternice M. (starsi syn je neuveritelny 😵

Maja2, vitaj medzi nami, zakial ti napisem IP, skus nam trosku priblizit tvoj pribeh. Som rada ze si k nam zavitala, sice nikto ti tu nemoze dat navod ako sa rozhodnut, ale mozes sa vyrozpravat, mozno na vela veci prides a tiez si myslim, ze aj diskusia o spravnosti, ci nespravnosti IVF ti moze pomoct.Vsetci mame slobodnu volu, mozno keby ta okolnosti neprinutili podstupit IVF, mozno by si aj ty patrila medzi tych co s IVF nesuhlasia. Boh pozera podla mna hlavne do srdc a s akym umyslom sa pre vec rozhodnes.
Je dobre , ze vsetky si tu vyjadrime svoj nazor, aj ked sa nestotoznujeme, vzdy si to nejako vykonfrontujeme ....netreba zatrpknut a povedat si s tymito fanatickami ja nechcem mat nic spolocne...Je to uzasne , ze kazdy ma slobodnu volu a mozeme medzi sebou diskutovat.
Je pravda, ze sa nam tu ujde moralizovania aj od "okoloiducich citateliek" 😀, trochu sa mi to zda nefer, ale hold to je udel nas konikariek, ktore sme sa rozhodli trosku odhalit pred "svetom".
Dobre staci....
Rybka ciao!

Kaki rozdeluj a organizuj...my ta budeme posluchat
Riska tak papaj cervene masko!!!

Janulka 😔, ale Branko je zlatucky

A este Maja2...teraz ma vycerpal tento dlhy prispevok..poobede ti napisem IP. Inac ja som ti neodpisla, preto, ze som tu nebola...vies? 😉

azalka22
5. mar 2010

ahoj kaki, tak kedy ides na to? klinika si brusi skalpel 😀 zostava ten povodny datum? silne drzim palec 😉

kaki
5. mar 2010

Azalka 🙂
brúsi brúsi, 16.3. je moj termín. Ak ma pustia všetky moje predoperačné vyšetrenia 😉

elizka
5. mar 2010

ahojte babulky....

margi, prajem skoré uzdravenie tebe a hlavne kiki 😉

kaki, držím palce na 16.3. a myslím na teba 🙂 ..... pridávam sa k modleniu, ale ja by som celkom aj navrhovala k sv. Jozefovi, keď už je mesiac úcti sv. Jozefa ......... môžeme sa za naše rodiny

mimuska77
5. mar 2010

Caute babule,pozdravujem všetky a prajem ešte krásny požehnaný zvyšok dna 😅 😅 😅

Kaki súhlasím z modlitbami,za bývanie hoci mna sa to netýka,ale ako hovoríš tie čo máme strechu nad hlavou,možno sa nám vylepší bývaníčko... 😀 Ale ako povedia ostatné babule ešte by sme sa mohli aj za ado maminy a ich detičky,ale to je len nápad pridám sa k vačšine...rada 😵 😵 😵

Rybi ja si osobne tiež myslím že ak Eminka poplakáva a je to aj na úkor robotky tiež by som ju nosila na rukách 😉 a vobec si nemyslím že by bola rozmaznaná,ved čo chce sa len pritulkat a cítit Tvoje srdiečko... 😵 😵 😵

Janulka,ten Branuško je už ozaj riadny chlap,jaké zlaté usmiate bábenko je 😵 😵 😵

Muska,dcérke prajem skoré uzdravenie, nech sa jej to čím skor vylieči a ozaj možeme aj za choré detúrence a ich vyliečenie čo sa týka modlenia... 😉

Inak si už konečne do sýtosti užijem volný víkend nakolko ho ako smenárka mám len raz do mesiaca,a aj mm má dnes poobednú tak trošku sa akože zrelaxujem a ešte Rybka aj s toho Tvojho m si nič nerob neviem či je niečo vo vzduchu,ale aj ja také dva dni sa s mm nejak nepohodnem,ale za také somariny že to až kričí,ozaj babule a za tých našich m sa tiež modlí,aby to s nami vydržali? 😀 😝

Inak pozdravujem Betty,Musku,Rybku,Risku,Pcolku Violku,Janulku,Margi,maju2,Lakrimku,darlu27,Azalku a aj tie čo som nemenovala 😉 😉 😉

lakrimosa
5. mar 2010

Ahojte !!!!
Chcela by som vás poprosiť, či by sme do nasledujúcich modlitieb okrem úmylsu odsúhlaseného väčšinou (ja by som volia za deti -zdravé, choré, očakávané v brušku alebo medzi hviezdami, našich milých manželov, bývanie - skrátka za naše rodiny vcelku ako navrhla Elizka)
mohli ešte zahrnúť osobitne Julinku, ktorá sem pred časom písala a prežívala dosť veľú depku. Odvtedy neviem, čo je s ňou, mám o ňu obavy.

Margarita, veľmi dobrý postreh o štiepení v cirkvi - súhlasím s tebou, mali by sme byť jednotné!!!

Pozdravujem vás všetky,čo máte trampoty s detičkami, iste, je to ťažké.... ale spomeňte si na nás, čo nemáme žiadne trampoty, lebo nemáme detičky - asi by ste s nami nemenili 🙂 Tým som vás chcela len povzbudiť , Nebojte sa! ako hovoril náš milovaný Ján PAvol II.

Kaki, laparka dobre dopadne, uvidíš, budem sa modliť za teba.
🙂

Všetky vás osobitne pozdravujem!!!!

PS prosím vás, asi som menej gramotná, ale kde nájdem všetky vaše fotky, keď o nich tu stále hovoríte, rada by som sa na ne pozrela - to viete, ženská zvedavosť... hrôza!

maja2
5. mar 2010

Ahojte. Ďakujem vám za všetky reakcie aj za IP. Neviem, či odpoviem všetkým a ak, tak postupne - ide na mňa nejaká viroza a tak som rada, že som doma z práce a idem do postele sa vypotiť, ak sa podarí. Doľahla na mňa únava.

S tým delením veriacich snažiliek - to bol skôr pokus o vtip, keď ste mi písali, že ste sa kvôli tomu hádali. 😉

Čo vám o sebe napíšem? Zoznámili sme sa pred 23 rokmi a 3 mesiace sme spolu chodili. Odsťahovala som sa, vzťah na diaľku nefungoval a tak sme sa rozišli. On bol môj prvý a ja som rozchod ťažko znášala. Občasne - možno 1 do roka sme sa videli na nejakej spoločnej akcii - máme zopár spoločných známych. Po 20 rokoch sme sa na jednej akcii dali dokopy a sme spolu doteraz. Je nám spolu fajn, občas si vyčítam, že sme tomu nedali väčšiu šancu vtedy, mohli sme mať dospelé deti a nemuseli sme sa teraz trápiť s tým, či ich vôbec a akým spôsobom budeme mať.

Najskôr som dúfala, že sa nám to podarí prirodzene. Keď to nešlo, zašla som za svojim doktorom. Ten namiesto toho, aby ma poslal na nejaké vyšetrenia, spravil len sono, kde zistil, že ovulácia prebieha a nakázal merať BT a trafiť sa do ovulácie. Aj sme to tak začali praktizovať, ale bolo to tak - že musíme, lebo teraz by to mohlo výjsť.
A hlavne doktor kázal snažiť sa takto aspoň rok. Tak prešiel druhý rok a nič - medzitým som dosiahla vek 39 - čiže samoplatiteľ - ak by sa do čohokoľvek išlo.

Neviem, aký bol popud pre môjho partnera, ale pred dvomi mesiacmi prišiel s tým, že si veľmi praje dieťa, že on teda na ten spg. pôjde a tam nás lekár na základe výsledkov poslal rovno do centra. Aj sme boli, spravili mi hormonálny profil - čakáme na výsledky. Vlialo mi to novú nádej - aj keď, ako hovorím, svedomie sa ozvalo úplne intenzívne. Preto som sa vás tu pýtala na váš názor. Povedali nám tam, že vzhľadom k veku nebudú odporúčať snaženie, že ak sa rozhodneme, tak rovno na IVF - ICSI.

Tak aspoň toľko v skratke.

Kaki - ten desiatok ruženca som sa začala modliť, ako som sľúbila - je to prvá modlitba, ktorú som sa začala modliť po rokoch.

riska
5. mar 2010

ahojte 🙂
ja sa pridam k akemukolvek modleniu - za byvanie, manželov, detičky (bio a ado).... alebo všetko dokopy? 😉

maja, dufam, že sa dobre rozhodneš 🙂 nechaj tomu ešte nejaký čas, ale zasa nečakaj ani velmi dlho 😉

lakrimosa, na pravej strane od mena najdeš malu ikonku album a tam môžeš kuknuť fotky (teda u tej, ktorá si ho založila) 😉

violka, a kde si sa nam stratila? 😕

rybka, podla mojho neodborneho nazoru take male dieťatko nemôže byť rozmaznane....proste chce byť s maminkou 😉

riska
5. mar 2010

betty, a aku ma hemoglobin skratku? lebo sa v tom vôbec nevyznam 😝

darla 😵 😵 😵 a čo ty vieš?

margi - spravne,už žiadne rozkoly 😵

lenkove
5. mar 2010

baby ahojte
ja som za vsetko, len modlit sa nestiham, moje dieta ma vycerpava hrozne, ale strasne krasne.. dnes sme mali sud, sme si sudeni 😵 😵 😵 a ja som stastna STASTNA stastna 😵 😵

Rybka,
revanie v postielke nepraktizujem, ked reve beriem ju just na ruky, nech sa nauci ze na vyplakanie tu je moje narucie 😵 🙂

riska
5. mar 2010

lenka, super sprava 🙂 🙂 🙂

lenkove
5. mar 2010

Kaki,
ja sa priklanam k byvaniu, lebo viacero dievcat /Margi, Carmenuska/ to tu riesia, na druhej strane je mesiac Sv Jozefa, ktory je zaroven patronom sirot a adoptivnych rodicov.. A ochrancom rodin.. navrhujem teda za RODINY a byvanie 😎 ved aj Sv. Rodina ho musela niekolkokrat riesit 😎

lenkove
5. mar 2010

RIska,

to je 😵 😵 a trvalo to desat minut sudca bol ZLATY ze nam drzi palce, kuratorka mila, no teda ja vam poviem, v porodnici aby boli na vas vsetky taki mili a empaticki, ked vam daju vase dietatko do narucia 😵 😵

rybka13
5. mar 2010

lenka, tak to sa tesim 🙂 takze ivanka je uz navzdy vasa 😉

riska, ved ty o chvilu budes uz mat 30 tt, waw 🙂

maja2, ak mozem, tiez by som Ti radila riesit veci radikalne a uz necakat, predsa len vek tlaci.. ale zase na druhej strane nestresovat, ved pozname aj maminky styridsiatnicky... 😉 takze zase ten mesiac hore dolu...

kaki, tak uz sa to blizi... 🙂

ja sa tiez priklanam za deviatnik za rodinu a byvanie, aj ked mne by nevadilo to rozdelit, ale ako chcete.. a co sa budeme modlit, litanie k sv. jozefovi?

viol, teda zavidim, ze sa vies zrieknut toho vsetkeho jedla 😠 moje obzerstvo pokracuje, som ako pomatena, zjem vsetko co mi pride pod ruku (alebo pod hubu 😀 😝 )

inak ja som si myslela ze moja eminka je rozmaznana ked stale placka a chce sa nosit, a ona je chudatenko chora, dnes sme boli u doktorky, v noci totiz funela a kaslala a rano mala zvysenu teplotu.. dufam, ze to prejde, ale snazim sa psychicky pripravit, ze co ak pridu horucky.. ja to nejako zle psychicky znasam, ked su ludia okolo mna chori, nieto este vlastne dieta, sa bojim, aby sa jej nieco nestalo, aby som nieco nezanedbala alebo co .. no tak ci tak choroby pridu, ze ano 😖

rybka13
5. mar 2010

margi, fakt krasny pribeh s tym cisticom striebra 😉
muska, myslim na Tvoju malu..

rybka13
5. mar 2010

janul, branko ako krasne pribral, ma dve briadky pomaly ako moja emka 😉 dobre si ich chovame 😀

margarita
5. mar 2010

leni, gratulujeme a tesime sa ze uz je to aj papierovo vsetko v najsamlepsom poriadku. ze Ta Ivanka vycerpava, to si viem celkom zivo - podla seba - predstavit 🙂

lakrimosa - pravdu mas, kiezby sme sa tu vsetky mohli trapit tym, ze mame deti chore 😉
a rybka, dufam, ze Emka to zvladne aj s teplotou, je este malicka, ale zase - ako vravela mne moja doki : tuto virozu, co mame aj my este stale trochu, ma vraj polovica Bratislavy aktualne...a nielen Ba , mozno aj pol SVK

viol, mimus, elizka, muska, az, riska a kol. ahojte 🙂

maja - ja viem, ze si to myslela zo srandy, ale ja som to o tom stiepeni myslela i napriek tomu smrtelne vazne 😀
vdaka, ze si nam priblizila svoju situaciu. Tak to ste si asi fakt boli sudeni, ale zrejme to chcelo cele tie roky, aby ste na to prisli sami 😉 hej, mozno by ste uz teraz mali kopec dospelych deti, no zase - statistiky vravia, ze starsi rodicia maju inteligentnejsie deti. To je len taky hlod, neviem, ci je to pravda naozaj, no dufam, ze Ty nam o tom potom porozpravas, ako to plati alebo nie 😉

margarita
5. mar 2010

k modleniu za byvanie a rodinky celkovo sa rada pripojim, akurat dnes mi totiz dosla sprava, ze to, co malo byt koncom marca (mozno 😕 ) bude koncom maja...len developer pre istotu nepripisal, ze ktoreho roku 😀 pevne verim, ze tohoto...no dnes uz si clovek nemoze byt nicim isty 😎
Ale nejako som nepostrehla, co presne sa na tento umysel modlime a odkedy, od-teeee-raz ? 😀
My s mm sa za byvanie modlime uz peknych 5 rokov, tak sa potesim, ked budeme vediet, ze sa s nami za to modli este aj niekto iny, napr. VS 🙂

kaki, tak 16.ho, pisem si do kalendara 😎

bettynka222
5. mar 2010

darla v pekle myslim nie si, lebo sa nachadzas na orvnakom mieste kao my vsetky 😀 jedine ze by sme tam boli vsetky 😀 a ja som nehovorila,z e vsetkym radis, len som maji poradila, nech sa skusi popytat teba, ze to aktualne riesis 😉 a uz si sa k niecomu dopracovala?

margi no vidis, tak tie d dimery a a fbg a hgb mi faaakt zaujimali 😀 no myslela som ze negrcam, ale vcera som si pri cviceni pustila polemic a tak som sa pritom rozjasila az som sa dogracala 😀
no uz mam otazku - chodila si pracharovej cvicit pocas tehu? ja jej asi zavolam...ach ked ja mam taku silnu potrebu cvicit a hematologicka mi to furt zakazuje 😒

rybickaaaaa uz zase stastna vina? 😀 ked osm zbadala Adam aa Eva, hend som vedela o co pojde 😀 inak aj my sme sa dne ss mm povadila, aj som sa rozplakala 😝 😝 😝 a kvoli uplnej hluposti, aj sme s ana otm narehotali o take dve minuty 😀
malinka je chorucka? chudatko ☹ tak nech sa rychlo vylieci 🙂 vidis, predsa len nie je rozmaznana 😉

modlenie za byvanie je fajn 🙂 a aj za sirotky 🙂

kaki 16.3. sa bliiiizia ateda aj pozitivna buducnost sa blizi 🙂 😉 😵

maja2 ten lekar bol asi dobre mimo ked vma kazal snazit sa najprv rok kym zacal nieco riesit. my sme sa na babo zacali chytat ked osm mala 26 a povedal,z e keby sa nedarilo 4 mesiace, ze mam hned prist.
ale som rada, ze napriek probloemom s tovjim drhaym ste k sebe nakoniec nasli cestu 😵 vidis, rozisli ste sa pred tolkymi rokmi a predsa ste spolu. jednoucho to tak malo byt 😵

risi hemoglobin je hgb. kukni mi to prosiiiiiiim 😉 ako sa inak mate s risiacikom?

leni teism sa s vami 😵 este aby to aj u smejusika takto dopadlo 😉

darla27
5. mar 2010

Prajem krasny vikendovy vecer. 🙂
Takze od kedy sa budeme modlit? Navrhujem aby sa zacalo az po vikende, pretoze vela VS sa pripaja len cez tyzden, aby to niekto kto by sa rad modlil nezmeskal. 🙂
Je mi jedno za co sa budeme modlit, pripojim sa aj za vyriesenie bytovej otazky aj pestunov aj ked ani jeden zo spominanych problemov neriesim, v jednote je sila!
Hlavne to tu niektora zodpovedna napiste od kedy a co sa modli, ok? 🙂
Aj ja som sa citila byt velmi potesena, ked som vedela, ze sa s nami /za snazilky/ modlili aj VM - ktore uz taky problem nemaju alebo ani nemali, to je ozaj krasa ze ste boli take solidarne. 😉

Violka napisala si to presne: pokial sa ma to netykalo, bola som aj ja proti, ale nie vo vseobecnosti, ale co sa tyka mojej osoby, povedala som si ze "toto" by som nikdy nepodstupila. 😒
Ja to beriem tak, ze Boh ma vo svojich rukach vsetko, ked nebude chciet, nestanem sa matkou ani po desiatich IVF. Takze ano, aj ja citim uz spominany rozkol - ale stale si to pred sebou ospravedlnujem ze mam na to pravo, aspon to skusit. 🤐

Betty nikam som sa zatial nedostala, teda ano, k ms. Tak sa z toho vytesujem. 😵 😅
Teraz som sa z chuti zasmiala ked som si predstavila ze si niekto pusti Polemic, zahopsa si na pesnicku a potom sa dogrcka, no ty si expertka. 😀 😀 😀

Margi tak starsi rodicia maju inteligentnejsie deti? Od akeho veku sa take rodia?
Ze by som este pockala.. ? 😀
Clovek si musi svoju situaciu zdovodnit, preco je vlastne lepsie, ze su veci tak ako su.
Taketo zmyslanie je pre nas optimistky typicke.

Rybka ani dnes nestiham tvoju nocnu hodinku? 😕 😉
Podla tvojich prispevkov o Adamovi a Eve za poslednu dobu mienim, ze ich dvoch nemas prilis v laske. 😀

Riska kde bol tvoj tatinko na vojne? Nech vieme ci je to mozne? 😀

janula.k
6. mar 2010

ahojte 🙂
dostala som mail zo stranky modlitba.sk, su tam odporucania na modlitby v poste, ako Litanie k Predrahej Kristovej krvi a zasvatenie sa Predrahej Kristovej krvi a este Krizova cesta mladych s arskym fararom...ak by ste mali niektora zaujem sa pomodlit, poslite mi mail do IP a preposlem 😉

krasny vikend 😵 ja mam vela prace 😒

margarita
6. mar 2010

darla - neviem, asi je to individualne s tym vekom, poznam baby, co uz v 20tke plakali, ze "este" nemaju deti, lebo ich mama ich porodila uz v 17tke 😀 a aj take, co rodili v 38r., akoze skor to ani nestihli...to mam take 2 tety, co sa neskor vydavali.

Ale podla mna je to o tom, ze starsi rodicia si viac nastuduju, viac sa zaujimaju o tie deti, viac sa im venuju ako mozno "mladi soplaci", rozumej : no teda, mam dieta, este sme ho neplanovali, este som xela chodit po dovolenkach a diskotekach a vecer do kina a do baru - ved som si este zivot neuzila, a uz mam na krku dieta a nikam nemozem ist....

betty - NIE, nechodila som. mne nepovolil doki ani len oficialne vychadzky, nieto este cvicit. A ak Ti mozem nieco napisat, tak vedz, ze tu silnu potrebu som mala aj ja, ale bala som sa, ze sa nahodou nieco porve, a ja si to potom budem vycitat. Tak som namiesto cvicenia len citala knizky, a to sa mi potom celkom dost hodilo...az bude Matko na svete, nebudes mat par mesiacov cas ani citat, ani cvicit, a myslim, ze Ty mas postavu jak lusk, tak odrodis aj vo vytahu, a zhodis kila hned v nemocke.
😉

ja som este furt nachcipana trochu, tak mm je s K. vonku a ja tu upratujem, periem, cistim..a konikujem trochu tiez 😎

kaki
6. mar 2010

Ahojte,
takze myslim ze by sme sa mohli zacat modlit od pondelka deviatnik k sv. Filomene (cas - ako komu vyhovuje).
Umysel navrhujem cisto za BYVANIE.
Kazda nech sa modlime za akekolvek potreby, ale dajme teraz prosim spolocny umysel za byvanie. Ja myslim ze je to momentalne silna potreba aby sa veci pohli vpred.

Modlitbu:
kazda sa vlastnymi slovami prihovorili u tejto mucenicky o vypocutie a orodovanie za nas v otazkach byvania + kazdy den jeden desiatok radostneho ruzenca (ktory je vam prave srdcu blizky). Toto vsetko pocas 9 dni. Zaciname v pondelok. 😵
No a ten nas standardny desiatok (co mame podelene) sa nemeni.

O nej si isto kazda najde co chce vediet a pri nasich prosbach je dolezite vediet aj:
Niet takej kategórie osôb, ktorým by nepomáhala akýmkoľvek spôsobom, akýmikoľvek spôsobmi milostí deťom, jej pomoc je zázračná vo všetkých potrebách, večných alebo dočasných, je veľmi súcitná k chorým, utrápeným matkám, je výnimočne láskavá a starostlivá.

Verím ze nase prosby za byvanie budu vypocute a budem jej mať veľmi za čo dakovať 😵
Myslim ze to je momentalne to prave, co bude mat vellku silu. 😵

Dalsi deviatnik dame za RODINY a SIROTY (k sv. Jozefovi). OK? To stihneme este tento mesiac 😵

Mam Vas rada 😉

rybka13
6. mar 2010

Dobre, tak predsa len dajme teraz deviatnik cisto za byvanie, suhlasim, takze od pondelka..ved potom mozeme zacat deviatnik za rodiny.
Ja sice zdaleka nemam problemy s byvanim ako niektore z nas, ale mam jeden velky sen o byvani uz roky, ktory prave v tychto tyzdnoch riesim a hrozne mi na nom zalezi, takze sa velmi rada stanem aj ja sucastou vasich modlitieb 🙂
prajem krasny vikendik 🙂 Eminka nastastie nema horucky, len funi a chrapci ale nic jej z nosteka netecie, tak hadam jej to prejde coskoro... margi, VM, mozem chodit von s nou myslite, aj keby mala iba 37, 2?